Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaa benim tartım da bana 2 gündür sürpriz yapıo =(( dün bana değişik değişik bi sürü rakam gösterdi, bugün de fazla tarttı ya da ben öyle olmasını umdum :KK1: dünden sonra aramızda güven problemi başladı artık ilişkimize devam etmeme kararı aldım :KK19: bugün yenisini alcam umarım gelen gideni aratmaz :KK70: 2 gündür kilomu takip edemiorum o yüzden gergin bi bekleyiş içindeyim :KK25:
bu arada moral bozmak yok zaman zaman artı görebilioruz tartıda ya da uzun süre duraklamalar olabilio ama er ya da geç gidio bütün kilolar :KK34:

:KK1::KK1::KK1: Umarım benimle aynı sonu yaşamazsın :18::18::18: Keşke başlangıç kilomu bilseydim ama yaa, kaç kilo verdiğimi bilmiyorum şimdi, motivasyon olurdu bana :KK43: neyse yürüdükçe lönk lönk sallanan göbeğimden kurtuldum 5 günde :KK9::KK9:
Benim kilolarımın gitmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz zaten, gitmeliler mutlaka, çok takıyorum kafama, çok sıkıntı veriyor bana, hiç dışarı çıkmak istemiyorum, çok kötü bir görüntü, kendimi tanıyamıyorum aynada :KK43::KK43::KK43: Çok iradesizim çooookkk, azcık moralim bozulsun hemen tatlı yemek istiyorum, bu tatlandırıcı ile yapılan tatlılar benim kurtarıcım olacak sanırım, bir umut var içimde bu defa, çok enerjik hissediyorum kendimi, sabah 5 de uyanmış olmama rağmen :21:

Hepinize günaydın Dukan güzelleri :)
Bugün 64.4 le uyandım. Regl bitmek üzere.Bakalım yarın kaç olucam. İşin ilginç tarafı ben bu hızla gidersem Dukan'ın verdiği zamandan önce eririm diyordum. Hiç de öyle olmadı neredeyse günü gününe adamın dedikleri çıkıyor. Kahinim benim. Nasıl bir hesaptır arkadaş :)
Bugün bir arkadaşımızın bebeğini kutlamaya gidiyorum. Bebek dediğim de geçen yıl doğdu bu arada. Biraz daha beklesem düğününe filan gidicektim çocuğun. Umarım tuhaf ikramlar ve ısrarlarla karşılaşmam orda.

Hepinize günaydın Dukan güzelleri :)
Bugün 64.4 le uyandım. Regl bitmek üzere.Bakalım yarın kaç olucam. İşin ilginç tarafı ben bu hızla gidersem Dukan'ın verdiği zamandan önce eririm diyordum. Hiç de öyle olmadı neredeyse günü gününe adamın dedikleri çıkıyor. Kahinim benim. Nasıl bir hesaptır arkadaş :)
Bugün bir arkadaşımızın bebeğini kutlamaya gidiyorum. Bebek dediğim de geçen yıl doğdu bu arada. Biraz daha beklesem düğününe filan gidicektim çocuğun. Umarım tuhaf ikramlar ve ısrarlarla karşılaşmam orda.

Günaydın sempatika, arkadaşın benimle aynı zamanlarda doğum yapmış, incele bakalım kilosu nasıl :KK1::KK1: bi ben miyim acaba doğumdan sonra emzirip kilo veremeyen:26::26:

Günaydın Herkese arkadaşlar..bol eksili bigünn olsunnn :KK16:

tesekkur ederım cevapladıgınız ıcın yıne kafama takılan bişi olursa yazarım cevaplanır umarım

öncelikle sana önerim kitabı edinip okumadan diyete başlamaman..ayrıca topiğin ilk sayfasında ayrıntılı notlar war,sorularına ordanda cvp bulabilirsin.

Mis gibi serin bir günden herkese günaydın.:KK16:

Bu sabah tartıyı görüp resmen şok oldum. 63,3 ! :KK53::KK53:
Dün 64,1 idi ve kaç gündür sabitti. :KK53: reglim bitti ve birden 800 gr gitmiş görünüyor. ama ben size yazmaktan bile imtina ettim geri giderler diye. :KK50:bugün p günüm. umarım yarına güzel bir bildirim günü olsun ve geri gitmesinler ya.. :KK53::KK53:inanamıyorum, inanılmayacak kadar güzeldi :KK53::KK53:

günaydın kızlarrrr

2. günde de -1000 ile karşınızdayım.:KK64::KK64::KK64::KK64: kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:

günaydın kızlarr
sizden bişeyy rica etsemmmm
ben denedim ama yapamadımm
dukanın sitesinde tablo varya hani atak gününü belirleyen
malum ingilizcem çok iyi degil
bende ilerleyen günlerde başlamak istiyorummm

kilom 82.5
istedigim kilo: 70
boy 1.70
başka ne soruyoki orada

Gunaydın HERKESEEE :))

Bugun ıtıbarıyle seyir dönemindeyim :)
ama söle bi durum war
atak dönemim 5 gün ama werdııgm kılo 2 ...
sizce nasıl ama sankı cok farketmedı ole ıstıkrarlıyımkı dun ewde pızza partısı wardı bır ısırık bıle almadım onları ısledım :)))))))))

Günaydın canlarım,

Kısa bir süre çok işim var, sonra hepsini okuyacağım ama bu çekirgeye yardım edeyim 2 dk da.

Hepinizi öpüyorum şimdilik. :KK16::KK16:

günaydın kızlarr
sizden bişeyy rica etsemmmm
ben denedim ama yapamadımm
dukanın sitesinde tablo varya hani atak gününü belirleyen
malum ingilizcem çok iyi degil
bende ilerleyen günlerde başlamak istiyorummm

kilom 82.5
istedigim kilo: 70
boy 1.70
başka ne soruyoki orada

Canım,

Adım Adım Dukan diyet programı hesaplaması | Anne Kaz

burada türkçesi de var yapabilirsin.

kızlarrr günaydııın,
akşamdan sabaha ne çok yazmışsınız yaa.ben yine işe koyulmadan önce başladım geçmişi okumaya,neyseki yettimmm :KK16:
ay ben özlüyorum sizi yaaa,mesela dün gece saat 00:30'da dely'nin dişçiye gitmesi gerektiğini ama hala gitmediğini hatırladım.
kestane şekeri niye bağlanmadı acaba iyi mi diye merak ettim.
baya baya annemi,kardeşimi düşünür gibi kafama takıyorum sizi de yahuuu :KK48::KK4:

Ben geldiiiim,

Medesacımm, bana mı seslendin sen, biraz geriden geldim okudum alıntı da yapamadım ama çok çok teşekkür ederim. Beni unutmadın mı sen?:KK16::KK16::KK16:

Canlarım, herkes nasıl iyi mi?
Oğlumun sınavları vardı giremedim ama hepinizi çok özledim :KK16::KK16:

canım benim hoşgeldin,tabiki unutmadım ama siz unuttunuz bizi yaaaa,bütün eski arkadaşlarımız yok oldular.
arada bari bağlanıp 2 cümle yazın da napıyorsunuz iyi misiniz öğrenelim.özledik arkadaşım,daha sık gelin,özletmeyin kendinizi :KK34:

Canım benim, öperim seni çok.

Ben de o şeyi hiç tanımıyorum, nasıl olduğunu bile bilmem, pişiyor mu sahiden :KK9:

Kıyamam sana ben, hadi çık o zaman bir an önce de kavuş yemeklerine:KK16:

Yumurta benim de 3 yediğim de oldu, kolestorol sorununuz varsa dikkat edin diyordu.

canım benim,ben genelde acıktıkça çiğ çiğ yiyiyorum ama bazen de tavada azcık döndürüp üstüne yumurta falan kırıyorum.bu arada ben de 2 yumurta falan yiyiyorum.
ayy ne kadar sosyetik olduk dukan sayesinde : bugün ne yedin ? istakozlu yumurta , o ne laaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

Canlarım, sizin için mesai yaptım bugün :))

Dukan Usulü Kepekli Tost Ekmeği | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

Bu da çok hoş göründü gözüme doğrusu, aklınızda bulunsun :KK54:

canım sağol verdiğin bütün tarifleri aldım,yarın akşam nöbette deneyeceğim bakalım :KK56:

Mis gibi serin bir günden herkese günaydın.:KK16:

Bu sabah tartıyı görüp resmen şok oldum. 63,3 ! :KK53::KK53:
Dün 64,1 idi ve kaç gündür sabitti. :KK53: reglim bitti ve birden 800 gr gitmiş görünüyor. ama ben size yazmaktan bile imtina ettim geri giderler diye. :KK50:bugün p günüm. umarım yarına güzel bir bildirim günü olsun ve geri gitmesinler ya.. :KK53::KK53:inanamıyorum, inanılmayacak kadar güzeldi :KK53::KK53:

bravo canım valla iyi toparladın tebrik ederim :KK9:

günaydın kızlarrrr

2. günde de -1000 ile karşınızdayım.:KK64::KK64::KK64::KK64: kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:

canım yaaa sen heralde 1 haftada 2.5 falan verdin maaşlallah:nazar:

ama söle bi durum war
sizce nasıl ama sankı cok farketmedı ole ıstıkrarlıyımkı dun ewde pızza partısı wardı bır ısırık bıle almadım onları ısledım :)))))))))

2 kilo gayet iyi canım,bu daha başlangıç.iradene bu şekilde hakim olduğun sürece 12 kiloları da görürsün inşallah :KK16:

Boy 1,60
min. Kilo: 43
max. Kilo: 61

Ocak 2012: 61
mayis (dikkat ederek) : 57
3 Haziran dukan başlangıç kilo: 57
27 Haziran Dukan'a devam kilo: 51,8

günaydın kızlarrrr

hadi bakalım az kaldı,,ha gayrett:21:

ama söle bi durum war

5 gunde 2 kiloyu begenmiyor musun? gayet iyi..

iyi geceler kuzular, karpuzun gölgesinde diyete, kuzumun hastalığı gölgesinde de tatile devam ediyorum.. çok gevezesiniz okuyorum büyük kısmını ama yetişemiyorum cevap yazmaya :))
kuzuya geçmiş olsun. karpuzu abartmayacağınızdan eminiz :KK52::KK52:

ben 42 beden giyiyordum diyet öncesi...
hedef kiloma yaklaşmadan da kıyafet falan almıycam dedim
ama bugün sıcaktan kaçmak için tüm öğleyi avm de geçirdik..
haliyle kıyafetlere de göz attımm
veeee saçma bişey oldu.. dış etiketinde (mağazanın fiyat etiketi) 40 beden yazan bi elbiseyi çok beğendim... sırf giymiş olmak için giyeyim dedim, giydim de..
dar geldi,, üzüldüm önce çünkü o kadar kilo, spor bi beden küçülmüştür artık diye umutlanıyorsum çaktırmadan..
sonra elbiseyi tekrar askısına koyarken bi de baktım ki elbise 38 bedennnn :))))
anam dar da gelse baya bayaaa giyip fermuarını da tek başıma çekebildiğim bi 38 idi elimdeki... sonra bir iki tane 40 denedim, epey de güzel oldular,, ama almadım çünkü yakın gelecekte 38 leri alıcam
belli mi olur belki debol kesim bir 36 elbisem bilem olur

36 larda yakın inşallah.. çok sevindim adınıza. sanki ben giymişim ve olmuş gibi. gerçi şu anda elbise olarak 38 olur ama ben pantolon 38 e girmek istiyoruuumm:KK52:

merhaba arkadaşlar,
ben de iki sene önce dukanın kitabını almıştım. ama araya hamilelik, emzirme falan girince yapamadım.
şimdi yaklaşık 3 haftadır yapıyorum. 63-64 kilodan 60.6 ya indim. başlarda bişey olmaz diyerek kaçamaklar yaptım sonra, kilo vermemi durdurduğunu görünce kaçamak yapmakta vazgeçtim. boyum 1.65, hedefim 58 kilo. bi kaç güne kadar da calleneticse başlıcam inş. bi kaç gündür topiğinizi takip ediyodum, ben de yazayım dedim. herkese kolay gelsin, başarılar..

çok başarılı. :KK52::KK52:tebrikler. aynı boydayız ve siz çok yol almışsınız. darısı başımıza..

bravo canım valla iyi toparladın tebrik ederim :KK9:

günaydın sosyetikim :KK14::KK14::KK14:
sağolasın. akşam resmen aç yattım onun etkisidir yarın sabah gelir diye ödüm patlıyoooo:KK9:

Son düzenleme:
Boy 1,60
min. Kilo: 43
max. Kilo: 61

Ocak 2012: 61
mayis (dikkat ederek) : 57
3 Haziran dukan başlangıç kilo: 57
27 Haziran Dukan'a devam kilo: 51,8

canimm tebrikler :KK16: benim boyda 1,56 hedefim simdilik 55, kilom en son 63dü, tartilmadim daha yarin yazarim, neler yaptin yani nasil beslendin spor yaptinmi coook güzel vermissin :nazar: 25 günde yaklasik 6 kilo bravvooo :KK9: :KK9:

selam herkeseee, sabah 10dan beri dışardaydım, eve yeni geldim ben. ne mi yaptım? gittim ve dukan tariflerine uygun malzemelerimi tamamladımm :KK16: bi tek vanilya aroması ve süt tozu alamadım onu da yarın migrostan alıcam =) 4 aydır hiçbir tarifi denemedim, tatlandırıcıyı hiç kullanmadım. tavuğu kırmızı eti hep sade bi şekilde yedim. Yulaf kepeğini de krep olarak tükettim. Ama artık yeter dedim :KK1: güçlendirme için son 4 günüm :KK76: hazırlık yapmak gerek. yavaş yavaş denicem yapılan güzel tarifleri :KK39: inşallah becerebilirim, normalde de yemek yapan biri diilim ama malum tatildeyiz vakit geçirmek için güzel olabilir diye düşünüyorum =)

Bu arada sabah tartım bana kötü bi sürpriz yaptı ve bozuldu :S 10 kere çıktım onunda da farklı şeyler gösterdi :KK70: yarın yenisini alcam galiba, tartısız hiçbi şekilde motive olamıyorum yoksa =// inşallah yarın __lerle uyanırım. Şimdilik benden bu kadar herkese bol __li günnleeer :KK3:

çok iyi, doğrusu hayran kaldım bu şekilde tamamlayabilmene :KK9:
sana da bol - li günler
:nazar:
Atak evresini kaç gün yapacağına bir şey diyemem ama seyir için 5+5 değil 1+1 derim
Dukan da öyle diyor zaten
5+5'i yaşı ilerlemiş olanlara tavsiye ediyor
vaow yaşı ilerlemiş derken acaba kaç yaş bu?
ben o kısmı nasıl atladım acaba:KK4:
yaş sınırı konusunda bilgi rica ediyorum

kızlar benim adetim çok geçikti hamilelik belirtileri göremiyorum acaba dukandan olabilirmi

aranızda böyle sorun yaşayan oldumu ve devamında noldu ki acep endişelndim şimdi :KK43:(:-)53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
öncelikle geçmiş olur inşallah hatta ikimiz için de zira;
hamile kalma olasılığım yok ancak ben de aynı sorunu yaşıyorum üstelik bu 2. defadır oluyor
şu anda sanki oldum gibi fakat o kadar az ki? koca gün nokta hesabı oluyor.

bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

X