Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Umarım benimle aynı sonu yaşamazsın :18::18::18: Keşke başlangıç kilomu bilseydim ama yaa, kaç kilo verdiğimi bilmiyorum şimdi, motivasyon olurdu bana neyse yürüdükçe lönk lönk sallanan göbeğimden kurtuldum 5 günde
Benim kilolarımın gitmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz zaten, gitmeliler mutlaka, çok takıyorum kafama, çok sıkıntı veriyor bana, hiç dışarı çıkmak istemiyorum, çok kötü bir görüntü, kendimi tanıyamıyorum aynada Çok iradesizim çooookkk, azcık moralim bozulsun hemen tatlı yemek istiyorum, bu tatlandırıcı ile yapılan tatlılar benim kurtarıcım olacak sanırım, bir umut var içimde bu defa, çok enerjik hissediyorum kendimi, sabah 5 de uyanmış olmama rağmen

Hepinize günaydın Dukan güzelleri :)
Bugün 64.4 le uyandım. Regl bitmek üzere.Bakalım yarın kaç olucam. İşin ilginç tarafı ben bu hızla gidersem Dukan'ın verdiği zamandan önce eririm diyordum. Hiç de öyle olmadı neredeyse günü gününe adamın dedikleri çıkıyor. Kahinim benim. Nasıl bir hesaptır arkadaş :)
Bugün bir arkadaşımızın bebeğini kutlamaya gidiyorum. Bebek dediğim de geçen yıl doğdu bu arada. Biraz daha beklesem düğününe filan gidicektim çocuğun. Umarım tuhaf ikramlar ve ısrarlarla karşılaşmam orda.

Günaydın sempatika, arkadaşın benimle aynı zamanlarda doğum yapmış, incele bakalım kilosu nasıl bi ben miyim acaba doğumdan sonra emzirip kilo veremeyen:26::26:

Günaydın Herkese arkadaşlar..bol eksili bigünn olsunnn

tesekkur ederım cevapladıgınız ıcın yıne kafama takılan bişi olursa yazarım cevaplanır umarım

öncelikle sana önerim kitabı edinip okumadan diyete başlamaman..ayrıca topiğin ilk sayfasında ayrıntılı notlar war,sorularına ordanda cvp bulabilirsin.

Mis gibi serin bir günden herkese günaydın.

Bu sabah tartıyı görüp resmen şok oldum. 63,3 !
Dün 64,1 idi ve kaç gündür sabitti. reglim bitti ve birden 800 gr gitmiş görünüyor. ama ben size yazmaktan bile imtina ettim geri giderler diye. bugün p günüm. umarım yarına güzel bir bildirim günü olsun ve geri gitmesinler ya.. inanamıyorum, inanılmayacak kadar güzeldi

günaydın kızlarrrr

2. günde de -1000 ile karşınızdayım. kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:

günaydın kızlarr
sizden bişeyy rica etsemmmm
ben denedim ama yapamadımm
dukanın sitesinde tablo varya hani atak gününü belirleyen
malum ingilizcem çok iyi degil
bende ilerleyen günlerde başlamak istiyorummm

kilom 82.5
istedigim kilo: 70
boy 1.70
başka ne soruyoki orada

Gunaydın HERKESEEE :))

Bugun ıtıbarıyle seyir dönemindeyim :)
ama söle bi durum war
atak dönemim 5 gün ama werdııgm kılo 2 ...
sizce nasıl ama sankı cok farketmedı ole ıstıkrarlıyımkı dun ewde pızza partısı wardı bır ısırık bıle almadım onları ısledım :)))))))))

Günaydın canlarım,

Kısa bir süre çok işim var, sonra hepsini okuyacağım ama bu çekirgeye yardım edeyim 2 dk da.

Hepinizi öpüyorum şimdilik.

Canım,

Adım Adım Dukan diyet programı hesaplaması | Anne Kaz

burada türkçesi de var yapabilirsin.

kızlarrr günaydııın,
akşamdan sabaha ne çok yazmışsınız yaa.ben yine işe koyulmadan önce başladım geçmişi okumaya,neyseki yettimmm
ay ben özlüyorum sizi yaaa,mesela dün gece saat 00:30'da dely'nin dişçiye gitmesi gerektiğini ama hala gitmediğini hatırladım.
kestane şekeri niye bağlanmadı acaba iyi mi diye merak ettim.
baya baya annemi,kardeşimi düşünür gibi kafama takıyorum sizi de yahuuu

canım benim hoşgeldin,tabiki unutmadım ama siz unuttunuz bizi yaaaa,bütün eski arkadaşlarımız yok oldular.
arada bari bağlanıp 2 cümle yazın da napıyorsunuz iyi misiniz öğrenelim.özledik arkadaşım,daha sık gelin,özletmeyin kendinizi

canım benim,ben genelde acıktıkça çiğ çiğ yiyiyorum ama bazen de tavada azcık döndürüp üstüne yumurta falan kırıyorum.bu arada ben de 2 yumurta falan yiyiyorum.
ayy ne kadar sosyetik olduk dukan sayesinde : bugün ne yedin ? istakozlu yumurta , o ne laaa

Canlarım, sizin için mesai yaptım bugün :))

Dukan Usulü Kepekli Tost Ekmeği | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

Bu da çok hoş göründü gözüme doğrusu, aklınızda bulunsun

canım sağol verdiğin bütün tarifleri aldım,yarın akşam nöbette deneyeceğim bakalım

bravo canım valla iyi toparladın tebrik ederim

günaydın kızlarrrr

2. günde de -1000 ile karşınızdayım. kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:

canım yaaa sen heralde 1 haftada 2.5 falan verdin maaşlallah

2 kilo gayet iyi canım,bu daha başlangıç.iradene bu şekilde hakim olduğun sürece 12 kiloları da görürsün inşallah

Boy 1,60
min. Kilo: 43
max. Kilo: 61

Ocak 2012: 61
mayis (dikkat ederek) : 57
3 Haziran dukan başlangıç kilo: 57
27 Haziran Dukan'a devam kilo: 51,8

günaydın kızlarrrr

hadi bakalım az kaldı,,ha gayrett

5 gunde 2 kiloyu begenmiyor musun? gayet iyi..

iyi geceler kuzular, karpuzun gölgesinde diyete, kuzumun hastalığı gölgesinde de tatile devam ediyorum.. çok gevezesiniz okuyorum büyük kısmını ama yetişemiyorum cevap yazmaya :))
kuzuya geçmiş olsun. karpuzu abartmayacağınızdan eminiz

36 larda yakın inşallah.. çok sevindim adınıza. sanki ben giymişim ve olmuş gibi. gerçi şu anda elbise olarak 38 olur ama ben pantolon 38 e girmek istiyoruuumm

çok başarılı. tebrikler. aynı boydayız ve siz çok yol almışsınız. darısı başımıza..

bravo canım valla iyi toparladın tebrik ederim

günaydın sosyetikim
sağolasın. akşam resmen aç yattım onun etkisidir yarın sabah gelir diye ödüm patlıyoooo

Son düzenleme:
Boy 1,60
min. Kilo: 43
max. Kilo: 61

Ocak 2012: 61
mayis (dikkat ederek) : 57
3 Haziran dukan başlangıç kilo: 57
27 Haziran Dukan'a devam kilo: 51,8

canimm tebrikler benim boyda 1,56 hedefim simdilik 55, kilom en son 63dü, tartilmadim daha yarin yazarim, neler yaptin yani nasil beslendin spor yaptinmi coook güzel vermissin 25 günde yaklasik 6 kilo bravvooo

çok iyi, doğrusu hayran kaldım bu şekilde tamamlayabilmene
sana da bol - li günler

Atak evresini kaç gün yapacağına bir şey diyemem ama seyir için 5+5 değil 1+1 derim
Dukan da öyle diyor zaten
5+5'i yaşı ilerlemiş olanlara tavsiye ediyor
vaow yaşı ilerlemiş derken acaba kaç yaş bu?
ben o kısmı nasıl atladım acaba
yaş sınırı konusunda bilgi rica ediyorum

kızlar benim adetim çok geçikti hamilelik belirtileri göremiyorum acaba dukandan olabilirmi

aranızda böyle sorun yaşayan oldumu ve devamında noldu ki acep endişelndim şimdi (53:
öncelikle geçmiş olur inşallah hatta ikimiz için de zira;
hamile kalma olasılığım yok ancak ben de aynı sorunu yaşıyorum üstelik bu 2. defadır oluyor
şu anda sanki oldum gibi fakat o kadar az ki? koca gün nokta hesabı oluyor.

bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…