Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kadınlar klubünün en fazla okuna topiği bu galiba
Böyle giderse sadece İzmir değil tüm Türkiye fit kadınlarla dolacak

canım valla benim 3 senedir canım yandı artık kilolarımdan toplamda 20 kilo verdim ben 10u diyetisyen sayesinde 10u da dukan sayesinde. Dukan benim son şansımdı ve artık 3 senedir tüm yediklerime dikkat etmekten sıkılmıştım. Dukanın vaad ettiği şey "eğer bi süre dayanırsanız ömür boyu kilo almama garantiniz var"dı. geçirdiğim 3 yıla bakınca dukanla geçireceğim 1 yıl gözüme hiç çok gelmedi. sıktım dişimi, nefsimi zaten terbiye etmiştim öncesinde, tek yapmam gereken beklemekti yani, zorlandığım tek nokta 4 aylık sürecin sonunu beklemek oldu. Bekledim ve gördüm rüyamda bile 50lili rakamları görmemişken gerçekte gördüm ne kadar mutluyum anlatamam. Yani beş dakikalık damak zevkiyle zayıf olarak insan içine çıkma zevki arasında bi tercih yapmam gerekiodu ben ikincisini seçtim =)

Hahahhaa

birde ekim34 e nerden ulaşabilirim sayfalarda aramak zorunda kalmıyım bu site biraz karışık geldi bana:S
İşte burdaaa!!!

Tariiiff isteriizz!! Tariifff isteriizz!!
Normal canım tabi ki

EKİM 34 YARDIM beni sana yönlendirdiler yardımına ihtiyacım var benimde tiroidim alındı sanıırm ondan bi türlü kilo veremiyorum sen nasıl verdin yavaşmı verdin?
Hihihihi Ekimim sana bir arkadaş yönlendirdim Çekirgeye yardım edersin sen hihihi

1 haftada 40'sın bebek :13:

HERKES KAYDETSİN BAKALIMMMMM

8 yemek kaşığı yulaf kepeği
2 yemek kaşığı süttozu
3 yemek kaşığı yoğurt
1 paket kabartma tozu
5 yumurta
Bolca lor peyniri
Maydonoz
1 paket maya

şimciiikkk mayayı bir kaseye koyup üstüne azcık su koyup karıştırdım,o orda mayalanadurdu.
sonracığıma derin bir kaba yulaf kepeği ve süttozunu koyun.
yumurtaları çırpıp kabartma tozunu da ekleyip çırpmaya devam edin.
sonra bu karışımı da mayayla ve yoğurtla birlikte kaba aktarın.
hepsini çırpın,kıyılmış maydonoz ve bolca or peynirinizi de ekleyin.
kek kalıbı,borcam neye istiyorsanız dökün.
sıcak fırına atın.valla ben baktım mis gibi kokular çıkmaya başladı,kabardı ve üstü kızardı sonra aldım fırının alt katına sonra bir çıkardım gayet güzel pişmiş.size tam dk söyleyemiyorum çünkü ben genelde herşeyimi göz kararı yaparım.
bende pulbiber bitmiş,eklerseniz güzel olabilir.
tuz koymadım ben,peynirde zaten var diye.
çok kolay yaptım kuzularım,hadi bakalım size de afiyet olsun

Hanımlar atak döneminde et serbestti de ciğer serbest mi?

ya kızlar, sabrınıza hayranım valla, ben 3 gün atak yapayım dedim, perişan oldum:) etten nefret eden ben sürekli peynir yoğurt yiye yiye midemi ekşittim. sonuçta bıraktım tabii:) kilo verenleri tebrik eder, öperim:)

Canım, resimlerini bekliyoruz en kısa zamanda :))

Kestanem girer belki biraz, canı sıkkındı, canım benim ya, geçecek yavaş yavaş.

Bravo canım muhteşem kilo vermişsin, 400 gr nedir ki bitti gitti işte

Hahahhaa

İşte burdaaa!!!

Tariiiff isteriizz!! Tariifff isteriizz!!
Normal canım tabi ki

Hihihihi Ekimim sana bir arkadaş yönlendirdim Çekirgeye yardım edersin sen hihihi
1 haftada 40'sın bebek :13:

Ayy evet canım, çekirgeye yardımcı olacaktım ama azıcık iş yaparken zıplamış gitmiş, yazdım ben de ama inşallah girer de okur. Tamam artık aldım onu himayeme

bende iki seneyi aşkın süredir diyette diyet. bıktım artık. canıma tak etti. bende senin gibi azmedip bu işi artık bitirmek istiyorum glshk cım. geçen yık 59 ları görmüşken 62 ler bile hayal oldu. hay kafama.. ama akıllandım bu kez güçlendirmeyi bitirmeden bu diyet bitmiş sayılmayacak. sizin hikayeleriniz beni daha çok motive ediyor. eskiden diyet kelimesi beni çok kasardı şimdi o kadarda değil. bitsin de.. artık bende herkes gibi normal yaşamak istiyorum diyet işini bitirmek istiyorum

sağol canım eline sağlık.. peki bunu peynirsiz yapabilir miyiz?

ayyy inşallah allah söyletmiştir de bir an önce atarım şu uyuz +larımı,yarın zıplayarak uyanmak istiyorum yahuu
kuzum bak şimdi genelde iyi örnek verdiğimi söylerler,sana şöyle anlatayım bu surimiler zip dosyası gibi ; yani balıkların etleri sanki püre haline getirilip sıkıştırılmış gibi,nasıl anlatabildim mi

canım benim 2,5 cu haftam ilerde sorun yaşamam değilmi bu konuyla ilgili ben zaten 2 gün regl oluyodum doktora gittim bişe yok dedi tiroiddendir dedi şimdide böyle oldu offf ya
Bilmiyorum kiii :44: benimki ilk ay 10 gün falan gecikti. sonra düzene girmişti. Bi de işte bu ay.. Ama öyle 3-5 gün gecikirse onu gecikme olarak saymıyorum. Yani 1 hafta içinde falan olursam, sorun yok demek.. Ama düşün, vücut yeni bir şeylere alışıyor ve tepki vermesi normal. Bence o kendi düzenini bulacaktır.. Endişelenme..

Canım benim çok sağol, utandırdın beni Hepiniz öylesiniz ve iyi ki varsınız, hepinizi çoook seviyorum
....
Ben de seni seviyorum kuşşuuummm!! :))

HERKES KAYDETSİN BAKALIMMMMM
..........
Çok teşekkürler canımcım Akşam üşenmezsem, mutlaka denicem :))

Serbest ciğer de Ben öyle biliyorum..

Bu arada ben yine çok acıktııımmm :S:S Offff!!!! Ne zaman doyucam beeennn..?
Yanımda da bişey yok.. Olsa da yesem de doymam zaten :18:

Son düzenleme:

tabiki yapabilirsin canım neden olmasın ama hani içine peynir girince böyle baya poğaça & kek gibi bişey oluyor.
ama istemezsen koymazsın peynir,maydonoz falan tabiki

Ciğer serbest canım, ama yağsız pişirmek suretiyle

Teşekkürler canım, 12 kilodan sonra kendime pay çıkardım Et sevmeyen biri bu diyeti yapamaz canım, bırakmakla iyi yapmışsın. İnşallah sen de en kısa zamanda dilediğin kiloyu verirsin canım.

hahhaha allah senin tependen baksın koptum
zip dosyası haaa benzetmeye bak ya delisin

Son düzenleme:

Atacaksın tabi fıstığım, merak etme :) 1,76 ve 40 beden, vayyy fıstığım benim
Ölüyorum bu benzetmelerine fıstığım benim

Canım, neden acıktın sen yine, kıyamam, yoğurt falan yesen :))

Menümü de paylaşayım zira mesai bitti kedicik kaçar ;

sabah kalkınca. 3 adet haşlanmış yumurta iki dilim pastırma yarım domates-yarım salatalık bir adet l.pton ice tea.

11: iki ufak dukanik limonlu kek yeşilçayımla

ögleyin : iki adet dukanik biber dolması ( içi tavuk eti dolu ) bir bardak cacık

akşamüstü : iki adet yumurta ( bugün çok oldu evet ama arttı kalmasın dedim ) iki dolma daha bir bardak soguk çay..

akşam da süt yogurt hafif bişiler yemeyi planlıyorum.

tüm gün 2,5 lt yi aşkın su, iki türk kahvesi ( şekersiz ) , bir kutu l.pton ice tea, bir bardak ev yapımı soguk yeşilçay
herkese iyi akşamlar

Et sevmiyorsan yapabileceğin en son diyet bu zaten :S Hatta denemen bile bir şey bence..
Ben etçilim mesela Ooohh miiss!! Biraz daha ucuz olsa daha mis oalcak tabi hihihih

Kestanecik de inşallah kendine gelir en kısa zamanda
Oldun canım oldun zaten, aaa Yardımsever DUkancanlarım beniiimmm!!!

Evet.. Hayatın boyunca uğraşmak çok kötü yaaa Ben hiç çok kilolu olmadım ama; 60'lara bile yaklaşsam diyet yapardım. Hatta lisedeyken falan da 55 falanken de yani.. Ergenlik dönemlerinde alıyorsun ya kilo bir anda, o zamanlar.. Yani 10 yılı aşkın süredir ara ara olarak diyet de diyet, kafayı yemek üzereyim.. Biraz salsam şişko olurum, dikkat edersem de vermem, aynı kiloda kalırım.. Üniversitede küçük bi yerdeydim de, o hareketlilikle yürümekten eğlenmekten hihihi pek gerek kalmamıştı :) Gençlik tabi.. Aahhh ahhh!!
Kurtulalım artık yahuuuu!!!

Hihihihi Örnek iyimiş gerçekten Ben hiç yengeç de yemedim deee :S Yiyemiyom, içim almaz yani.. Tadına da bakamam da... Baksam mıı :44: O şeyi pişiriyor muyuuzz?

arkadaslar kitapta sadece 1 yumurtanın tamamına izin werior Dukan.Sınırsız olan beyazı.Yani 3 yumurta yiceksen,1 sarı+2 beyaz yemelisin arkadasım.Çünkü sarının yag oranı fazla.

kopyaladım,nöbette epey bir işim olcak anlaşılan
öpüyorum hepiciğinizi iyi akşamlar kuzular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…