Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

afferrrimm kuzum sana,çok taktir ettim iradeni vallaa
bu arada ah bebişim ben sana haksızlık etmişim yaaa,spor yapmayan sportmenkediyi gördün müü;ciğer görmüş kedi gibi peynir görmüş fare gibi saldırmış herşeye
ama bir daha yapmıcak söz verdi gerçi vermedi ama ben öyle düşünmek istiyorum,hakikaten seninkiler bunun yanında kaçamak bile kalmadı
neyse artık hepberaber yeniden azimle saldırıya geçiyoruz,bu p.be inşallah hepimiz için güzel bildirimler olur.
bu arada gördün mü yaa ben yine +1000 ile uyandım,kırıvercem bu tartıyı en sonunda
neyse yine de 2 gün sonra _2000 çıkarım diye teselli edip canımı sıkmamaya çalışıyorum

Hoşgeldin fıstığım,

Alttan gördükçe kurdeşen döktük valla biz :)) Ama ben yapmaz dedim zaten medesa cım da kediciği görünce şükretti sana Kediciği de bin pişman ettik zaten yaptığına yapacağına, artık yapmayacak.

Bitanem benim, sen 2 güne kalmaz -2 göreceksin bak, demedi deme :)) O tartıcığa da haksızlık etme, eksi olaydı iyiydi ama :))

Ya bişey sorcam illaki light yoğurtmu yemek gerekiyor biz köyden süt getirtip yoğurtlarımızı öyle yapıyoruz onu yesem bi sorun olur mu ? Ay bu light yoğurtun tadı berbat bide birsürü aldım ne yapcam ben ya bilgisi olan birii yardım etsin .

kahvaltıda öyleydim sonradan açıldım medesam
ay light olanıda mı yasak. ben onu serbest sanıyordum.çok küçük bir parçaydı ama tamam dikkat edicem bundan sonra. dukan amcanın dediği gibi " başka şeylerin yağları ile beslenirseniz kendi yağlarınızı yakamazsınız"

hoşgeldin.... geçmiş benim de sabahtan beri okudğum bişi ama ben toplu değil ara ara okudum böylece foruma da laf yetiştirebildim
ideal kilon kendini iyi hissettiğin kilondur

sende benim gibi kaşar mı yedin daha önce? ay anammm burdaki kızlar pek bi eli maşalı çıktı ama iyi iyi benim gibi koca boğazı anca sizin gibiler terbiye eder

:26::26::26::26::26: tamam söz. tatile çıkana kadar kaçamak yok söz veriyorum tüm kk kadınlar huzurunda sözzzz

:18::18::18::18::18:

canım ya ben de veremiyorum son beş kiloyu normal yemekten neyi kastediyosunuz ya o ara kilo alırsa vücut

Canım, love01 yok sanırım burada, o ameliyat nedeniyle diyete devam edemedi, glshk da yolculuk yaptı diyete uyamadılar, onlar vücudun şaşırdığını söylüyorlar yeniden başlayınca vermişler. Ama ben hç denemedim, hiç kaçamak yapmadım. O yüzden çok fikrim yok ama kastettikleri diyete uymamak. :))

kızlar tavuk kıymasından köfte yapcam ben ama tavuk kıymasını nası yapcam?robotum yokki benim
yağsız kıymayla yağlı kıyma 10 tl fark ediyo en az.abur cubura para vermiyom en azından artık ondan kurtuldum:)) tadı kötü olmaz inşallah tavuk köftenin:))

canım, kasaptan tavuk köftesi, diye isteyebiliyorsun. onlar hallediyor
tadını beğenmezsen normal köftelik kıymayla karıştırabilirsin, nefis oluyor

canım yaa:))) kendimi direk Fatma teyze olarak gördüm, tezgahtakiler, satmışım, merdivenlere oturmuş ahanda kuşlara yem atıyom:)))
güzel olsun ömrün inşallah nesli

canım ya ben de veremiyorum son beş kiloyu normal yemekten neyi kastediyosunuz ya o ara kilo alırsa vücut
aah ah ben de bir 4 kilo vereceğim de galiba karşılıklı bekleşiyoruz
yine de tabiiki biz kazanacağız

Valla burası mafya gibi, giriş var çıkış yok, kaçamak yağarsan topuğuna sıkarız bak.

Ben de o yönde bir bilgi arıyorum kitapta, henüz bulamadım ama ev yoğurdu her halükarda hazır yoğurtlara göre daha az yağlıdır, zaten kaymağı da alınıyor, ben sütaş günlük süt ile mayalıyorum yoğurdumu, asla hazır yoğurt kullanmam, tadı çok değişik geliyor bana, içeriğinde de ne olduğu belli değil. Zaten bu diyetle hazır ürün kullanmaya başlayacağım sanırım, ekmek bile almıyoruz eve dışardan o derece yani hatta en zorlandığım şey tavuk bölümü, eve tavuk bile sokmuyordum şimdi haftanın çoğunluğunda tavuk yicem, yakında komşunun özgür tavuklarına dadanırım sanırım

hee vallaa iyiyidiii

bak ne güzel demiş adam dimi,eeee düştün artık aramıza çekeceğin var
perşembe bildirimde sen hele + çık,bak o zaman noluyorr
kuzum artık geçmişe dövünecek bişey yok.
yedin,içtin afiyet olsun.ama bundan sonrasında normalden daha da dikkatli davran ki fazla olumsuzluk yansımasın
walla yüklendiysek de kusura bakma ama şimdi sana ohhh afiyet olsun azcık da bizim için götür demek de olmazdı hani yani
sonuçta hepimiz birbirimizin iyiliği için uğraşıyoruz burda.birimiz kilo verince hepimiz vermiş gibi,birimiz alınca hepimiz almış gibi hissediyoruz.kaçamak durumu bile suçluluk yaratıyor pek çok arkadaşta.hatta bir arkadaşımız taaa fi tarihinde çok güzel bişey söylemişti : 'ben kaçamak yapınca hepiniz yemişsiniz gibi oluyorum,vicdan azabı çekiyorum' demişti çok hoşuma gitmişti

:26::26::26::26::26: tamam söz. tatile çıkana kadar kaçamak yok söz veriyorum tüm kk kadınlar huzurunda sözzzz

:18::18::18::18::18:

tatilin bu hafta sonu falan değil dimi

herkesin bünyesi farklı tabiki ama ben böyle bir riske giremezdim.çünkü amaniiin o normal beslenme bana bol bol + olarak geri dönebilirdi :18:

içimden geldi bugünkü menümü yazayım :125:

sabah beyaz peynır ve haslanmıs yumurta
ara ayran ve ekmeğimden bi lokma
öğlen azıcık tavuk doner ve 1 kase yoğurt
ara ayran ve bi lokma ekmek
tilaks çay

akşamı henüz bilmiyorum.:104:

kızlar en yakın örnegınız ben olacagım. yedım aldım kıloyu bakalaım daha fazla verebılecekmıyım. siz kendınızı rıske atmayın ben hepınızın yerıne yedım rıske attım..:125:

ben sizin bana bu fırçalarınızdan dolayı çok memnunum. şikayetçi gibi algılandı isem düzelteyim çok çok memnunum ve motive oldum. daha üçüncü günden kaçamak yapmakta hakikaten iş değildi. çok çok daha fazla dikkat edicem söz.. perşembe eksilerim olarak diye ümit ediyorum zira bir ayı aşkın zamandır kilom sabit artık kımıldasın lütfen :26:

evet tatilim bu haftasonu başlıyor.
cuma akşamı gidiyorum salı akşamı dönüyorum çok kısa bir tatil. bu zaman zarfında kaçamak yapmam diye söz veremem çünkü tatil ev gibi olmuyor ama bol bol yüzüp hareket edicem en az + ile dönmeye çalışcam...

Valla tatili bu hafta sonuymuş bak sen işe :)) Cumaya kadar zaptedelim bari belki faydası olur :))

Özel maillerime giremiyorum upuzuuun bişey çıkıyor, işyeri sisteminden olabilir takıldı sanırım, akşam evden de bakıcam tatlım

Valla tatili bu hafta sonuymuş bak sen işe :)) Cumaya kadar zaptedelim bari belki faydası olur :))

ay hakikaten bu hafta sonuymuş ben de geyik yapmıştım,inanamıyorum şu anda.sportmenkedi resmen 3 gün için söz vermiş
kedicik bak,ben senin yerinde olsam bir güzel yer içer jübilemi yapar tatilden sonra herşeye sıfırdan başlar,atağımı yapar seyirime geçerdim yine de sen bilirsin tabiki ama bu şekilde yaptığın Dukandan pek de olumlu sonuç alabileceğini zannetmiyorum
yani kendini hazır hissetmeden bu diyete başlamak pek doğru değil bence.çünkü ciddi irade gerektiriyor.tatilde de normal besleneceksen tatile kadar şu birkaç gün dikkatli beslen ama tatil dönüşü sıfırdan kaçaksız göçeksiz başla derim ben nacizane

İnşallah bir an önce iyileşir yavrucağım yaaa ( Off!! Allah yardım etsin..

Mutlu Pazarlar Dukancanlar..
Dün gece adet oldum kivraniyorum kivraniyorum agridan tatli kirizim tavan yapmis durumda..
Geçmiş olsun canım. geçmiştir herhalde ama Ben de regl öncesiyim. Hem doymuyorum, hem tatlı da tatlı dolaşıyorum deliler gibi :S Dün revani yaptım. Süper bişeymiş. Bi de şerbetli bir tatlı olunca gerçekten tatlı gibi yani Baya bi tat verdi bana :)) İnternetten aldım tabi tarifi. Valla ben adını bilmiyorum ama sanırım Simla'ymış Onun sitesi olsa gerek. Yediçe yiyesim geliyo. 4 kaşık kepekle yapılıyo. Geniş bir kaba döktüğüm için ince ama çok oldu Tam 8 parça :) Yedim yedim durdum Ben tatlandırıcı miktarını arttırdım ama Tarifi veririm isterseniz ya da bakabilirsiniz.

Halt etmiş o hıhhh Sen ona bakma.. Sadece sen önemlisin, sadece senin hissettiğin, senin istediğin önemli! Nişanlın da olsa, bu böyle.. Tabi ki sana zayıflamanı söyleyebilir, bunu isteyebilir.. Ama öyle kötü imalar falan... Iııhh! Moralini bozmaya hakkı yok!! Bunu senin iyiliğin için söylüyorsa tamam, ama yok sen kendinden memnun olduğun halde söylüyorsa, ben kızarım heee İnşallah sen de zayıflamak istiyorsundur ve inşallah başarırsın Sonra da hayırlısıyla terkedersin hihihi :)) Tabi istiyorsan yani :)

Bu senin başarın canım Tebrikleeeerr

bugün sevgilimden ayrıldım...saatlerdir ağlıyorum gözümde yaş kalmadı.abur cubura sarıp diyetimi bozmiycam.devam edicem.bnm için dua edin yalvarırım buna çok ihtiyacım var
Canıııımmm Severim ben seniiiii!!! Diğer anlattığını da okudum.. Oh ohhh!! Çok iyi yapmışsın... Değerini bilmemiş senin, haketmiş.. Sen de yakında çok mutlu olacaksın merak etme Bunu Allah'ın bir hediyesi olarak gör.. Devam etseydin kimbilir ne kadar üzülecektin.. "Ohh kurtuldum" de.. Bi aç kaya kalmaz, anlıcaksın zaten bunu
.....stresten mi bilmiyorum 1 kilo vermişim 2 günde...şaka gbi...hepinizi çok sevyorum.konuyla ilgili başka bişi yazmıycam.dukana devam,fıstık gbi olucaz hepimiz.buna çok çok çok inanıyorum...İYİKİ VARSINIZ...[/QUOTE]
Sen de iyi ki varsıınn :109: Ayrılığın işe yaradığı en önemli yer orası

Hoşgeldin.. Ama bunları anlatmak o kadar uzun sürer kii.... Sorduğum her şeyin cevabı var ama kitaptaa :44: Dukan'ın internet sitesinden bak kaç gün atak yapman gerektiğine, muhtemelen 2 ya da 3 çıkar. Ondan sonra da sırayla; 1 gün protein bir gün sebze+protein yap. Nelerin serbest olduğu da yazıyor zaten kitapta ve yulaf kepeğinin şart olduğu da yazıyor. Yulaf ezmesi olmaz, yulaf kepeği. Bu kadar anlatabildim.. Umarım işe yarar.
Hoşgeldiinn!! Özlettin kendinii!! 1-2 haftada verirsin aldıklarını..

Seyir Evresindeyim....
Kizlar bugünm Ligh Cola icsemmi cok istiyorum aslinda yok yok kitapta serbest yaziyor ama sen icme diyordum ama bugün icicem galiba Sizde iciyormusunuz hic:44:
Günde 3x330 ml izin var, söylemişler zaten arkadaşlar ama; çok içmeyi tavsiye etmiyorlar yine de.. ve amaaa yaz geldi. Kola ve ice tea çok tüketmeye başladım.. Elimden geldiğince sınırı aşmamaya çalışıyorum. Özellikle regl öncesiyim ve bu aralar daha çok aşıyorum o yüzden. Ama bi kaç güne normal bir insana dönücem umuyorum :))

Denicem.. Saol :81:

Ben bile bazen dışarda olduğum zaman falan, light bulamayınca normal peynir yiyorum, normal yoğurt yiyorum.. Ye artık canım sen dee :)) İçindeki Dukan artık abartmasın yanii

3 x 330 ml serbest
Hahahha Uyuya uyuya bi yerlerini büyütmesin ahahhaa

ben demiştim demeyi hiçç sewmem ama ben demiştimm bi süre normal yiyip bünyeyi şaşırtın farkı görünn diee kendi üzerimde test ettim onayladım darısı delyy.eee
Hala vermemiş olursam, ramazanda onu denicem biraz biraz artık zaten :)) Takatim kalmıcak yoksa :S hihih

Ben de ben deee... Hem yaz olduğu için arttırdım, hem de regl öncesi.. bilmiyom.. Bakalım.. sonumuz hayrolsun :))

Yaseminli çayım bitti benim de Allah'tan.. Aman Allah'ım Cuma günü kusacaktım nerdeyse.. O ne ağır bi aroma yaaa.. Böğğğ!! bi daha hayatta almaaamm Tadını da biliyordum aslında ama; daha çok zayıflatır dediler... Hadi bi daha deniyim dedim.. Yok anam yooook.. İnsanın içindekileri çıkarmak suretiyle zayıflatır ancak hihiih

Son düzenleme:

Valla ya medesa, kedicik tırmalatacak bizi valla :))

Kediciğim medesa doğru söylüyor, tatilde tamam kaçamak yap ama suyunu da çıkarma mümkünse

Gelince de ataktan başla ceza olarak, eee dedik burası mafya, her yaptığımızın bedelini ödüyoruz

kuzuu revani tarifini versene,ben bugün ekmek falan yapmayı planlıyorum.hazır fırın sıcakken onu da aradan çıkarayım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…