Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Seyir Evresindeyim....

Kizlar bugünm Ligh Cola icsemmi cok istiyorum aslinda yok yok kitapta serbest yaziyor ama sen icme diyordum ama bugün icicem galiba Sizde iciyormusunuz hic:44:

Pff haklısın yaa..:26::26::26: ipin ucu epey kaçtı ama azar azar yedim hepsinden.. olsun yine de suçluyum.. bi daaa olmucak zaten böyle özel davet yemek vs olmasa zaten bu diyet çok kolay olacak
ben de sokmuyorum hayatıma ama onlar beni buluyo yaa. yiycek bişide yoktu ki sadece kaçamaklı ıvır zıvırç. off tamam bide utanmadan konuşuyorum dimi.. sustum

canlarım...iyiki varsınız.bütün yazdıklarınızı okudum.bu konuyla ilgili son kez yazıp konuyu kapatıcam,benim yüzümden topicimiz kilitlenmesin.cmt yanımdaydı.tesadüf eseri tlfnu elime aldım gelen kutusunda bişi yoktu ama gönderilen kutusunda bi kıza atılmış birsürü msj vardı.sen kadının dibisin,ne kdr güzelsin,sesim ninni gbi mi geldi bebeime,eve ne zmn gidiceksin cam açalım vs gbi...okuldan arkadaşım dedi.yalan olduğunu biliyodum snradan itiraf etti yeni tanışmış facebooktan yeminler etti arkadaşım diye.insan arkadaşına böyle şeyler yazarmı Allah aşkına?defalarca özür diledi,ağladı bende çok ağladım...ayrıldım.bu 2.kez oluyo ve affettikçe daha kötü oluyo bunu anladım.inşallah Rabbim bana çektirdiği acıların 10 katını 100 katını çektirir ona.ben hiç hata yapmadım,mutlu olalım diye çabaladım hep.hak etmemiş...yazık oldu 2seneme.böyle bi adama verdim 2 yılımı.diyeti asla bırakmıycam sabah yulaf keğekli mücverimi yedim yeşilçayımı içtim.tam gaz devam sporuda bırakmıycam.hepiniz çok haklısınız kimse benden daha değerli değil.kilo verdiğimde elbet görücek beni o zmn çok pişman olucak işte beni kaybettiği için.dün geceden beri hiç konuşmadık.aramadım aramıcamda.ararsa da açmıycam.ben bunları hak etmedim.yanımda olduğunuziçin çok teşekkür ederim.bu arada stresten mi bilmiyorum 1 kilo vermişim 2 günde...şaka gbi...hepinizi çok sevyorum.konuyla ilgili başka bişi yazmıycam.dukana devam,fıstık gbi olucaz hepimiz.buna çok çok çok inanıyorum...İYİKİ VARSINIZ...

şekerim surda tek güçlendirme arkadasım sensin,,ekinsuda yok ztn beni yalnız bırakma amaa olmuorrr böleee bende sana soracaktım naptın diee cnm bende yemedim ama ben hafta ortası basladım die 5 günde agır olmasın dedim.bu hafta yicem.hafta sonu forumları cok arastırdım herkes bu izin werilenleri yememiz geerktigini,,vucudu yawas yawas normal duzene alıstırma fıkrı ıcınde..kesınlıkle ekmegı weya meywe hakkınızı yememezlık yapmayın vs gibi seyler okudum..we aslında gayette mantıklı cunku vucudun yawastan alısması lazımkı korumada afallamasın ben hergun ekmegımı tost yaparak yıorum Proteın gunu dısında.bu hafta nısastalı ogun hakkımdad bulgur pilavı yemeyi dusunuorum..her gun meywemıde yıorum..tartıda cumrtesı sabah wc sonrası 54,1 geldım bugun 54,4 ama napım 54.lü rakamlarda kalayımda 100-200 aramıorum artk..reglde oldum belki bu hafta protein gununden sonra daha az cıkarım yanı inşş umudum oo sende yiosun meyweyi,ekmegi vs dimi?

Sen sihirli tartına güven canım, son yılların en hızlı kilo vericisisin maşallah Senin tartı sürprizli

Tecrübeyle sabit değil mi tatlım

Süpersin canım, geçmiş olsun, perçem merçem halletmişsin ya, gözün aydın. Sudur o su

Valla şekerim medesa gerekeni söylemiş, bundan sonra yaparsan elinden kurtuluşun olmaz ona göre, iyi de yapar ben çok faydasını gördüm.

ayy valla çok utandım naptım gerçekten yaa. oysaki o kadar başarılı ve 0 kaçamaksız bir haftasonu geçirmiştim ki bir çuval inciri berbat ettim. çok haklısın yaa..
ay olur mu yanlış anlamam ciddiye alıp cvp verdin çok teşekkür ederim. her ne olursa olsun gelip size yazıyorum ki bana kızın fırça atın bir daha yapmamamda çok etkili oluyor çoook teşekkür ederim canım benim

ben ticker'ımı güncellemeyi unutmuşum bu aradaa son 400gramım kaldıı ve güçlendirmeye son 5 gün yani hergün 100 gram verip bitirmek istiyorum seyiri, 4 ay oldu yahuu yeter artık gidicem ben

tebrik ederim çok sevindim darısı başımıza

her gün tartılmak bence de çok mantıklı. artı gelirse daha çok dikkat ediyor insan. bu arada gözün aydın

evet 5 gün atak yaptim toplamda bugün 8. günüm seyire devamm kacamak hiiicc yapmadim, yapmayada niyetim yok (büyük konusmiyimda) valla 2 senedir biktim diyetlerden, dukan benim kurtatricim oldu ins. bu kilolardan kurtulcam

haklisin canim böylece gözetim altinda tutmus oluyorsun kilolari ona göre dikkat edilebilir dogru

şekercim gerçekten çok büyük bir travma olmalı. inan seni çok iyi anlıyorum . buna benzer şeyler bir çoğumuzun başından geçmiştir. ama seni - en azından yazdıklarından - çok iyi gördüm. bizi sıktığını düşünme lütfen bence anlatarak bu travmayı daha güzel atlatırsın
cocacola zero içiyorm ben lightta azda olsa şeker var çnkü
ben hiç içmiyorum içindeki ne tür bir tatlandırıcı ise beni şeker yemişim gibi kurt gibi acıktırıyor. kola zero bile olsa içmiyorum yada en fazla yarım bardak

Valla şekerim medesa gerekeni söylemiş, bundan sonra yaparsan elinden kurtuluşun olmaz ona göre, iyi de yapar ben çok faydasını gördüm.

oy oyyy kızlar ben sizden çok korktummm.. ve bi daaa kaçamak yok tatile kadar 0 kaçamak devam edicem sağolun tekrar iyi ki varsınız

canim benimn biraz dukan biraz spor hemen gider bence insallah

canın saolsn 3-4 gun atak yap,,yeniden kaldıgın yerden başla..bakarsın tartı bana yaptıgı gibi sanada sürpriz yapar we cok daha hızlı werirsin kiloları

canım ben de nerelere kayboldu diyordum meğer tatildeymişsin
ben senin yerinde olsam 3-4 gün atak yaparak başlarım,en azından yaklaşık 4 kiloyu daha hızlı veririsin

sağolun kızlar. bende cumaya kadar saf proteın yapmayı dusunuyorum. spor bu ara cok zor bitanecik oğlum hasta.
ama tatılde de bır guzel iltifatlar almısım anlatamam. istisnasız herkes farkettı. dıyetımın sırrını ogrenmeye calısanlar cok oldu.

Seyir Evresindeyim....

Kizlar bugünm Ligh Cola icsemmi cok istiyorum aslinda yok yok kitapta serbest yaziyor ama sen icme diyordum ama bugün icicem galiba Sizde iciyormusunuz hic:44:
sınırlı izinli zaten iç bence. içmezsen daha kötü kaçamaklara baslaman an meselesi. engel oldukça daha zararlı kaçamaklara baslanıyor genelde. lokur lokur iç. baloncuklarının boğazını gıdıkladıgını hisset içereken. agzından, boğazından midene çossss diye gittiğini. oyyy oy olsada içsek. ama ben limitimi doldurdum.sana afiyet olsun kuzu...

nişastalıları yemek sorun olacaksa sizin yerinize ben yiyebilirim
gerçekten bak
arkadaşlar ne içindir

afiyetler olsun
ohh olsun
şifa olsun
veee tabiki deee kısa zamanda yanınızda olabilmek ümidi olsun

Arkadaslar atak evresınde sızı zorlayan haller oldumu
ac degılım ama bacaklarım agrıo ve sankı bırascık boguluo gıbı sıkısmalarım war bugun
yasayan warmı?

Evet canım, ilk günler bende de şiddetli baş ağrısı ve halsizlik vardı ama seyirde bişeyciğim kalmadı, geçecek.

Hadi gel artık canım, bekliyoruz bak.

Hayırlı uğurlu olsun canım, iradenden dolayı tebrik ederim seni, sünnetlememene de çok sevindim ayrıca tebrik ediyorum seni

Canım 600 gr nedir ki, günlük tartılmamarda oluyor öyle farklar, sudur, ödemdir.

En zor kısmını atlattın canım, şimdi hayatına sebzeler girecek, daha mutlu olacaksın.

Şimdi ne yapıyoruz, tatilin güzel anıları dışında herşeyi arkamızda bırakıp yeniden azimle başlıyoruz.

Şimdi ne yapıyoruz, tatilin güzel anıları dışında herşeyi arkamızda bırakıp yeniden azimle başlıyoruz.

basladım canım. iyide oldumu ne bu durum. aklımda hiç kaçamak fikri yok. son zamanlar baslayan kaçamaklarım onumuzdekı 3 ay daha olmayacagına emınım ondan sonrasını garantı edemıyorum..

aferin kiz sana zararin neresinden dönülürse kardir diye bosa denilmemis

yaaa love ne diyeyim ben sana yaa
sanki gelmek mi istemiyoruz
alla alla
vee afiyetler olsun

böle söleyerek gaza getireyimki bi an önce gelin yanımaaa
ben ticker'ımı güncellemeyi unutmuşum bu aradaa son 400gramım kaldıı ve güçlendirmeye son 5 gün yani hergün 100 gram verip bitirmek istiyorum seyiri, 4 ay oldu yahuu yeter artık gidicem ben

inşş.hadi bakalım

Seyir Evresindeyim....

ben basladıgım gunden itibaren her gün içtim.bi sorun yasamadım..bencede iç cunku seker ihityacını karsılıor insanın..ama günde en fazla 2 kutu yada 2 bardak iç.fazla abartma.

cnm cok üzüldümm..afedersin ama karaktersizin tekiymiş (özürdilerim ama tutamadım kendimi)..sen şimdi diyetine daha sıkı sarıl ve bian önce at fazlalıkları,,o kapında gelip köpek olsun ama iş işten geçmiş olsun..ayrıcada senin için hayırlısı olmuşş..boşwerr bu adamdan ztn hayır gelmezmiş..
nişastalıları yemek sorun olacaksa sizin yerinize ben yiyebilirim
gerçekten bak
arkadaşlar ne içindir

afiyetler olsun
ohh olsun
şifa olsun
veee tabiki deee kısa zamanda yanınızda olabilmek ümidi olsun

inşşşş :)

aferin kiz sana zararin neresinden dönülürse kardir diye bosa denilmemis

bisey degil canim yola devamm

Canım benim, sen de iyi ki varsın, seni çok seviyoruz. Veeee her gün bir öncekinden daha iyi olacaksın, buna inan.

Canım, sorma, geçem hafta ofis dışında kaldım 3 gün ama aklım sizde kaldı valla. Ama artık buradayım, kovulmadığım sürece.

Benim de 200 gr- 300 gr bazen fazla çıktığım oluyor ertesi gün düşüyor zaten ama artık ben hergün tartıldığım için (tartı sürmenaj oldu, eskiden aylarca görmek istemezdim ) suyla, sindirimle alakalı, bişey olmaz

Her gün 2 dilim ekmeğimi ve meyvemi yiyorum (1 gün unutmuşum, alışmak zor oluyor ) sanki peyniri de yemek zorundaymışız gibi anladım ben bu ilavelerin dışında, yanlış mı düşünüyorum sence :44:

Nişastalı gıda için çeyrek simit yesem ne olur diyorum ama çok mu zorlama olur bilemedim tam buğday unundan olsa mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…