Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canın saolsun sekerimm,,kargo yaparım walla kışın neysede yazın ben iyice enerjisiz oluorum sıcakta bi an önce ewe atıp ertesi gunun yemegını yapim diorum,,öle bi haftalık fln imkansız..ztn en erken 7 de ewde oluorum..masallah hep daim kalsın bu enerjin inşşş..

Valla ya, cidden güzel olurdu, belki bir gün yapabiliriz hepimize uygun bir zamanda, çok önceden planayarak :))

ewt yaa,,İstanbuldakilerle bi İstanbul bulusmasi yapsak süper olur..kimler gelir böle bi organizasyona arkadaşlar ??

Çok teşekkürler sen de harika görünüyorsun bu arada. Darısı başımıza o zaman.
Diyeti bırakmaya niyetim yok zaten çünkü gerçekten beslenme alışkanlığını doğru biçimde değiştiriyor.
Şimdi bırakacak olsam ne yaparım diye düşünüyorum. Aynen şu anki gibi devam ederim.
Belki sebze ve meyve biraz daha fazla yerim o kadar.
Ama yulaf kepeğini asla hayatımdan çıkarmam.

ellerine saglik birtanem

prenscim bende almanyadayim . nekadar oldu senin baslayali.bir cok seyde yardimci olabilirim

eee hani bana yardim edecektiniz küsücem simdi size hee((( cevabinizi dört gözlen bekliyor olucam...

tekrar alalim sorunu canim bende cevap vereyim

ya love cok cok süpersin.. herika zayifladin. vede elbise hakkaten emanet gibi olmus üstüne ama bosver alirsin yenisini

canlarimm canim birtaneciklerimmmmm masallah hepiniz iyi gidiyprsunuz.

ben 76 yi gördüm ama maalesef aptal laptop um kocisimde tamirde bu da yedek olan. dolaysi ile kaydettigim ticker sayfasi yok bastan yapmaya da üsendim.

canlarimm cok cok mutluyum. hava güzel ben güzelim hersey güzel daha ne olsun.. bir tek annecimi özledim insallah bir kac aya görüücem onu da.

giremiyorum cünkü sürekli gezemelerdeyim.

havuza gidiyorum bol bol

ssonracima bisiklete biniyorum alisverise giderken.. sonracima bazende yürüyorum

bugün kü menüm

sabah

kiymali yumurta mmmm nefisss loluyor hergün yesem yerim

öglen

dünkü firinda tavuk tan artan gögüs var biraz ( amma cok yapmisim yaa koca bir tavuk u posete koydum yetmedi bir kac gögüs daha koydum , yetmedi esim icin poatates sogan poseti yaptim. anamm ne yedim yaa )
yaninda yogurt yerim

aksamada

balik varrrr mmmmm miss

bir kac sayfa okuyabildim. hepnizi öpüyorum tek tek.. bu güzel günlerde bol bol su icerek daha cok temizleyelim icimizi

biara gel sana göbeğimi göstereyimde göbek gör. :76::84::84::84:

ama sen sanırım ewli ve cocuklusun..yani dogum fln yapmıssın o nedenle o göbek normal..ben ewde kalmışlar klubunden biri olarakkk,, o göbek cok fazladı

cok tşk ederimm cnm..bu arada hadi seninde az bi yolun kaldı,,senide beklioruz en kısa zmnda güçlendirmeye

tebrik ederim seni love01 ne güzel zayiflamissin ya zayiflik gibisi yok valla, gercekten biseyin kalmamis ne mutlu sana

ağzından bal damlıyor kuzum,hakikaten tartı bi kıyak yaparmış ben direkt güçlendirmeye ışınlanırmışım
bu arada yaaaa öyle bir buluşma yaparsanız ve önceden belli olursa bana da söyleyin,bakarsınız bir iş seyahati patlatıp gelirim yanınıza
eeee nasıl tanıcaz birbirimizi,mekandaki en zayıf hatunlar kimse onlar biz mi olcaz öyle mi tanıcaz

aynen dely ya hiçbişi değişmez diye korkuyorum o bi haftada alır sonra da veririm yaptığım protein günleri kar kalır yanıma:))
Heee :)) Ben geçen gün 4 gün protein yedim mesela, 100 gr bile veremedim Normal insanlarda giderdi sanırım bi kaç gram Boşa gidince uyuz oluyo insan :S :) Ama ben de denicem eğer bi kaç hafta daha kilo veremezsem. Ramazanda bikaç gün deneyebilirim belki.. Haberiniz olur zaten

:)) 2 2.5 litreyı cok gecmemk gerektıgını de bı yerde okumustum o sebepten sordum ohhhhhhhhh ıcerım tabı atakta 2 kılo az degıl dımı ?
Yok yok.. Öyle bir şey yok.. Ben 2-3 litreyi bile zorla içiyorum mesela.. Sen de zorla içsen neyse.. Susuyorsan tabi ki içeceksin. Vücuduna niye eziyet edesin su içmeyerek Yazın sıcağında, bayılır kalırsın heee.. Allah korusun..
2 kilo az değil tabi kii :) Ben 1,2 falan vermiştim. Kişiden kişiye değişiyor.. Ama 2 kilo gayet iyi bence :128:

Afiyet olsuunnn şimdiden Evet.. daha küçük bi Borcam'da daha güzel olurdu bence de.. ama bende yookk.. Bi de Borcam stoğu mu yapiyim yaa napiyim ki :44: hihihi :)) Eh be Dukan.. Batırdın beni :S

.......
Canım, afiyet bal olsun sana Revaninin şerbeti kalmış ağzında damlıyor bak, nasıl mutlu olduysan yiyince
Evet yaaa hahahha Hepsini bi oturuşta bitirirdim yani Kurt var gibiyim hihihi Mutfağa git gel.. Kola iç.. Yoğurt ye.. Tatlı al... süt iç... gözüm döndü yaa Bi de gecenin 12'sinde soğuksüt, buz, tatlandırıcı, biraz kakao, biraz goji, biraz petibör aroması (vanilya aromam bitmişti) hepiciğini blendarla çırptım... Tadı ayynııı Baileys gibi oldu Hani şu kahveli içkiden İçine bi de rom aroması atılsa.. Sarhoş eder yani o derece Tavsiye ederim Ama goji koymayın Meyve niyetine koydum, pütürlü pütürlü güzel olmadı. Onun yerine içine light meyveli yoğurt konulur bak, çilekli.. Şimdi aklıma geldi

Tebrik ederim =) Çok iyi başlangıç :13:
Ben yulaf kepeğiyle ekmek yaptığımda tost yapıyorum kimi zaman.. Ekstra bi tost ekmeği yapmıyorum. Biraz yayvan bi kaba koyunca, geniş oluyo ya.. O zaman ortası kesilip peynir falan konulabiliyor Güzel de oluyor.. Bu haftasonu öyle yapiim bari.. Aklıma düşürdünüz hihih

Şimdiden hayırlı olsun inşallah.. daha varmış ama.. O güzel günü de görürsünüz inşallah hayırlısıyla :123:

Ay çok özlemişim buraları yaaa.
Biz de seni özledik datlu kıızzz :86::13:
Hahahah Seninki azıtmış iyice hihihi :)) Allah kolaylık versin sana

eee hani bana yardim edecektiniz küsücem simdi size hee((( cevabinizi dört gözlen bekliyor olucam...
Soru neydi yaaa :S:S:44:

Canım, sen muhteşem görünüyorsun valla, maşallah, poponu kaşı, nazar değmesin, yüzün de pek güzel canım benim

İlk halin de çok güzel ama şimdi bildiğin çıtır olmuşsun. Ben de kuzenimin nişanına bol elbisemle gittim, ilk defa kıyafetlerim bol geliyor ya nasıl mutlu oldum anlatamam, buna rağmen kilo verdiğim gayet net anlaşıldı. Benim baba tarafım balinagillerden, halamlar, kızları falan hiç normal kiloda olan yok, onların içinde çıtır kaldım valla nasıl güzeldi ya, bak hatırladım şimdi

Az kalmış canım, hadi sık dişini de gel artık.

Kuzucum, love01 iyi söyledi sahiden atom karınca gibisin, arı mayayı ne çok severdim ben, seni de çok seviyorum

Sizi tostsuz bırakmaya gönlüm razı olmadı, görmüş ama deneyememiştim, kısmet sizeymiş, inşallah güzel olur canım, dene bakalım

Yok yok.. bu hali de gayet güzel bence elbisenin Bravoo Hem sen zaten şişman değilmişsin ki :)) Bacakların da incecikmişş :) Benimkiler şimdi bile senin eski halin gibi değil Biraz göbiş varmış.. O da kalmamış maşallaahhh Daha da vermee heee Kalmıcan

Ben ommur değilim ama :)) moralini bozmaman gerektiğini biliyorum Dediğin gibi verilmesi gereken kilolar azaldıkça öyle oluyor. Hem de seyirde çok kilo değişimleri oluyor. Zaten toplamda da vermek istediğin kilo azmış ya.. Onun da etkisi var.. Sakın üzülmeee. Güçlü oooll!! Olacaaaakk olacaaaakkk

Son düzenleme:
tebrik ederim seni love01 ne güzel zayiflamissin ya zayiflik gibisi yok valla, gercekten biseyin kalmamis ne mutlu sana

tşk ederim,,darısı sizlere

yakamıza kırmızı gül yada we love dukan yazarız medesa

çok tşk ederim cnm gusel iltifatların için,,utandırdın benii benimde kuzenim çocuk dogurmasına ragmen çöp gibi 50 kiloydu,,bana ulastın dior gecendee,,ayyy ne mutlu oldumm

haklısın kuzum yaa,bu sıcaklar insanın enerjisini de çekiyor doğruya doğru.
ama var ya bu sıcakta o fırının karşısında 5 saat uğraştım,hazırla çırp yıka topla,2 kere soğuk duşa girdim ama yine +
neyse yaa çözeceğim onu da 1-2 güne inşallah

ewt yaa,,İstanbuldakilerle bi İstanbul bulusmasi yapsak süper olur..kimler gelir böle bi organizasyona arkadaşlar ??

dely yaaa çok güldürdün beni hakikaten azıttıı
ben giriş katta oturuyorum,dün eve geldim camları açtım ve harıl harıl mutfakta koşturmaca işte.
sonra baktım bu msj attı,mesajlaşmaya başlayınca camın önünde oturup 2 dk dinleneyim dedim salonda.
anaa 2 dakka geçmedi bir baktım bu geldi camın önünde
dedim ne işin var senin burda,yürüyüşe gidecektim de bi bakiim dedim sana dedi.elinde de 1 şişe su kıskanççç
beraber yürüyelim mi dedi,aslında iyi olurdu ama fırın dolu sok çıkar yapıyorum olmaz şimdi başka zaman dedim gitti bu da ayy çok komik yaaa

ben seninde acıkcası suan gayet fit oldugunu düşünüroum..ama anacımm bi foto koymuosunuz şuraya görelimmm gül endamlarınızı
özellikle mahserin 3 atlısı olarak sen,ekim34 ve medesayıı cok merak ediorummm

Son düzenleme:
nasilsiniz citirlar, dünden beri yazilanlari okudum anca bitirdim, ben hala tartilmadim ya karnim halen sis, wc problemim var ya bana su form caylari ii gelmiyo yani faydasini görmüyom, bugünden itibaren yesil cayi 3 fincana cikarip bi deneyim bakiim belki olur bisiyler bugün dukan krepi yapdim simlanin tarifi (ben 2 katini yapdim) yarisini normal sade yarisinida tatlandirici ve vanilya aromasi ile yapdim hmmm harika oldu tavsiye ederim, belki aranizda yapanlar olmusdur, benimde bu uydurmam oldu yarin yine yapcam bu sefer hepsini tatli yapcamm ama

ben de yumurta, peynir ve tavuktan hiiç hazetmezdim
şimdi hazmede hazmede bir güzel yiyorum
hatta sabah yumurta yemeyince doymadım gibime geliyor
bu hafta ben de ev yoğurtdu deneyeceğm, annem kaymağını alıp mayalayacak, sorun çıkmaz inşallah.

kızlar en yakın örnegınız ben olacagım. yedım aldım kıloyu bakalaım daha fazla verebılecekmıyım. siz kendınızı rıske atmayın ben hepınızın yerıne yedım rıske attım..:125:
:))ayy kahramansın gerçekten yaa sonucu merakla bekliyorum

10bin kendin için hissedeceklerinin yanında promosyon kalacak.
pes etme

kızlar yeşil çayı sabah aç karnına ve gece yatmadan önce içmemiz gerekiyomuş o zmn çok etkliymiş
nayıııır
nolamaaaazzzz
tok karnına bile zor içiyorum yaaa

ahahahha di mi yaa
kara ortak olmak lazım:44:
hiç olmadı yeni kıyafetlerin fotolarını görelim
hoş geldin.
dilerim almazsın ve güzel bir güçlendirme olur. izliyoruz bu evredeki arkadaşları (ağzımızdan salyalar aka aka)

ben bir kere aldım yanlış hatırlamıyorsam sütaş'ın light meyveli yoğurtuydu

öncelikle seyirin hayırlı olsun
ben başlarda her gün tartılıyordum, moralim bozulmadı,ama herkesi aynı etkilemez sanırım.
pudingle ilgili özellikle uzak durun deniliyordu, dukan forumların (orjinal) hiç birinde geçmemiş ancak bazı arkadaşlar light tüketiyor, uzak durulması taraftarıyım.
mısır nişastası zaten sınırlı izinli, sınırını bilirsen
toz tatlandırıcı olarak takita kullanabilirsin- takikanın normali %40 daha az kalorili , %60 olan da var
bulabilirsen splenda takitadan çok daha iyi
ben stevya kullanıyorum şu anda , bitkinin kendisinden yapılıyormuş, daha az zararlı geldi kulağıma
ancak çok tatlı yapıyor
belki sonra takita alacağım (real markette fiyatı oldukça uygundu)

ben bir sakınca göremedim şu an için. ancak arka arkaya öğün olarak 2 öğün sebze tüketmememiz tavsiye ediliyor kitapta.

gunaydınlaaaarrr

tatıl donusu ılk gun gıden -1400
hoş geldin ve

-1400 bana da bana da

Herkese günaydın, güzel eksili bir hafta olsun.

Şu anda normal peynirimle tost yiyorum ve gerçekten güzelmiş.

Medesam günaydın canım, koskocaaaaa forumda ikimiz kalmışız şu an
mmmMMMMmmmm kaşarlı domates soslu tost yiyebiliyor olsaydık keşke
missss

ellerine sağlık
ham ham hamarat

aynen + görmektense - görmüşsün üstelik şu da var, kilo çok vermesende sıkılaşma anlamında iyi gelmiştir

ahahahhaha çatlaklar sizi

Allah sağlıkla, huzurla tamamına redirsin, hayırlı olsun
hepimiz düğüne gelirsek tarihin gördüğü en fit düğün olabilir seninkisi canım
Allah yardımcın olsun, telaşın çok olacaktır ama amaaaann herkescikler başarıyor di mi
hoş gel inşallah

Birisi bana şu süt tozu olayını açıklayabilirmi.
Bildiğimiz kahve kreması şeklinde olan mı yoksa özel bir durumu varmı??

love01 zaten o kadar kilolu değilmişsin canım ya
ama şahane olduğun gerçek
bu arada elbisenin aynısından bende de var ama benimkisi daha uzunu, yanlardan yırtmaçlı
kestin mi yoksam sen hı :))
tebrik ediyorum seni canım, aferin sana

sıkılmak yok
vazgeçmek yok
teslim olmak yok
yok varsa sen yok:)

Son düzenleme:

canım yaa sen ne kadar yapıcı ne kadar iyilik sever bir arkadaşsın,ben de seni çooook seviyoruuummm
p.be akşamı yapıp cuma günü paylaşıcam sizinle

bak etrafinda pervane gibi dolaniyo ohhhh iyi olmus catlasinn iste sende tadini cikar valla sana eglence cikti

Son düzenleme:
kızlar sabah kalkınca 1 bardak soğuk yeşil çay içtim.
kahvaltı 1 dilim kek,çay
şimdi öğle yemeği çıktı ,ben yanımda getirmiştim ama usta çok güzel semizotu yapmış onu yedim yoğurtla,yanında da süper kremalı jambonlu penne vardı ama pas vermedim ona
yanumda getirdiğim ıspanak sufleyi belki akşamüstü acıkırsam yerim yoğurtla
akşam da balina kadar bir balık ve yoğurtlu patlıcan ezmemi yicem
size de şimdiden afiyet olsun
ya bu arada bugün müşteri ziyaretim biraz uzun sürecek sanırım 4'ü bulur dönmem,özleyin beni e mi
hem dönüşte geçen hafta söke outletten aldığım 44 beden pantolonlar bol gelmişti ya onları değiştircem
yahu 40 alsam sığar mıyım acaba

hehehehe mahşerin 3 atlısı iyiymiş
yaa ben de çok merak ediyorum hem hepinizin resimlerini hem de kendimi
bende eski ve yeni halim yanyana olan resimlerimi görmedim hiç.
off aslında ben çoktan paylaşırdım da işte dedim ya surver'a bağlıyız burda iş bilgisayarı olmuyor işte yüklemek
ben laptoptan paylaşayım bir ara,belki nöbetimde yapabilirim dur bakiiim hem bana da motivasyon olur yaa ben de önce sonra resimlerimi görmek istiyorum
ama diğer arkadaşların imkanları uygunsa paylaşsınlar bir an önce vallahi

bak etrafinda pervane gibi dolaniyo ohhhh iyi olmus catlasinn iste sende tadini cikar valla sana eglence cikti

aynen öyle yapıyorum yaaa,bana da eğlence çıktı valla,hiiiççç iplemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…