Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu da benim akşam yemeğim, (közlenmiş patlıcan ile salata, buharda az pişirilmiş kabak, 1 dilim kontrafile, 1 küçük göğüs (yağsız tavada) diyete başladığımdan beri ilk kez kendime doğru düzgün bir tabak hazırladım, malzemem var ama bir organizasyon yapıp yemek pişirecek vakit yok, buna bir çözüm bulmam lazım diyetimin selahiyeti açısından

Öğlen cinnet geçirmek üzere olduğum için azcuk kaçamak yaptım ama kendime geldim işe yaradı yani akşama kadar da yoğurttan başka bişi yemedim, telafi etmek için.
2 saat oğlumun peşinde bahçede koşturdum, henüz yeni yürüdüğü için o nereye ben oraya durumundayız
Lesslie ile 2 mil yürüdüm ve karın bölgesi hareketlerimi de yaptım
Benim de tartım bozuldu galiba yarın pilini değiştirip bir deneyeceğim, yeni de almıştım ama inşallah bozulmamıştır

Son düzenleme:

neler var o tabakta öylee?? çok güzel görünüo afiyet olsuun

iyi geceler kuzular, karpuzun gölgesinde diyete, kuzumun hastalığı gölgesinde de tatile devam ediyorum.. çok gevezesiniz okuyorum büyük kısmını ama yetişemiyorum cevap yazmaya :))

Son düzenleme:
neler var o tabakta öylee?? çok güzel görünüo afiyet olsuun

Heheheh belli olmuyor dimi ne oldukları sonradan yazdım farkedince :) Közlenmiş patlıcan ile salata, 1 dilim kontrafile, 1 tane minnak tavuk göğüs ( yağsız tavada tuz ve karabiber ile kızarttım ince ince kesip), 1 tane buharda pişirilmiş kabak var taze çekilmiş karabiberi ve tuzu neye döksem yerim gibi geliyor bana Ben himalaya tuzu kullanıyorum uzun zamandır onun için kısıtlama yapma gereği görmüyorum, zaten çok az kullanırım tuzu ama yemekler yağsız falan olunca tuz daha bi can oluyo

ben 42 beden giyiyordum diyet öncesi...
hedef kiloma yaklaşmadan da kıyafet falan almıycam dedim
ama bugün sıcaktan kaçmak için tüm öğleyi avm de geçirdik..
haliyle kıyafetlere de göz attımm
veeee saçma bişey oldu.. dış etiketinde (mağazanın fiyat etiketi) 40 beden yazan bi elbiseyi çok beğendim... sırf giymiş olmak için giyeyim dedim, giydim de..
dar geldi,, üzüldüm önce çünkü o kadar kilo, spor bi beden küçülmüştür artık diye umutlanıyorsum çaktırmadan..
sonra elbiseyi tekrar askısına koyarken bi de baktım ki elbise 38 bedennnn :))))
anam dar da gelse baya bayaaa giyip fermuarını da tek başıma çekebildiğim bi 38 idi elimdeki... sonra bir iki tane 40 denedim, epey de güzel oldular,, ama almadım çünkü yakın gelecekte 38 leri alıcam
belli mi olur belki debol kesim bir 36 elbisem bilem olur

merhaba arkadaşlar,
ben de iki sene önce dukanın kitabını almıştım. ama araya hamilelik, emzirme falan girince yapamadım.
şimdi yaklaşık 3 haftadır yapıyorum. 63-64 kilodan 60.6 ya indim. başlarda bişey olmaz diyerek kaçamaklar yaptım sonra, kilo vermemi durdurduğunu görünce kaçamak yapmakta vazgeçtim. boyum 1.65, hedefim 58 kilo. bi kaç güne kadar da calleneticse başlıcam inş. bi kaç gündür topiğinizi takip ediyodum, ben de yazayım dedim. herkese kolay gelsin, başarılar..

Almanyada yasayan canlarrrr..

1. Splenda
2. Goji Beere
3. Milchpulver
4. Lor PEynir bunlari nereden aldinizzzz
:44:

1. kauflandda schneekoppe markasini aldim
2. bende bulamadim
3. kauflandda sütlerin oldugu regallerde
4. internette übersetzung yaptigimda quark cikdi yani loru bende bilemicem.....

Eşime söyledim kilonu ÇÖP ADAM MIYMIŞ OOOOĞĞĞĞ dedi
Süper valla, çok kıskandım seni ben ama şimdi, yatcak vakit hiç iyi olmadı bu kıskançlık rüyamda görürüm kesin
Valla hiç çöp adam gibi görünmüyorum. Yağlar orantisiz dağıldığından gayet tombul dyruyorum. Henüz kıskanacak bir şey yok. 49 olduğumda kiskanabirsin. Hala belli bölgelerim yağlı ve tombul duruyor.

Canım, gördüm sonra, okudum.

Bu arada bizim yenilere çekirge diyoruz, ben de çok kullanırım. Ben seni himayeme aldım merak etme o 5 kiloyu vericez merak etme

eee ne diyosun? valla sende benim gibi tiroidden muzdarip olup kilo verdiiğin için umutlandım bende umarım boşa çıkmaz.hadi bakalım o zaman hocam başlayalım kungfu-funkhu hikayesine döndü bu iş ya hababamdan sonra.son umudum dukan ya, tatile çıkcam 2 kilo bari versem şimdilik razıyım sormak istediğim bişiy daha var benim eğer kilo vermem yavaş giderse atağı uzatmayı düşünüyom eğer zorlanmassam vede veremezsem 5 gün yapayım diorum birde yulaf kepeğini bugün migrosta doğasan die bir markada gördün aldım..6.45 tl ye umarım odur.un gibi toz bişiy..yulaf ezmeside vardı evde ama bunuda deneyim dedim.süte karıştırıp yesem olurmu birde ben ilginç bişiy yapıyom belki bilindik bşiydir yoğurta nane,ikırmızı pul biber, karabiber katış karıştıyıom nefis bir tat oluyo birde metabolizmayı hızlandırıyo tavsiye ederiim klasik tatlardan sıkılanlar için..ha birde erken ama seyir evresinde ev yemeği yiyomusunuz eğer yiyorsanız salçasız yağsız yemekmi olur yaw hiç yemem daha iyi öğğ ben onun yerine salata yerim herhalde bol bol etin yanında yada haşlarım sebzeleri yağsız salçasız yemekten iyidir demi ama

Boyunda kısa değilmiş Sen şanslı olan kesimin az itiklenmiş tarafındasın anlaşılan kaç beden oluyorsun peki 43 kg olduğunda?
43'te 34 beden oluyorum. Su anda 38'im sanırım. Hedefim 36, bunun icin de max. 48-49 olmam lazım.
Hedefim 43 kg değil asla o zamanlar çok sıskaydım. Normal görünmek istiyorum.
Bir yerlerimden yağlar fiskirmadan istediğimi giymek istiyorum.
Kiyafetlerimi yağlarımı kapatır mı acaba diye düşünmeden renk ve modeline göre seçebilme özgürlüğüne kavuşmak istiyorum

ekim34 canım komik olucak ama daha bugün başladım atak evresine yani dukancığa...hakkaten çömezim yani oynak beyimya birde şu son mesajları nerden görücez ben yeniiymde senin bana ,benim sana yazdıklarımı sayfalarda arayıp duruyorum kolay yolu vardır umarım mutlaka demi herneyse yağ olduğuna sevindim ayrılmam hergün giriyorum siteye düzenli olarak.. verdiklerinin cevap yazamadıysam bilki görememişimdir yazdıkklarını yada özel mesaj at ne bileyim çözemedim ben bu olayı..

aman allahım ne kadar çok şeyler yazmışsınız hızınıza yetişemiyorum valla ,kime cevap yazacağımı şaşırdım gece saat 1 e geliyor ben hala yatmadım çok korkunç bir baş ağrısı var,yatsam da uyutmaz beni ,karnım aç mı onu da bilemiyorum ,sabah iki rafadan yumurta yedim yanında bir bardak light süt akşama da yumurtalı kıyma ,bugünki menüm bu ,ben giriş katta oturuyorum yaptığım yumurtalı kıymanın bir kısmını ayırmıştım sonra yerim diyerek ama mutfağa dadanan pis bir kedi var (sokak kedisi ) sen gel hüplet onu sinirimden ağladım ,hayvanı nasıl engelleyeceğimi bilemiyorum hergün bir kez uğruyor mendebur ....neyse işte tartı bu gün bana gülcükler yaptı dün hiçbişey yemediğim için belki ama -500 çıktım ...dün kızıma parkta bisiklet çarptı onun üzüntüsüne aça aç yat valla ....açlığa da alıştım gerçi ya neyse işte bacılar benden bugün bu kadar hızınıza alışayım daha çok yazarım öpüldünüz

ha bu arada tatlım en önemli şeyi sormayı unuttum kaç kilo idin kaça düştün? yazmamışsın sanırım yada ben görmedim çok soru sordum kusra bakma ama sen sor deyince hızımı alamadım

1. kauflandda schneekoppe markasini aldim
2. bende bulamadim
3. kauflandda sütlerin oldugu regallerde
4. internette übersetzung yaptigimda quark cikdi yani loru bende bilemicem.....

süpersin bebeim kaufland burada var zaten hemen yarin temin edicem yanliz tüm param dukana gidiyo ya doymuyo adam

süpersin bebeim kaufland burada var zaten hemen yarin temin edicem yanliz tüm param dukana gidiyo ya doymuyo adam

hehe benim paramda dukana gidiyo olsun onun yerine abur cubur almiyoz, diyet illaclari kullanmiyoruz, ac kalmadan zayifliyoruz iste zayifladiktan sonra bi güzel alisverise kiyafetlere para veririz ah ah su kilolari atsam bi sen hangi sehirdesin?

günaydın kızlar

güne büyük bir şokla başladım, dün tartım hata veriyordu, sabah pilini değiştirdim, bağırsaklarım güzelce çalıştı bu sabah tam vaktinde ben de hemen tartılayım da yüzüm gülsün diye atladım tartının üzerine amaaağğğ bir de ne göreyim ki, görmez olaydım 77,7 olmuşum, yani tartının pili sona yaklaştığı için az gösterşyormuş, alırken bunu söylemişlerdi Ben de diyorum bu göbek niye büyüdü böyle kilom hala aynı diyorum (diyete başlamadan önce).

Neyse moralimi bozmuyorum çünkü ben az da olsa kilo verdiğimin farkındayım, çünkü koca göbeğim gitti belki de asıl şok diyetten önceki kilomu görmek olacaktı

yaa benim tartım da bana 2 gündür sürpriz yapıo =(( dün bana değişik değişik bi sürü rakam gösterdi, bugün de fazla tarttı ya da ben öyle olmasını umdum dünden sonra aramızda güven problemi başladı artık ilişkimize devam etmeme kararı aldım bugün yenisini alcam umarım gelen gideni aratmaz 2 gündür kilomu takip edemiorum o yüzden gergin bi bekleyiş içindeyim
bu arada moral bozmak yok zaman zaman artı görebilioruz tartıda ya da uzun süre duraklamalar olabilio ama er ya da geç gidio bütün kilolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…