Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben kölne NRW deyim kuzucum Sauerland sen ?

O Dukan varya o Dukan bende atakta yanildi bende daha hizli gider saniyordum ama iki gündür 1 gram oynamiyo

Günaydin Kizlar

ben dün gece medesa cim gibi kalktim aksam 12 de bi patlican almistim yariisni bugüne karniyarik yaptim tavuklu biber soganli, diger yarisinida cuma icin türlü yapip buzdolabina attim

bugün ise karniyarik ile geldim

Öglende herkes sandvicini yesin ben karniyarik yerim arkadas türk üz sonucta hih

ohhh misss affiyet olsun benimde kac gündür karniyarik aklimda bugün icin biber közledim salatasini yapcam, cuma gününe karniyarik yaparim artikin

yakiniz kiiz ben duisburgdayim

kiz köllne yakinim yazacaktim duisburg bana biraz yakin biraz uzak 140 mi 160 mi km kardesimin dügününe elbise almaya gelmistik marxlohda zayifladigim an yine oradayim kendi kina geceme kabarik prenses elbissesi istiyorum
ohhh misss affiyet olsun benimde kac gündür karniyarik aklimda bugün icin biber közledim salatasini yapcam, cuma gününe karniyarik yaparim artikin

varya enfes gözüküyor tabiiki kiyma ile daha leziz olurdu ama maalesef yagsizini bulamyorum

gidaklicam yakinda yumurta ve tavuk nedeniyle bugün balik yiyeyim bari ya

ha bu arada tatlım en önemli şeyi sormayı unuttum kaç kilo idin kaça düştün? yazmamışsın sanırım yada ben görmedim çok soru sordum kusra bakma ama sen sor deyince hızımı alamadım

Günaydın canım,

Öncelikle dukanın hayırlı olsun, atak kaç gün dedi dukan amcam 2 gün mü dedi? Topu topu 5 kilon var zaten atağı falan uzatma sakın. Ne diyorsa onu yap. Yulaf kepeğini doğru almışsın, sütle, yoğurtla, krep yaparak yiyebilirsin. Biz normal ev yemeği yemiyoruz canım, sıfır yağ ya da en fazla 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ile yemek yapıp onu yiyorsun. Öyle kötü falan da olmuyor. Facebook da dukan yemek tarifleri var oradan bir sürü atak ve seyir yemekleri bulabilirsin, salça da 1 tatlı kaşığı kadar koyabilirsin katkısız olmak kaydıyla, ben hiç haşlama yemedim mesela

Ben ticker ımdan da görebilirsin, 70.6 dan 58.4 e düştüm, bugün de 58.4 üm mesela :) 12 kg verdim toplamda.

Yazdığın mesajları profiline girdiğinde yazdığım mesajlar gibi bir yer var görebilirsin, benim yazdıklarımı da profilimden bakabilirsin, sayfaları not alabilirsin, özelden de yazarım ama aynı durumda olan arkadaşlar da olabilir belki diye buradan yazıyorum. Ama sen yine de unutup sormak istediğinde özelden sorarsan cevaplarım.

Çekirgem önce umutsuz olmakla başlayabilirsin bence :) Vereceksin 5 kilocuk nedir ki ?

canimm tebrikler benim boyda 1,56 hedefim simdilik 55, kilom en son 63dü, tartilmadim daha yarin yazarim, neler yaptin yani nasil beslendin spor yaptinmi coook güzel vermissin 25 günde yaklasik 6 kilo bravvooo

Teşekkür ederim. Y

aptığım tek şey Dukan'ın dedikleri. Bazen ufak kaçamaklar da yapmadım değil ama cezasını çektim. P
rotein gününde yarım domates 2 biber yemek gibi ufak görünen kaçamaklar ama bu kaçamaklar gerçekten etkiliyormuş.

Etki tartıda görünüyor çünkü su topluyorsun ama aslında yağlardan gitmeye devam ediyormuş. Bunu teorik olarak biliyordum elbette ama dün kendimde gördüm.

Sabah 54'üm 54'te kaldım inemiyorum diye yakınıp duruken akşam bir baktım 51 küsur olmuşum.

Yani kaçamak yapmamak gerekiyor.

Spor dersen pek yaptım denemez 2 gün callanetics yaptım. Dukan'ı bu konuda pek dinlemedim
Ama dinlemek gerekiyor çünkü kilon azalsa da sarkmalar devam ediyor.

kiz marxloh bana 10 -15 dakka ben duisburg hochfelddeyim, bizde burda bi bulasma yapariz citir oldugumuzda

Menopoz sonrası olanlar ve vücut direnci çok düşük olanlar için diye okumuştum. dukan'ın sitesindeydi yanılmıyorsam

Güneyli nin rekorunu kıramam ama ben de biraz çok alıntı yaptım sanırım

Hoşgeldin canım, 3 haftada iyi vermişsin ve 2 kilon kalmış zaten güçlendirmeye. Ben de callan a başlıycam pazartesi, arkadaşlarım sağolsun.

Öncelikle çok geçmiş olsun canım, kızın nasıl, çok bişeyi yoktur inşallah.:26:
Kıyamam sana, tel falan taktırsan mutfak camına, açılıp kapanabilenlerden olmaz mı:44:

Günaydın Herkese arkadaşlar..bol eksili bigünn olsunnn

.

Günaydın fıstığım, yedin mi ödül yemeğini

Tebrikler canım benim,

Bana da öyle olmuştu gitmezler merak etme Hem zaten bugün protein günün ki su tutma falan da olmaz kesin görürsün eksiyi, rahat ol.

günaydın kızlarrrr

2. günde de -1000 ile karşınızdayım. kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:

Ohh maşallah, tebrik ederim seni de, geldiklerinden hızlı gittiler maşallah

Menopoz sonrası olanlar ve vücut direnci çok düşük olanlar için diye okumuştum. dukan'ın sitesindeydi yanılmıyorsam
menopoz ve yaş nasıl yani:) kimi 50sinde kimi 36 sında olabiliyor
birileri 35'ten sonra çok zor verilir diyordu, sen de yaş deyince öyle bir şey sandım
teşekkürler

Güneyli nin rekorunu kıramam ama ben de biraz çok alıntı yaptım sanırım
ahhh valla çok utandım
dikkat ediyorum şimcik

Son düzenleme:

wauuvvv süpersin ya hemde sporsuz seni birkez daha tebrik ederim ben hic kacamak yapmadim, ins. böyle devamm gider dukan amcada bana teee eylülde 55 olacagimi söyledi cook uzun degilmi ya umarim bende yanilmistir, bide ben hedef kilomu 50 yazmisdim oda 55 kg uygun olurmus dedi benim boy 1,56 ve ideal kilom aslinda 48 kg ben hec anlamirem neden 55 kg dedigini

3 haziran 2012: 57kilo
6 haziran: 56
8 haziran: 55,3
11 haziran: 55
12 haziran: 54,8
14 haziran: 53,5
17 haziran: 54,4
21 haziran: 53,8
22 haziran: 53
24 haziran: 53,8
25 haziran: 54,1
26 haziran: 52,1
27 haziran: 51,8

Ay arkadaslar ben dun 60.6 oldum diye mesaj yazmistim. Bu sabah bi baktim ki 59.8.. İnanamiyorum yaa. Hexefim 58 zaten cok az kaldi)

2 kilo gayet iyi canım, iradeni tebrik ediyorum, dukancan böyle olmalı

Günaydınnnn,

Millet geçmişi okumaktan yazamıyor kiiii :)

Hemi okudum hemi de yazdım

Günaydın arımayam

Evet canım, akşam canım sıkkındı biraz yürüdüm ürüdüm sonra geldim baktım işte, size ekmek buldum. Dene bakalım canım inşallah işinize yarar, afiyet olsun

Ben de aynen senin gibi eve gidince de sizi düşünüyorum. Akraba, anne, kardeş gibi gerçekten :) Ben de callan linkini hatırladım buldum ama geçmişe bakamadım kedicik sandım ama Sally istemiş, neyse ki almış sorun yok

Kestanem daha iyi ya, gelir belki, daha da iyi olacak inşallah.

Sorma, adını bilmediğimiz şeyleri öğrendik dukanım sayesinde ama surumi neyim bilmiyorum henüz, bide ne vardı dijon hardalı mı ne, onu da hiç denemedim

Evet ya, yaşı ilerlemişten kasıt ne ola ki:44: Biri bunu aydınlatsın, en yaşlınız ben miyim yoksa

Afiyet bal olsun canım, çokkk severim közlenmiş patlıcanı

arkadaslar diete ilk basladıgımda bendede olmustu böle bi sorun..başka olan arkadaslarıda okumustum..panik yapmayın bence sorun yok

Günaydın fıstığım, yedin mi ödül yemeğini

dün yedim cnm ama hakikaten midemiz kuculmus yıne bitiremedim..yarısında tıkandım..cok agır gelıor artk yaglı seyler..arkasınada profıtrol bulamadım kucuk bi kornet yedim tatlı hakkıma..aksam ewe gidince o kdr şiştimki hiçbişi yemedim sadece 1 seftalı yedım meywe hakkımı,bide zero içtim o kdr..beni çok şişirip aksam bişi yememe gerek bırakmadıgı için ödül ögünlerini öglen yemeyi daha cok sewiorum bölece dukanın dediği ödülün ertesine dikkat edin sözunede uymus oluorum

Aaaa hayır ya, başarabildikten sonra ne mutlu, aşkolsun Ben denediğimde donuyordu da takdir ediyorum bitanem

3 haziran 2012: 57kilo
6 haziran: 56
8 haziran: 55,3
11 haziran: 55
12 haziran: 54,8
14 haziran: 53,5
17 haziran: 54,4
21 haziran: 53,8
22 haziran: 53
24 haziran: 53,8
25 haziran: 54,1
26 haziran: 52,1
27 haziran: 51,8

Bravo, çok kısa sürede vermişsin.

Ay arkadaslar ben dun 60.6 oldum diye mesaj yazmistim. Bu sabah bi baktim ki 59.8.. İnanamiyorum yaa. Hexefim 58 zaten cok az kaldi)

Tebrikler, sen de gel o zaman güçlendirmeye, hadi

Guclendirmeye cok az kaldi ama ben de simdi hizimi almisken 56ya mi insem diyorum. :)) ama sunu anladim ki dukanin puf noktasi kacamak yapmamak. Yani balona igne patlatmamak lazim. O zaman cok kolay veriyosun verdikce de veresin geliyo ama cok mutluyum yaa. Resmen 16-17 sene sonra 59 gordum tartida. Hala inanamiyorum. Durmak yok yola devam)

evet ben de öğretmenim ama haziranla birlikte bitti bizim okul neyseki bu yaz çalışmıorum biraz tatil yapabilcem inşallah

Süper, iyi tatiller canım

nayir ben istemisdim cok sagol ellerin dert görmesin yillar boyu istedigin kiloda kalirsin insallah

Canım, kusura bakma, karıştırmışım ben ama sen almışsın.

Ne güzel dua etmişsin öyle çok teşekkür ederim canım benim, inşallah hepimiz ömür boyu istediğimiz kiloda kalırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…