Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

heheheheheh valla benim zaten en büyük hayallerimden biriydi cafe açmak ama dukana uyarlanmışını düşünmemiştim,hatta abartıp şehirlerarası catering işine de girersek bütün dukancanlardan köşeyi döneriz vallahi ahahahaa
valla buraya harcadığımız vakti işe harcasak üstelik bu kadar hevesle patron kesin otelin tapısını verirdi bana
kız ne yaşlısı ,ne bastonu düşün ben 32 yalındayım ve henüz evlenmedim bile
aramızda 6 yaş var ama senin maaşalllahh Allah bağışlasın aslan gibi evladın var,bence en büyük zenginlik en büyük güzellik bu

Dukankacım,

Sen ziyaretçiler deyince aklıma geldi ilk defa ipek laf atmış bir kaç kişi gelmişti o zaman, şimdi de 12 kişi falan var, bazen üyeden çok ziyaretçi oluyor :))

yap yap cok leziz oldu ben tavuklari minik minik dogradim sari kirmizi yesil biber küp küp ve sogan kavurdum enfes görünüyor öglen yemegini iple cekiyorum

Bende Bas müsteriniz olurum

bisey deyil canim malesef cekemedim ya callani olmuyo silinmismi ne

cnm iyi derecede ingilizce bilen garson elemanı ararsanızda ben gelirim artıkkkk

walla cnm su sozlerini okuyunca hiç çıtır gibi hissedemedim kendimi aksine komplekse girdim benim yasımdayken 3 yasında cocugun warmıs senin,,kaldık kaldık biz ewde kaldık

Canim 38 yas ne ki. Genc olup da kocaman cocugu olanlara cok ozeniyorum. Bi de 58 kilosun. Ben de 29 yasindayim cocugum o yasa gelince nasil olcam kimbilir.

KIIIIIIIIIZ sen hangi oteldesinEge Palas Mövenpick veya Park Otel deme banaaa

yap yap cok leziz oldu ben tavuklari minik minik dogradim sari kirmizi yesil biber küp küp ve sogan kavurdum enfes görünüyor öglen yemegini iple cekiyorum

yapıcam valla,gerçi daha önce normal karnıyarık da hiç yapmadım ,dedim ya yağlı falan diye pek sevmezdim.pekiii bu patlucanları kızartmayacağıma göre bütün olarak teflonda mı öldürücem ve göbeciklerini hangi aşamada yarıcam

kız sen de evde kaldım dersen ben napayım bühüüüüü

KIIIIIIIIIZ sen hangi oteldesinEge Palas Mövenpick veya Park Otel deme banaaa

kız sen nerden biliyorsun burdaki otelleri bakiiim ? gidişat kötü sanırsam çok yakında iyice deşifre olacağım

hepiniz için herşey inşallah yolundadır......
nasıl gidiyor kilo vermeler bakalım....benim kilo verdiğimi gören herkes dukancı oldu eheheheh

internete pek giremiyorum bu yüzden koptum olaydan..... zaten ben güçlendirmeye geçtim dün akşam 59,9 dum yani o derece :)
yarim takılmaya başladı mı yeniden?
ben varsa onun telefonunu veya adresini almak istiyorum
öpüyorum sizi hatunlarım......

delyyyyy nerdesin kakitom göremiyrum seni .......

aaaa aç aç yatma ama canım aç kalmak kilo aldırıyor biliyosun yediklerin az gibi geldi bana

ben biraz buharda yumusattim öyle attim firina..biz evde normal karniyarik yaparkende yagda pisirmez annem benim ve babaminkini ondan bildim yani
yavrusum gel bakayim sen bir özele ben turizmciyim Almanyada her Oteli bilirim Izmire gideceim otel acisindan kararsizdim sdece

Tebrik ederim canim ne zaman basladin sen bakim :26:

Canlarım benim, ahçı, ingilizce bilen garson, bulaşıkçı ve müşteriler de hazır olduğuna göre bu iş tamamdır.

Evet koskoca bir delikanlım var benim, canım herşeyim. Veren Allahıma şükürler olsun.

Canlarım benim, hepinize çok teşekkür ederim. Allah inşallah sizlere de gönlünüzden geçen herşeyi, öncelikle değer, kıymet bilen hayırlı eşler, sağlıklı, hayırlı evlatlar kısmet etsin.

saol canım toptan cevap vermişsin valla çok iyi oldu böleişim kolaylaştı evet bende senin profiline tıklayınca senin bana yazdıklarını görüyorum artık öğrendim yuppiiherneyse gelelim dukan testine,canım dukanın sitesine girdim ingilizce olduğu için birisi tarif etmiş aşamalrını neyse ona göre yaptım ettim ama ne kadar doğru bilemem 2 gün çıktı atak 45 falanda seyir sanırım ..bu arada dün biraz tuhaf hissettim kendimi fazla proteinden midir neir ateş bastı birden:26: tüm gün yandım durdum zaten havalarda sıcak ama bu başkaydı birde başağırısı oldu ondan mı bilmem sanırım atağı kısa tutucam en fazla üç gün..teşkler yardımlar için hala sürdürüyosun demi diyeti korumadasındır sanıırm artık yoksa bıraktınmı tamamen.umutsuz olmakla başla demişsin sanırım yanlış yazdın umutlu dicektin

kız sen de evde kaldım dersen ben napayım bühüüüüü

sen kac yasındasınki? ben 27 yasındayım cnm az deeelllll nasıl geçti habersizzz o güselim yıllarımmmmm bu sarkı benden tüm ewde kalmışş dukaniçelere gelsin canlarım

canlarim birtaneciklerimmm

ask ülkem olan Almanya da sevgiler öpücüklerr

sürekli giremiyorum ama gün gectikce cogalan arkadaslarimiz beni cok mutlu ediyor. harikasiniz.

sana cevap verildi mi bilmyiorum canim kacirdim sanirim.

ama sen zaten dukan in emzirenlere göre olan diyetini yapmiyormusun canim. biraz daha toleransli diye biliyorum ben ama emin degilim :26:

oy güzelim nasilda düsünürmüs bizi sagol sekerim

ben baslayali bugün 6. günüm canim 4 gün atak yaptim 2.9 kg gitti kaldimi 10kg birseycik kalmadi yani

:

masallah cok tebrik ederim.

ekimcim harikasin. mutlaka devam et canim bol bol dua etmeyi unutma banada. bebisim olsun istiyorum bu artalar cok

sakin ama sakin ama sakin zorlama kendini. hareketi sonuna kadar yapmaya calis ama zorlama. yapamiyorsan kalsin ertesi gün bir bakacaksin gayet kolay yapiyorsun.
tesekkür ederim canim dogum günüm icin.Allah hepimize sevdiklerimizle uzun uzun seneler versin insallah ve bu yaziyi okuyan herkese insallah

canim magerquark i kullanabilirsin tabiikide. ama abartmamak kaydiyla. cünkü süt ve yogurt ürünlerinde bilinenin aksine SINIRLIYIZ. dolayisi ile eger bu tatliyi 3-4 kade yediysen süt ve yogurt u cok cok az tüketmeye calis. peynir i de öyle

su callan teyzeyi merak edip youtubeda baktim ama bisey anlamadim ya düzgün video felan yok

canim The Secrets of Callanetics - YouTube bu video da süper anlatiyo ama ingilizcen iyiyse daha da süper olur

yapariz kiz ayip ettin

siz kuzeydesiniz

ben bayern deyim katilamam maalesef araniza

yeni gelen arkadaslarimm

öncelikle eger bana sahsima sorulariniz var ise ve ben kacirmissam cok özür. özelden yazarsaniz cevaplamaya calisirim .

ve facebook kullananlar su sayfayi asla atlamayin.

Dukan Diyeti Tarifleri | Facebook

burada yemek tarifleri ve notlar kisminda inanilmaz yararli yazilar bulacaksiniz. simla arkadasimiza tekrar tsekkürler bu sayfa icin.

baska nedicem bilmiyorum :26:

hepinizi öpüyorummmm

saol canım toptan cevap vermişsin valla çok iyi oldu böleişim kolaylaştı evet bende senin profiline tıklayınca senin bana yazdıklarını görüyorum artık öğrendim yuppiiherneyse gelelim dukan testine,canım dukanın sitesine girdim ingilizce olduğu için birisi tarif etmiş aşamalrını neyse ona göre yaptım ettim ama ne kadar doğru bilemem 2 gün çıktı atak 45 falanda seyir sanırım ..bu arada dün biraz tuhaf hissettim kendimi fazla proteinden midir neir ateş bastı birden:26: tüm gün yandım durdum zaten havalarda sıcak ama bu başkaydı birde başağırısı oldu ondan mı bilmem sanırım atağı kısa tutucam en fazla üç gün..teşkler yardımlar için hala sürdürüyosun demi diyeti korumadasındır sanıırm artık yoksa bıraktınmı tamamen.umutsuz olmakla başla demişsin sanırım yanlış yazdın umutlu dicektin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…