Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canlarim birtaneciklerimmm :KK16:

ask ülkem olan Almanya da sevgiler öpücüklerr :KK16::KK16::KK16::KK16:

sürekli giremiyorum ama gün gectikce cogalan arkadaslarimiz beni cok mutlu ediyor. harikasiniz.

sana cevap verildi mi bilmyiorum canim kacirdim sanirim.

ama sen zaten dukan in emzirenlere göre olan diyetini yapmiyormusun canim. biraz daha toleransli diye biliyorum ben ama emin degilim :26:

masallah cok tebrik ederim.

ekimcim harikasin. mutlaka devam et canim bol bol dua etmeyi unutma banada. bebisim olsun istiyorum bu artalar cok:KK17:

sakin ama sakin ama sakin zorlama kendini. hareketi sonuna kadar yapmaya calis ama zorlama. yapamiyorsan kalsin ertesi gün bir bakacaksin gayet kolay yapiyorsun.
tesekkür ederim canim dogum günüm icin.Allah hepimize sevdiklerimizle uzun uzun seneler versin insallah ve bu yaziyi okuyan herkese insallah :KK16:

canim magerquark i kullanabilirsin tabiikide. ama abartmamak kaydiyla. cünkü süt ve yogurt ürünlerinde bilinenin aksine SINIRLIYIZ. dolayisi ile eger bu tatliyi 3-4 kade yediysen süt ve yogurt u cok cok az tüketmeye calis. peynir i de öyle

canim The Secrets of Callanetics - YouTube bu video da süper anlatiyo ama ingilizcen iyiyse daha da süper olur

siz kuzeydesiniz :KK5:

ben bayern deyim katilamam maalesef araniza :KK5:

yeni gelen arkadaslarimm

öncelikle eger bana sahsima sorulariniz var ise ve ben kacirmissam cok özür. özelden yazarsaniz cevaplamaya calisirim .

ve facebook kullananlar su sayfayi asla atlamayin.

Dukan Diyeti Tarifleri | Facebook

burada yemek tarifleri ve notlar kisminda inanilmaz yararli yazilar bulacaksiniz. simla arkadasimiza tekrar tsekkürler bu sayfa icin.

baska nedicem bilmiyorum :26:

hepinizi öpüyorummmm :KK16::KK16::KK16:

sagol tatlimm, zaten magerquark yüzünden faqzladan süt yogurt tüketemiyorum firsatim kalmiyo :KK37: evt 1 kg dan fazlasi ii deyil, peyniride ilk 2 gün cok tükettim, sonra ögrendim simdi belki 1 kibrit kutusunu gecmiyorum, ha ben aslinda dogma büyüme bayernliyim :KK3: 8 bucuk sene oldu evlendimde geldim :KK1: annemgil münchene yakinlar, sen nerdensin? iivit simlanin sayfasini gecen hafta ögrendim ve cok memnunum sagol tatlimm bilglerin icin :KK16:

Canım, sanırım şu an buranın en yaşlısı benim, 24 yaşında doğum yaptım şimdi 38 yaşındayım, bir bastonum eksik sorma:KK9::KK9:

Ben de burda sizin gibi çıtırlarla gençleşiyorum işte. :KK55::KK55::KK55:

Amin canım, Allah senin kuzucuğunu da herkesin evlatlarını bağışlasın, sağlıkla, mutlulukla büyüsün, yaşasınlar.:26:

:))) bu durumda en yaşlı olduğunu sanmıyorum, yaşlı sayıyorsan en azından tek değilsin canım, ben de 38im ama tabii senin kadar şanslı değilim, hiç çocuğum yok.
Allah nice güzelliklerini daha uzuuuuun yıllar göstersin sana. herkese inşallah.

kızlar, kimsenin evde filan kaldığı yok.
eskidendi o eskiden. şimdi seçilmez seçersiniz:KK34:
ö_höm bizim zamaımızdaydı o işler.. deermişim:KK9::KK9:

kizlar facebooktan birbirimizi eklesekmi? sizleri cok merak ediyorum, böylece birbirimizle burda yazisirken hayal etdigimiz zaman icinde iyi olur :KK1:

ben biraz buharda yumusattim öyle attim firina..biz evde normal karniyarik yaparkende yagda pisirmez annem benim ve babaminkini ondan bildim yani :KK9:
yavrusum gel bakayim sen bir özele :KK23: ben turizmciyim Almanyada her Oteli bilirim Izmire gideceim otel acisindan kararsizdim sdece:KK31:

kuzuuuum sen gelince bizde kalırsın o zaman ne güzel olur anaaam yeriz içeriz bol bol :KK9::KK9:
şimdi müşteri ziyaretine çıkıcam ama dönünce özelden haberleşiriz canım:KK3:

Canlarım benim, ahçı, ingilizce bilen garson, bulaşıkçı ve müşteriler de hazır olduğuna göre bu iş tamamdır. :KK9::KK9:

Evet koskoca bir delikanlım var benim, canım herşeyim. Veren Allahıma şükürler olsun.:KK16::KK16:

Canlarım benim, hepinize çok teşekkür ederim. Allah inşallah sizlere de gönlünüzden geçen herşeyi, öncelikle değer, kıymet bilen hayırlı eşler, sağlıklı, hayırlı evlatlar kısmet etsin.
:KK16::KK16::KK16::KK19:

aynen haaa herkes hazır valla benim kafama yatar bu iş ama siz şimdi ille istanbulda olsun dersiniz :KK50:
bırakamam ben buraları hele hele sülük gibi yapışan eski sevgilimi hiççç bırakamam kıyamam onaa :KK9::KK9:
canım benim Allah yavrunu sana bağışlasın,hep güzel günlerini gör inşallah :nazar:
amin amin darısı başımıza valla :emir_bebek:

sen kac yasındasınki? ben 27 yasındayım cnm az deeelllll :KK1: nasıl geçti habersizzz o güselim yıllarımmmmm:KK24::KK24: bu sarkı benden tüm ewde kalmışş dukaniçelere gelsin canlarım :KK53: :KK53:

32 hatta 33 sanırım :KK9: 79'luyum ben :KK50:

:))) bu durumda en yaşlı olduğunu sanmıyorum, yaşlı sayıyorsan en azından tek değilsin canım, ben de 38im ama tabii senin kadar şanslı değilim, hiç çocuğum yok.
Allah nice güzelliklerini daha uzuuuuun yıllar göstersin sana. herkese inşallah.

kızlar, kimsenin evde filan kaldığı yok.
eskidendi o eskiden. şimdi seçilmez seçersiniz:KK34:
ö_höm bizim zamaımızdaydı o işler.. deermişim:KK9::KK9:

güneyli ne dedin 38 mi dedin?? sen 38 deilsin dimiiii,,yemin ediorum bak ezanda okunuor suann ben seni fotolarda 24-25 fln sanmıstım sokkk oldummm aynen böle oldu gözlerimmmm :KK53: :KK53:

sagol tatlimm, zaten magerquark yüzünden faqzladan süt yogurt tüketemiyorum firsatim kalmiyo :KK37: evt 1 kg dan fazlasi ii deyil, peyniride ilk 2 gün cok tükettim, sonra ögrendim simdi belki 1 kibrit kutusunu gecmiyorum, ha ben aslinda dogma büyüme bayernliyim :KK3: 8 bucuk sene oldu evlendimde geldim :KK1: annemgil münchene yakinlar, sen nerdensin? iivit simlanin sayfasini gecen hafta ögrendim ve cok memnunum sagol tatlimm bilglerin icin :KK16:

rica ederim canim... en iyisi ben sana özelden facebook umu göndereyim :KK4:

kuzuuuum sen gelince bizde kalırsın o zaman ne güzel olur anaaam yeriz içeriz bol bol :KK9::KK9:

aman be canim bende 78 liyim nolcekk :KK51: Allah hepimizin gönlüne göre versin

aynen haaa herkes hazır valla benim kafama yatar bu iş ama siz şimdi ille istanbulda olsun dersiniz :KK50:
bırakamam ben buraları hele hele sülük gibi yapışan eski sevgilimi hiççç bırakamam kıyamam onaa :KK9::KK9:
canım benim Allah yavrunu sana bağışlasın,hep güzel günlerini gör inşallah :nazar:
amin amin darısı başımıza valla :emir_bebek:

kuzuuuum bekliyorummm seni :KK23: tabii sizde kalirim hic kacirmam arkadas ziyareti icin gelecektim ama otelde kalmak istedim kendi rahatligim icin lakin otel konusunda kararsz kalmistim simdi karar vermeme gerek yok biliyorum gidecegim yeri :KK76: izmiride cok merak ediyorum uzun zamandir gitmedim :KK55:

Canım, sanırım şu an buranın en yaşlısı benim, 24 yaşında doğum yaptım şimdi 38 yaşındayım, bir bastonum eksik sorma:KK9::KK9:

Ben de burda sizin gibi çıtırlarla gençleşiyorum işte. :KK55::KK55::KK55:

Amin canım, Allah senin kuzucuğunu da herkesin evlatlarını bağışlasın, sağlıkla, mutlulukla büyüsün, yaşasınlar.:26:

ne güzel ya...:KK9::KK9:
ben 34 yaşındayım ve daha çocuğum yok :KK53::KK53:

Selam kızlar, ben revani yaptım tatlandırıcı ile ama böyle acımsı bir tat var, neden olmuş olabilir sizce? stavia kullandım, keke 1 kaşık kadar, şerbete 3 silme çorba kaşığı koydum :KK43::KK43:

hepiniz için herşey inşallah yolundadır......
nasıl gidiyor kilo vermeler bakalım....benim kilo verdiğimi gören herkes dukancı oldu eheheheh

internete pek giremiyorum bu yüzden koptum olaydan..... zaten ben güçlendirmeye geçtim dün akşam 59,9 dum yani o derece :)
yarim takılmaya başladı mı yeniden?
ben varsa onun telefonunu veya adresini almak istiyorum
öpüyorum sizi hatunlarım......

delyyyyy nerdesin kakitom göremiyrum seni .......

Canım, tebrik ediyorum seni, güçlendirmeye geçmişsin. :nazar::nazar:

saol canım toptan cevap vermişsin valla çok iyi oldu böle:KK1::KK1:işim kolaylaştı :KK9:evet bende senin profiline tıklayınca senin bana yazdıklarını görüyorum artık öğrendim yuppii:KK52::KK52:herneyse gelelim dukan testine,canım dukanın sitesine girdim ingilizce olduğu için birisi tarif etmiş aşamalrını neyse ona göre yaptım ettim ama ne kadar doğru bilemem 2 gün çıktı atak 45 falanda seyir sanırım ..bu arada dün biraz tuhaf hissettim kendimi fazla proteinden midir neir ateş bastı birden:26: tüm gün yandım durdum :KK1:zaten havalarda sıcak ama bu başkaydı birde başağırısı oldu ondan mı bilmem sanırım atağı kısa tutucam en fazla üç gün..teşkler yardımlar için hala sürdürüyosun demi diyeti korumadasındır sanıırm artık yoksa bıraktınmı tamamen.umutsuz olmakla başla demişsin sanırım yanlış yazdın umutlu dicektin:KK1::KK1:

Canım benim 2 gün en fazla 3 gün yap o zaman, evet sıcak basması proteinden dolayı, baş ağrısı da ama seyirde geçiyor merak etme :))

Evet umutsuz olmamakla yazacaktım yaşlılık işte, idare et artık. Topik in en yaşlısı benim.:KK9:

sana cevap verildi mi bilmyiorum canim kacirdim sanirim.

ama sen zaten dukan in emzirenlere göre olan diyetini yapmiyormusun canim. biraz daha toleransli diye biliyorum ben ama emin degilim :26:

Canımcım ben emziriyorum ama oğlum 15 aylık olacak :KK1: maşallah her gıdayı kendisi tüketiyor artık, şimdi süt ek gıda oldu onun için bu ara dişten dolayı çok sık emiyor gerçi ama doymak değil maksadı dudak tiryakisi benim oğlan :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Onun için ben de normal diyeti uyguluyorum ama çok sıvı tükettiğim için hiç etkilemedi sütün miktarını:nazar:

dukana başladım hamile kaldım üzülsemmi sevinsemmi şaşırdım :KK53:

Oyyy buna üzülünür mü hiç annesiiiiii :nazar::nazar::nazar: sağlıkla gelsin dünyaya kuzucuk, gerçi şimdi mercimek kadar falandır anca :emir_bebek::emir_bebek:
ama gerekenden fazla yememeye dikkat et mutlaka, asıl tehlike emzirme döneminde başlıyor aman dikkat :KK53::KK53:

X