Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

nasilsiniz citirlar, dünden beri yazilanlari okudum anca bitirdim, ben hala tartilmadim ya karnim halen sis, wc problemim var ya bana su form caylari ii gelmiyo yani faydasini görmüyom, bugünden itibaren yesil cayi 3 fincana cikarip bi deneyim bakiim belki olur bisiyler :KK1: bugün dukan krepi yapdim simlanin tarifi (ben 2 katini yapdim) yarisini normal sade yarisinida tatlandirici ve vanilya aromasi ile yapdim hmmm harika oldu tavsiye ederim, belki aranizda yapanlar olmusdur, benimde bu uydurmam oldu yarin yine yapcam bu sefer hepsini tatli yapcamm ama :KK1: :21:

evet tatlim yapiyoruz tatlandirici ile. tek tek kücük pisirip üstüne ya dukanella ya da sütle hazirlanmis serbet döküyoruz mmmm mükemmel oluyo adina da pancake diyoruz :KK1:

güneyli canim alinti rekoru kirmissin hemde internetin veya sitenin azizliigine ugramadan veya bilsayarin sarji bitmeden ( genelde öle olurda tam o anda bitiyo benim ) sag salim yazabilmisin tebrik ediyorum seni :KK1:

kızlar sabah kalkınca 1 bardak soğuk yeşil çay içtim.
kahvaltı 1 dilim kek,çay
şimdi öğle yemeği çıktı ,ben yanımda getirmiştim ama usta çok güzel semizotu yapmış onu yedim yoğurtla,yanında da süper kremalı jambonlu penne vardı ama pas vermedim ona :KK19:
yanumda getirdiğim ıspanak sufleyi belki akşamüstü acıkırsam yerim yoğurtla
akşam da balina kadar bir balık ve yoğurtlu patlıcan ezmemi yicem :21:
size de şimdiden afiyet olsun :KK16:
ya bu arada bugün müşteri ziyaretim biraz uzun sürecek sanırım 4'ü bulur dönmem,özleyin beni e mi:KK52:
hem dönüşte geçen hafta söke outletten aldığım 44 beden pantolonlar bol gelmişti ya onları değiştircem :KK76:
yahu 40 alsam sığar mıyım acaba :KK9::KK9:

olur tabii tatlim niye olmasin .. mutlaka olur. ben 1.72 filanim 77 kiloyum 40 beden cicler siparis ettim kendime güclendirmeyi beklemeden.

bu cuma dogum günüm. 29 u.. kendime hediye ettirdim kocisimden. :KK9:

gerci bununla kalacagini saniyorsa cok aldaniyor :KK47:

mutlaka al canim tabiisisde olur

ay nedicektim ben baska .. heh dely kuzum demissin ya bacaklar ince diye. love icin. valla söyliycektim unuttum benimde bacaklarim äzellikle dizlerim bir kalindi bir kalindi inanamazsiniz yani.

ne zaman dukan a ve callan a basladim hala biraz kalinlik var ama göz bbozmuyor ve de acayip düzgün oldu bacaklarim yaa :KK52:

sokklar ötesindeyim.. bunu yapan sadece dukan olamaz.

hatta hatirliyromusun video da teyzemiz sey acikliyordu han i bir dergide görmüs kücükken kusursuz bacaklar icin bacaklar bitisik kapaliyken 4 yerden arasina demir para koyup test yapmis oluyorsun. düsmezse kusursuz bacaklarin var demektir diyordu. bunu da benim yöntemle saglarsiniz diyordu. aman dedim abarti bu kari da :KK1:

ama inan ki su an bakiyorum da ben 75 kilooydum hic kimse kilolu oldugumu söyleyemezdi boyumdan
dolayi belli olmazdi ama bir stretch kot ya da dizlerimin biraz üzerinde etek güyemezdim. eger seninde öyle ise anlarsin demek istedgimi .,.
allahim o ne kalinlikti dizlerimdeki. neyse diycegim o ki simdi bacaklarim
zaten kalcadan itibaren acayip sekillendi onu bekliyordum. ama dizlöerim de inanilmaz düzgünlesti.
yani evet ipince olmadi ama hic göz bozmuyor. hani sisman mankenler vardir ya bacaklari sismandir ama düzgündür. tabii benim o kadar sisko degil ama düzgünlesti yani dün bir kot elbise almistim bonprix ten ( artik sizin Tr de var saniirim ) acayip rahat ettim yaa. hic gözüme batmadi. sürekli aynalarda magazlarin vitrininde kendime baktim ..

Allahim ne megolaman misim ben ya haberim yokmus. ( böyle mi deniyordu :26:) sürekli kendime bakiyorum aynada. sürekli inceliyorum. herkes baksin istiyorum. :KK52::KK52::KK52:

(özür kizlar uzun yazdim biraz ama konusuyo olsaydik karsilikli inanin bu kadar uzun sürmezdi :KK1:)

Son düzenleme:
biara gel sana göbeğimi göstereyimde göbek gör. :76::84::84::84:

Hahaha, çokk tatlısın :KK16:

ellerine saglik birtanem :KK16:

prenscim bende almanyadayim . nekadar oldu senin baslayali.bir cok seyde yardimci olabilirim

tekrar alalim sorunu canim bende cevap vereyim

ya love cok cok süpersin.. herika zayifladin. vede elbise hakkaten emanet gibi olmus üstüne ama bosver alirsin yenisini :KK1:

canlarimm canim birtaneciklerimmmmm masallah hepiniz iyi gidiyprsunuz.

ben 76 yi gördüm ama maalesef aptal laptop um kocisimde tamirde bu da yedek olan. dolaysi ile kaydettigim ticker sayfasi yok bastan yapmaya da üsendim. :KK35:

canlarimm cok cok mutluyum. hava güzel ben güzelim hersey güzel daha ne olsun.. bir tek annecimi özledim :KK43: insallah bir kac aya görüücem onu da.

giremiyorum cünkü sürekli gezemelerdeyim. :KK9:

havuza gidiyorum bol bol

ssonracima bisiklete biniyorum alisverise giderken.. sonracima bazende yürüyorum :KK52:

bugün kü menüm

sabah

kiymali yumurta mmmm nefisss loluyor hergün yesem yerim :KK56:

öglen

dünkü firinda tavuk tan artan gögüs var biraz ( amma cok yapmisim yaa koca bir tavuk u posete koydum yetmedi bir kac gögüs daha koydum , yetmedi esim icin poatates sogan poseti yaptim. anamm ne yedim yaa :KK56: )
yaninda yogurt yerim

aksamada

balik varrrr mmmmm miss

bir kac sayfa okuyabildim. hepnizi öpüyorum tek tek.. bu güzel günlerde bol bol su icerek daha cok temizleyelim icimizi :KK16:

Afiyet olsun canım benim :))

Sen de harikasın ya, bisiklet, yüzme, yürüyüş, tadını çıkar canım ama seni özlüyoruz işte :))

ağzından bal damlıyor kuzum,hakikaten tartı bi kıyak yaparmış ben direkt güçlendirmeye ışınlanırmışım :KK55::KK55:
bu arada yaaaa öyle bir buluşma yaparsanız ve önceden belli olursa bana da söyleyin,bakarsınız bir iş seyahati patlatıp gelirim yanınıza :KK9:
eeee nasıl tanıcaz birbirimizi,mekandaki en zayıf hatunlar kimse onlar biz mi olcaz öyle mi tanıcaz :21::KK23:

ewt yaa,,İstanbuldakilerle bi İstanbul bulusmasi yapsak süper olur..kimler gelir böle bi organizasyona arkadaşlar ??

Evet kızlar, ben varım, medesa sen de gel sen de gell:KK16:

Heee :)) Ben geçen gün 4 gün protein yedim mesela, 100 gr bile veremedim :KK31: Normal insanlarda giderdi sanırım bi kaç gram :KK70: Boşa gidince uyuz oluyo insan :S :) Ama ben de denicem eğer bi kaç hafta daha kilo veremezsem. Ramazanda bikaç gün deneyebilirim belki.. Haberiniz olur zaten :KK66:

Afiyet olsuunnn şimdiden :KK56: Evet.. daha küçük bi Borcam'da daha güzel olurdu bence de.. ama bende yookk.. Bi de Borcam stoğu mu yapiyim yaa napiyim ki :44: hihihi :)) Eh be Dukan.. Batırdın beni :S :KK70:

Evet yaaa hahahha :KK9: Hepsini bi oturuşta bitirirdim yani :KK70: Kurt var gibiyim hihihi :KK70: Mutfağa git gel.. Kola iç.. Yoğurt ye.. Tatlı al... süt iç... gözüm döndü yaa :KK9::KK9: Bi de gecenin 12'sinde soğuksüt, buz, tatlandırıcı, biraz kakao, biraz goji, biraz petibör aroması (vanilya aromam bitmişti) hepiciğini blendarla çırptım... Tadı ayynııı Baileys gibi oldu :KK70: :nazar: Hani şu kahveli içkiden :p İçine bi de rom aroması atılsa.. Sarhoş eder yani o derece :KK1::KK1: :KK70: Tavsiye ederim :KK34: Ama goji koymayın :KK70: Meyve niyetine koydum, pütürlü pütürlü güzel olmadı. Onun yerine içine light meyveli yoğurt konulur bak, çilekli.. Şimdi aklıma geldi :KK34::KK51:

[/QUOTE]

Afiyet bal olsun canım, nasıl iyi gelmiştir sana. O soğuk içeceğine de bayıldım, ben de yapıcam
:KK16:
haklısın kuzum yaa,bu sıcaklar insanın enerjisini de çekiyor doğruya doğru.
ama var ya bu sıcakta o fırının karşısında 5 saat uğraştım,hazırla çırp yıka topla,2 kere soğuk duşa girdim ama yine + :KK50:
neyse yaa çözeceğim onu da 1-2 güne inşallah :KK8:

dely yaaa çok güldürdün beni hakikaten azıttıı :KK9::KK9::KK9:
ben giriş katta oturuyorum,dün eve geldim camları açtım ve harıl harıl mutfakta koşturmaca işte.
sonra baktım bu msj attı,mesajlaşmaya başlayınca camın önünde oturup 2 dk dinleneyim dedim salonda.
anaa 2 dakka geçmedi bir baktım bu geldi camın önünde :KK1::KK1:
dedim ne işin var senin burda,yürüyüşe gidecektim de bi bakiim dedim sana dedi.elinde de 1 şişe su kıskanççç :KK9::KK9:
beraber yürüyelim mi dedi,aslında iyi olurdu ama fırın dolu sok çıkar yapıyorum olmaz şimdi başka zaman dedim gitti bu da ayy çok komik yaaa :KK4:

Ya tatlım çözersin, cumaya görürsün farkı bak :))

Şu seninki de iyiden iyiye azıttı dely haklı valla :KK9: Ama iyi ki fırında bişey varmış gitmemişsin, burnunu çeke çeke gitmiştir.:KK1:

ben seninde acıkcası suan gayet fit oldugunu düşünüroum..ama anacımm bi foto koymuosunuz şuraya görelimmm gül endamlarınızı :KK1:
özellikle mahserin 3 atlısı olarak sen,ekim34 ve medesayıı cok merak ediorummm :KK1:

Ahh kuzum benim valla dur şu 38 beden elbisemi giyip çekileyim ama ilk halimi arıyorum, olsun bulamazsam ilk halim olmadan koyarım ben de :emir_bebek:

Selam kızlar :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım çok tatlı istiyor bugün, böyle gözüm dönme aşamasına gelmek üzereyim, oğlum çok huysuz iki gündür ve gece çok sık uyandı, hiç keyfim yok :KK43::KK43::KK43: sanırım ondan dolayı azcık datlu bişiler yemek istiyorum, azcık yesem nolur ki? ben zaten emziriyorum ya hani :KK53::KK53::KK53::KK53: belkim bişi olmaz he :KK47::KK47::KK47: azcık yiyim mi, azcık ama :26::26::26:

Canlarım, kıyamam size,

Ben yerim de siz yiyemez misiniz? Size dukan tost ekmeği tarifi buldum, mikrodalga ama umarım vardır, ya da komşuda varsa 2 dk pişiriverin. :KK9:

Dukan Usulü Kepekli Tost Ekmeği » Dukan Diyeti Yemek Tarifleri

oy güzelim nasilda düsünürmüs bizi sagol sekerim

hehehehehe amme hizmeti yaparak zorla onlara da diyet yaptırırdık valla:KK9:
bu arada bu sabah vapurla işe gelecektim,tam vapura biniyorum bir de ne göreyim eski manita :KK53:
deli midir nedir vapurla gideceğimi tahmin etmiş gitmiş bekliyor orda,sürpriz yaptım diyor ayyy dedim hayatımda başıma gelen en güzel sürpriz hehehehehee :KK1:
sonra vapurda tombiş bir hatun gördük,bu da bana ver de okusun senin kitabı diyor :21:
bu arada var ya resmen fesatlığından kudurdu ben kilo verdikçe çok komik bu da kendi çapında diyet yapmaya başlamış,5 kilo verdim dedi hiç belli olmuyor dedimm ahahahahaha yaşasın kötülük :KK47:
ama sen baya iyi olmuşsun,epey farkettin diyor. yazılma oğluum bi uzaaaa dicektim de hadi kırmayayım dedim :KK23:
ekimcim yaa dur bakalım inşallah dediğin gibi olur da hemencecik gider şunlar.hep de bildirim yaklaşırken böyle + görüyorum.bir tek geçen hafta nasılsa güzel şaşırttı beni tartım.ama alıştım artık yaa kesin görücem _ :21:

o kafasini daha coook vuracak cok kosar pesinden bir manken edasiyla salina salina gececeksin önünden oda kiskanmis diyet yapiyormus ya orada koptum bu erkekler komedi ya

arkadaşlar dün diyetten önce cok severek giydiğim bi elbisemi giydimm fkt gördüğüm görüntü beni şok etti..çünkü elbise üzerimde o kdr emanet durduki ama olsun yinede zayıflamak ugruna hersey mübah :KK1: aşağıda elbisemin önceki üzerimde durusu ve dünkü üzerimde durusunu bulabilirsiniz.önceki resim taa 3 sene önceki halim o zmn 60-61 flndım yani diyete basladıgım kılodan 4-5 kilo daha az hallerimde..(bu arada ikinci fotolarda yüzüm yok cunku bunları sırf vücudumu görmek için çekildiğimden yüzümü almıorum:KK53::KK53:)Eki Görüntüle 452388 Eki Görüntüle 452389 Eki Görüntüle 452390 Eki Görüntüle 452393 Eki Görüntüle 452394

Masallah tatlim benim ya darisi bize

prenscim bende almanyadayim . nekadar oldu senin baslayali.bir cok seyde yardimci olabilirim

ben baslayali bugün 6. günüm canim 4 gün atak yaptim 2.9 kg gitti kaldimi 10kg birseycik kalmadi yani:KK53:

ağzından bal damlıyor kuzum,hakikaten tartı bi kıyak yaparmış ben direkt güçlendirmeye ışınlanırmışım :KK55::KK55:
bu arada yaaaa öyle bir buluşma yaparsanız ve önceden belli olursa bana da söyleyin,bakarsınız bir iş seyahati patlatıp gelirim yanınıza :KK9:
eeee nasıl tanıcaz birbirimizi,mekandaki en zayıf hatunlar kimse onlar biz mi olcaz öyle mi tanıcaz :21::KK23:

sen neresindesin ki hangi sehir kusum? elimize dukan kitaplarini alirizEn Büyük KK

Tebrik ederim =) Çok iyi başlangıç :13:
Ben yulaf kepeğiyle ekmek yaptığımda tost yapıyorum kimi zaman.. Ekstra bi tost ekmeği yapmıyorum. Biraz yayvan bi kaba koyunca, geniş oluyo ya.. O zaman ortası kesilip peynir falan konulabiliyor :KK66: Güzel de oluyor.. Bu haftasonu öyle yapiim bari.. Aklıma düşürdünüz hihih :KK1:

cok sagol canim....ben ekmek daha hic denemedim bugün yaparim madem:21:

haklısın kuzum yaa,bu sıcaklar insanın enerjisini de çekiyor doğruya doğru.
ama var ya bu sıcakta o fırının karşısında 5 saat uğraştım,hazırla çırp yıka topla,2 kere soğuk duşa girdim ama yine + :KK50:
neyse yaa çözeceğim onu da 1-2 güne inşallah :KK8:

ben giriş katta oturuyorum,dün eve geldim camları açtım ve harıl harıl mutfakta koşturmaca işte.
sonra baktım bu msj attı,mesajlaşmaya başlayınca camın önünde oturup 2 dk dinleneyim dedim salonda.
dedim ne işin var senin burda,yürüyüşe gidecektim de bi bakiim dedim sana dedi.elinde de 1 şişe su kıskanççç :KK9::KK9:
beraber yürüyelim mi dedi,aslında iyi olurdu ama fırın dolu sok çıkar yapıyorum olmaz şimdi başka zaman dedim gitti bu da ayy çok komik yaaa :KK4:

burasida isinsa keske halaa botla geziyorum :2:

Alemmis senin bu eski sevgili ya :KK9:

kızlar sabah kalkınca 1 bardak soğuk yeşil çay içtim.
kahvaltı 1 dilim kek,çay
şimdi öğle yemeği çıktı ,ben yanımda getirmiştim ama usta çok güzel semizotu yapmış onu yedim yoğurtla,yanında da süper kremalı jambonlu penne vardı ama pas vermedim ona :KK19:
yanumda getirdiğim ıspanak sufleyi belki akşamüstü acıkırsam yerim yoğurtla
akşam da balina kadar bir balık ve yoğurtlu patlıcan ezmemi yicem :21:
size de şimdiden afiyet olsun :KK16:
ya bu arada bugün müşteri ziyaretim biraz uzun sürecek sanırım 4'ü bulur dönmem,özleyin beni e mi:KK52:
hem dönüşte geçen hafta söke outletten aldığım 44 beden pantolonlar bol gelmişti ya onları değiştircem :KK76:

al al zaten gireceksin ona birgün bosuna 42 alip cöpe atma sonra:21:

Ben ommur değilim ama :)) moralini bozmaman gerektiğini biliyorum :KK34: Dediğin gibi verilmesi gereken kilolar azaldıkça öyle oluyor. Hem de seyirde çok kilo değişimleri oluyor. Zaten toplamda da vermek istediğin kilo azmış ya.. Onun da etkisi var.. Sakın üzülmeee. Güçlü oooll!! :KK4::KK4: Olacaaaakk olacaaaakkk :KK8:
çok teşekkürleeer :)

oy güzelim nasilda düsünürmüs bizi sagol sekerim

o kafasini daha coook vuracak cok kosar pesinden bir manken edasiyla salina salina gececeksin önünden oda kiskanmis diyet yapiyormus ya orada koptum bu erkekler komedi ya

Masallah tatlim benim ya darisi bize

ben baslayali bugün 6. günüm canim 4 gün atak yaptim 2.9 kg gitti kaldimi 10kg birseycik kalmadi yani:KK53:

sen neresindesin ki hangi sehir kusum? elimize dukan kitaplarini alirizEn Büyük KK

cok sagol canim....ben ekmek daha hic denemedim bugün yaparim madem:21:

burasida isinsa keske halaa botla geziyorum :2:

Alemmis senin bu eski sevgili ya :KK9:

al al zaten gireceksin ona birgün bosuna 42 alip cöpe atma sonra:21:

izmirdeyim kuzumm ama valla buluşma olursa hemen bir iş patlatır giderim bende :KK9:
evet yaa eski sevgşli durumum çok komik,benim kilo verdiğimi görüp kıskançlığından o da diyet yapıyor.daha önce anlatmıştım yaa kız gibi garip huyları var zaten :KK9:
bir de baaak fit oluyor benim de vücudum dedi,ben de hiç aynaya bakmıyorsun heralde sen dedim ahahahahahah fena eğleniyorum yahuuuu :KK1::KK1::KK1::KK1:
kızlar ben kaçar,4 gibi görüşürük :KK3:

hem duraklamadayım diyorum hem de düşündüğüm şeye bak.
adetim yaklaştı ondan mıdır nedir canım çok çekiyor

canım çok tatlı istiyor bugün, böyle gözüm dönme aşamasına gelmek üzereyim, oğlum çok huysuz iki gündür ve gece çok sık uyandı, hiç keyfim yok :KK43::KK43::KK43: sanırım ondan dolayı azcık datlu bişiler yemek istiyorum, azcık yesem nolur ki? ben zaten emziriyorum ya hani :KK53::KK53::KK53::KK53: belkim bişi olmaz he :KK47::KK47::KK47: azcık yiyim mi, azcık ama :26::26::26:
cıx cıx cıx
şimdi sana da kıyamıyor insan ya
o tarafa bakmasak mı ki acaba
:KK51:
izmirdeyim kuzumm ama valla buluşma olursa hemen bir iş patlatır giderim bende :KK9:
evet yaa eski sevgşli durumum çok komik,benim kilo verdiğimi görüp kıskançlığından o da diyet yapıyor.daha önce anlatmıştım yaa kız gibi garip huyları var zaten :KK9:
bir de baaak fit oluyor benim de vücudum dedi,ben de hiç aynaya bakmıyorsun heralde sen dedim ahahahahahah fena eğleniyorum yahuuuu :KK1::KK1::KK1::KK1:
kızlar ben kaçar,4 gibi görüşürük :KK3:

şu düştükleri durumlara bakın:KK14:
kolay gelsinEn Büyük KK

bu arada hakikaten alıntı rekoru kırmışım hem de dediğiniz gibi hiçbir engele takılmadan :KK17:
dikkat edeyim buna ben :KK76:

geçenlerde bir markette surimi gördüm
alacaktım ama içindekilere bakınca mısır nişastası olduğunu gördüm
şimdi dukanın kitabına baktım içinde az miktarda karbonhidrat barındırmasına rağmen olabilir diyor
süper
ilk fırsatta alacağım

diyet çikolataya ne diyorsunuz kızlar:KK56:
bayaa bildiğin saçmaladığını düşünüyorum :KK53:
ilaaahi dukanla ilgili o kadar şeyi yazdın, şimdi de diyet çikolata mı diyorsun yaaani :KK9::KK9::KK9:
sen kendine bir tane şöyle miss gibi dukanella yapıver, hiçbir şeyciğin kalmaz:KK34:

Benim tatlandırıcı sorunum var.
Tatlı yaparken diyet sıvı tatlandırıcı kullanabiliyor muyuz?
Toz bulamadım
İnternet üzerinden satan bir yer var mı bildiğiniz

Benim tatlandırıcı sorunum var.
Tatlı yaparken diyet sıvı tatlandırıcı kullanabiliyor muyuz?
Toz bulamadım
İnternet üzerinden satan bir yer var mı bildiğiniz

Toz tatlandırıcılar eczanede satılmıyor mu? hiç almadım ama görmüştüm sanki, eğer orada yoksa metro marketlerde var, orada kesin gördüm, ben tatlısız yapamam bunu anladım en azından haftada bir yemem lazım, ben de edineyim hemen :KK56: Tatlandırıcının sıvısı tozu farkedeceğini sanmıyorum, hepsi aynı işi yapıyor sonuç olarak.

Şimdi baktım splendanın sitesinden satış yapıyorlar.

Son düzenleme:
ewt yaa,,İstanbuldakilerle bi İstanbul bulusmasi yapsak süper olur..kimler gelir böle bi organizasyona arkadaşlar ??
Ben ben beeeennn!!!:KK3::KK3: Daha önce de konuşuyorduk ama, bi gelişme olmadı..

biara gel sana göbeğimi göstereyimde göbek gör. :76::84::84::84:
Hahahhaa :KK9: Çok komik ve tatlııı hihihiih :KK1::KK1:

Gelsin fotolaaarrr hihiihi :KK1::KK1:
.......
Bundan kurtuluşun zor olacak senin :KK57: :KK1: Baksana.. Yakında seranat da yapar bu :KK24::KK24: Umarım sesi güzeldir. Yoksa sana işkence olur hahahah :KK9::KK9: "Sakın ola bu aşkı harcamaaa, delice seviyorum nazına ölüyoruummm!!" :KK24::KK24::KK60::KK60:

ben seninde acıkcası suan gayet fit oldugunu düşünüroum..ama anacımm bi foto koymuosunuz şuraya görelimmm gül endamlarınızı :KK1:
özellikle mahserin 3 atlısı olarak sen,ekim34 ve medesayıı cok merak ediorummm :KK1:
:KK1::KK1::KK47: :KK70: Ya ama amaaa... Biraz daha zayıflayaydım ben :KK8: Öyle koyarım :KK66: :)

nasilsiniz citirlar, dünden beri yazilanlari okudum anca bitirdim, ben hala tartilmadim ya karnim halen sis, wc problemim var ya bana su form caylari ii gelmiyo yani faydasini görmüyom, bugünden itibaren yesil cayi 3 fincana cikarip bi deneyim bakiim belki olur bisiyler :KK1: bugün dukan krepi yapdim simlanin tarifi (ben 2 katini yapdim) yarisini normal sade yarisinida tatlandirici ve vanilya aromasi ile yapdim hmmm harika oldu tavsiye ederim, belki aranizda yapanlar olmusdur, benimde bu uydurmam oldu yarin yine yapcam bu sefer hepsini tatli yapcamm ama :KK1: :21:
Tatlı olarak denemedim. Yapabilirsiniz diyor ama.. Beğenmem gibi geldi.. Denesem mii :44: Onu da deneyelim madem, eksik kalmasın :p

......
Bekliyoruz canııımmm :KK3: 40 beden olur sanaaaa!! Şimdi olmasa en fazla 2 hafta sonra olur zaten :KK66: :KK34::13:

Bir sürü tarifler verdiikk. Yapsana onlardaaaannn :KK34::KK56: Krem vanilya ve revani favorilerim :KK66: Ben onları yapmasam delirirdim :KK35: Bu aralar ben de krizdeyim :S

hem duraklamadayım diyorum hem de düşündüğüm şeye bak.
adetim yaklaştı ondan mıdır nedir canım çok çekiyor
Tabiki ondaaann.. ynen benim deee :18::18::KK35: yukarıda tatlılarla ilgili söylediğim şey senin için de geçerli :KK34: Mutlaka yapın bişeyler.. :KK56:
geçenlerde bir markette surimi gördüm
alacaktım ama içindekilere bakınca mısır nişastası olduğunu gördüm
şimdi dukanın kitabına baktım içinde az miktarda karbonhidrat barındırmasına rağmen olabilir diyor
süper
ilk fırsatta alacağım
Ondan yiyebiliyormuşuz evet ama... :S Ben deniz ürünü yiyemiyorum.. Böcek yiyormuşum geliyor bana :100::120: Yemek isterdim ama, içim almıyor :S Tadı neye benziyor o suriminin? Benzediği bişey varsa anlatsanıza...

günvit marka form çayı denemelisin büyük ve küçük paketi var
küçükten alıp dene mutlaka

Doğal olduğu için stevia almak istiyorum
bu isimli markayı kullanarak satan firmanın ürününde stevia bitkisinin oranı yüzde 20
bir de bunun bitki formunda olanı var o daha mantıklı geliyor
kaynatıp suyunu tatlandırıcı olarak kullanıyormuşuz

hehehehehe amme hizmeti yaparak zorla onlara da diyet yaptırırdık valla:KK9:
bu arada bu sabah vapurla işe gelecektim,tam vapura biniyorum bir de ne göreyim eski manita :KK53:
deli midir nedir vapurla gideceğimi tahmin etmiş gitmiş bekliyor orda,sürpriz yaptım diyor ayyy dedim hayatımda başıma gelen en güzel sürpriz hehehehehee :KK1:
sonra vapurda tombiş bir hatun gördük,bu da bana ver de okusun senin kitabı diyor :21:
bu arada var ya resmen fesatlığından kudurdu ben kilo verdikçe çok komik bu da kendi çapında diyet yapmaya başlamış,5 kilo verdim dedi hiç belli olmuyor dedimm ahahahahaha yaşasın kötülük :KK47:
ama sen baya iyi olmuşsun,epey farkettin diyor. yazılma oğluum bi uzaaaa dicektim de hadi kırmayayım dedim :KK23:
ekimcim yaa dur bakalım inşallah dediğin gibi olur da hemencecik gider şunlar.hep de bildirim yaklaşırken böyle + görüyorum.bir tek geçen hafta nasılsa güzel şaşırttı beni tartım.ama alıştım artık yaa kesin görücem _ :21:

ahahha çok iyi olmuş medesa ..:KK33::KK33: kapak olsun eski manito ya :KK60:

arkadaşlar dün diyetten önce cok severek giydiğim bi elbisemi giydimm fkt gördüğüm görüntü beni şok etti..çünkü elbise üzerimde o kdr emanet durduki ama olsun yinede zayıflamak ugruna hersey mübah :KK1: aşağıda elbisemin önceki üzerimde durusu ve dünkü üzerimde durusunu bulabilirsiniz.önceki resim taa 3 sene önceki halim o zmn 60-61 flndım yani diyete basladıgım kılodan 4-5 kilo daha az hallerimde..(bu arada ikinci fotolarda yüzüm yok cunku bunları sırf vücudumu görmek için çekildiğimden yüzümü almıorum:KK53::KK53:)Eki Görüntüle 452388 Eki Görüntüle 452389 Eki Görüntüle 452390 Eki Görüntüle 452393 Eki Görüntüle 452394

maşallah ne kadar incelmişsiniz.
gerçi ben ilk resimdekini de gayet ince buldum ama diger resimlerde manken gibi. tebrik ederim:KK16::KK16::KK16:

X