Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

CANIM
allah huzur mutluluk versin inşiallah
bende ilk evlendigimde tartışmalar yaşadım
inan zamanla evlilige alışıyosun
yani geçecekk bu sıkıntılarrrrr

Çorba soran arkadaşlar vardı geçen gün, aklıma bişi geldi benim demincek hemen yazayım unutmadan
Köfteli yoğurt çorbası yapabilirsiniz, ben deneyeceğim en kısa zamanda ama güzel olacağına eminim, köfteleri yulaf kepeği ile yoğurabiliriz, terbiyesini de yoğurt, yumurta ve limon ile, zaten yoğurt yumurta serbest gıdalar, piştikten sonra da üzerine nane, kırmızı biber ohhh misss Sade yoğurt çorbası da yapılabilir, terbiyesine yulaf kepeği koyulur onun da

tatlım yanlış anladın herhalde sana yüklenirler derken espri yapmıştım yani bende yüklendim zaten cıss babında demek istedimelbette birbirmizie yardımcı olmak babında yüklenicez birbirmize yani cıss işteolurmu hiç öle şey hatta sonuna gülücük koydum yanlış anlaşılmasın lütfen

selam canım arkadaşlarımmm

SİZLERİN DEZTEĞİNE İHTİYACIM VAR dukana başlayalı 3 haftayı geçti 3 haftada 5,3 kilo verdim. herşey çok güzel kiloda sorun yokkk

gelgeleim ben pek iyi değilim akşamları çok uykum geliyo resmen pili bitmiş bebek gibi oluyorum elim ayağım zor kalkıoo

reglim geçti 10 gün kadar hamile değilim test yaptım Bunun yanında asıl mühim olan cinsel hayatım bitti kızlar

resmen diksinme derecesindeyim kendimi kasıyorum ama yokk olmuyo başına bu durumlar gelen var mı endişelerim yersiz mi

bi aıl verin nolur dukanı da bırakmak istemiyorum ama gayet tedirginim

yardım canlarımm ne içsem ne yessem de düzelsem

ayrıca dün 78,6 bugün 78,2

offf offf

ya wıtamın almıorm ama sen kullanıosun sanırım onerebılırmısın?
ben başta çok hasta olduk, halsizlik de cabası, hergün yürüdüğüm yokuşta 2 defa dinelnemk zorunda kaldım.
şimdi supradyn multivitamin+mineral kullanıyorum
hayatımda hiç vitamin kullanmadım(1 kere b12 kullandım 2-3 gün, hafıza için) belki de ondan ama o hallerim kalmadı artık
daha iyi vitamin tavsiyesi olabilir arkadaşlardan, hangisi olursa olsun mutlaka kullanmalısın

ben eczaneden aliyorum canim almanyada yasiyorum ismi bittersalz internette kayatuzu diye tercüme edildi yani tuz niyetine kullanilmaz canim insani mafeder zaten bide magnesiumsulfat icerikliymis
aynısı değildir o halde:26:
teşekkürler canım

ben de rejim yaptığımda öyle oluyorum, sanırım sende de kansızlık var.
oruçluyken de aynı oluyorum, ramazanda temmuzda şalla dolaşan biri varsa benim o
patronum ve çalışma arkadaşlarım fena dalga geçiyor bu durumla ama napiyim yaa üşüyorum işte

yok canım kastan olacağını sanmıyorum aksine protein kas yapıyor en fazla sudur ama yağda olabilir tabi bilemicem valla:44: panik yapma bende de öle olmuştu

ımm asıl mühim konuda bir şey diyemeyeceğim, belki yaşayan arkadaşlar varsa özelden sana yazabilirler.
ama psikolojik olabilir mi?
yani rejimdesin ve şu anda hepimiz basenmiş, göbekmiş filan epeyce gözönünde bulunduruyoruz bedenimizi.
fazlalıklara dikkat ettiğin için eşinin de dikkat ettiğini bilinçaltında düşünüyor olabilir misin acaba?
evlilik için yıkıcı bir yola girebilir bu düşünceler canım, üstünde durmak lazım, istersen bir uzmana danış.

Oyyy kardeş naptın sen mutlaka birşeyleri yanlış yapıyor olmalısın, protein candır, enerji verir, yeterince beslenmiyor musun acaba? :44: karbonhidratlar geçici bir enerji verir, sonra daja yorgun hissetmene sebep olur yani protein alımı buna sebep olmamalı. Sen tahlillerini yaptırdın mı? bence kooooş hemen koşa koşa git kan değerlerini ölçtür, böyle olmaz

su biraz çok değilmi tatlım 4 litre

selam bayanlar...saolun yardımlarıniz. benim regl olmama yakin zamn kaldi ve canim bugun tatli cok cekiyor.ve sufle yapim diyorum dukanca:)))canım bugun hic yemek yemek istemiyor .zorlan yiyorumyaa

bırde su siizn yaptiginiz keki yapicam bugun.tatlandirici yerine tarcin koysam olurmu.birde sorum su

light peynir süt yogurt olarak hengi urunu kullanıyorsunuz. ben sutas light aliyorum bu iyimidir.canım süt istedignde sutas sut alidm ama tadi bi acayip gelid hepsi mi ayni yoksa sizin bi öneriniz olur mu?

bu arada 61,00 kg geldim tartida. 61,60 dim 600 gr gitmiş.:) ben buugn sizi soru yagmuruna tutucam.
benim kalca ve basen bölgem de pek degişmedi olmaid gibi gelio ama. eşimlen bisiklete gidiyoruz ve spor aletlerinde 3 set olarak calişiyoruz. gitmediigmde evde kosuyorum ve kalca ve basen için olan haerekerler yapiyorum 30 35 dk felan uygunmudur.bazen her aksam gidemiyoruz. gidememedigim amnlarda böle yapiyorum.. kusura bakmayın cok soru sordum amma. cevaplarni bekliyorum.

kolay gele...

croiselle mutlu yıllar sanaaaa,,mutlu yıllar mutlu yıllar bolll eksilerrrrrrrr sanaaaaaaaaaaa

oyyy canım yaaaa,nasıl bişi o öyle:18:
valla sana şöyle söyleyeyim buradaki hiç bir arkadaşımız daha önce böyle bir sorundan bahsetmedi.
yani bence bu diyetle ilgili değil,kesinlikle ilgisi yok.hem diyet yapmakla senin kocandan tiksinmenin ne ilgisi olabilir bağdaştıramıyorum
yani bilemiyorum ki belki de hani senin eşinle ilgili bazı sorunların vardı ya,o sana kilolusun falan diyordu ve diyet yapabileceğine başarabileceğine inanmıyordu.acaba sen kısa sürede bu kadar güzel kilo verince kendine olan özgüvenini geri kazandın ve psikolojik olarak al bakalım bende şimdi seni beğenmiyorum durumu falan yaratıyor olabilir misin içinde ?
halsizliğin de muhtemelen regl 10 gün geciktiği için seni biraz yormuş olabilir.şişlik,tatlı isteği falan üstüne de sıcaklar belki ondan halsiz düşüyorsundur.hem daha çok başındasın,biz de o aşamadayken vücut heniz alışamadığı için halsizlikler oluyordu.
canını sıkma ve kendini de şartlama bence.şimdi h.sonu mis gibi 5 kilodan fazla da verdin,giy şöyle güzel ciciler akşam eşinle güzel bir yemek yiyin evinizde,ortak keyif aldığınız konulardan sohbet aç,eğlenceli vakit geçirmeye çalışın bak bakalım işte sonra bizle paylaşırsın,tövbe yarabbim kendimi de haydar dümer gibi hissettim birden

tenarr canim cola nin üst sinirinin olmasi; tatlandirici fazla kullanmayalim diye. ayrica zaten kendisi de zararli birsey normalinde

medesamm ; canim tarifin icin tekrar tesekkürler ellerine saglik üsenmeden yzamissin. tekrar deneyecegim böyle.
ama yani cam tabak hakkaten iyiymis yane

canim sürekli yag mi verdim su mu attim diye düsünmesen? niye takiyorsun ki kafana. sen kurallari uygula. gerisini vücuduna birak. göreceksin emeklerinin karsiligini

yagmur00 denize söyledigim sey senin icinde gecerli. gram gram da versen sonucta gidiyor ya ona bak. valla niless arkadasimizi bilenler bilir kizcaaz bir ay hic veremedigi oldu. e benimde öyle. 1 bucuk ay hic eksi görmedigimi bilirim -.

heyooo ; canim allah yardimcin olsun. cok güzel de vermissin umarim Allah gönlüne göre verir

tenarrr ; canim arkadasin o kadar spor yaptigi halde mi vücudu sarkti hayret yani

canim ben köfteleri minik yuvarlak halinde önceden yapip buzluga atiyorum sonra istedigimde corbayi yapiyorum dedigin gibi ypgurt corbasi ama köfteli. mmm nefiss oluyor

tuna canim evet regl gecikmesi bende yasadim ama teee iki ay sonra. seninki erken olmus gibi geldi bana. baska bir sorundan olabilir mi? psikoljik birseyler oldugunu düsünüyorum. diyet in sonucu oldugunu sanmiyorum. cinsel problem icinde bu sitede baska topiklerde eminim cözümleri vardir. ama herseyden önce doktora görünmeni öneririm.

allah yardimcin olsun canim. moralini bozmamaya calis. rahat ol.

canım sen nie üzerine alındın anlamadım yüklenmek derken masumca söledim espri babında yani hepimiz birbirmize kızıyoruz, ceza veriyoruz, cıs falan diyoruz ya o anlamda söledim ben yanlış anlamışsın üzüldüm şimdi öle şey olurmu hiç

canım tatlandırıcı yerine tabiki tarçın koyabilirsin ama ikisini birlikte de koyabilirsin
ben sütaşın da her markanın da alıyorum.h.sonu pınarın extra light sütünde kampanya vardı 1.99 tl idi,aldım 4-5 tane mesela.ne bulursam onu alıyorum.tatları kötü gelmiyor bana.ama sana şöyle bir önerim olabilir;saf içmek için tadını beğendiğin markayı kullan beğenmediğini tatlıda çorbada falan kullan gitsin kuzum
bu diyet öncelikle ve özellikle üst bölgeden kayıp sağlıyor,alt taraf için farklı önerisi var dukanın kitapta.
hadi bakalım,bol eksili haberlerini bekliyoruz

canım rejimden olmasında ben hallederim bu konuyu sizce rejimden deil yani tüm arkadaşlarım bu yönde cevap vermiş psikolajik bişeyler var o zaman tahlil yeni yaptırdım canım endokrine gittim dukanıda söledim devam et dikkatlice dedi üre falan hepsi normaldi yani

evet canım ya da regl öncesi bi durum regl de olamadımya belkim ondandır dedim acil çözüm bulmalıyım

haydar dümenim benim güldürdün beni kız vallahii.......

yok ya ben kocama öle kin falan beslemiyorm tiksinme de onun şahsına ait değil kocişimi severim yaniii

psikolojik heralde başka bişe var ama dur bakalım güzelim dediğin gibi romantik takılmak lazım biraz belkide

neyse bir an önce evlilik kurtarma operasyonuna gircem

CANLARIM İYKİ VARSINIZ SİZ OLMASANIZ BU DUKANDAN DER KESİP ATAR BIRAKIRDIM REJİMİ ÇOK TEŞEKKÜRLER KIZLAR

yap kız tabi romantizm
şunu unutma ki aslında herkes kendinin doktoru,bu sorunun sebebini ancak sen kendin bilebilirsin.
ama şı forumda aylardır tek kişi bile böyle bişey yazsa senle paylaşırdım ama yok kuzum.diyetle ne ilgisi olacak
kız nolcek güzel bir sofra 2 hoş sohbet,amaaanniiin eskileri yadedin tanışma buluşma,2 gülücük at o da keyiflensin,oldu da bitti maşallahhh bence arada böyle geçiş dönemleri olabilir,ayy amaaaan insan bazen kendinden bile sıkılmıyor mu gelip geçici bunlar,öptün seni aşk böceğiii

vay canına ben o kadar spor yapsam ölürüm herhalde gerçi o zaman da iyice zayıflamış olurum, ceset durumundan
tebrikler gerçekten

ben sütte danone light, içim l. ya da hiç bulamazsam pınarın ext.l. kullanıyorum - %1 yağ
yoğurtta da yine light olarak danone ya da içim alıyorum-%1 yağ
peyniri migrostan alıyorum Migrosun kendi ürünü var light peynir-%4 yağ oranı
bulamadığımda sütaş aldığım da oldu ama yanlış hatırlamıyorsam peynir %7 filan yağlıydı, sütünde de daha yüksekti yağ oranı
çoğu arkadaş yörsanın lorunu kullanıyor peynir olarak
yapıyoruz bişeyler işte:)

en güzeli evde kendin yapman tabi ama ben beceremiyorum.
annem bugün organik süt alıp yoğurt yapacak bana , ısıtıp üst kaymağını alınca yağsız olurmuş (kandırıyorsa söyleyin )
artık yoğurdum bitince onu yemeye başlayacağım herhalde

croiselle, love'dan kopya çektim ama ben de musmutlu yıllar diliyorum
bööyle mutluluklar,sevinçler hiiç yakanı bırakmasın e-mi:109:

kızlar bende başladım bugün dukana katıldım aranıza
gerçi yaptığım teste göre 3 kilo fazlam varmış ama beni bi görseniz 10 kilo ver dersiniz
benim bi sorum olacak bu diyette meyve sebze yasak ama karpuz yiyebilir miyim malum onun büyük çoğunluğu su ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…