Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canim sende almanyadansin dimi sana sorum olcek, su speisequark magerstufe onu light sütle karistiriyorum, creme gibi oldup vanille aroma ve tatlandirici koyup karistirip onu tatli niyetine bi güzel yiyorum 3-4 gündür bagimlisi oldum sence quark tüketmemin sakincasi olurmu yani rahat 2-3 kase yiyorum da ama cola zeroyu fazla tüketmiyom onun yerine, bide tuzsuz lor dedikleri quarkmi acep

Burada yağsız tuzsuz peynir bulmak zor olduğu için biz lor kullanıyoruz ama orada yağsız tuzsuz peynir bulunur diye tahmin ediyorum

selam dukanımın güleriiiiiiii

hiç gelemiyorum yaa açıyorum arada bakıp kapatıyorum işler yoğun muhab. zamanım yok üzülüyorum ama dönücem yakında bir miktar rahatlıyorummm

rejime tam gaz devam ediyorum hafta sonu küçük bir tatil yaptık onca yemek önümden geçti yemedim ortalama 600 gram veriyorum hafta da az ama olsun

canlarım takipteyim konuşamasamda sevgiler

yap valla hiic pisman olmazsin

bende istanbuldayım. henüz kilo filan vermedim ve çok yeniyim ama ilerideki buluşmalarda bulunmak isterim... eee ne dimişler. kambersiz dügün kedisiz buluşma olmaaazzz
bu arada o şarkı nereden aklına geldi? hemen açtım izledim vede dinledim y.tubedan iyi nostalCi oldu

oo eylülde izmirdyim insallah veya ekim belli degil

alsancakta oluciiiim bul beni kuzummmmmm

Burada yağsız tuzsuz peynir bulmak zor olduğu için biz lor kullanıyoruz ama orada yağsız tuzsuz peynir bulunur diye tahmin ediyorum

hm sagol güzelim, benim dediyimde peynir deyilde yogurdun baya bi kalinlasmis hali süzme yogurtdan kati, biraz hafif eksi tadiyo

Şimdi tariflere bakıyorum da, yulaf ezmesi kullanılmış bazı tariflerde, serbest mi yulaf ezmesi?

kizlar ben tuvalet sorunu yasiyorum yesilc ay icmeme ragmen ne yapsam acaba bi öneriniz var mi normal mi bu

Çabuk gel canım benim, özledim bilee

Canım, öncelikle ben 29 unda yokum doğum gününü şimdiden kutluyorum

Sonraaaa, ben de senden heveslenip şu callan ı1 defa yapmıştım ya 1 ay oldu onda yapamamıştım pek, ama akşam denedim yeniden, hatırlıyorum 4 yerden arasına para meselesini. Her seferinde seni anıyorum kalpten, Yelser i de okudum, akşam imkansızlıklar içinde yeniden yaptım, (oğlumun odasında masa üstü var, kulaklıkla takılıyor kendisi, orada koltuk da yok, sandalyeye koydum bacağımı, yer dar, kulaklığı çıkaramadım duymadan yazıları okuyarak yaptım :))) hepiciğini yaptım sonuna kadar, ama şu dizleri 3 harekette eğiyor da dansöz gibi kıvırıyorsun ya onda dizlerimi zorladım herhalde yürüyemiyorum şimdi diz-popo arası ön kaslardan

Çok sağol canım, senin sayende öğrendim bunu ben Pazartesi başlıyorum.

oy güzelim nasilda düsünürmüs bizi sagol sekerim

sen neresindesin ki hangi sehir kusum? elimize dukan kitaplarini aliriz

cok sagol canim....ben ekmek daha hic denemedim bugün yaparim madem

Afiyet olsun canım benim :)

Dukan kitapları da şahane, bayıldım bu fikre

kızlar günlük tükettiğiniz sıvı miktarları ve cinsleri nedir

ben sanırım çok diet kola ve kahve tüketiyorum

diyet çikolataya ne diyorsunuz kızlar

hem duraklamadayım diyorum hem de düşündüğüm şeye bak.
adetim yaklaştı ondan mıdır nedir canım çok çekiyor

Canım dukan tarşfleri var çok güzel ama bebeğinden dolayı yapamazsan diye aklında bulunsun, ben hiç almadım ama migros da perlege çikolata var, ondan yiyebilirsin ama abartmadan

Gel canım gel, medesa sordu nasıl buluşacağız diye, bir öneri geldi ellerimize dukan kitaplarını alacağız

rachelfine yulaf ezmesi serbest değil

bu arada ben dün tartıda 54.9 u gördüm

Benim tatlandırıcı sorunum var.
Tatlı yaparken diyet sıvı tatlandırıcı kullanabiliyor muyuz?
Toz bulamadım
İnternet üzerinden satan bir yer var mı bildiğiniz
Splenda'nın internet sitesinden aldım ben. Splenda'yı bulamadan önce sıvılardan almıştım, Migrao'da vardı Huxol galiba markası :44: Onu bitircem kısmetse :) hala bitmedi ama az kaldı Splenda ve stevya dışındakiler o kadar doğal değilmiş, o yüzden tavsiye edilmiyor pek. Ama ben kahveme Canderel falan da atıyorum mesela. Zaten light ürünlerde de aspartam, sakkarin falan var.. İlle splenda olacak diye bir şey yok yani ama; o en zararsızlarındanmış.
Ay yok artık :S Gerçekten uğraşacak mısın o kadar :S Helal olsun ne diyim hihiih Ben de stevia da var, küçücük küçücük tek kullanımlık toz paketlerde olanından. 6-7 tanesi bir çorba kaşığı geliyor. Bana tadı çok az geliyor stevyanın.

Kilo vermeyenler katılamaz diye bişey yok kedicikkk Gel tabiii
Şarkı da serenattan aklıma geldi Dedim ya Medesa'ya "sana serenat da yapar" diye. Onun klibinde Çelik sevdiği kıza serenat yapıyo meraklı komşular da bakıp oynuyolardı

ısrarla öneriyorum dışarı çıkma sorunu olanlar günvit form çay eczanelerde var yoksa bile getirttin

+tabi kilo veremeyen gelemez diye bişi yokturda ben öyle gelmek istiyorum yüzüm olsun deyü
+yaa nereden aklına geldi fi tarihindeki şarkı. hemide klibi ile .. ne hafıza var yani pes

+bende de tatlandırıcı olarak huxol ve takita toz var. ayrıca çayıma filan süssli kullanıyorum. ayrıca sütün ve yoğurdun normal olanlarını peynirin de orta yaglı olanını tercih ediyorum. diyet olanlarını ileride kilo verme hızım iyice düşünce başlicam onlar silah olarak bekletiyorum tıpkı spor gibi

kimse su ve sıvı tüketmiyor mu????

pardon canım atlamışım.
ben günde 2,5 - 3,5 lt su
iki kupa şekersiz yeşilçay
iki şekersiz türk kahvesi
bazen de bir adet tatlandırıcılı çay tüketiyorum ama sadece kahvaltıda...
zero vs içmiyorum. ama bu aralar lipton ice tea light tüketiyordum vefakat dün akşam evde yaptım ona da gerek kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…