Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kuzum 3 kutu zero içebilirsin günlük.ama sen yine de mümkün oldukça az tutmaya çalış.içindeki tatlandırıcıdan dolayı bazı arkadaşlar duraksama yaşıyor tatlandırıcı sebebiyetiyle.

canım alırken yağ oranına bakmış mıydın ? yağ oranı max %10 olacak.
hem restauranttan sipariş edeceğin döner eminim ki bizim diyete uygun olmaz.yağ oranı yüksek olur

Güne çok mutlu başladım 7 lerle işim bitti artık 6 lara başladım bugün itibariyle 69.10 kiloyum -4.45 kilo geride kaldı Umarım 6 larada veda edereim 2.5 aya kadar

Ben simdi gittim gercektende 250ml lik Cola buldum 330 normal kutular ama 250 de var bi bak kuzum benim:18::26:

gunde 3 adet 330 ml içebilirsiniz. rahat olun..

Arkadaşlar benim profil resmim neden görünmüyor olabilir, profilimi açınca ben görüyorum ama forumda görünmüyor, bir fikri olan var mı?

canım avatara eklemen gerekıyor resmını.

arkadaslar günde 3 adet 330 ml içme hakkınız var..
sen varyaa cennete gireceksin he:)
ohh yaa, sık tüketmem hatta rejimden önce yılda 1-2 defa içerdim ama şimdi arıyorum kolayı

Güne çok mutlu başladım 7 lerle işim bitti artık 6 lara başladım bugün itibariyle 69.10 kiloyum -4.45 kilo geride kaldı Umarım 6 larada veda edereim 2.5 aya kadar

Sonunda 62.6 yı gördüm valla çok mutlu oldum =)

kızlar ikinizi de kutluyorum

kızlar bugünkü menüm ;
sabah 2 kaşık yulaf kepeğiyle süt
kahvaltı 3 dilim peynir,süt
öğlen 4 adet köfte ve yoğurt
aralarda neskafe ve dün akşam yaptığım ice tea
akşam da balık yemeyi planlıyorum

bu arada ilk defa yaptığım ice tea bu kadar güzel oldu,üstelik balık kokmuyor
her zamanki gibi iri yapraklı yeşil çayı koydum geniş bir kaba,üstüne sanırım her zamankinden fazla su koydum yani çok demli değil de açık bir çay demledim böylece acı da olmadı.ve her zamankinden fazla splenda koydum,1 tane çubuk tarçın ve rom aroması koydum.
splendayı çok kullanmak istemediğimden daha öncekilere az koyuyordum ama lezzetsiz oluyordu onlar.
bu seferki pek bir güzel olmuş canııımmmm
ama bunu içtiğimde zero içmeyeyim bari ki tatlandırıcı yüklemesi olmasın
bu arada dün güllü yeşil çay da aldım,o da fena değil.hiç değilse gül kokuyor bir de garip bişeyli daha aldım ama onu unuttum şimdi :26:

Ben hiç döner yemedim atak ve seyir dönemi boyunca, yiyen arkadaşlarım var ama yağ oranına mutlaka bakmalısın ve % 10 un altında olmalı. Restoranlarda da yağsız olan dönerler var, arkadaşım yedi yanımda ordan biliyorum, kıyma değil de etten yapılmış bulursan onların yağı net görünüyor zaten ayırırsın ama bana zor geldi

şimdi korkar yemezsen korumada yediginde geri kilo alırsın cunku vücudun alısmamıs olacak,,farkındasın dimi??

Evet canlarım, yemeliyim, alışıcam yapabilirim

Regl döneminden canım, birden vereceksin regl bitince, sadece sabırlı ol.

Evet, bravo gerçekten, silahları kuşandın geldin, 400 gr nedir ki ya, sudur, ödemdir zaten, 4 gün sürmez bile

Ha şöyle ben de kilo vermiştim sevindiğim tek yan bu oldu önce sensin önemli olan ve ilahi adelet denen şeye öyle inanıyorum ki erkeklerin burunları geç sürtüyor buna da inanıyorum 2.kez affetmişsin bir daha aynı şeyleri yaşamak istemiyorsan arayıp sorduğunda geri döndüğünde pas verme arkadaşım her şey bizim için çünkü kendin için en önemli sensin :)

kuzum 3 kutu zero içebilirsin günlük.ama sen yine de mümkün oldukça az tutmaya çalış.içindeki tatlandırıcıdan dolayı bazı arkadaşlar duraksama yaşıyor tatlandırıcı sebebiyetiyle.:

arkadaslar ben bu sıcak havalarda sureklı ıce tea ve zero tuketıorum
kıs olsa bu kadar olmasdı sanırım
3 kutu ıcıorumdur ayrıca splendada kullanıorum ıns bu dedıgınıs duraksama olmas gozum korktuuuuuuuuuu :)

kuzum 3 kutu zero içebilirsin günlük.ama sen yine de mümkün oldukça az tutmaya çalış.içindeki tatlandırıcıdan dolayı bazı arkadaşlar duraksama yaşıyor tatlandırıcı sebebiyetiyle.

ayy öylemi tatlim yok ben daha icmem cok sevmem zaten bosu bosuna duraksamasin bugün sadece birazcik basim döner gibi oldu icsem iyi olur diye düsündüm yanimda suan yarisini ictim yarisi kaldi

canım alırken yağ oranına bakmış mıydın ? yağ oranı max %10 olacak.
hem restauranttan sipariş edeceğin döner eminim ki bizim diyete uygun olmaz.yağ oranı yüksek olur

evet yağ oranına baktım, uygun yağ oranı ama tadı değil

Yakınımdaki restorantta yağsız döner var, yada en azından yağını ayıklayıp veriyorlar sanırım, ben yağlı yiyemediğim için yağsız istiyorum hep zaten.

KIzlar birsey sorucam birsey aklimi cok karistirdi.....ben hani daha gzel sonuc aliniyor diye 5+5 yapmak istiyordum ramazana kadar ramazan ise hergün dönüsümlü....ama kitapta yaziyork üst tarafi alt tarafindan daha ince olup selülit derdi olan bayanlar 2+5 yapsin yaziyor ben ne yapayim simdi anlamadimki :18: hani iki gün sp iki gün sp+sebze

Sonunda 62.6 yı gördüm valla çok mutlu oldum =)

Bravo kızlar, daha çoook eksiler göreceksiniz, bizden ayrılmayın.

Afiyet bal olsun canım benim.

Yaa medesam ben hiç yapmadım o ıce tea yi ama şimdi seninkini yapayım bu akşam. Rom aroması ve tarçın süper olur bence de, teşekkür ederim.

O yaseminli yeşilçay var ya almıştım bitirmek istiyorum ama daha sabah içtim, her seferinde söylediğin aklıma geliyor, sahiden çiçek yiyormuşum gibi geliyor ne kadannn kötü ya, ama içiyorum valla. Sadece şunu biliyorum bir daha asla almam Ben bi de baharatlı yeşil çay aldım Chai yazıyor, o nispeten daha iyi ama evde demleme daha sevimli geldi.

Fıstığım nasılsın, neler yaptın, medesa cığımın beni gördüğü gibi gördüm seni ama ses alamadım

Şu raporunu ver bakalım müsait olunca :)) Görüşmeyeli kendin için ve Dukan için ne yaptın

Sekercim moralini yüksek tut güzelim daha cok gencsin daha güzel kismetler cikar karsina..Hakkinda hayirlisi olsun canisim..Diyete devam hiccc takma bile..

Benim arkadasim Türkiye den bana yakin bir yere tatile geldi ailesiyle yarin da bana ugrayacak insallah..Uzun zamandir tanisiyoruz internnetten tanistik seneler önce..Mutfaktayim karavan la geldikleri icin onlara yolluk felan hazirliyorum...aslinda cok heyecanliyim..mutluyum aklimda da sizde...

Gözün aydın canım, kolay gelsin, ne güzel internetten tanışıp uzun yıllar arkadaşlığı sürdürebilmek. Biz de kader arkadaşlığı yapıyoruz burda, yüzlerimizi görmesek de kalplerimiz iletişim kuruyor, merak ediyoruz, hele ben işi gücü bıraktım valla Allah sonumu hayır etsin.

Tesekkür ederim canim inanki öyle ikinci cocuguna hamileydi tanistigimizda simdi 6 yasinda nerdeyse..Sizden iyi olmasin cok iyi kari koca dis doktoru..ikiside..Huyunu suyunu biliyorum da ne severler onu tam bilmiyorum elim ayagima dolasiyo buna ragmen isi gücü birakip forumdayim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…