Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızanlaaaarr!!
Sabah 10 da falan geldim işe, geç kaldıımm Uyanamadım.. Hala baş ağrım var Puufff Kafamın sağ tarafını kesip atasım geliyo. Sabahtan beri 2 tane Majezik içtim. Migren ilacı içmek istemiyorum.. Onların da yan etkileri var ayda 1 tane falan iç dedi doktor da.. Dayansam keşke yani.. İçicem yine sanırım :S

1 saattir yazılanları okuyorum Akşam 6 da çıktım. 17 saatte yazdıklarınızı ben 1 saatte zor okudum yaa hahaha Akşam evde de mesai yapsam nee.. Çok zor oluyo böyle hihihih
Valla alıntılar yapcam ama uzadıkça uzucak :S :) Öğlene kadar yabildiğim kadar yazarım artık Ay görevim gibi hissediyorum napiyim hihihiih Kendi işimden çok daha zevkli olduğu kesin
Bu arada dün o nar çiçeği şeysinden yaptım. Biraz içtim. bugün de yanımda getirdim. Tadı sade yeşil çayla yapılandan çok daha güzel. Az da tatlandırıcı kattım içine.. ama baya az.. yetti yani.. bunun içinde de yeşil çay var ya.. Yeşil çay kürünü bunla yapsak olmaz mı kü yaa :44::44:
Yalnız işe yaradı mı derseniz size şöyle gülerekten bi cevap veririm kii bugün 59,9 çıktım hahahha +400 daha hahahah İşe yaramış evet.. Baya bi yaramış maşallah ahahha haha Hiç kaçamak falan yapmadım ve dün protein günümdü :) Dukanın kuralalrını hiçe sayan vücut!! Hiç bir adet öncesi +1.400 çıkmamıştım. Onu bırak +1000 de çıkmamıştım da :) Heralde bu bir anda hepsini vermem için bana şans yani Bir anda -3000 olcam 1400'ü sonradan gelen, 1600 de ektradan giden Ah nerdeee!! Kafayı yedi vücudum yazııkk.. Garibiiimm ama şişko görünmüyorum yani, aynı görünüyorum. sorun yok yani. Soranlara 58,5 kilo derim kardeşim ben. Ödemi kilodan mı saycaz peeehhh!!

Karrnım doydu cnm açlık hissetmedim hiç..ama üşüme ve halsizlik vardı.
Bu arada yulaf kepeğim bugün geldi sabah krep yaptım onunla..3 yemek kaşığı süt, 1 yumurta beyazı, çok az himalaya tuzu ,1,5 yemek kaşığı yulaf kepeği ..Krebin yarısını yiyebildim ancak .Geriye kalanını gün içinde yerim..

Evet kirazı baya bi ertelemem lazım

Sen atakdamı yedin bunları. Gerçi seyire bile uygun değil eğer ben yanlış biliyorsam senin diet dönemini. Kepek ekmeğide neee. Ekmek ne?? Yok öle bişeyyy

:)

Canımcımm ben emzirdigim için güçlendirmeden başladım
tahıllı ekmek yemek gerrek ama şuan evde kepek var be yedigimde zaten çok az
yulaf kepegim gelsin yemem bunuda

bir arkadaşımız kavitasyon ve mezoterapi hakkında bilgi istemişti.
mezoterapiyi bilmem ancak şu anda kavitasyon 5 seans yaptırdım ayrıca 5 seans radyofrenkans ve 5 seans da lenf drenaj (3 bölge için: göbek, basen ve iç bacak)
ilk gün kız bana söylediğiniz gibi diyete devam edip, çok da su içiyorsanız 5 seans sonunda 3-4cm incelirsiniz dedi.
ama doğrusu işe yaramadı şu ana kadar.
en son p.tesi 5. seansa gittiğimde bu durumu kendisine tekrarladım o zaman da bana kavitasyonda ancak 6.seanstan sonra etkilenme başlar dedi.
ee ben de şimdi 1 seans daha gideceğim ama bir numara olacağını sanmıyorum, bence boşuna para kaybı, başka birşey değil.
yine de sırf denemiş olmak adına 6.seansı aldım bakalım.

spor yapamadığım için çare olarak düşünmüştüm, üstelik kitapta da geçiyordu (2/0 lar için olan paragrafta, ben 1+1 yapıyorum seyri ama yine de bir etkisi olmadı bende)
5 seans power plate'im daha var belki o zaman en azından biraz sıkılaşırım. yoksa bu tip şeylerle kilo verilemeyeceğini öğrendim

20 seans gidenler filan varmış belk onlarda işe yarıyordur ama full paket almaları gerekir herhalde
zira sadece kavitasyon ve radyo frekans yaptırıyorsanız seans aralıkları 10 günden az olamıyor
2-3 günde bir seans yapabilmek içn lenf drenaj da almak gerekiyor.
ee kilo verdiysen toparlanması için de vakum terapi ve power plate filan.
çetrefilli işler yani (en azından bana öyle geliyor)

mezoterapi hakkında ise bir bilgim yok.

stresli düğün günlerinden sonra aranıza geri döndüm ,veee 70 kilo olarak,ama artık iyice halsiz bırakmaya başladı beni bu diyet ,görenler düğünde şok oldu ne oldu sana böyle diye senin bu kadar zayıflayabileceğini hiç düşünmemiştik dediler ,çeyreğin kalmış geriye dediler :) zayıf olmak hayatta herşey değilmiş onu anladım daha yeni evli olmama rağmen eşimle sorunlarım başladı tekrar( nişanlılık dönemimizde zaten sıkıntılıydı ,derdi veren rabbim dermenınıda verir besbelli

slm
sende yenisinn dimii
bişey sorucamm tadı nasıl krebin
yani yarısını yemenin sebebii hemen bitmesin diyemi

2. 2. kafayı yemiş PC sorunu yüzünden özür dileriz.. Mesaj bi daha gelmiş :)

Son düzenleme:

yağmurcum, çok hızlı kilo kaybetmek çok sağlıklı olmuyor maalesef, ama atak döneminde bu kadarı normal olabilir, çoğu sudur zaten onun. benim de bir arkadaşım vardı, o dediğin mezoterapi, kavitasyon vs. şeylere gitti çok spor yaptı 5-6 ayda 95 kilodan 55 e düştü ama her yeri sarktı ve safra kesesinde taş oluştu, doktorlar çok hızlı kilo verdiğin için olmuş demişler ve safra kesesi alındı.

slm
sende yenisinn dimii
bişey sorucamm tadı nasıl krebin
yani yarısını yemenin sebebii hemen bitmesin diyemi

Merhaba cnm.Yeniyim evet 3. atak günümdeyim..Tadı kötü gelmedi hatta güzel bile sayılabilir1 yumurta beyazı(haşlanmış) da yemiştim cnm doyduğum için yemedim

canım çok haklısın çok zararlı bu maddeler biliyorum ama ben günde 400 gr nutella kavanozunu bitiren ya da bir oturuşta bir yaş pastayı yiyebilen biri olarak tatlı krizimi bu şekilde kesmeye çalışıyorum maalesef ama zamanla ayarlama yapmaya çalışcam.

ben hiç rom aroması almadım arkadas denemiş kötu dedı ondan:) ama wanılya koydum kakaolu karısımada süper oldu :) bu arada tşk etmene gerek yok şekerim,,burda ztn amacımız yaptıklarımızı paylasarak birbirmiziin deneyimlerinden faydalanmak..korumayada geçsem burdan kopacagımı sanmıorum..çünkü burası olmasa bu diyeti muhtemelen tek basıma yapamazdım..

benim arkadasımda gitti onlara kaç seans..hatta bi ara almadıgı sehir fırsatı kalmamıstı bunlarla alakalı,hergün bi güsellik merkezindeydi ama sonuc ne derseniz hiç bi değişiklik olmadı malesef arkadaslar bende kavıtasyona artk hiç inanmıorum bence gereksiz para tuzağı..

okuyup üflesek mi seni ya
bazen de acaba diyorum uyurgezer filan mısın ki canım, hı?

şaka bir yana hayranlıkla bakıyorum sana, nihayetinde illa ki vereceksin kilo ama bu arada motivasyonu düşürmeme gayretin muhteşem

kaçamak yapmadığın için tebrik ederim, yine de bundan sonra aç kalma, vucut savunmaya geçiyor böyle olunca ve kitliyor kendini. sonra günlerce kilo veremiyoruz

Umut dünyası işte. Yakında terliklerimi kaynatıp içeceğim :)
ahahahhahaha
bi de işe yararsa görürüz biz bizi

herkese HAYIRLI CUMALAR
umarım herkesın keyfı yerındedır ve - lerdedir:)

1 hafta oldu dukana başlayalı
başlangıç:22.06.2012
başlangıç kg: 56
bu hafta :54.2

ama cok halsızımmmmmm (
günaydın, amin ve tebrikler
halsizlik konusunda , vitamin alıyor musun?

Yok cnm artık yeniyorum
Aminn
Valla benim sürem çok fazla ama 1 seneyi geçiyo resmen

haklısın, yine de .1 evre 2. evre gibi düşünsen yani atıyorum 3 ay sonra meyve yemeye başlasan, ya da 6 ay filan , o arada normal seyir yapsan?
seyir içinde alıştırma gibi
gerçi ben de meyve yememe olayını (uzun süreli seyirler için) anlamıyorum ama Dukan amca gerçekten bu işi bildiğinden birşey de diyemiyorum.
bol - ler hepimize

ıns bu sabrının karsılığını bol eksılı alırsın :)

geçmiş olsun cnm..bu arada o nar cıcegı banada fayda etmedi..bugun baktım yıne 54,2 yim.hiç ödemim yokmus dmk

dely sen nie bize kızan diyosun biz kızçe değilmiyiz. ben mı yanlıs bılıommm

bırakma kuzum bırakma,hepimiz çıtır olacağız inşallah ohhh

yaaa dimi ama şöyle çikolata suyu falan içmek zorunda kalsak iyiydi

kuzum benim kıyamammm yaaa çok geçmiş olsun
dikkat et kendine,istersen 1 tane de vitamin al,regl de olacaksın vücudun dirençten düşmesin
kuzum valla alıştık artık senin +lara da,ama regl bitiminde büyük sürpriz yapacaksın eminim.
ayrıca var ya seni cidden tebrik ediyorum,senin yerinde kim olsa bu kadar direnen vücutla uğraşmaz pes edip giderdi,inatçı çıktın helal valla zaten kuzum sen şu anda da harika görünüyorsundur,hem senin bim 22 benim 26
azcık daha savret haftaya hepimiz birden sevineceğiz senin eksilere inşallah

ben kavitasyona gittim para tuzağo başka bişet değil.
zaten diyet yapıp,bol su içip yürüdüğüm zaman o bacak inceliyor,yani kavitasyon değil onu incelten.sonra da adamlara eeee incelmedim desen spor yaptın mı diyet yaptın mı,bak yapmadın ondan incelmedin diyor ama cukkaları atıyorlar cebe.
yalnız mezoterapiyi bilmiyorum.bir arkadaşım bacaklara çok iyi gelen bişey önerdi ama o muydu bilmiyorum.öğrenip paylaşırım sizle

Canim Benim insallah Ömür Boyu mutlu olursun su an ki bu tatsizliklar yerini neseli güzel huzurlu mutlu günlere birakir insallah amin

ben eczaneden aliyorum canim almanyada yasiyorum ismi bittersalz internette kayatuzu diye tercüme edildi yani tuz niyetine kullanilmaz canim insani mafeder zaten bide magnesiumsulfat icerikliymis

canim cok sagol insallah gidecekler dedigin gibi sonucta benim bu diyeti bozmaya niyetim yok gayet iyi hissediyorum kendimi dukan beni rahatlatiyo, diger diyetlerimde acliktan üsüyordum ellerim ayaklarim buz kesiyordu rengim soluyordu ama sükür bomba gibiyim hihi su kabizligida bu günlük cözdüm kayatuzu sayesinde oh be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…