Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaslar ben bu sıcak havalarda sureklı ıce tea ve zero tuketıorum
kıs olsa bu kadar olmasdı sanırım
3 kutu ıcıorumdur ayrıca splendada kullanıorum ıns bu dedıgınıs duraksama olmas gozum korktuuuuuuuuuu :)

ayy öylemi tatlim yok ben daha icmem cok sevmem zaten bosu bosuna duraksamasin bugün sadece birazcik basim döner gibi oldu icsem iyi olur diye düsündüm yanimda suan yarisini ictim yarisi kaldi :KK1:

kısslaaarrr abartmayın yaaa,tatlı ihtiyacı hissettiğinizde falan için arada.:nazar:
ben de duraklamaya neden olmadı.haa belki tüketmesem daha da mı hızlı verirdim bilemiyorum ama ben şikayetçi değilim gidişattan :KK8:
eğer onu da tüketmezseniz bu sefer şekeriniz düştükçe deli gibi başka tatlılar ister canınız.arada içmek iyi bence,krizlerin önüne geçiyor.kısıtlamayın kendinizi o kadar da,özgür yiyecek içeceklerinizin tadını çıkarın bence :KK56:
arada yoğurtun içine tatlandırıcı,vanilya aroması yada tarçın falan da koyup gayet güzel tatlı gibi yiyebilirsiniz,ben çok sevdim o şekilde yemeyi.light gazoz,light ice tea,zero da canınız tatlı çektikçe için.günde 3 kutu az değil zaten.ama her gün de mutlaka 3 kutu içmeyin demek istiyorum :KK34:

evet yağ oranına baktım, uygun yağ oranı ama tadı değil :KK53::KK53:

Yakınımdaki restorantta yağsız döner var, yada en azından yağını ayıklayıp veriyorlar sanırım, ben yağlı yiyemediğim için yağsız istiyorum hep zaten.:KK56:

restauranttakinin yağsız olduğundan eminsen iyiymiş o yaa,yanında götüremediğin zaman ordan yersin mis gibi :KK56:

KIzlar birsey sorucam birsey aklimi cok karistirdi.....ben hani daha gzel sonuc aliniyor diye 5+5 yapmak istiyordum ramazana kadar ramazan ise hergün dönüsümlü....ama kitapta yaziyork üst tarafi alt tarafindan daha ince olup selülit derdi olan bayanlar 2+5 yapsin yaziyor ben ne yapayim simdi anlamadimki :18: hani iki gün sp iki gün sp+sebze

kuzum bence 1+1 yapmalısın,5+5 de zorlanırsın diye düşünüyorum.kaldı ki kitapta da yazıyor sonuçta aynı kiloyu veriyorsun.
haa alt tarafı inceltmek için diyorsan sen bilirsin 2+5 yapabilirsin ama ben buralarda hiç rastlamadım onu yapana :KK9:
bol bol yürü selülit falan kalmaz :KK34:

Bravo kızlar,:nazar::nazar: daha çoook eksiler göreceksiniz, bizden ayrılmayın.
grouphugg.gif

Afiyet bal olsun canım benim. :KK16:

Yaa medesam ben hiç yapmadım o ıce tea yi ama şimdi seninkini yapayım bu akşam. Rom aroması ve tarçın süper olur bence de, teşekkür ederim.:KK19:

O yaseminli yeşilçay var ya almıştım bitirmek istiyorum ama daha sabah içtim, her seferinde söylediğin aklıma geliyor, sahiden çiçek yiyormuşum gibi geliyor ne kadannn kötü ya, ama içiyorum valla. Sadece şunu biliyorum bir daha asla almam :KK9:Ben bi de baharatlı yeşil çay aldım Chai yazıyor, o nispeten daha iyi ama evde demleme daha sevimli geldi.

ekimim canım,valla bu da benim en güzel yaptığım ice tea oldu.suyu fazla koyunca iyi oldu,açık bir çay oldu.diğer türlü koyu olunca çay acı oluyordu.rom ve çubuk tarçın da güzel oldu.vanilya aromasıyla yapıyordum daha önce,bu kadar güzel olmuyordu.
ay çok şükür ki ben o yaseminliden kurtuldum ama şimdi de güllü aldım,o da bir hoş yani.çiçek bahçesinde gibiyim :KK9:

Fıstığım nasılsın, neler yaptın, medesa cığımın beni gördüğü gibi gördüm seni ama ses alamadım :KK9:

Şu raporunu ver bakalım müsait olunca :)) Görüşmeyeli kendin için ve Dukan için ne yaptın :KK16: :emir_bebek::emir_bebek:

heheheh ben de gördüm dely'i,bekledim raporunu yazar diye ama çaktırmadan süzülmeye çalışıyor sankim,bana sorarsan hafta sonu biraz erik yemiş :KK9::KK9:

Esime yakalandim cok isim var diye onada görev verdim simdi bana diyoki otur askim otur yarin yulaf kepeginden krep ikram edersin misafirlerine hahahahaha

sağolun kızlar. bende cumaya kadar saf proteın yapmayı dusunuyorum. spor bu ara cok zor bitanecik oğlum hasta.:emir_bebek:
ama tatılde de bır guzel iltifatlar almısım anlatamam. istisnasız herkes farkettı. dıyetımın sırrını ogrenmeye calısanlar cok oldu.

sınırlı izinli zaten iç bence. içmezsen daha kötü kaçamaklara baslaman an meselesi. engel oldukça daha zararlı kaçamaklara baslanıyor genelde. lokur lokur iç. baloncuklarının boğazını gıdıkladıgını hisset içereken. agzından, boğazından midene çossss diye gittiğini. oyyy oy olsada içsek. ama ben limitimi doldurdum.sana afiyet olsun kuzu...:KK9::KK9:

ufaklığa geçmiş olsunnn...:2:

hehehehe sen sana fırça atalım diye yazdın buraya demek ha,eğer istediğin gerçekten buysa ellerimi belime koyup başlayabilirim hemen :KK20:
kuzu artık yapacak bişey yok,şaka bir tarafa cidden abartmışsın.yani bazı arkadaşlar da kaçamak yapabiliyorlar ama onların ki yine de daha masum oluyor bence.senin ki diyette olmadığımız zamanlar için bile gereğinden fazla yağlı ve kalorili şeyler :KK50:
bundan sonra hiç kaçamak yapmayacağına söz verdiğini düşünerek bu vukuuatı unutabiliriz şimdilik sanırım :KK34:
------------------------------
ben atmıştım dimi fırçanı :KK9::KK9:
evet bence hergün tartılın ki değişimi görün,kilo verirseniz sevinirsiniz + görürseniz de nerde yanlış yaptığınızı sorgularsınız :KK34::

ivit
fırçamı sen atmıştın medesam.. benim tüylerde ( kediyim yaaa ) pırıl pırıl oldu o fırçadan sonra..

bu arada bugün ne yedim paylaşim

sabah kalkınca : bir bardak su bir bardak süt

09.00 ofiste kahvaltı. bir adet haşlanmış yumurta, iki ince dilim pastırma, bir dilim kaşar.
öglen : iki yemek kaşığu tavuk sote bir bardak cacık, 3 yemek kaşığı kadar salata...

tüm gün arım kupa siyah bir kupa yeşilçay, bir nescafe, üç türk kahvesi.. 2 lt su..
kahveler çok ama sabah süt içince birde pazartesi ya dünde kına vardı geç yattım allahım uyanamadım bir türlü. öyle ki finans mdr nün odasına gittim kadından tatlandırıcı isticem kadından aldım kaşeyi basıyorum elime allahım bir türlü tatlandıcı avucuma düşmüyo ay bi baktım elimdeki kaşe tatlandırıcı kutusu değil amma da güldük ha kadınla :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Canım benim, birlikte başarıyoruz, sen de iyi ki varsın:KK16:
-------------

Ben hiç peynirimi yemedim daha:KK9: Korkuyorum:KK9: Sadece Adapazarındaki güçlendirme günümdeki yaz sofrasında karpuzla 2 kesmeşeker kadar yedim tam yağlı peynir onu da kaçamak yaptım diye korkarak :)) Tost a başlamak iyi fikir, kaşarı da nasıl özledim yaaa, bak şimdi.:KK56:

canımsınız yaa:KK16::KK16::KK16:
bu arada sen güçlendirmedesin ve peynir yemeye korkuyorsun ben seyirde peynir yiyorum onu bırak dün afedersin danalar gibi kaçamak yaptım alllahım ya size bakınca ben çok pişman oldum napmışım kendime yaa.:26: çok dayaklık sopalık bişiyim ben çooooooooooooooookk :KK53::KK53::KK53:

kızlar bugünkü menüm ;
sabah 2 kaşık yulaf kepeğiyle süt
kahvaltı 3 dilim peynir,süt
öğlen 4 adet köfte ve yoğurt
aralarda neskafe ve dün akşam yaptığım ice tea
akşam da balık yemeyi planlıyorum :KK56:

bu arada ilk defa yaptığım ice tea bu kadar güzel oldu,üstelik balık kokmuyor :KK9:
her zamanki gibi iri yapraklı yeşil çayı koydum geniş bir kaba,üstüne sanırım her zamankinden fazla su koydum yani çok demli değil de açık bir çay demledim böylece acı da olmadı.ve her zamankinden fazla splenda koydum,1 tane çubuk tarçın ve rom aroması koydum.
splendayı çok kullanmak istemediğimden daha öncekilere az koyuyordum ama lezzetsiz oluyordu onlar.
bu seferki pek bir güzel olmuş canııımmmm :nazar:
ama bunu içtiğimde zero içmeyeyim bari ki tatlandırıcı yüklemesi olmasın :KK34:
bu arada dün güllü yeşil çay da aldım,o da fena değil.hiç değilse gül kokuyor bir de garip bişeyli daha aldım ama onu unuttum şimdi :26:

ay bu ice tea tarifini çok sevdim bende eve gidince yapacam. rom aromamda var oh misssssss :KK16::KK16:

Tesekkür ederim canim inanki öyle ikinci cocuguna hamileydi tanistigimizda simdi 6 yasinda nerdeyse..Sizden iyi olmasin cok iyi kari koca dis doktoru..ikiside..Huyunu suyunu biliyorum da ne severler onu tam bilmiyorum elim ayagima dolasiyo :KK52::KK52:buna ragmen isi gücü birakip forumdayim..:KK9::KK9:

Esime yakalandim cok isim var diye onada görev verdim simdi bana diyoki otur askim otur yarin yulaf kepeginden krep ikram edersin misafirlerine hahahahaha

Hahaha çok güldüm ya, ama yulaf kepekli krepi de küçümsemesin bol çeşit var, hele bir de simlanın sayfasındaki tarifleri görse, normal yemekten vazgeçer.:KK9::KK9:

kısslaaarrr abartmayın yaaa,tatlı ihtiyacı hissettiğinizde falan için arada.:nazar:
ben de duraklamaya neden olmadı.haa belki tüketmesem daha da mı hızlı verirdim bilemiyorum ama ben şikayetçi değilim gidişattan :KK8:
eğer onu da tüketmezseniz bu sefer şekeriniz düştükçe deli gibi başka tatlılar ister canınız.arada içmek iyi bence,krizlerin önüne geçiyor.kısıtlamayın kendinizi o kadar da,özgür yiyecek içeceklerinizin tadını çıkarın bence :KK56:
arada yoğurtun içine tatlandırıcı,vanilya aroması yada tarçın falan da koyup gayet güzel tatlı gibi yiyebilirsiniz,ben çok sevdim o şekilde yemeyi.light gazoz,light ice tea,zero da canınız tatlı çektikçe için.günde 3 kutu az değil zaten.ama her gün de mutlaka 3 kutu içmeyin demek istiyorum :KK34:

restauranttakinin yağsız olduğundan eminsen iyiymiş o yaa,yanında götüremediğin zaman ordan yersin mis gibi :KK56:

ekimim canım,valla bu da benim en güzel yaptığım ice tea oldu.suyu fazla koyunca iyi oldu,açık bir çay oldu.diğer türlü koyu olunca çay acı oluyordu.rom ve çubuk tarçın da güzel oldu.vanilya aromasıyla yapıyordum daha önce,bu kadar güzel olmuyordu.
ay çok şükür ki ben o yaseminliden kurtuldum ama şimdi de güllü aldım,o da bir hoş yani.çiçek bahçesinde gibiyim :KK9:

heheheh ben de gördüm dely'i,bekledim raporunu yazar diye ama çaktırmadan süzülmeye çalışıyor sankim,bana sorarsan hafta sonu biraz erik yemiş :KK9::KK9:

Çiçeklerden tarçın a ve rom aromasına geçmek istiyorum beeeen, çok sağolasın medesam.
:KK16::KK16:

Dely cime de üzülmüştün halbuki sabah 2 sarmaya laf ettim diye, daha büyük kabahat mi işledi ki:44: Hiç sanmam ama kararlıydı, yapmamıştır, yapmamıştır dimi :KK9:

alıntılarımın hepsi gitmiş, ne oldu ki acep :S
güneyli kuzum, topiğimizin işportacısı, eminönü kılavuzum, canım benim :KK30:senin alıntın kalmış bi :))
hayırlı olsun nesli
bisiklet kimin için merak ettim
bana da lazım bir tane :KK9:

biz flörtten berii (uzuuun yıllar önce yani :KK24:) bisiklet tepesinde yaşıyorduk.. 2007 de ev yaptık inşaat, sonrasında hep erteledik.. babamlar buraya yerleşince (ki akçay bisiklet cenneti) bu gelişimde benimkini getirdik.. ay iyiki de getirmişiz keşke ikisini de getirseymişiz, 5 dk boş kalmıyo, bu sıcakta elzemm yahu, ohhh püfür püfürr düz ayakk:KK55:

Kestane_sekeri'm harikasın bize göründüğün gibi olmaya devam et tatlım.. (yani; tatlı, zeki, ders almış ve de fıstık olmaya devamm):KK16:
güçlendirme tayfasııı gelioz geliyozzz dört nala geliyozz:KK4:
aysenaben de karavan istiyorummm 15 sene oldu hayallerim emekli olcek neredeyse, nerede bu beyaz lastikli karavan yahuuu:KK31:

ivit
fırçamı sen atmıştın medesam.. benim tüylerde ( kediyim yaaa ) pırıl pırıl oldu o fırçadan sonra..

09.00 ofiste kahvaltı. bir adet haşlanmış yumurta, iki ince dilim pastırma, bir dilim kaşar.
öglen : iki yemek kaşığu tavuk sote bir bardak cacık, 3 yemek kaşığı kadar salata...

tüm gün arım kupa siyah bir kupa yeşilçay, bir nescafe, üç türk kahvesi.. 2 lt su..
kahveler çok ama sabah süt içince birde pazartesi ya dünde kına vardı geç yattım allahım uyanamadım bir türlü. öyle ki finans mdr nün odasına gittim kadından tatlandırıcı isticem kadından aldım kaşeyi basıyorum elime allahım bir türlü tatlandıcı avucuma düşmüyo ay bi baktım elimdeki kaşe tatlandırıcı kutusu değil amma da güldük ha kadınla :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada sen güçlendirmedesin ve peynir yemeye korkuyorsun ben seyirde peynir yiyorum onu bırak dün afedersin danalar gibi kaçamak yaptım alllahım ya size bakınca ben çok pişman oldum napmışım kendime yaa.:26: çok dayaklık sopalık bişiyim ben çooooooooooooooookk :KK53::KK53::KK53:

ay bu ice tea tarifini çok sevdim bende eve gidince yapacam. rom aromamda var oh misssssss :KK16::KK16:

Haha, çok güldüm ben de ya, ben de okuyunca gözümde canlandırıyorum ve tabii bastım kahkahayı :KK52:

Kaçamaklara gelince de burada artık yapamazsın kaçamak falan, yapınca başına neler geliyor gördün işte:KK9::KK9: Çeteyiz biz çete :KK1:

Evet canım ben güçlendirmedeyim ama geçmişte çok zorlandım kilo vermede ve kitabı okuyunca hipnoz oldum, dukan bana parmak şıklatmadı sanırım ondan böyle kaldım ben:KK53::KK53:

ufaklığa geçmiş olsunnn...:2:

ivit

kız o kaşar ne demek huuuu ay sen bana dely'i aratmayacaksın anlaşılan :KK9:
yapın ice tea'yi bence bu haliyle seveceksiniz.
fakat aromaları çok abartmadan koyun, isterseniz tadına baka baka ilave edin.
romda değil ama vanilya aromasında çok koyduğunuzda tadını acılaştırıyor.
ayy bende bu akşam irmik tatlısı yapsam çok iyi olacak,tatlı çekiyor canım hafiften.epeydir yapmamıştım :KK34:

Haha, çok güldüm ben de ya, ben de okuyunca gözümde canlandırıyorum ve tabii bastım kahkahayı :KK52:
Kaçamaklara gelince de burada artık yapamazsın kaçamak falan, yapınca başına neler geliyor gördün işte:KK9::KK9: Çeteyiz biz çete :KK1:
Evet canım ben güçlendirmedeyim ama geçmişte çok zorlandım kilo vermede ve kitabı okuyunca hipnoz oldum, dukan bana parmak şıklatmadı sanırım ondan böyle kaldım ben:KK53::KK53:

bizde yerlere yattık gülmekten.. böyle saflıklarım çok oluyo benim sorma hehehhehe:KK53::KK53::KK53::KK53:
valla sizin gibi çeteye can kurban. sayenizden bu garip kedide bi kaç kilo verecek inşallah. ne güzel ortam ya bayıldım valla size iyi ki gelmişim buraya yoksa motive filan olamicaktım. güçlendirme konusunda darısı bana ve diğer tüm seyirmen arkideşlerimin başınaaa:KK53::KK53:

yapın ice tea'yi bence bu haliyle seveceksiniz.
fakat aromaları çok abartmadan koyun, isterseniz tadına baka baka ilave edin.
romda değil ama vanilya aromasında çok koyduğunuzda tadını acılaştırıyor.
ayy bende bu akşam irmik tatlısı yapsam çok iyi olacak,tatlı çekiyor canım hafiften.epeydir yapmamıştım :KK34:

şeyyy peynir şeysi:KK53::KK53::KK53: o peynir kaşarı :KK53::KK53::KK53:
evet light değildi ama gerçekten ince bir dilimdi çok iştahsızımo yüzden yedim ( tütüüüüü maşallah bu ara:nazar::nazar: ):KK53::KK53:

kızlar tavuk kıymasından köfte yapcam ben ama tavuk kıymasını nası yapcam?robotum yokki benim:KK17:

bazı marketlerde hazır satılıyo şekercim. ç.ğrı diye bir market var orada bulabilirsin size ykın var mı bilmem ama.. yada kasaba çektirebilirsin rondoda çok güzel oluyo. ben biberlerimi tavuk eti ile doldurdum normalde pek gögüs eti yiyemiyordum ama evvela soya sosuna yatırdım sonra çektim rondodan iyi oldu yumuşacık oluyo:KK34:

Son düzenleme:
evet light değildi ama gerçekten ince bir dilimdi çok iştahsızımo yüzden yedim ( tütüüüüü maşallah bu ara:nazar::nazar: ):KK53::KK53:

bazı marketlerde hazır satılıyo şekercim. ç.ğrı diye bir market var orada bulabilirsin size ykın var mı bilmem ama.. yada kasaba çektirebilirsin rondoda çok güzel oluyo. ben biberlerimi tavuk eti ile doldurdum normalde pek gögüs eti yiyemiyordum ama evvela soya sosuna yatırdım sonra çektim rondodan iyi oldu yumuşacık oluyo:KK34:

buyuk marketlerden cektırebılırsen özellikle tawuk gogsunden gayet ıı olur bence
afiet olsun

evet o market var yakınımda ama hiç görmedim belki rica etsem yaparlar...bi sorim bakalım.artık gerçekten kırmızı ete para yetiştiremiyorum ya...:KK37:

evet o market var yakınımda ama hiç görmedim belki rica etsem yaparlar...bi sorim bakalım.artık gerçekten kırmızı ete para yetiştiremiyorum ya...:KK37:

kırmızı et gerçekten pahalı o yüzden kıyma ihtiyaçların için tavuk kıyması ile karıştırıp daha çok kıyma elde edebilirsin:KK34:

ben demiştim demeyi hiçç sewmem ama ben demiştimm bi süre normal yiyip bünyeyi şaşırtın farkı görünn diee:KK1: :KK1: kendi üzerimde test ettim onayladım:KK53: darısı delyy.eee :KK1:

canım ya ben de veremiyorum son beş kiloyu normal yemekten neyi kastediyosunuz ya o ara kilo alırsa vücut:KK43:

kızlar tavuk kıymasından köfte yapcam ben ama tavuk kıymasını nası yapcam?robotum yokki benim:KK17:

valla ben de tavuk kıymsından köfte yapmak istiyorum ama henüz kısmet olmadı :KK50:
büyük marketlerde çekiyorlar bildiğim kadarıyla yada kasaptan da çektirebilirsin,şimdiden afiyet olsun :KK56:

iştahsızsın diye kaşar mı yedin :KK9::KK9:
kuzum o kaşarın light'ı bile izinli değil ama ille de yiyeceksen light tercih et bari.biliyorsun kaşar,genel olarak peynirlerin içinde en yağlısı :KK19:
bu arada soya sosu da iyiymiş yani :KK34:

:KK1::KK1::KK1: Burdayım burdayııımmm :)) Yazılanları okiyim dedim ama; hepsini okumak ne mümkün :) Haftasonu yazılanları atlaya atlaya okudum da bugünküleri es gemiyim dedim :KK34: Neler olmuş neler bitmiş :nazar: :KK51: Bi de iş yapıyorum arada :p O zaman da forum açık kalıyo kimi zaman, gönlüm hep sizle oluyo hihi :KK1: online görülüyorum ama çalışyıo oluyorum :)
Dedikodum da yapılmış baya heee :KK1::KK1:

....................
Yemedim bişeeeyy yemediimmm :)) Kaçamak falan yapmadım yahuuu :KK70: İnsanın adı çıkacağına... hihiih :KK1: Neler neler yiyenler var, ben en kaçamaksızım bikerem hıhhh :KK19: Ben eve almıyorum ki yasak şeyleriii. Annemlerde vardı, ordan yemiştiimm. Yine gitsem, yine erik varsa, yine yerim hem :)) Yediğim erik olsun yahuuu..

delyyyy:KK52::KK52::KK52::KK52:
nerdesin delyyy:KK52::KK52::KK52:
alttan alttan bakma hadi gel :KK52::KK52::KK52::KK52:
Geldim sporcum geldiiimm :KK8::KK8: :))

................
Dely cime de üzülmüştün halbuki sabah 2 sarmaya laf ettim diye, daha büyük kabahat mi işledi ki:44: Hiç sanmam ama kararlıydı, yapmamıştır, yapmamıştır dimi :KK9:
:))Yok canım yoookk! Yemiyorum hiç. Sadece dün biraz fazla salata yemiştim. 2 gün protein yicem sanırım. Onun dışında bi vukuatım yok. Hatta Cumartesi evde spor yapmıştım, dün de piknik gibim bişi yaptık, orda dağ taş çok yürüdüm. Bugün yorgunluktan zor uyandıımm.. Regl öncesi olduğum için sanırım, karnım kocaman. 1-2 aydır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm, onlar da daha ne vercen dediler.. Ama eski halimlekıyaslıyo onlar, ben daha eski halimle kıyaslıyorum.. 1-2 kilo daha vermeden rahat edemicem.. Oturunca sarkan şu göbeği istemiyoruuummm!! :KK20::KK20:
.......
Kız neyimi gördün..? Böhüüüüü :KK14: Daha napiyim yahuuu!? Ben başlayalı 3 ay olmuş. Toplasan 2-3 kaçamağım var, minik minik. 1'i çoktu sadece. Elimden de dahası gelmiyooo :KK43:( Reddettiklerimi buraya yazmıyorum yani.. Dün neler reddettim, artık millet sinir oluyo, abartıyosun yeter diyo. Biraz ye, ne olur bari şu kadarcık ye, ay ucundan al bari.. falan. yemiyorum, sinir ediyorum milleti..

Son düzenleme:
X