Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Canım, sen 2 gün sonra hoplamadan - 2 görürsün hiç paniğe gerek yok. Orta doğu ve balkanların en hızlı kilo vericisisin sen

Sahiden ya, yakın olmak ne güzel olurdu. Komşular sahiden anlam veremezdi ama meraktan da ölürlerdi. Biz de bir gün onları dukan tariflerini yapar davet eder meraklarını giderirdik.

atom karınca gibisin medesaaaa

aynen yaaa ne güsel olurduu,,yada yakın olsaydık bırbırımıze haftada bi görüşseydıkkk en azından

ayyy medesammmm yap bi dene banada tarifini ver....benim söle bir sournum var yagsiz kiyma alamam suan biz eti cok uzak bir türk kasabindan aliyoruz annem gitmeden depoladi ama yagsiz degildir muhtemelen ne yapsammki hic kirmizi et yemesemmi bugün köfte yapacaktim aslinda ama simdi aklima takildi:18:

hehehehehe amme hizmeti yaparak zorla onlara da diyet yaptırırdık valla
bu arada bu sabah vapurla işe gelecektim,tam vapura biniyorum bir de ne göreyim eski manita
deli midir nedir vapurla gideceğimi tahmin etmiş gitmiş bekliyor orda,sürpriz yaptım diyor ayyy dedim hayatımda başıma gelen en güzel sürpriz hehehehehee
sonra vapurda tombiş bir hatun gördük,bu da bana ver de okusun senin kitabı diyor
bu arada var ya resmen fesatlığından kudurdu ben kilo verdikçe çok komik bu da kendi çapında diyet yapmaya başlamış,5 kilo verdim dedi hiç belli olmuyor dedimm ahahahahaha yaşasın kötülük
ama sen baya iyi olmuşsun,epey farkettin diyor. yazılma oğluum bi uzaaaa dicektim de hadi kırmayayım dedim
ekimcim yaa dur bakalım inşallah dediğin gibi olur da hemencecik gider şunlar.hep de bildirim yaklaşırken böyle + görüyorum.bir tek geçen hafta nasılsa güzel şaşırttı beni tartım.ama alıştım artık yaa kesin görücem _

Birisi bana şu süt tozu olayını açıklayabilirmi.
Bildiğimiz kahve kreması şeklinde olan mı yoksa özel bir durumu varmı??

eee hani bana yardim edecektiniz küsücem simdi size hee((( cevabinizi dört gözlen bekliyor olucam...

arkadaşlar dün diyetten önce cok severek giydiğim bi elbisemi giydimm fkt gördüğüm görüntü beni şok etti..çünkü elbise üzerimde o kdr emanet durduki ama olsun yinede zayıflamak ugruna hersey mübah aşağıda elbisemin önceki üzerimde durusu ve dünkü üzerimde durusunu bulabilirsiniz.önceki resim taa 3 sene önceki halim o zmn 60-61 flndım yani diyete basladıgım kılodan 4-5 kilo daha az hallerimde..(bu arada ikinci fotolarda yüzüm yok cunku bunları sırf vücudumu görmek için çekildiğimden yüzümü almıorum)

Oy oy! Ne çok birikmiş yazılanlar. Hepsini okuyamadım bile. Ben 64 lerde geziniyorum henüz. Regl bir taraftan sıcaklar bir taraftan iştahım da kalmadı pek. Bol sıvı tüketimi, yoğurt, yeşil çay derken gidiyo bakalım bir şekilde. Yahu dört kilo daha ver, güçlendirmeye geç diyo Dukan amca, ben de sıkılmaya başladım bu seyirden. Meyve yemek istiyorummmmmm artık. Karnımda meyveli yoğurt ağacı çıkacak bu gidişle :)

hyr cnm Pınarın tatlı ve pastalar için olan süt tozu war o.Internetten arattırırsan görürsün,,,yeşil bişi paketi..

Canım fotolar çok güzel.Güzel kilo vermişsin gerçekten.

Uzun zamandır güçlendirmede olan biri olarak belki sen soruma cevap verebilirsin.
Haziranın başında 3 gün atakla başladım. 57'den 55,5'a düştüm.
Seyirde 52,5'u gördüm ama şu anda 54'teyim.
Dukan'ın takvimine göre temmuz sonunda 49'a iniyorum.
Sen de seyirde böyle duraklamalar hatta artılar yaşadın mı?
Ne kadar sabretmem gerekiyor? Temmuz sonu 49 gerçekçi mi sence de?

Şunu biliyorum, verilecek kilo azaldıkça eksilen kilo da az oluyor ve yavaş ilerliyor ama moralim bozuldu açıkçası.

atom karınca gibisin medesaaaa

aynen yaaa ne güsel olurduu,,yada yakın olsaydık bırbırımıze haftada bi görüşseydıkkk en azından

hehehehe neden atom karınca dedin bakiim sen bana arkadaşlarım da arı maya der onları anımsattın

ya dukaniçem harikasın sen vallahi,sağolasın canım benim.
evde mikro yok ama otelde var
p.be akşamı nöbetteki görevim belli oldu,dukan tost ekmeği yapacağım,offf ertesi gün de o ekmeğin arasına light kaşar koyup tost yaparım,aşerdim resmen

canım bak mikrodalga varsa sende çok kolaymış,4 dakkada tost ekmeği hazır.sağolsun ekim verdi bize tarifi
kuzucuk yaa o etler yağlı olur,bizim aldığımız en yağsız etler bile yine de yağlı.
dukan %10'dan fazla yağ olmayacak diyor ve bence onlar da yağ oranı yüksektir.senin de alma imkanın yok uzak anladım ama sen bilirsin.kırmızı et yemeden de yaşarım diyorsan yağsızını bulana kadar beyaz etle idare etsen

Canım fotolar çok güzel.Güzel kilo vermişsin gerçekten.

tşkler

ommure sormussun ama ben cvp wereyim,,o suan onlıne deil..bu konuda sen tek deilsin..bunu burada o kdr cok arkadasımız yasadıkı..ben hıc duraklama yasamadım ama mesela ommur 60 olmak için o kdr cabaladı olamadı,,sonra güçlendirmeye geçti ve kalan 2 kılosunu orada werdi.yada dely o kdr spor yapıor ve diete uyuor ama hala o da hedefine ulasamadı..yanı moral bozacak bişi yok..vücut diete alıstıkca biçok arkadasımız yasıor bunu malesef :2:

tebrık ederım ya cok guzel gorunuyorsun..

hehehehe neden atom karınca dedin bakiim sen bana arkadaşlarım da arı maya der onları anımsattın

atom karınca die cok enerjik kişilere derler yaaa,,bende senin o kdr seyi ayni gun yapma enerjine hayran kaldım ondan sekerimmm

atom karınca die cok enerjik kişilere derler yaaa,,bende senin o kdr seyi ayni gun yapma enerjine hayran kaldım ondan sekerimmm

fıstığım yaa zaten hep söylüyorum bence sen başlarken bile yine de fıstık gibiymişsin ama şu an bildiğin zayıfsın yani süpperrr
elbisen de güzelmiş kız,biraz daha zayıflayım da bana da ver bir resim çekileyim
evettt arkadaşlar da ondan arı maya derler,deli gibi çalışır işten çıkar oraya buraya koşuşturur spora alışverişe gider sonra da evime gelip ev işlerimi yaparım falan ama yine de pelt olmam çok şükür.bir de vitamin takviyesi falan alsam uçucam sanırsam

Hayırlı olsun canım, olur mu olur neden olmasın

Valla ya, cidden güzel olurdu, belki bir gün yapabiliriz hepimize uygun bir zamanda, çok önceden planayarak :))

Bak görüyor musun şanslı çocuk ya, gitmeseydin ağaç olurdu ama iyi ki gitmişsin de görmüş seni, ağzının suyu akmıştır eminim. Valla ne güzel demişsin, hiç belli olmuyor verdiğin, çıldırmıştır. O derdine yansın güzelim inşallah senin karşına çok daha iyisi çıkacak

Kilocukların da artık gidecekler ya ayrılamıyor senden, ondan yapıyorlar, en son tartın sürprizli bir jübile yapacak sana demedi deme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…