Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

şimdi de zaten amacım azıcık kasıp vermek. ama ben zor kilo veriyorum çünkü çok ama çoook yaramazlık yapıyorum haftasonları eşimle gez toz sevdasına çok kaçamak yaptım geçen sene ona rağmen güzel kg vermiştim. bu sefer mümkün olduğunca 0 kaçamak olacak ve kısa sürede bu iş biticek artık. neredeyse iki senedir aralıklarla diyet yapıyorum öğğ geldi artık, kendimden sıkıldım yavvv
sen varya süpersin yaa. zaten spor yapabilsem çok rahat biticekte şimdi kayınvalde var evde o varken yürüyüşe gitmek eliptik kullanmak pek uygun olmuyo zamanda kalmıyo zaten.. kilo verme hızım iyice düşünce kullanayım spor kozunu o arada valde hanımda gider

antrikot aldım yuh ya 34tl kilosu bde eve geldm yağlarını ayıkladım kuş kdr kaldı çepeçevre yağ maşşallah
afiyet olsun

salam serbest deil füme jambonlar serbest arkadasım..yanlıs bişi yapma

Sen vermeye devam edersin bence canım. Maşallahın var Yavaşlama olsa şimdiye olurdu. Baksana kaç kilo verdin.. Belki 70'e falan kasarsan :) yavaşlar ama 72'ye kadar rahat gidersin sen Hem de çok çabuuukkk :13:
Fit olmaya yakın mısın Bence kesinlikle fitsindir Sizlerden de foto bekliyoruz efeeemmm
Bence sana 55 az gelir o zaman.. Neyse bi zayıfla da.. Sonrasına bakarsın.. Ama 59'a düşmen de muhtemelen en fazla 1 ay sürecek zaten :))

Bence sana 55 az gelir o zaman.. Neyse bi zayıfla da.. Sonrasına bakarsın.. Ama 59'a düşmen de muhtemelen en fazla 1 ay sürecek zaten :))

uyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ağzından bal damlıyi senin. sizin yardımlarınız ve desteklerinizle bir aya kadar geçerim inşallah güçlendirmeye. pek inanmıyorum bunu söylerken kendim bile ama inanmalıyım değil mi? başarmak inanmakla başlar

ohh be mesai bitiyor pff çok sıkıldımmmm

salam serbest deil füme jambonlar serbest arkadasım..yanlıs bişi yapma
Yaptığı diyet başka arkadaşın love cım.. Diyetisyeni Dukan'a benzetmiş diyeti ama; tam olarak aynısını vermemiş.

Gerçekten boşuna para vermiyo musun diyetisyene :44: Zaten Dukan yaptıracak nerdeyse yani.. Bundan sonra kendin de devam edebilirsin bence.. Ama tabi sen bilirsin yine..

kuzum nolcak yaa,5 kiloyu yaydıra yaydıra en fazla 2 ayda verirsin,cillop gibi olursun

fitimsi diyelim
inebileceğim yere kadar zorlayacağım arkadaşım dur bakalım.
yaa aslında bence de resim paylaşsak yeni arkadaşlara da moral olur ama benim işyeri bilgisayarımdan zor olacak.
hem taze foto çekileyeim bari bir ara da ekleyeyim cidden,bitmesini beklemeyelim dely ekleyebiliyorsan sen de ekle hem ne kadar takıntı yaptığını hepimiz görelim.bence var ya senin kemiklerin sayılıyor ama sen hala 2 kiloyu veremiyorum diye dertleniyorsun

Gerçekten boşuna para vermiyo musun diyetisyene :44: Zaten Dukan yaptıracak nerdeyse yani.. Bundan sonra kendin de devam edebilirsin bence.. Ama tabi sen bilirsin yine..

işini iyi yapan diyetisyenleri tenzih ederim ama son zamanlarda çoğu diyetisyene bakın dukana ateş püskürüyorlar. çünkü insanlar dukanla kilo vermeyi öğreniyor ve onlara tonla para dökmeye ihtiyaç duymuyor. bir kısmı da " evet dukan diyeti çok iyi, uygun yapılırsa sağlığa zararlı değil" diyemediğinden listelerine proteini eskisinden çok ekliyorlar.

sağol canım benim,, veririm dimi senin bmi hatalı sanırım boy kaçtı?
ya bencede dely nin bmi sinden anlaşılacağı gibi pekte birşeyi kalmamış. aramızda 2 cm boy farkı var ben 59 iken ne isem şimdide o olabilir dersem bayağı incelmiş olması lazım.

Kizlarrrrrrrrr

simdi bugün ilk atak gün+m sabah yogurt ve bir bucuk kasik yulaf ile kahvaltimi yaptim simdi tavuk gögsü aldim aksama onu yiciiim dogru yapiyormuyum ya bol bol su iciyorum cay iciyorum sekersiz meyve cayi yemegimi yedikten sonrada yürüyüse cikicam :26: yazdiklariniza yetisemiyorum yahuuuu

lem bi gitt, geride balık falan kalmasın diye günde 2 öğün balık yiyomm.. batlıcan da almadıydım gari. aşerdim iyi mii karasallara
Tebrikleeeerrr Daha çok eksiler görelim inşallaaaahhhh!!!!

Eki Görüntüle 449033

Diyete başlama tarihleri de yazıyor zaten ama; kaçıncı gününüzde olduğunuzu da hemencik görün istedim
ellerin dert görmesin ama gözlerin sütunları görsün datluumm

anladim tatlim hanid edim kahvaltiya o aksama ve öglene tavuk gögsü yagsiz pisirir yerim yanlis mi oldu ki :26:

kitap p.tesi ulasacak bana:18:
kuzu o yulaf kepeği kitapta yazdığına göre 3 saatte 25 katı hacme ulaşıyormuş.. yaniciğime gece gibi uzun bir arada eppeeyy tok tutuyor.. zaten birkaç gün sonra iştahsızlık baş gösterir sende de.. başlarda akşama sarkıt ya da uzun aralı diğer öğünlerine
antrikot aldım yuh ya 34tl kilosu bde eve geldm yağlarını ayıkladım kuş kdr kaldı çepeçevre yağ maşşallah
lem adamceyiz antrikot almayın yazık günahtır demiyo mu senin baskıda masraf gülü!!

kalan menüm ;
15.30 bir fincan şekersiz yeşilçay
17.00 3 adet ızgara tavuk bonfile, bir kupa cacık ve bol su.

akşam yemeğimi yedim ama hava geç kararıyor insanın eve gidince yine bişiler yiyesi geliyor ben yogurt yemeyi planlıyorum içine bir kaçtane dondurulmuş bögürtlen atsam ve tatlandırıcı? sonuçta light yogurtta günde iki adete kadar izinli değil mi?:18: ne dersiniz? sade yogurt yiyemiyorum da

Hihihiih Yok kızlar yaaa! Nerdeee... O kadar da kemikli değilim.. Kemiklerim biraz ağır diyelim.. :108: O kadar takıntılı değilim yani :)) Hani sınavım çok kötü geçti deyip ağlayıp zırlayıp, sonra 90 alanlar var ya Onlardan değilim, hiç olmadım Öyle hani resimlerimin arasında mucizevi bi fark da görmediğim için, ben pek motive edemem arkadaşları gibi geliyo. Bi de şimdi paylaşırsam, 57'ye düşünce bi daha paylaşsam, aradaki fark, fark edilmicek Sen paylaş bence. Benim 2 katım kilo verdiiinnn

Öğlen de yee. Yedin mi? Sabah yumurta yersen o da tok tutar Rejim yapıyorum diye az yeme, aç kalma yeter ki yoksa yanlış bir şey yok. Hayırlı olsun, kolay gelsiinn!

Bu arada gider ayak ticker'ımı güncelledim. Kendime en uygun hayvancığı buldum Kaplumbağaaaa Tospiiişşş

Ay bu yaseminli yeşil çay kusturucak beni heee :S:S Böğğğğğ!!! Midem bulandı yaaa!! Ay yok!! Almam bi daha.. 1 tane kalmış zaten, oh bee! Bitsin!!

İyi akşamlar kızlaaaarr!! Muck muccckk!!!

Son düzenleme:
Öğlen de yee. Yedin mi? Sabah yumurta yersen o da tok tutar Rejim yapıyorum diye az yeme, aç kalma yeter ki yoksa yanlış bir şey yok. Hayırlı olsun, kolay gelsiinn!

canim benim sabah gec kalktim zaten.....ve yumurtayi bos hyaatta yiyemiyorum o yüzden su iki üc gün degil de seyir evresine gecince yicem biraz sebze ile

evet yaa ben bir yerde yanlış yapıyorum,bmi hep yanlış çıkıyor.neyi yanlış yapıyorum ki ? boyum 1.76 canım

delyyyy yaaa kaplumbağaya koptum resmen
olsun ağır ama emin adımlarla ilerliyor işte.kaplumbağayla tavşan hikayesindeki gibi düşün

canim benim sabah gec kalktim zaten.....ve yumurtayi bos hyaatta yiyemiyorum o yüzden su iki üc gün degil de seyir evresine gecince yicem biraz sebze ile

canım yağsız lor ve yağsız beyaz peynirle,yağsız kıymayla sonraaa yağsız hindi fümeyle falan da yapabilirsin yumurtayı.
yada light süt falan ekle çırp malzemeleri omlet yap mis gibi

55.800 heheyy diyeyim 11yıldır görmemiştim 55i 1haftada yarım cm incelmişim callaneticsleeee çok çok çoookkkkk mutttluuuyummmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…