Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yok canım ben daha önce bi çok diyet denedim.tabiki zayıflamak amaç.ayrıca kitabını okudum ama anlamadığım bazı noktaları sormak istemiştim yarıda kesmek gibi gayem yok elbette

ben ilk başladığımda kitabını okudum yulaf kepeği splenda ligt süt ürünlerimi hazırladım ama 2 hafta yapabildim sonrasında bıraktım gitti ve verdiğim kiloları fazlasıyla aldım bu sefer daha istikrarlı oldum en son bekarken tartıda 54 lü 55 li değerleri görmüştüm

hımm acaba ben mi yanlış anladım ner neyse mantiken ozaman beş gün atak sonra bir gün saf protein diğer gün sebze+protein die dönüşümlü olarak gidicem doğru anlamışmıyım?tşkler cevap için

evet bir gün saf protein (atakta olduğu gibi) diğer gün sebze ve saf protein ama sebze var diye yüklenme sen yine proteine ağırlık ver; bir de izinli sebzeleri daha erken saatlerde tüket kahvaltı yada öğle yemeği gibi... o zaman sebze protein günlerindeki artıların daha az olur.

tşkler dely soruma yanıt için..kitabı okudum zaten aslında anlaşılır ama forum sitelerid okuyunca kafa çorba oldu haliyle:44::44: ee bide nerden başlasam ne yapsam demenin sabırszlığı ekleninceherneyse bende öle düşündüm sadece atağı üç değilde beş gün dedim kendimce çünkü çoook zor hatta kilo vermem imkansız giib bişey anlamıdm gitti insanüstü bir varlıkmıyım nedir son umudum dukan yoksa kapatıcam dükkandie esprimi de yapayım tam olsun..amaç motive olmak değilmi herşeyden önce.haydi herkese kolay gelsin umarım bu kez zayıflarım sadece 5 kilo ya çok şey mi istiorum birde kilosu az olanın yavaş verdiğin duymuştum sanırım o da etkili.hayırlı olsun

birde ekim34 e nerden ulaşabilirim sayfalarda aramak zorunda kalmıyım bu site biraz karışık geldi bana:S

Migros da diyet ürünlerin olduğu bölümde var canım, evet evet yaramasın İnnnşallahhhh en kısa zamanda darısı başınıza canlarım

Hoşgeldin canım benim,

Şu güzel ekmeciğinin tarifini ver hele

Ben şimdi mutfağa gidiyorum işyerinde mikrodalga var, bugün regl oldum kızlar hedefim 59 ama 59,2 idim bugün normal sayılır sanırım ama kek yapacağım çoook canım tatlı istiyorrrrr :26:

Afiyet olsuunn!! Hoşgeldiiiinnn!! Senin Bodrum'un gelmiş hihihihih

Öyle dayanabildiysen, en güzeli yapmışsın. Ben de sana imreniyorum Kilo veremiyorum ben çünkü.. Öööyyle "seyir" ediyorum kendi çapımda. Ben 1,5 aydan sonra falan bir şeyler yapmaya başladım. Çok canım istiyordu artık.. Ekmekle başlayıp, tatlılara doğru gittim. Ama kek gibi olan tatlıların tadını hiç beğenmedim.. O yüzden bir kaç çeşit dışında yaptığım pek tatlı yok.. Regl öncesi olduğum için bu günlerde delirmek üzereyim sadece.. Daha önceki regllerimde bu kadar delirmemiştim tatlı diye :18: Önüme geleni denemek ve yemek istiyorum o yüzden Mutfağı arkamdan bi toplayan olsa Daha çok denicem de.. Yapmayı seviyorum, toplamaktan nefret ediyorum
26 Mart'ta Dukan'a başlamıştım. Az önce fark ettim ki tam 3 ay olmuş ancak 8 kilo verdim işte.. Bugün Dukan'da 92. günüm

kızlar benim adetim çok geçikti hamilelik belirtileri göremiyorum acaba dukandan olabilirmi
aranızda böyle sorun yaşayan oldumu ve devamında noldu ki acep endişelndim şimdi (53:
Diyetten tunacım diyetten. Sen ne zaman başlamıştın? İlk ay benim de öyle oldu. Hatta bugün olmam gerekiyordu, ben de olmadım. İştah açıklığından ve şiş göbekten başka da bi belirtim yok :S :18: Ve de sinirrrrr Normalde karnımın biraz biraz ağrımaya başlaması gerekiyordu..

EKİM 34 YARDIM beni sana yönlendirdiler yardımına ihtiyacım var benimde tiroidim alındı sanıırm ondan bi türlü kilo veremiyorum sen nasıl verdin yavaşmı verdin?

Yürüyüş yapıyor musun kardeş
yapiyorum bebeiiim ama bugün yine eskisi gibi yürümek istiyorum 1,5 saat 6 km
hep yürüyordum bu diyet öncesi ama diyetten dolayi bitkin düstüm biraz malum ama simdi iyiyim aksamdan tezi yok basliyorum
ayynen ya benimde o sorunum var

off nasil kurtulucaz

hahahah yok yok ayni anda denemem 7 otlu cayi bulabilirsem o en iyisiymis

oo eylülde izmirdyim insallah veya ekim belli degil

alsancakta oluciiiim bul beni kuzummmmmm

heyyooo süpperrr,asıl sen beni bul kuzum.benim işyerim alsancakta hem de göbeğinde.geleceğin zaman haber ver,sana adresi veririm yada yolda bakarsın işte manken gibi salınan kim varsa o benim dicem ama burası izmir,onlardan çook var

ben yiyiyorum onlardan.yengeç ve istakoz olanından gerçi tatları aynı.çok severdim eskiden de.seytinyağı limon ekleyip yerdim,şimdi öyle kuru kuru yiyiyorum yine de seviyordum ama geçen gün biraz fazla yemişim,artık o kadar cazip gelmez oldu.ama salatalarına da eklersin güzel olur

dely sen beni öldürcen valla yaaa serenat haaa rezil olurum konu komşuya,evin tam karşısında da park var oturup ordan yapar mı yapar valla bu deli
valla şu an 42 oluyor demek ki son kiloları da verirsem 40 rahat olcak,keşke alabilseydim denemiş olurdum ama kalmamış neyse sonra bulurum ne de olsa hem biraz daha kilo vererek denemiş olurum

kizlarrr cok kötü birsey oldu ya

ben bugün öglen yemegi icin eve gidemedim yanimdada birsey getirmedim....öglen yemeginde ciktim disari yok anacim yiyecek tek bir lokma yok dukana uygun

sadece bir bardak zero cola ictim

bozmak istemedim ac kalmak pahasina bile olsa

ama simdi korkum hani sonucta ac kalmak ta iyi degil diyorlar 3 saate yemek yicem anca :18:

bundan sonra medesacim gibi bi haftalik yemegi yapip koyucam dolaba ya bu ne böyle

harikasın .......

Izmirin Kizlari sarkisi geldi aklima Sezenden cok güzel olur yaaa düsünsene iki fit kiz kordon da saliniyo

canım ben de öyle durumlarda çok kaldım, böyle anlarda ilk markete girip light yoğurt alıorum ben bol bol yoğurt tüketiyorum zaten normal zamanda da, ayrıca tavukçu arıorum gittiğim yerlerde. Erkek arkadaşımla her buluştuğumuzda böyle yapıoruz benimle beraber tavukçu arıo hani şu kızarmış piliç satanlardan yarım tavuk alıoruz butunu o yiyo göğsünü de ben. O da olmazsa marketten ton balığı alıorum light. o da işimi görüo. Belki de sen bunları zaten biliosundur, bulamadım derken belki de bunları bulamadığını kastediosundur ama ben yine de yazayım dedim belki yeni başlayanlar için bi ipucu olur

EKİM 34 YARDIM beni sana yönlendirdiler yardımına ihtiyacım var benimde tiroidim alındı sanıırm ondan bi türlü kilo veremiyorum sen nasıl verdin yavaşmı verdin?

Canım benim, beni aramışsın, geldimm :)

Hemen anlatayım canım, benim tiroidim 2005 de alındı, total, hiç kalmadı o günden bu güne de ilaç içme konusunda başarılı olmadığım için TSH ım normal sınırlar olan 0,25-4 aralığına hiç inemedim diyebilirim :)) 3 ay önce 150 falan dı, 1,5 ay önce 41, geçen hafta 3,35 e düştü nihayet :))

Dukan a başlayana kadar hiç kilo veremiyordum diyetisyene gidip 1 ayın sonunda kilo bile almıştım. Biliyorsun tiroid azlığı depresyona yatkınlık da yapıyor ya iyice sinirlerim bozulmuştu. Çok şükür ki dukan ı duydum ve 24 Martta başladım, (bu vesile ile buradaki arkadaşlarımın hepsine çooook teşekkür ederim ) 4 gün atakta 3 kilo, benim için inanılmazdı, dukan testine göre de tam tamına aynı 81. günde de kalan 9 kilomu vererek toplam 12 kilo ile güçlendirmeye geçtim. Kilo vermem yavaş değildi ama dengesizdi zaman zaman + gördüm çok, o dönemler yürüyüş yaptım, bol yeşilçay içtim, çiçek yemiş gibi olduğum yaşeminli yeşil çaydan içtim asla ama asla kaçamak yapmadım.

Şimdilik böyle, aklına ne gelirse sor canım

kadınlar klubünün en fazla okuna topiği bu galiba
Böyle giderse sadece İzmir değil tüm Türkiye fit kadınlarla dolacak

canım benim 2,5 cu haftam ilerde sorun yaşamam değilmi bu konuyla ilgili ben zaten 2 gün regl oluyodum doktora gittim bişe yok dedi tiroiddendir dedi şimdide böyle oldu offf ya

kızlar günlük tükettiğiniz sıvı miktarları ve cinsleri nedir

ben sanırım çok diet kola ve kahve tüketiyorum

Ben 3,5 lt su içiyorum
1 şekersiz TÜRK kahvesi
2 bardak kadar da süt

Haftada 1 zero içiyorum mümkünse yarım kutu.

Geçen hafta da 3 70lik rakı içtim ama bu kötğ örnekk

ayynen ya benimde o sorunum var

A101 den alma MEST marka çay,
Haftada 1 gün 2 kupa içiyorsun. 4 saatin wc de geçiyor. Bana yaradıı. Herkeste aynı etki olmayabilir..

su callan teyzeyi merak edip youtubeda baktim ama bisey anlamadim ya düzgün video felan yok

Ah teyzem ahhç. Ölmüş gitmiş zavallı. Ama video muhteşem. Hatta bi arkadaşın tabiri vardı. Sırtımdaki ağlayan surat imajı gülen surata döndü diee. Çok gülşmüştüm ve gerçek. Ben 3 günde faydasını görmüştüm geçen ay ve bu akşam tekrar başlıyorum..

kızlar benim adetim çok geçikti hamilelik belirtileri göremiyorum acaba dukandan olabilirmi

aranızda böyle sorun yaşayan oldumu ve devamında noldu ki acep endişelndim şimdi (53:

Walla olanlar var ama benim 1 gün bile şaşırmadı 2 aydır. Callen yap bence o bi acayip şey her konuda yardımcı oluyorrr..

:)

nasıl dayandın ya sade et vs ile. kaçamaksız birde. valla takdir ettim. sen ve senin gibiler idolümsünüz

bravo dely...

çok motive gördüm seni. aynen devam. bende de kaç gündür tık yok. atakla 1.1 kg beklerken 600 g gitti. pazartesi 64,4 iken bugün yine 64,1. neyseki artılar gitti ama tık yok. devam.. devam.. devam

Canım benim çok sağol, utandırdın beni Hepiniz öylesiniz ve iyi ki varsınız, hepinizi çoook seviyorum

Canım benim, atağı fazla yapma lütfen, ne diyorsa o, seyirde konuşmaya devam ederiz. Ben hiç yenilgiyi baştan kabullenmedim, ne diyorsa onu yaptım sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…