Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyet çikolataya ne diyorsunuz kızlar

hem duraklamadayım diyorum hem de düşündüğüm şeye bak.
adetim yaklaştı ondan mıdır nedir canım çok çekiyor

Dukanka afedersin canım, :26:çikolata bölümü doğru ama rachelfine da çikolata istediğini yazmıştı ya, senin çocuğun yoksa bile artık oldu, onunla karıştırmışım.

Rachelfine senin de oğlunu Allah bağışlasın canım

rachelfine yulaf ezmesi serbest değil

bu arada ben dün tartıda 54.9 u gördüm

Canım sana da alıntı yapmışım cevap vermemişim, bu defa iş arasında cevap yetirtireyim dedim olmadı

Son 900 gr kalmış, tebrik ediyorum

3 lt su içiyorum, yemeklerle light çamlıca gazoz içiyorum, 2 büyük kupa sütlü kahve içiyorum ve sabah akşam da çay.

benim su 2 lt bulmuyor çoğunlukla ama dışarıda vakit geçirdiğim günler 4 lt geçiyordur
diğer diet kola ve kahve bende çok malesef
geliştirmem gerek kendimi

cute77 ben günde ortalama 3- 3.5 lt su tüketiyorum 5 fincan da kahve. ama kahveyi sade içiyorum tatlandırıcı da kullanmıyorum hem tok tutuyor hem de metabolizmam hızlı oluyor

Ben de stavia da karar kıldım, eczaneye sipariş verdim yarın getirecekler. 200 gr mı 20 TL civarıymış

Gelsin revaniler

Dukan Türkiyede bu kadar bilinmiyorken ilk dukan yapanlar kepek bulamadıkları için ezme kullandılar.
Bende geçen sene kullandım yine de kilo vermiştim zorda olsa..
Kişisel fikrim kilo fazlası çok olanlarda çok fazla etki etmiyor ama bmi si zaten 25 ve altı civarı olanlarda etkiliyor. o yüzden bu kez bende ezme kullanmayı düşünmüyorum yada kullanırsam bile kepek hakkımın yarısı olarak ve o gün kepek hakkımı es geçerek kullanmayı düşünüyorum...

süpermiş darısı başıma

selam herkeseee, sabah 10dan beri dışardaydım, eve yeni geldim ben. ne mi yaptım? gittim ve dukan tariflerine uygun malzemelerimi tamamladımm bi tek vanilya aroması ve süt tozu alamadım onu da yarın migrostan alıcam =) 4 aydır hiçbir tarifi denemedim, tatlandırıcıyı hiç kullanmadım. tavuğu kırmızı eti hep sade bi şekilde yedim. Yulaf kepeğini de krep olarak tükettim. Ama artık yeter dedim güçlendirme için son 4 günüm hazırlık yapmak gerek. yavaş yavaş denicem yapılan güzel tarifleri inşallah becerebilirim, normalde de yemek yapan biri diilim ama malum tatildeyiz vakit geçirmek için güzel olabilir diye düşünüyorum =)

Bu arada sabah tartım bana kötü bi sürpriz yaptı ve bozuldu :S 10 kere çıktım onunda da farklı şeyler gösterdi yarın yenisini alcam galiba, tartısız hiçbi şekilde motive olamıyorum yoksa =// inşallah yarın __lerle uyanırım. Şimdilik benden bu kadar herkese bol __li günnleeer

kabızlık için aktarlarda Multilaks yada Tilaks die bi çay war.onları kullanabilirsin.bire bir gelior.çünkü form cayları bi süre sonra işe yaramıor malesef.
ahahha çok iyi olmuş medesa .. kapak olsun eski manito ya

maşallah ne kadar incelmişsiniz.
gerçi ben ilk resimdekini de gayet ince buldum ama diger resimlerde manken gibi. tebrik ederim

tşk ederimmm,,darısı sizee

benim su 2 lt bulmuyor çoğunlukla ama dışarıda vakit geçirdiğim günler 4 lt geçiyordur
diğer diet kola ve kahve bende çok malesef
geliştirmem gerek kendimi

cute öncelikle kitap war mı elinde? kitabı okuyarak dietine dewam et lütfen eger elinde yoksa bölece sınırları vs daha ii görebilirsin.koladada limit günde 3*330 ml.

kimse su ve sıvı tüketmiyor mu????

Canım kusura bakma,

Ben 2-2,5 lt gibi su, sabah ve öğleden sonra 2 fincan tatlandırıcılı türk kahvesi, 2 - 3 bardak yeşil çay, (henüz soğuk olanını yapamadım) veeee sabahtan akşama kadar açık şekersiz siyah çay, herşeye dayanırım ama çaysız yapamam, dukan iyi ki bunu yasaklamamış, hayatımda hiç sigara içmedim ama tiryakileri çay sayesinde anlıyorum, biraz ara açılsın aranmaya başlıyorum

Anam.. bu mesaj nerden çıkmış yine.. :) Bkz. 2 sayfa önce

Son düzenleme:

Teşekkürler ekimcim

Son düzenleme:

İyi yapmışsın canım, çook güzel tarifler vaar :))

Tartın da emekli olmuş artık yenisini al hemen bari :))

bende çok fena bir kahve tiryakisiyim. ama türk kahvesi. nescafe bana bulaşık suyu gibi geliyor
bu arada kızlar bahsi geçti ama ben pek anlayamadım. light çukular tümüyle yasak mı ? karbonhidrat degerleri mi yüksek neden yasak? günlük kakao limitini aşmadan bi kare yesek ve bu sadece çok canımızın çektiği günlerde olsa olur mu acaba?

kabızlık için aktarlarda Multilaks yada Tilaks die bi çay war.onları kullanabilirsin.bire bir gelior.çünkü form cayları bi süre sonra işe yaramıor malesef.

tşk ederimmm,,darısı sizee

+ bende zaten normalde de bu tür bir sorun var protein diyeti iyice fena hale getiriyor,bu çaylara ilaveten m.calc. diye bir ilaç var ... ilaç adı diye tam yazamadım ama isteyen özel msjla bildirebilirim bu tür sorunlara birebir. her gün kullanmayıp sadece haftada bir yada sadece ihtiyacınız olduğunda kullanırsanız zararı da yok

Sen de 2. buluşmada bizi şaşırtırsın Önce ve sonra olur. daha heyecanlı olur
Müzik de ilgi alanım da birazcık Hatırlarım öyle şeyleri :))
Ne çok silahın var yaaa Baya tedariklisin.. Ben de bişi yoookk :S

Tartının pili bitmiş olmasın :44: :)
Ay sen 4 aydır hiç farklı bir şeyler yapmıyor musuuunnn Vay anasınııııı!!! Gönülden saygılar Uğraş accık uğraş Hem öyle şeyleri yapmak yemek yapmak gibi değil. Ben de yemek yapmayı pek sevmem ama öyle börektir kektir pastadır ıvırdır zıvırdır :)) Çok zevkli geliyo yapması Özellikle de yemesi hiihih Bi başla.. tatlarına doyamayacaksın

su callan teyzeyi merak edip youtubeda baktim ama bisey anlamadim ya düzgün video felan yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…