Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tebrikler canim kac ayda verdin bu kilolari, bende 63 küsürlerdeyimde (persembeden beri tartilmadim yarin tartilcam ins.)

ben nisanın başında başladım; 61.3 tüm başladığımda ama öncesinde 62.5 gördüğüm oldu tartıda biraz dikkat ettim 61 lere geldim sonra da diyete başladım ben çok çıksam da hiç tartılmaktan korkmadım çünkü tartı sürekli kontrollü olmamı sağladı; yeri geldi diyet dışına çıktığım da oldu ve oluyor ama hep başka öğünde günde dengeledim bu arada ilk zamanlar çok güzel yürüyordum ama sonra işlerim yoğunlaşınca evde de dersler filan derken yürüyüş hikaye oldu

ayynen ya benimde o sorunum var :KK14:

merhaba kızlar bende bu diyete bugün başladım ama henüz karar veremedim.kilom 62,ama 55 olmak istiyorum hani 52 olsada fena olmaz yani:)atak süresi kaç gün sürmeli sizce ben zor kilo veriyorum tiroidim alındı testi yaptum dukan atak 2 gün demiş ama benim acil vermem lazım. birde dukan deneyim dedim.bütün diyetler başarısz olunca.:KK43::KK43:.herneyse atağı 5 gün yada üç gün düşünüyorum ..sizce? birde seyir evresini pek anlamadım yani ben 5 gün atak yapıcam diyelimki sonra 5 gün seyir yapacam yani protein+sebze sonra tekrar 5 gün atak mı yapıcam atak seyir atak die mi devam etcek kafam çok karıştı kitapta bazıları da 5 gün ataktan sonra bir gün sadece saf protein ertesi gün sebze+protein demiş sonraki gün yine sadece saf protein mi alıcam yani üfff:SS:44::44:LÜTFEN YARDIM

deniz 85 dukan denenecek bir diyet değil buradaki bilgileri oku eğer aklına yatarsa kitabını oku hazırlıklarını yap ve öyle başla; hadi bi deneyim bakalım bende fayda edecek mi diye düşünme düşünüp başlaıp yarıda kestiğinde verdiğin kiloları fazlasıyla alıyorsun ben bizzat denedim ve gördüm :KK52:

kabızlık için aktarlarda Multilaks yada Tilaks die bi çay war.onları kullanabilirsin.bire bir gelior.çünkü form cayları bi süre sonra işe yaramıor malesef.

tşk ederimmm,,darısı sizee:KK16:

cute öncelikle kitap war mı elinde? kitabı okuyarak dietine dewam et lütfen eger elinde yoksa bölece sınırları vs daha ii görebilirsin.koladada limit günde 3*330 ml.

var kitabım yarısı kadarını okudum diet kola max 1.5 litre oluyordur ama genelde 1 litrede tutuyorum
tuvalet sorunu yaşayanlar günvit form alsın
ben size göre daha az su içmeme rağmen wc sorunu yaşamıyor çok katı yersem çayla çözüyorum işi
ama hareket ediyorum gün içinde belki o sebepledir

kabızlık için aktarlarda Multilaks yada Tilaks die bi çay war.onları kullanabilirsin.bire bir gelior.çünkü form cayları bi süre sonra işe yaramıor malesef.

tşk ederimmm,,darısı sizee:KK16:

cute öncelikle kitap war mı elinde? kitabı okuyarak dietine dewam et lütfen eger elinde yoksa bölece sınırları vs daha ii görebilirsin.koladada limit günde 3*330 ml.

sagol canim :KK16: ben almanyada yasadigim icin malesef alamicam

merhaba kızlar bende bu diyete bugün başladım ama henüz karar veremedim.kilom 62,ama 55 olmak istiyorum hani 52 olsada fena olmaz yani:)atak süresi kaç gün sürmeli sizce ben zor kilo veriyorum tiroidim alındı testi yaptum dukan atak 2 gün demiş ama benim acil vermem lazım. birde dukan deneyim dedim.bütün diyetler başarısz olunca.:KK43::KK43:.herneyse atağı 5 gün yada üç gün düşünüyorum ..sizce? birde seyir evresini pek anlamadım yani ben 5 gün atak yapıcam diyelimki sonra 5 gün seyir yapacam yani protein+sebze sonra tekrar 5 gün atak mı yapıcam atak seyir atak die mi devam etcek kafam çok karıştı kitapta bazıları da 5 gün ataktan sonra bir gün sadece saf protein ertesi gün sebze+protein demiş sonraki gün yine sadece saf protein mi alıcam yani üfff:SS:44::44:LÜTFEN YARDIM

Atak evresini kaç gün yapacağına bir şey diyemem ama seyir için 5+5 değil 1+1 derim
Dukan da öyle diyor zaten
5+5'i yaşı ilerlemiş olanlara tavsiye ediyor

kizlar ben tuvalet sorunu yasiyorum yesilc ay icmeme ragmen ne yapsam acaba bi öneriniz var mi normal mi bu:KK17::KK17::KK17::KK17:
ayynen ya benimde o sorunum var :KK14:
Çeşitli şeyler var ama bende işe yarayanları söyleyebilirim: Sabahları aç karnına Doğadan 7 otlu çay içmek. Ayrıca yine aç karnına süte yulaf kepeği katıp içmek. Bu ikisi bende işe yarıyor :KK34: İkisini aynı anda yapma hee :) Ya birini ya birini yap hihi :))

kimse su ve sıvı tüketmiyor mu????
Ben zorla 1,5-2,5 litre arası su içiyorum. 1-2 fincan sütlü tatlandırıcılı nescafe içiyorum. Önceden kahveme tatlandırıcı koymazdım ama; onu koyunca tatlı ihtiyacım biraz da olsa bastırılıyor, o yüzden artık koyuyorum. Toplam 3-4 fincan yeşil çay, mate çayı, form çayları falan. Form çaylarını her gün içmiyorum, içlerinde sinameki var. Haftada en fazla 2 kere içiyorum. Mate çayını tek başına içmiyorum, yeşil çayla falan karıştırıyorum, ikisini birden sallıyorum yani :) Ödem sökücü özelliği var matenin :KK34:
bunlar dışında yaz geldi.. Özellikle cola, ice tea falan çok tüketmeye başladım.. Canım su istemiyor :100: onları istiyor :S Canım onları isteyince su içiyorum ama kesmiyor.. 1 litreyi geçmemeye çalışıyorum ama; geçtiğim oluyor.. Böyleyken böyle :nazar::99: :))

Son düzenleme:

bende çok fena bir kahve tiryakisiyim. ama türk kahvesi. nescafe bana bulaşık suyu gibi geliyor :KK53::KK53:
bu arada kızlar bahsi geçti ama ben pek anlayamadım. light çukular tümüyle yasak mı ? karbonhidrat degerleri mi yüksek neden yasak? günlük kakao limitini aşmadan bi kare yesek ve bu sadece çok canımızın çektiği günlerde olsa olur mu acaba?:KK52::KK52:

Canım diğer light ları bilmiyorum ama perlege günde 1 minik parçanın zararı yok, içinde kakao olduğu için sınırlı.

Sen de 2. buluşmada bizi şaşırtırsın :KK34: Önce ve sonra olur. daha heyecanlı olur :KK9::KK34:
Müzik de ilgi alanım da birazcık :KK34: Hatırlarım öyle şeyleri :KK24: :))
Ne çok silahın var yaaa:KK1::KK1: Baya tedariklisin.. Ben de bişi yoookk :S:KK31:

Tartının pili bitmiş olmasın :44: :) :p
Ay sen 4 aydır hiç farklı bir şeyler yapmıyor musuuunnn :KK53::KK53: Vay anasınııııı!!! :KK1::KK1: Gönülden saygılar :KK42: :KK70: Uğraş accık uğraş :KK66: Hem öyle şeyleri yapmak yemek yapmak gibi değil. Ben de yemek yapmayı pek sevmem ama öyle börektir kektir pastadır ıvırdır zıvırdır :)) Çok zevkli geliyo yapması :KK70: Özellikle de yemesi hiihih:KK1::KK1::KK56: Bi başla.. tatlarına doyamayacaksın :KK66:

Hamarat canım benim, afiyet bal olsun, ben de hamurişi neyim seviyorum çok. Bir ödül günümde de gün tabağı istiyorum :KK55:

su callan teyzeyi merak edip youtubeda baktim :KK1: ama bisey anlamadim ya düzgün video felan yok :KK30:

çok eski bir video zaten 17 yıllık falan, bulamazsan gönderirim sana indirdiğim yeri

kızlarrrr ben geldiiiimmmm:KK16:
çok acıkmışım,ıspanak suflemi ve dün misler gibi yaptığım dukan ekmeğimi yedim.ekmek değil sanki poğaça falan gibi olmuş.ayyy çok güzel oldu bu seferki,en sonunda tutturdum.hem maya,hem kabartma tozu hem de yoğurt koydum ondan oldu sanırsam:KK56:
bu arada pantolonu değiştirmeye de gittim,sizin gazınızla 44 bedenleri verip 42 yerine 40 alacaktım ama her 2 beden de kalmamış:KK50:
eee napalım artık tekrar bir bodrum yapıp dönüşte sökede değiştiricem mecburen :KK9::KK9:

Sen de 2. buluşmada bizi şaşırtırsın :KK34: Önce ve sonra olur. daha heyecanlı olur :KK9::KK34:
Ne çok silahın var yaaa:KK1::KK1: Baya tedariklisin.. Ben de bişi yoookk :S:KK31:

Olabilir delycim çok iyi düşünmüşsün.Her görüşmede birbirimizi kontrol ederiz güzel olur. Allah nasip ederse gelmek isterim. Bu arada ben anadolu yakasındayım.

Sabırsızlığım üstümde bugün
Seyir süreniz ne kadar kızlar

Bana dukan amca 33 gün seyir verdi ama atakta atmam gereken 1,1 kilo gitmedi o yüzden uzayacak gibi görünüyor. Ben bir süre koymak istemiyorum sıkıntı verir bana ama iki ayı geçer sanırım.

Canım diğer light ları bilmiyorum ama perlege günde 1 minik parçanın zararı yok, içinde kakao olduğu için sınırlı.
Hamarat canım benim, afiyet bal olsun, ben de hamurişi neyim seviyorum çok. Bir ödül günümde de gün tabağı istiyorum :KK55:

* sagol canım.. bu perlege migroslarda oluyordu değil mi
* gün tabağı mı ? :KK53: mmmm nefis bize yasak ama sen hakettin canım benim ohh yaramasın :KK16::KK16:

Tartının pili bitmiş olmasın :44: :) :p
Ay sen 4 aydır hiç farklı bir şeyler yapmıyor musuuunnn :KK53::KK53: Vay anasınııııı!!! :KK1::KK1: Gönülden saygılar :KK42: :KK70: Uğraş accık uğraş :KK66: Hem öyle şeyleri yapmak yemek yapmak gibi değil. Ben de yemek yapmayı pek sevmem ama öyle börektir kektir pastadır ıvırdır zıvırdır :)) Çok zevkli geliyo yapması :KK70: Özellikle de yemesi hiihih:KK1::KK1::KK56: Bi başla.. tatlarına doyamayacaksın :KK66:

yapmıyorum valla =(( ödüm kopuyo duraklamaya gircem veremicem kilolarımı die :KK50: ilk başladığımda günde 1ltye kadar süt, işte 5-6 ya kadar tatlandırıcılı sakız falan çiğniyodum sonra birden durdu kilo vermem öyle olunca da ben extra olan her şeyi bıraktım sınırlı izinli falan hiç yanaşmadım. Ne zamanki bütün kilolarımı verdim işte şimdi daha yeni yeni meyveli yoğurtları falan yemeğe başladım son bi aydır diyebiliriz. Ama öncesinde korkumdan hiçbişi yapamadım =// sen ne zamandır seyirdesin, çok tarif denio musun? =) çok imreniyorum çeşit çeşit tarifler yapanlara valla ama napayım ne zaman ayırabildim ne malzemeleri bi araya getirebildim bugüne kadar :KK1:

kızlar benim adetim çok geçikti hamilelik belirtileri göremiyorum acaba dukandan olabilirmi

aranızda böyle sorun yaşayan oldumu ve devamında noldu ki acep endişelndim şimdi :KK43:(:-)53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bende çok fena bir kahve tiryakisiyim. ama türk kahvesi. nescafe bana bulaşık suyu gibi geliyor :KK53::KK53:
bu arada kızlar bahsi geçti ama ben pek anlayamadım. light çukular tümüyle yasak mı ? karbonhidrat degerleri mi yüksek neden yasak? günlük kakao limitini aşmadan bi kare yesek ve bu sadece çok canımızın çektiği günlerde olsa olur mu acaba?:KK52::KK52:

+ bende zaten normalde de bu tür bir sorun var protein diyeti iyice fena hale getiriyor,bu çaylara ilaveten m.calc. diye bir ilaç var ... ilaç adı diye tam yazamadım ama isteyen özel msjla bildirebilirim bu tür sorunlara birebir. her gün kullanmayıp sadece haftada bir yada sadece ihtiyacınız olduğunda kullanırsanız zararı da yok:KK34:

o ilacı biliorum ben ama o ishal yapıor insanı..bu çay daha ii gelior bana..

kızlarrrr ben geldiiiimmmm:KK16:
çok acıkmışım,ıspanak suflemi ve dün misler gibi yaptığım dukan ekmeğimi yedim.ekmek değil sanki poğaça falan gibi olmuş.ayyy çok güzel oldu bu seferki,en sonunda tutturdum.hem maya,hem kabartma tozu hem de yoğurt koydum ondan oldu sanırsam:KK56:
bu arada pantolonu değiştirmeye de gittim,sizin gazınızla 44 bedenleri verip 42 yerine 40 alacaktım ama her 2 beden de kalmamış:KK50:
eee napalım artık tekrar bir bodrum yapıp dönüşte sökede değiştiricem mecburen :KK9::KK9:

kızlar bize maya serbest mi? yoksa o da sınırlı izinlilerden mi?

deniz 85 dukan denenecek bir diyet değil buradaki bilgileri oku eğer aklına yatarsa kitabını oku hazırlıklarını yap ve öyle başla; hadi bi deneyim bakalım bende fayda edecek mi diye düşünme düşünüp başlaıp yarıda kestiğinde verdiğin kiloları fazlasıyla alıyorsun ben bizzat denedim ve gördüm :KK52:

yok canım ben daha önce bi çok diyet denedim.tabiki zayıflamak amaç.ayrıca kitabını okudum ama anlamadığım bazı noktaları sormak istemiştim yarıda kesmek gibi gayem yok elbette

Sabırsızlığım üstümde bugün
Seyir süreniz ne kadar kızlar
Dukan amcam Haziran sonu.. (anaammm:KK53::KK53: ne Haziran'ı.. :S :KK30: O kadar çok zaman oldu ki karıştırmaya başladım :S ) Mayıs sonu seyirin bitecek ve 57 küsür olacaksın dedi bana. Haziran bitiyo, kilom 58,5. Bu arada bugün tam 3 ay olmuş! 92. günüm! 56-57 arasına ne zaman düşersem seyir sürem de o kadar sürmüş olacak!!! Ölürüm de pes etmeeemmm!!! :KK47::KK47: :KK4::KK4::KK4::KK4:
Oyoyoyyy!!! :KK35: :KK37: Ne kadar karıştırmışsın öyle :86: Hahahahha :KK9::KK9: Sakin sakiinn :KK70::KK70: :KK1:
Öncelikle hoşgeldin :KK70: Ekim34 sana önayak olabilir sanırım :KK66: Çok yardımseverdir canım :KK16: Onda da troid problemi var çünkü.. ama bak.. ne mucizeler yarattı :KK19::KK19::KK9:
3 gün atak yap sen, sonra da 1+1 diye tabir ettiğimiz şeyi :) 1 gün saf protein 1 gün de sebze ve protein ye.. En en en önemlisiiii... kitabı şöyle sakince bi oku... eminim anlayacaksın :KK66: Başlıyorsan geri dönüş olmaz :KK20: Yoksa kilolar sana fazlasıyla geri döner.. Her evreyi yapmak zorundasın, bunu da unutma sakın. Hayırlı olsun :KK66:

...........
......
:KK1::KK1:Seviyorum valla :KK70: Heralde yemeği sevdiğim için hihihi :KK1: Dayanmak çok zor benim için pastalara keklere :S:S Dediğin gibi kesin kesin gün tabağı yicem!! Offf!! Ne canım çekti beee!! :KK56::KK56::KK31:

çok eski bir video zaten 17 yıllık falan, bulamazsan gönderirim sana indirdiğim yeri

:KK17: gönderirsen cok sevinirim :21:

Atak evresini kaç gün yapacağına bir şey diyemem ama seyir için 5+5 değil 1+1 derim
Dukan da öyle diyor zaten
5+5'i yaşı ilerlemiş olanlara tavsiye ediyor

hımm acaba ben mi yanlış anladım ner neyse mantiken ozaman beş gün atak sonra bir gün saf protein diğer gün sebze+protein die dönüşümlü olarak gidicem doğru anlamışmıyım?:KK1::KK1:tşkler cevap için

X