Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım rejimden olmasında ben hallederim bu konuyu sizce rejimden deil yani tüm arkadaşlarım bu yönde cevap vermiş psikolajik bişeyler var o zaman tahlil yeni yaptırdım canım endokrine gittim dukanıda söledim devam et dikkatlice dedi üre falan hepsi normaldi yani

evet canım ya da regl öncesi bi durum regl de olamadımya belkim ondandır dedim acil çözüm bulmalıyım

haydar dümenim benim güldürdün beni kız vallahii.......

yok ya ben kocama öle kin falan beslemiyorm tiksinme de onun şahsına ait değil kocişimi severim yaniii

psikolojik heralde başka bişe var ama dur bakalım güzelim dediğin gibi romantik takılmak lazım biraz belkide

neyse bir an önce evlilik kurtarma operasyonuna gircem

CANLARIM İYKİ VARSINIZ SİZ OLMASANIZ BU DUKANDAN DER KESİP ATAR BIRAKIRDIM REJİMİ ÇOK TEŞEKKÜRLER KIZLAR

selam canım. sen dıyet psikolojisi ile az yıyor olabılırmısın. aclık halsızlık yapar.kan şekeri düşer kolunu bıle kadırasın gelmez. kendımden bılıyorum. bu dıyette aclık dıye bısey yok. sık sık ye doyur kendını. bence cinsel hayatını dıyet değil halsizliğin etkiliyor olabılır. tatlılar falan yap kendıne. yapamıyorsan kola falan iç. halsizliğin geçince düzlecek bence merak etme..

haklısın tatlım bu dediklerini yapmayalı çok zaman oldu......

rejimimi kurtardınız canım tenksss

sen güçlendirmeye geçtinmi boyun uzundu senin dimi canım hedef kilona bakmıştım 7 lerdeydiii

medesa beni kopardınnn yaaa,,,sesli güldüm resmennnnn..süpersinnnn

sorun yok cnmmm

tahıllardan alman gereken vitaminler eksik kalıyor olabilir (b1, b6, b9 vb.). tahıllarda b12 dışındaki tüm b grubu vitaminler bulunuyormuş. ayrıca bazı mineraller de eksik kalmış olabilir. bir doktora görünüp vitamin ve mineral miktarlarına baktırsan ve eksik kalanları dışardan takviye etsen diye düşündüm.

kizlar bu dukan isi biliyor yaaa...ben hayatimad colayi cok sevmezdim ama suan 3 gündür ara ögün olarak diyim cola iciyorum zero 200ml bütün günlük tatli istegimi karsiliyor sanirim

Canımcımm ben emzirdigim için güçlendirmeden başladım
tahıllı ekmek yemek gerrek ama şuan evde kepek var be yedigimde zaten çok az
yulaf kepegim gelsin yemem bunuda

Ay emzirme dönemindemisin. Bütün ekmekleri ye bence bebiş herşeyden önemli...

Amin canım. BEn evli değilim ama bu işleri az çok bilirim. Bu işin % 90 nı görmemek duymamak. İlk yıllar genelde zor geçermiş. Güzel günleri düşün. İlk heyecanları düşün. Gelecek güzel günleri düşün. Evlenmek hiç kolay değil ama ayrılmak maalesef çok kolay. Lütfen biraz sabır...

2 kaşık kepeği 1 bardak suyla haşlıyorum şişiriyorum. Üstüne yoğurt katıp kaynatıyorum. Bol nane. Oldumu sana düğün çorbası. Hemde nasıl lezzetli. Yarısını sıca içiyorum yarısını soğuk. Muhteşem oluyor. Tavsiye ederim...

İnsan zayıfladıkça kendini daha sexi hissediyor bence. Ben saten geceliklerle yatmaya başladım bekar olduğum haldeee .

Ayrıca sana kocaman bir tavsiye benden.

Callen diye bir video var. Hem çok faydalı vucudun şekil alması için. Forumda araştır göreceksin aramızda da yapanlar var. Hemde acayip bi afrodizyak etkisi yapıyor. Pelvismiydi neydi bi hareket var. Beni resmen zevkten çıldırttı :). sen gece yatmadan bu hareketleri yap hem şekil al hemde .... İnan faydasını görürsün.

Hoş geldin aramıza...
Karpuz = su + şekerr YASAK YASAK YASAK

:)

hoş geldin de nE ? 3 kilo mu?
ayy:) benim kalan o kadar

karpuza gelinceeee cıx olmuyor ki
içinde meyve şekeri var
güçlendirmeye geçince yiyeceğiz inşallah

Son düzenleme:

Allah senin iyiliğini versin e-mi
koptum resmen:)))))
neden callana başlamak kısmet olmadı anlaşıldı

canim simdik ben seni spora düskün gördüm ya hemen reklamimi yapayim

bir an önce callanetics e basliyorsun

hemen arastiriyorsun bu sitede de var baslik. videolar konusunda ben sana yardimci olurum. yeterki karar ver. ya var ya bana dua edeceksin sonunda. o zaman gel ben sana ne icin dua edecegini de söyleyecegim

kizlar hakkaten abarttigimi düsünüyorsunuzdur mutlaka. hatta bazen kafa da ütülüyoprum biliyorum. ama ben su an 76 kiloyum. evlenmeden önceki kilomdayim yani ( o zaman 75 dim gerci ) gecen esim dedi ki askim senin dizlerin varmis. önce bir dayak yedi benden ayri tabii. ama sonra hakkaten dedim ya. ben 75 kiloyken yani her giydigim yakisirdi hicde kilolu saymazdim kendimi. boyumdan da dolayi. ama mini etek ve stretch kot giyemezdim. yaa belime popome oturan kot dizlerimden gecmezdi uyuz olurdum. ama callanetics sayesinde bacagim öyle bir sekillendi ki valla en kisa zamanda resim cekicem ispatlamak icin

ondna sonra gör bakalim ne basen ne popo ne bacak kaliyor mu

croiselle mutlu yıllar sanaaaa,,mutlu yıllar mutlu yıllar bolll eksilerrrrrrrr sanaaaaaaaaaaa

canimm tesekkür ederimm evet dogumgünüm bugün .. ama esim calisiyor bende evde takiliyorum disarisi 33 derece

tama canim love anlamistir zaten merak etme

croiselle, love'dan kopya çektim ama ben de musmutlu yıllar diliyorum
bööyle mutluluklar,sevinçler hiiç yakanı bırakmasın e-mi:109:

canimm tesekkür ederim. yüregine saglikkk

kızlar tatlandırıcımı aldım. sizinkide bunun aynısımı. 23 tl ye aldım. fiyatı nasıll...

haklısın tatlım bu dediklerini yapmayalı çok zaman oldu......

rejimimi kurtardınız canım tenksss

sen güçlendirmeye geçtinmi boyun uzundu senin dimi canım hedef kilona bakmıştım 7 lerdeydiii

heee yap işte kuzum arada renk katmak lazım hayata,hem monoton olmaz ki,o zaman da her şey motonon oluyor ve keyif vermiyor ne yazıkki
rejimi kurtardık,sıra evlilikte
yok kuzu yaa geçemedim daha güçlendirmeye falan son 1 haftadır falan +dayım nedense
biliyorum vücudum yeter artık verme daha fazla kilo diyor amaaa olmaaaazzzz sonuna kadar gideceğim,son 2 kiloda falanım ama onu da verince 3 kilo daha verip öyle geçeyim diyorum,bakalım artık.boyum 1.76 cicim

medesa beni kopardınnn yaaa,,,sesli güldüm resmennnnn..süpersinnnn

sorun yok cnmmm

hehehehe senin yorumuna da ben güldüm,sonra tekrar okudum yazdığımı hakikaten ben de sesli gülmek zorunda kaldım komik olmuş azıcık ama napiim kendimi de birden sanki konunun uzmanı gibi hissetttim
gelin ablanıza,gelin bakiiim yanaşınn,hiiçççç korkmayın kuzular

pelvis mi zevkten çıldırmak mı noluyooo laa anaaam tutmayın beni gidiyoooruuummm callan yapıcam beennnn

kızlar ben bu Dukan amcamı hakikaten cok sewiorum yaaaaa...Kotonda indirim wardı die aldıgım 36 beden kot suan üstüme bol gelior we kot dar kesim..yani diyetten önce imkansız giymezdim bu göbekle böle dar badi altına bu kotu..kilo werince insanın kendisine gercekten güweni gelior..bu yola ilk çıktıgımda hiç umudum yoktu ölesine bi deneyim die başlamıştım.şimdi 3.5 ay oldu nerdeyse we az önce cekildiğim fotoda gördüğüm görüntüm ile artk kendimi begeniorum we sewiorum..bu cok gusel bi duygu kızlar..ama siz we burdaki paylaşımlarınız olmasa olmazdı..hiçbiriniz ayrılmayın,,kopmayın burdann..klasik son sözümüde sölemek istiorum I love Dukan Amcaa

tenarr canim cola nin üst sinirinin olmasi; tatlandirici fazla kullanmayalim diye. ayrica zaten kendisi de zararli birsey normalinde

tenarrr ; canim arkadasin o kadar spor yaptigi halde mi vücudu sarkti hayret yani

teşekkürler canım. şu hızlı kilo verme olayı da şöyle oldu: ben bir merkezle görüşmüştüm paket program için, içinde kavitasyon, mezoterapi, frekans bilmemnesi, lenf drenaj var da var işte ayrıca diyetisyen desteği veriyolar ve günde 1 saat hızlı yürüyüş şarttı. ben o kilo veren arkadaşıma söyledim bunu o da aynı şekilde bir programa gitmişti ve 40 kg vermişti ve bana aman sakın yapma dedi. sonra kendi vucudunu gosterdi çok şaşırdım kilo vermekten soğudum resmen. göğüsleri sönmüş balon gibi olmuş, bacaklarının da üst kısımları sarkmıştı dedim nasıl oldu böyle? ayda yaklaşık 8 kilo verince oldu dedi. günde en az 1 saat hızlı yürüyüş yapıyormuş o dönemde. sonra demişler ki bu sarkmanın düzelmesi ancak cerrahi yöntemle olur. bir de safra kesesinde taş oluşmuş çok hızlı kilo vermesinden dolayı ameliyatla aldılar safra kesesini. işte hikaye böyle ama tabii o 40 kg gibi çok fazla kilo verdiği için olabilir ya da sürekli kardiyo yerine ağırlık falan çalışsaydı ya da proteince daha zengin beslenseydi belki sarkmaları olmazdı ama ayda 4 kg dan fazlası doktorlar tarafından önerilmiyor diye biliyorum sağlık açısından.

heyyoooo :)) dely sağol canım ya, senin şu verdiğin emek bile bana gaz veriyo, harikasın.
Rica ederim canım. Seviyorum ben yapmayı :87:

Yok canım yaa! Bakma sen onlara... Bence sen süpersindir Benden ince görünüyorsundur kessiinn

dely ben ne zaman listeye gircem canım nezaman bildircez
Haftaya Perşembe sıkı çalış

.......15 gündür yoktum. internet problemi... ama diyete devam tabi. özlemişim buraları da ne yazık kilomda pek fazla değişiklik yok ama ölçülerim azıcık daha küçüldü.
gitmeyin yaaa :) Özledik biz deee... Haftaya bildirim bekleriizz

Saol canım ama beyaz gün de biraz farklar var galiba :44: yumurtanın sarısı yok mesela. Bir de somon yenilmicek mi beyaz günde? Dolapta da somonlarım vaarr :S

Bişey değil... :107: Komiiiikk hihiihih

Allah senin iyiliğini versin e-mi
koptum resmen:)))))
neden callana başlamak kısmet olmadı anlaşıldı

Bak dizlerde inceliyormuş. Haksız değilim hani...
Babamda bana senin belin varmıydı dedi. Dalagamı geçti iltifatmı etti anlayamadım sesinin tonundan.

Uyku problemi olanlara da callen öneririm ben. acayip bişey ya. Resmen sırıtarak sızıyorum callenden sonra ben ...

:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…