Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

geçen kış dukana başladım sanırım 72 73 kilodaydım sadece atakta 4 kilo verdim diyeti rafa kalırdım uzun süre geri almadım bu 4 kiloyu ama tabiii olayı abartınca gelsin kilocuklar .... bundan yaklaşık 1.5 ay önce yemeyi azaltarak ki resmen ölüm orucu gibi bişeydi yaptığım 5 kilo verdim şimdi 67.5 kiloyum ve kilo vermem durdu bir gram bile eksilmiyor yemediğim halde .... bu gün eşimle iddaya girdik 55 kiloya in 10 bin lira senin dedi ,ki benim koca oldukça eli sıkı biridir ,garanti ver dedim ve yemin etti ,hoş sen zaten inemezsin demez mi o kiloya neyse bacılar durum bu ,hem kendim için hem de onun elindeki para almak için benim 55 e inmem gerek boyum 150 ve 55 kiloda süper görünüyorum .... bugün daha bişey yemedim bu diyete başlayayım bakalım ne olacak ,offf offf önmde toplamda 13 kilo var ... gazam mübarek olsun aranıza beni de alın ,motivasyona çok ihtiyacım var hemen hergün girip sizleri bilgilendirecem ve takipte olacam

neyse şimdi bu kadar hepinizi öpüyorum

Tamam canım, ben de yarından itibaren yiyorum artık :))
Amanın, ben de bi bitse bi daha tövbe valla, dediğin gibi farklı şekilde zayıflatır.

medesacımm ya ben salacam demedim tatilde ama tatilde dukanik beslenebilen pek nadir oluyor. ben nasılsa tatile gidiyorum diye bu hafta salmak istemiyorum yine devam edicem diyetime. zaten kısa bir tatil olacak o yüzden feci abartamam istesemde dönüşte de iki üç günlük protein günlerim olur atak gibi yine devam ederim.
şimdi ben yiyip içiyim mi yani deli dahan gibi yemiyim yaa devam edeyim tatile kadarda olsa.. o kadar motiveyim ki bunu kaçırmak istemiyorum iyi böyle

tırmalamamm, annecim tırnaklarımı yeni kesti ( benim evde bi kedim varda onun ağzıyla konuşuyorum tırnaklarını kestim yeni )
suyunu çıkarmak gibi bir niyetim zaten yok olabildiğince mantıklı şeyler yiyip bol bol hareket edicem gelince de kaldığım yerden ama iki üç günlük pro günleri ile devam edicem.. ee nasıl plan hacıııı

Hahahha Dadanmaaa ahaahha Genel olarak light yiyoruz. Tadı kötü olabilir ama mecburiyet.. Normal yiyip de yine zayıflayabilirsin belki ama; yavaş olur sanırım :44: ve daha çok spor yapmalısın o zaman..

Evet canım, gördüm gördüm.. Ama senin tartı seni çok seviyo ondan yapıyo.. Sonra aniden -2000 göreceksin ve daha çok mutlu olacaksın :))
Saol canım, yok yapmam kaçamak falan.. Ne kaldı ki şurda.. Bitecek zaten.. Bu hafta benden eksi çıkmaz da hatta artı çıkar muhtemelen.. Sen en az -1.500 Senin perşembe olmasa cuma olmasa cumartesi kesin eksi

kızlar en yakın örnegınız ben olacagım. yedım aldım kıloyu bakalaım daha fazla verebılecekmıyım. siz kendınızı rıske atmayın ben hepınızın yerıne yedım rıske attım..:125:
Haberlerini bekliyoruuzzzz

Saol canım, hoşbuldum :) Ünlü düşünür Dukan amcam ne güzel demiş yaaa Ben 1 kereye mahsus kaçamak değil de, tamamen Dukansız 1 gün geçirdim. Bilerek ve isteyerek 1,5 ay falan olmuştu heralde rejime başlayalı. Kayınvalidemler, akrabaları falan gelmişti. Tatlılar, ekmek falan da yapmıyordum o zaman.. Börek yemiştim, kısır yemiştim, pasta yemiştim Ohohhh Sonra ertesi gün +2-3 kilo çıkmıştım :S İçimdeki bulgurlar sağolsun O şişliği 3-5 günde attım. Sonra da daha hızlı gitmedi yani kilom. 1 hafta o yüzden geriden geliyorum gibi düşün Ama güzeldi yaa, deydi hahahah Sonra atakla geri döndüm :)) Sonraki kaçamaklar bişey değildi.. Hatırlamıyorum bile.. Yoktu belki bişey arada :44: Bi işte en son 2 sarma biraz erik vardı. Onları kaçamaktan saymıyorum ben zaten.. Zaman kısıtım da pek yok da benim, ondan.. Sadece Ramazan zor olacak biraz. Onun dışında hayat boyu seyir yapabilirim sanırım :108::107::107: Ramazan'da güçlendirme yapıcam, sonra hala kilo verememişsem tekrar seyire dönücem

Son düzenleme:

Hoşgeldin canım,

Burada 13 kiloyu vereceğinden eminim ben, 81 günde 12 kilo verdim sen de verirsin ama bu işten bizim çıkarımız ne olacak onu anlamadım ben, biz seni motive edeceğiz paracıkları sen alacaksın :))

Şaka bir yana da canım sen o parayı alacaksın iyi ki nasılsa bol bol kıyafete ihtiyacın olacak, orada değerlendirirsin. Ama buradan ayrılma sakın ve de kaçamak yapma, yapanları elimizde maşayla bekliyoruz

gazan mübarek olsun....
diyet bitince 10.000 lira ödül. ee sen daha ne motivasyonu arıyorsun ki bacımm

ya bu karbolar ne sinir oluyorlar. bir kere yere ertesi gün bila istisna hemmen artıları görüyorsun. insan normal yemeye dönmeye de korkuyo heee. aslında hayat boyu pro agırlıklı gitmek lzım hem kilo almamak hem şişmemek için zira o ertesi gün gelenler ödemden başkası değil aslında

Tamam canım benim, iyi plan ben beğendim :)) Cumaya kadar tabi ki devam et tatlım, ne verirsen kar.

Bu arada oltaya yeni bir balık takıldı, sen nispeten rahat edeceksin :))

Kendimi cadı yaşlılar gibi hissettim haaa, sizin için canlarım, kendimiz için bişey istiyorsak ne olalım

Dely cim nasıl güzel anlatıyorsun ya, sank, şu an yiyormuş gibi.

ayy cadı olur musun sen hiççç ....
başka balıklar gelmesin siz hep beni dövün beni
dely ne güsel anlatıyo diimi? bende çok güsel anlatırım, anlatmakla kalmam afiyetle götürürüm o yüzden kilolar geri geldi

mesai bitti ben kaçar yarın yine aranızdayım. perşembe ofiste son gün oleyyy. cuma dan itibaren başlıyo izin

kuzuu revani tarifini versene,ben bugün ekmek falan yapmayı planlıyorum.hazır fırın sıcakken onu da aradan çıkarayım bari
Hemmeeenn

MALZEMELER:
keki:
-2 yumurta
-4 yk yulaf kepeği
-1 yk splenda
-3 yk yağsız yoğurt
-1 çk kab.tozu
-4-5 damla vanilya aroması
-1 çk limon kab.rendesi

şurup:
-1 çb su
-3 yk splenda
-1-2 damla limon suyu

Şurup kaynatılır ,limon suyu eklenir .
Fırın 180 derecede ısıtılır.Kek malzemeleri iyice çırpılır.Yaklaşık 25 dk.üzeri kızarana dek pişirilir.
Sıcakken dilimlenir ve şurubu dökülür.Soğuyunca servis edilir.

Yalnız benimki yine o fotolardaki gibi kabarmadı tabi kiii :)) Olsun ama; çok beğendim Bir de ben malzemeye göre, biraz daha genişçe bi Borcam'a döktüm. O kadar çeşit yok evde, her şeye uygun bir kap bulamıyom Baya yayvan bişey olduğu için 1 çb su yetmeyecekti. 3 çaybardağı falan su ve 4 dolu kaşık splenda koydum. Hatta göz kararı eklediğim de oldu. tatlı diye deliriyordum, ekledim de ekledim Şurubu önce yapıyorsun ki; ılısın şurup Kekini yaklaşık 30 dakika 220 derecede pişirdim.

Vaşşşşş!!! Bana 10000 lira veren olsa ben de 50 kilo olurum ya hahahah Süpermişşş Hoşgeldin :))

Güzel plan be kardo :13: Zaten Sonraki o pro günleri işte atak gibi olur Fazla abartma kesinlikle, evet

Hahahhahaha Eveeetttt!!! Motivasyon konusuna ayynen katılıyorum hahahhaha

Ve karbolar çok fenaaa :105: Karbosuz bir hayatn düşünülemez hihihii Ama dediğin gibi hayat boyu protein ağırlıklı beslenmek lazım. Ben zaten öyleydim de.. Karbo ve protein ağırlıklı olmucak benim eskiden yaptığım gibi Sadece protein ağırlıklı olacak :))

Son düzenleme:

Sağol canım, valla ben senin yediklerini okurken yoruldum inan :)) o, bu, şu derken gözlerim kocaman oldu, ben güçlendirmede yağlı peynir bile yiyemiyorum baksana

Hadi bakalım cumaya kadar aralıksız devam, perşembe tartı sonucunu bekliyoruz

İyi akşamlar canım.

iyi hadi bakalım cumaya kadar devam et o zaman,dönüşte kaldığın yerden yine devam edersin.
şimdiden iyi tatiller.kızlar ben de kaçıyorum herkese iyi akşamlar...
delyyy vermedin ya tarifi

ahhh kuzuuum vermişsin afedersin yaaa,daha yeni gördüm sorryyy:26:
hemen yapıcam akşam,öpüyorummm

........
Dely cim nasıl güzel anlatıyorsun ya, sank, şu an yiyormuş gibi.

Yemek de güzeldi amaaa

iyi hadi bakalım cumaya kadar devam et o zaman,dönüşte kaldığın yerden yine devam edersin.
şimdiden iyi tatiller.kızlar ben de kaçıyorum herkese iyi akşamlar...
delyyy vermedin ya tarifi
Verdim verdiiimmmm

iyi akşamlar güzellerim.. İradeli Dukancanlarım benniimmmm!!!! Öpüyoruuummm...!!

Canlarım, hepinize iyi akşamlar.

Yarın görüşmek üzere inşallah. Bol eksili bir sabahta görüşmek üzere.

Kestanem seni unutmadım evden bakıcam

selam kızlar.uzun zamandır gelemedim yoğunluktan.öpüyorum eskileri yenileri
şimdi gelelim cevaplara.
1 mayısta 62 kilo ile güçlendirmeye geçtim.ilk günler seyir psikolojisinden kurtulamadım ve öyle beslendim.şu aralar ciddi sapıttım.

neyse sonuçta şu an 60 kiloyım yani güçlendirmede 2 kilo gitti.en özenle üzerinde durduğum protein günleri onu mutlaka yapıyorum.yulaf kepeğinden ekmeğimi yiyorum çünkü onu çok yiyemiyorum ama beyaz ekmeği bulduğumda 2 dilim hakkım 2 katınıyiyorum.bu nedenle y.kepeği önemli.meyva yiyorum peynire devam ediyorum ama kaşar filan da yiyorum.
kısacası kafama göre takılıyorum..ama çoooook dikkatliyi
m...

bende 78 kiloydum şuan 68-69 arasında gidip geliyorum açıkcası bu aralar dayanıcak halim kalmadı pek, diyeti artık sık sık bozmaya başladım bi 65e düşsem rahatlicam ama ideal kilom 58 hedefimde 60
inşallah bir an önce kavuşrum temmuzun 10una kadar 4-5 kilo versem süper olucak valla :))
umarım herpiniz istediğiniz kiloya kavuşursunuz. :)

Kızlar merhaba

Bursada annemdeyim evde net yok o yüzden giremiyorum şu an wifi olan bir cafeden yazıyorum sizi çok özledim :)

Güçlendirme iyi gidiyor aslında biraz kaçırdım ama burada temiz hava deniz güneş falan ( bursa mudanyadayım da:) şimdi bursada ne denizi demeyin :))) yiyesim geliyor ama hep abur cubur, tutuyorum kendimi ama, 1 haftadır işte bir kaç kurabiye biraz kuruyemiş bir kaç kaşık çorba falan kaçırdım ama yine de çok iyi diyorum kendime :)))

Love Ekim sizleri merak ediyorum nasılsınız nasıl gidiyor ? ben her gün 2 dilim tahıllı ekmeğimi kaşarla tost yapıyorum çok iyi oluyor bağırsaklarımıda çalıştırıyor kepeğimden de kek krep karışık tüketiyorum her gün meyve hakkımı yiyorum bu hafta ödül yapmadım henüz yarın yapıyım perşembe protein zaten iyi olur gibime geliyor ama yine de korkuyorum yemeye :)) alışamadım henüz adam gibi keyifle bir ödülüm olmadı henüz :))

Glshk sen geçebildin mi güçlendirmeye ?

Umarım diğer tüm dukan arkadaşlarım iyisinizdir yakında görüşmek ümidiyle hepinizi öpüyorum eksilerle uyanın her sabah inşallah

Son düzenleme:

ohh tatilin tadını çıkar, bizim yerimize de eğlen ben 5 gün sonra geçiyorum güçlendirmeye, şimdiden güçlendirmede yiyebileceğim şeyleri araştırmaya başladım ödül öğünlerinin hayalini kuruyorum son 400gr kaldı onu da verip geçmek istiyorum artıkk senin ne kadar oldu güçlendirmede? bi de güçlendirme de hiç kilo verdin mi? merak ediorum =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…