Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Oyyy kardeş naptın sen :KK37::KK37: mutlaka birşeyleri yanlış yapıyor olmalısın, protein candır, enerji verir, yeterince beslenmiyor musun acaba? :44: karbonhidratlar geçici bir enerji verir, sonra daja yorgun hissetmene sebep olur yani protein alımı buna sebep olmamalı. Sen tahlillerini yaptırdın mı? bence kooooş hemen koşa koşa git kan değerlerini ölçtür, böyle olmaz:KK20::KK20:

canım rejimden olmasında ben hallederim bu konuyu sizce rejimden deil yani tüm arkadaşlarım bu yönde cevap vermiş psikolajik bişeyler var o zaman tahlil yeni yaptırdım canım endokrine gittim dukanıda söledim devam et dikkatlice dedi üre falan hepsi normaldi yani

ımm asıl mühim konuda bir şey diyemeyeceğim, belki yaşayan arkadaşlar varsa özelden sana yazabilirler.
ama psikolojik olabilir mi?
yani rejimdesin ve şu anda hepimiz basenmiş, göbekmiş filan epeyce gözönünde bulunduruyoruz bedenimizi.
fazlalıklara dikkat ettiğin için eşinin de dikkat ettiğini bilinçaltında düşünüyor olabilir misin acaba?
evlilik için yıkıcı bir yola girebilir bu düşünceler canım, üstünde durmak lazım, istersen bir uzmana danış.

evet canım ya da regl öncesi bi durum regl de olamadımya belkim ondandır dedim acil çözüm bulmalıyım

oyyy canım yaaaa,nasıl bişi o öyle:18:
valla sana şöyle söyleyeyim buradaki hiç bir arkadaşımız daha önce böyle bir sorundan bahsetmedi.
yani bence bu diyetle ilgili değil,kesinlikle ilgisi yok.hem diyet yapmakla senin kocandan tiksinmenin ne ilgisi olabilir bağdaştıramıyorum:KK50:
yani bilemiyorum ki belki de hani senin eşinle ilgili bazı sorunların vardı ya,o sana kilolusun falan diyordu ve diyet yapabileceğine başarabileceğine inanmıyordu.acaba sen kısa sürede bu kadar güzel kilo verince kendine olan özgüvenini geri kazandın ve psikolojik olarak al bakalım bende şimdi seni beğenmiyorum durumu falan yaratıyor olabilir misin içinde ?
halsizliğin de muhtemelen regl 10 gün geciktiği için seni biraz yormuş olabilir.şişlik,tatlı isteği falan üstüne de sıcaklar belki ondan halsiz düşüyorsundur.hem daha çok başındasın,biz de o aşamadayken vücut heniz alışamadığı için halsizlikler oluyordu.
canını sıkma ve kendini de şartlama bence.şimdi h.sonu mis gibi 5 kilodan fazla da verdin,giy şöyle güzel ciciler akşam eşinle güzel bir yemek yiyin evinizde,ortak keyif aldığınız konulardan sohbet aç,eğlenceli vakit geçirmeye çalışın bak bakalım işte sonra bizle paylaşırsın,tövbe yarabbim kendimi de haydar dümer gibi hissettim birden :KK9:

haydar dümenim benim güldürdün beni kız vallahii.......

yok ya ben kocama öle kin falan beslemiyorm tiksinme de onun şahsına ait değil kocişimi severim yaniii

psikolojik heralde başka bişe var ama dur bakalım güzelim dediğin gibi romantik takılmak lazım biraz belkide

neyse bir an önce evlilik kurtarma operasyonuna gircem

CANLARIM İYKİ VARSINIZ SİZ OLMASANIZ BU DUKANDAN DER KESİP ATAR BIRAKIRDIM REJİMİ ÇOK TEŞEKKÜRLER KIZLAR:KK34::KK34::KK54:

selam canım arkadaşlarımmm

SİZLERİN DEZTEĞİNE İHTİYACIM VAR:KK43: dukana başlayalı 3 haftayı geçti 3 haftada 5,3 kilo verdim. herşey çok güzel kiloda sorun yokkk

gelgeleim ben pek iyi değilim akşamları çok uykum geliyo resmen pili bitmiş bebek gibi oluyorum elim ayağım zor kalkıoo

reglim geçti 10 gün kadar hamile değilim test yaptım Bunun yanında asıl mühim olan cinsel hayatım bitti kızlar

resmen diksinme derecesindeyim kendimi kasıyorum ama yokk olmuyo başına bu durumlar gelen var mı endişelerim yersiz mi

bi aıl verin nolur dukanı da bırakmak istemiyorum ama gayet tedirginim

yardım canlarımm ne içsem ne yessem de düzelsem

ayrıca dün 78,6 bugün 78,2

offf offf

selam canım. sen dıyet psikolojisi ile az yıyor olabılırmısın. aclık halsızlık yapar.kan şekeri düşer kolunu bıle kadırasın gelmez. kendımden bılıyorum. bu dıyette aclık dıye bısey yok. sık sık ye doyur kendını. bence cinsel hayatını dıyet değil halsizliğin etkiliyor olabılır. tatlılar falan yap kendıne. yapamıyorsan kola falan iç. halsizliğin geçince düzlecek bence merak etme..

yap kız tabi romantizm :KK52::KK52:
şunu unutma ki aslında herkes kendinin doktoru,bu sorunun sebebini ancak sen kendin bilebilirsin.
ama şı forumda aylardır tek kişi bile böyle bişey yazsa senle paylaşırdım ama yok kuzum.diyetle ne ilgisi olacak:KK19:
kız nolcek güzel bir sofra 2 hoş sohbet,amaaanniiin eskileri yadedin tanışma buluşma,2 gülücük at o da keyiflensin,oldu da bitti maşallahhh :KK9: bence arada böyle geçiş dönemleri olabilir,ayy amaaaan insan bazen kendinden bile sıkılmıyor mu gelip geçici bunlar,öptün seni aşk böceğiii :KK54:

haklısın tatlım bu dediklerini yapmayalı çok zaman oldu......

rejimimi kurtardınız canım tenksss

sen güçlendirmeye geçtinmi boyun uzundu senin dimi canım hedef kilona bakmıştım 7 lerdeydiii

oyyy canım yaaaa,nasıl bişi o öyle:18:
valla sana şöyle söyleyeyim buradaki hiç bir arkadaşımız daha önce böyle bir sorundan bahsetmedi.
yani bence bu diyetle ilgili değil,kesinlikle ilgisi yok.hem diyet yapmakla senin kocandan tiksinmenin ne ilgisi olabilir bağdaştıramıyorum:KK50:
yani bilemiyorum ki belki de hani senin eşinle ilgili bazı sorunların vardı ya,o sana kilolusun falan diyordu ve diyet yapabileceğine başarabileceğine inanmıyordu.acaba sen kısa sürede bu kadar güzel kilo verince kendine olan özgüvenini geri kazandın ve psikolojik olarak al bakalım bende şimdi seni beğenmiyorum durumu falan yaratıyor olabilir misin içinde ?
halsizliğin de muhtemelen regl 10 gün geciktiği için seni biraz yormuş olabilir.şişlik,tatlı isteği falan üstüne de sıcaklar belki ondan halsiz düşüyorsundur.hem daha çok başındasın,biz de o aşamadayken vücut heniz alışamadığı için halsizlikler oluyordu.
canını sıkma ve kendini de şartlama bence.şimdi h.sonu mis gibi 5 kilodan fazla da verdin,giy şöyle güzel ciciler akşam eşinle güzel bir yemek yiyin evinizde,ortak keyif aldığınız konulardan sohbet aç,eğlenceli vakit geçirmeye çalışın bak bakalım işte sonra bizle paylaşırsın,tövbe yarabbim kendimi de haydar dümer gibi hissettim birden :KK9:

medesa beni kopardınnn yaaa,,,sesli güldüm resmennnnn..süpersinnnn:KK1: :KK1:

canım sen nie üzerine alındın anlamadım yüklenmek derken masumca söledim espri babında yani hepimiz birbirmize kızıyoruz, ceza veriyoruz, cıs falan diyoruz ya o anlamda söledim ben yanlış anlamışsın üzüldüm şimdi öle şey olurmu hiç:KK50::KK50:

sorun yok cnmmm :KK34:

SİZLERİN DEZTEĞİNE İHTİYACIM VAR:KK43: dukana başlayalı 3 haftayı geçti 3 haftada 5,3 kilo verdim. herşey çok güzel kiloda sorun yokkk

gelgeleim ben pek iyi değilim akşamları çok uykum geliyo resmen pili bitmiş bebek gibi oluyorum elim ayağım zor kalkıoo

reglim geçti 10 gün kadar hamile değilim test yaptım Bunun yanında asıl mühim olan cinsel hayatım bitti kızlar

resmen diksinme derecesindeyim kendimi kasıyorum ama yokk olmuyo başına bu durumlar gelen var mı endişelerim yersiz mi

offf offf

tahıllardan alman gereken vitaminler eksik kalıyor olabilir (b1, b6, b9 vb.). tahıllarda b12 dışındaki tüm b grubu vitaminler bulunuyormuş. ayrıca bazı mineraller de eksik kalmış olabilir. bir doktora görünüp vitamin ve mineral miktarlarına baktırsan ve eksik kalanları dışardan takviye etsen diye düşündüm.

kizlar bu dukan isi biliyor yaaa...ben hayatimad colayi cok sevmezdim ama suan 3 gündür ara ögün olarak diyim cola iciyorum zero 200ml bütün günlük tatli istegimi karsiliyor sanirim :KK8:

Canımcımm ben emzirdigim için güçlendirmeden başladım
tahıllı ekmek yemek gerrek ama şuan evde kepek var be yedigimde zaten çok az
yulaf kepegim gelsin yemem bunuda

Ay emzirme dönemindemisin. Bütün ekmekleri ye bence bebiş herşeyden önemli...

stresli düğün günlerinden sonra aranıza geri döndüm ,veee 70 kilo olarak,ama artık iyice halsiz bırakmaya başladı beni bu diyet ,görenler düğünde şok oldu ne oldu sana böyle diye senin bu kadar zayıflayabileceğini hiç düşünmemiştik dediler ,çeyreğin kalmış geriye dediler :) zayıf olmak hayatta herşey değilmiş onu anladım daha yeni evli olmama rağmen eşimle sorunlarım başladı tekrar:KK43:( nişanlılık dönemimizde zaten sıkıntılıydı ,derdi veren rabbim dermenınıda verir besbelli

Amin canım. BEn evli değilim ama bu işleri az çok bilirim. Bu işin % 90 nı görmemek duymamak. İlk yıllar genelde zor geçermiş. Güzel günleri düşün. İlk heyecanları düşün. Gelecek güzel günleri düşün. Evlenmek hiç kolay değil ama ayrılmak maalesef çok kolay. Lütfen biraz sabır...

Çorba soran arkadaşlar vardı geçen gün, aklıma bişi geldi benim demincek hemen yazayım unutmadan :KK28::KK28::KK28:
Köfteli yoğurt çorbası yapabilirsiniz, ben deneyeceğim en kısa zamanda ama güzel olacağına eminim, köfteleri yulaf kepeği ile yoğurabiliriz, terbiyesini de yoğurt, yumurta ve limon ile, zaten yoğurt yumurta serbest gıdalar, piştikten sonra da üzerine nane, kırmızı biber ohhh misss :KK56::KK56::KK56: Sade yoğurt çorbası da yapılabilir, terbiyesine yulaf kepeği koyulur onun da :KK56::KK56:

2 kaşık kepeği 1 bardak suyla haşlıyorum şişiriyorum. Üstüne yoğurt katıp kaynatıyorum. Bol nane. Oldumu sana düğün çorbası. Hemde nasıl lezzetli. Yarısını sıca içiyorum yarısını soğuk. Muhteşem oluyor. Tavsiye ederim...

offf offf

İnsan zayıfladıkça kendini daha sexi hissediyor bence. Ben saten geceliklerle yatmaya başladım bekar olduğum haldeee .

Ayrıca sana kocaman bir tavsiye benden.

Callen diye bir video var. Hem çok faydalı vucudun şekil alması için. Forumda araştır göreceksin aramızda da yapanlar var. Hemde acayip bi afrodizyak etkisi yapıyor. Pelvismiydi neydi bi hareket var. Beni resmen zevkten çıldırttı :). sen gece yatmadan bu hareketleri yap hem şekil al hemde .... İnan faydasını görürsün.

kızlar bende başladım bugün dukana katıldım aranıza :KK52:
gerçi yaptığım teste göre 3 kilo fazlam varmış ama beni bi görseniz 10 kilo ver dersiniz :KK9:
benim bi sorum olacak bu diyette meyve sebze yasak ama karpuz yiyebilir miyim malum onun büyük çoğunluğu su ya :KK9:

Hoş geldin aramıza...
Karpuz = su + şekerr :KK43: YASAK YASAK YASAK

:)

kızlar bende başladım bugün dukana katıldım aranıza :KK52:
gerçi yaptığım teste göre 3 kilo fazlam varmış ama beni bi görseniz 10 kilo ver dersiniz :KK9:
benim bi sorum olacak bu diyette meyve sebze yasak ama karpuz yiyebilir miyim malum onun büyük çoğunluğu su ya :KK9:
hoş geldin de nE ? 3 kilo mu?
ayy:) benim kalan o kadar :KK1:

karpuza gelinceeee cıx olmuyor ki
içinde meyve şekeri var :KK34:
güçlendirmeye geçince yiyeceğiz inşallah :KK14:

Son düzenleme:
Callen diye bir video var. Hem çok faydalı vucudun şekil alması için. Forumda araştır göreceksin aramızda da yapanlar var. Hemde acayip bi afrodizyak etkisi yapıyor. Pelvismiydi neydi bi hareket var. Beni resmen zevkten çıldırttı :). sen gece yatmadan bu hareketleri yap hem şekil al hemde .... İnan faydasını görürsün.

Allah senin iyiliğini versin e-mi
koptum resmen:)))))
neden callana başlamak kısmet olmadı anlaşıldı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

selam bayanlar...saolun yardımlarıniz. benim regl olmama yakin zamn kaldi ve canim bugun tatli cok cekiyor.ve sufle yapim diyorum dukanca:)))canım bugun hic yemek yemek istemiyor .zorlan yiyorumyaa:KK43:

bırde su siizn yaptiginiz keki yapicam bugun.tatlandirici yerine tarcin koysam olurmu.birde sorum su

light peynir süt yogurt olarak hengi urunu kullanıyorsunuz. ben sutas light aliyorum bu iyimidir.canım süt istedignde sutas sut alidm ama tadi bi acayip gelid hepsi mi ayni yoksa sizin bi öneriniz olur mu?

bu arada 61,00 kg geldim tartida. 61,60 dim 600 gr gitmiş.:) ben buugn sizi soru yagmuruna tutucam.
benim kalca ve basen bölgem de pek degişmedi olmaid gibi gelio ama. eşimlen bisiklete gidiyoruz ve spor aletlerinde 3 set olarak calişiyoruz. gitmediigmde evde kosuyorum ve kalca ve basen için olan haerekerler yapiyorum 30 35 dk felan uygunmudur.bazen her aksam gidemiyoruz. gidememedigim amnlarda böle yapiyorum.. kusura bakmayın cok soru sordum amma. cevaplarni bekliyorum.

kolay gele...

canim simdik ben seni spora düskün gördüm ya hemen reklamimi yapayim :KK1:

bir an önce callanetics e basliyorsun :KK1:

hemen arastiriyorsun bu sitede de var baslik. videolar konusunda ben sana yardimci olurum. yeterki karar ver. ya var ya bana dua edeceksin sonunda. o zaman gel ben sana ne icin dua edecegini de söyleyecegim :KK76::KK76:

kizlar hakkaten abarttigimi düsünüyorsunuzdur mutlaka. hatta bazen kafa da ütülüyoprum biliyorum. ama ben su an 76 kiloyum. evlenmeden önceki kilomdayim yani ( o zaman 75 dim gerci ) gecen esim dedi ki askim senin dizlerin varmis. :KK52::KK52::KK52: önce bir dayak yedi benden ayri tabii. ama sonra hakkaten dedim ya. ben 75 kiloyken yani her giydigim yakisirdi hicde kilolu saymazdim kendimi. boyumdan da dolayi. ama mini etek ve stretch kot giyemezdim. yaa belime popome oturan kot dizlerimden gecmezdi uyuz olurdum. ama callanetics sayesinde bacagim öyle bir sekillendi ki valla en kisa zamanda resim cekicem ispatlamak icin :KK8::KK8::KK8:

ondna sonra gör bakalim ne basen ne popo ne bacak kaliyor mu :KK52::KK52::KK52:

croiselle mutlu yıllar sanaaaa,,mutlu yıllar mutlu yıllar bolll eksilerrrrrrrr sanaaaaaaaaaaa :KK71::KK71:

canimm tesekkür ederimm evet dogumgünüm bugün .. ama esim calisiyor bende evde takiliyorum disarisi 33 derece :KK53::KK53:

canım sen nie üzerine alındın anlamadım yüklenmek derken masumca söledim espri babında yani hepimiz birbirmize kızıyoruz, ceza veriyoruz, cıs falan diyoruz ya o anlamda söledim ben yanlış anlamışsın üzüldüm şimdi öle şey olurmu hiç:KK50::KK50:

tama canim love anlamistir zaten merak etme :KK34:

croiselle, love'dan kopya çektim ama ben de musmutlu yıllar diliyorum
bööyle mutluluklar,sevinçler hiiç yakanı bırakmasın e-mi:109:

canimm tesekkür ederim. yüregine saglikkk :KK16::KK16:

$60200851_tn30_0.jpg

kızlar tatlandırıcımı aldım. sizinkide bunun aynısımı. 23 tl ye aldım. fiyatı nasıll...

haklısın tatlım bu dediklerini yapmayalı çok zaman oldu......

rejimimi kurtardınız canım tenksss

sen güçlendirmeye geçtinmi boyun uzundu senin dimi canım hedef kilona bakmıştım 7 lerdeydiii

heee yap işte kuzum arada renk katmak lazım hayata,hem monoton olmaz ki,o zaman da her şey motonon oluyor ve keyif vermiyor ne yazıkki :KK34:
rejimi kurtardık,sıra evlilikte :KK23:
yok kuzu yaa geçemedim daha güçlendirmeye falan son 1 haftadır falan +dayım nedense :KK50:
biliyorum vücudum yeter artık verme daha fazla kilo diyor amaaa olmaaaazzzz sonuna kadar gideceğim,son 2 kiloda falanım ama onu da verince 3 kilo daha verip öyle geçeyim diyorum,bakalım artık.boyum 1.76 cicim :KK76:

medesa beni kopardınnn yaaa,,,sesli güldüm resmennnnn..süpersinnnn:KK1: :KK1:

sorun yok cnmmm :KK34:

hehehehe senin yorumuna da ben güldüm,sonra tekrar okudum yazdığımı hakikaten ben de sesli gülmek zorunda kaldım komik olmuş azıcık ama napiim kendimi de birden sanki konunun uzmanı gibi hissetttim :KK9::KK9:
gelin ablanıza,gelin bakiiim yanaşınn,hiiçççç korkmayın kuzular :KK1:

Ay emzirme dönemindemisin. Bütün ekmekleri ye bence bebiş herşeyden önemli...

Amin canım. BEn evli değilim ama bu işleri az çok bilirim. Bu işin % 90 nı görmemek duymamak. İlk yıllar genelde zor geçermiş. Güzel günleri düşün. İlk heyecanları düşün. Gelecek güzel günleri düşün. Evlenmek hiç kolay değil ama ayrılmak maalesef çok kolay. Lütfen biraz sabır...

2 kaşık kepeği 1 bardak suyla haşlıyorum şişiriyorum. Üstüne yoğurt katıp kaynatıyorum. Bol nane. Oldumu sana düğün çorbası. Hemde nasıl lezzetli. Yarısını sıca içiyorum yarısını soğuk. Muhteşem oluyor. Tavsiye ederim...

İnsan zayıfladıkça kendini daha sexi hissediyor bence. Ben saten geceliklerle yatmaya başladım bekar olduğum haldeee .

Ayrıca sana kocaman bir tavsiye benden.

Hoş geldin aramıza...
Karpuz = su + şekerr :KK43: YASAK YASAK YASAK

pelvis mi zevkten çıldırmak mı noluyooo laa anaaam tutmayın beni gidiyoooruuummm callan yapıcam beennnn :KK52::KK52:

kızlar ben bu Dukan amcamı hakikaten cok sewiorum yaaaaa...Kotonda indirim wardı die aldıgım 36 beden kot suan üstüme bol gelior we kot dar kesim..yani diyetten önce imkansız giymezdim bu göbekle böle dar badi altına bu kotu..kilo werince insanın kendisine gercekten güweni gelior..bu yola ilk çıktıgımda hiç umudum yoktu ölesine bi deneyim die başlamıştım.şimdi 3.5 ay oldu nerdeyse we az önce cekildiğim fotoda gördüğüm görüntüm ile artk kendimi begeniorum we sewiorum..bu cok gusel bi duygu kızlar..ama siz we burdaki paylaşımlarınız olmasa olmazdı..hiçbiriniz ayrılmayın,,kopmayın burdann..klasik son sözümüde sölemek istiorum I love Dukan Amcaa :KK1:

tenarr canim cola nin üst sinirinin olmasi; tatlandirici fazla kullanmayalim diye. ayrica zaten kendisi de zararli birsey normalinde :KK8:

tenarrr ; canim arkadasin o kadar spor yaptigi halde mi vücudu sarkti hayret yani :KK53:

teşekkürler canım. şu hızlı kilo verme olayı da şöyle oldu: ben bir merkezle görüşmüştüm paket program için, içinde kavitasyon, mezoterapi, frekans bilmemnesi, lenf drenaj var da var işte ayrıca diyetisyen desteği veriyolar ve günde 1 saat hızlı yürüyüş şarttı. ben o kilo veren arkadaşıma söyledim bunu o da aynı şekilde bir programa gitmişti ve 40 kg vermişti ve bana aman sakın yapma dedi. sonra kendi vucudunu gosterdi çok şaşırdım kilo vermekten soğudum resmen. göğüsleri sönmüş balon gibi olmuş, bacaklarının da üst kısımları sarkmıştı :KK43: dedim nasıl oldu böyle? ayda yaklaşık 8 kilo verince oldu dedi. günde en az 1 saat hızlı yürüyüş yapıyormuş o dönemde. sonra demişler ki bu sarkmanın düzelmesi ancak cerrahi yöntemle olur. bir de safra kesesinde taş oluşmuş çok hızlı kilo vermesinden dolayı ameliyatla aldılar safra kesesini. işte hikaye böyle ama tabii o 40 kg gibi çok fazla kilo verdiği için olabilir ya da sürekli kardiyo yerine ağırlık falan çalışsaydı ya da proteince daha zengin beslenseydi belki sarkmaları olmazdı ama ayda 4 kg dan fazlası doktorlar tarafından önerilmiyor diye biliyorum sağlık açısından.

heyyoooo :)) dely sağol canım ya, senin şu verdiğin emek bile bana gaz veriyo, harikasın.
Rica ederim canım. Seviyorum ben yapmayı :87:

yaa benimki 26 çıktı huuuu :KK50::KK19::KK17:
yaaaa kiloluymuşum ben gördünüz mü başıma geleniii anaaaa,dely yaa sen de 22'sin ne güzel işte normal bir insanmışsın,boşver şu takılan 1-2 kilocuğu.bak ben hala aşırı kiloluymuşum.vay anasını yahuuu,mendilimi verin ağlıcammm :KK43::KK43:
Yok canım yaa! Bakma sen onlara... Bence sen süpersindir :KK66: Benden ince görünüyorsundur kessiinn :KK66: :KK34:

dely ben ne zaman listeye gircem canım nezaman bildircez
Haftaya Perşembe :KK34: sıkı çalış :KK1::KK1:

.......15 gündür yoktum. internet problemi... ama diyete devam tabi. özlemişim buraları da :-) ne yazık kilomda pek fazla değişiklik yok ama ölçülerim azıcık daha küçüldü. :-)
gitmeyin yaaa :KK1::KK1: :) Özledik biz deee... Haftaya bildirim bekleriizz :KK34:

kızlar okudum okudum şimdi hepsini unuttum :)
.........
Dely beyaz gün olarak okumadım kitapta ama saf protein perşembesi diye güçlendirmede okudum hatta not aldım unutmuyayım diye aklımdakileri yazıyım
* yumurtanın beyazı ile yulaf kepeğinden krep yapın
* yumurtanın beyazını yiyin eğer omlet yaparsanız 1 yumurta + 1 yumurta beyazı olsun
* somon, sardalya bir balık daha vardı unuttum bunların dışındaki balıkları tüketin
* derisiz tavuk göğüs tüketin
* yoğurt tüketmemeye çalışın onun yerine beyaz peynir yiyin diyordu eve gidince notlarıma bakarım yine canım
Saol canım:KK16: ama beyaz gün de biraz farklar var galiba :44: yumurtanın sarısı yok mesela. Bir de somon yenilmicek mi beyaz günde? Dolapta da somonlarım vaarr :S

..........
eline sağlık, zamanına iyilik olsun :KK9:
........
iyi mi bilmem ama ben algıladığıma bakıyorum da körüm bazen.
canım seviyorum topuklu giymeyi
şu anda epey uzunum :KK76:
...
dilediğimde uzayıp, dilediğimde kısalıyorum böylece :KK9::KK9:

yaa boşveeer tatlım genelde ne dediklerini. neymiş bim filan peH
iyi hissediyorsam ha bim ha dia ha migros ha real bla bla bla
......
Bişey değil... :107: Komiiiikk hihiihih:KK1::KK1:

Allah senin iyiliğini versin e-mi
koptum resmen:)))))
neden callana başlamak kısmet olmadı anlaşıldı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bak dizlerde inceliyormuş. Haksız değilim hani...
Babamda bana senin belin varmıydı dedi. Dalagamı geçti iltifatmı etti anlayamadım sesinin tonundan.

Uyku problemi olanlara da callen öneririm ben. acayip bişey ya. Resmen sırıtarak sızıyorum callenden sonra ben ...

X