Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dukan güzelleri selammmm :)

Dukana devam etmesem de burdan ayrılmasam iyi olcak :) Her şey yolunda, şimdilik tavuk, yulaf kepeği görmek istemiyorummm :) ama diyet yapmıyor da değilim, değişimleri size bildiririm bebekler :KK34:

herkes ne güzel kilo vermişş :KK16: umarım bi an önce herkes kurtulur kilolarından ben de dahil =) benim güçlendirmeye son 9 günüm kaldııı hadi herkes hızlansın da güçlendirmede çoğalalımm :21:

bu arada ödül öğünleri hayalini kurmaya başladım şimdiden :KK1: onu yerim bunu yerim diyip duruorum, her gün değişik bi menü çıkarıorum kendime yiyemesem de hayali bile çok güzel oluyoo :KK16:

iyigeceler arkadaslar bende 2kucuk zipir var ancak bu saatlerde girebiliyorum siteye yada firsat buldukca.acayip tarifler var hepsini paylasirim mesela buaksam rokoko yaptim donmasini bekliyorum eger sonuc guzel olursa sizi habrdar ederim.bende 79kiloyla basladim simdi 66 yim .1haftadir veremiyordum sonunda regl oldum ve gelsin eksi gostergeler 2haftaya hedef kiloma ulasmam lazim ogluslarimin sunneti var.guzel gorunmek lazim dimi:))

şu 2/0 denilen düzene geçip normal yeme günlerinde dikkat etsem basen kısmı gerçekten incelir mi acaba :KK1:

bugün perşembeydi dimi ben bildirim yapamadım gün içinde nefes almadan çalıştım hemen bildirimimi yapıyorum

başlangıç tarihi: 10 nisan 2012
Başlangıç kilo: 61.3
Hedef kilo: 54
Güncel kilo: 55.1
Geçen perşembeki kilo: 55.2

yani bütün hafta boyunca sadece 100 gram gitmiş hedefe yaklaştıkça zaman içinde verilen kilolar da azalıyor

canım yağsız lor ve yağsız beyaz peynirle,yağsız kıymayla sonraaa yağsız hindi fümeyle falan da yapabilirsin yumurtayı.
yada light süt falan ekle çırp malzemeleri omlet yap mis gibi :KK56:

evet canim benm yarin öyle yapayim bugpn bilmedigim icin zorlandim biraz

sabah uyandim bir kase yogurt ve yulaf

aksama dogru tavuk gögsü izgara yaptim

bir minik kibrit kutusu kadar light peynir yedim birazdan

süt isitip icerisine biraz nescafe ekleyip icecegim....

bir bucuk saat yürüyüs yaptim kendimi cok iyi hissediyorum hadi hayirlisi haftaya bende bildirim yapicam:KK23:

kızlar bir şey soracağım,
ben 61 ile başladım, ilk günde 58'e düştüm (regl sonuydu aynı zamanda)
lakin ikinci günde de 58'le uyandım ya.
acaba önceki gün çok su içtiğimden falan mı?
çok su+ ligth kola, gazoz, yeşilçay, kahve vs.

Bugün gittim büyük marketin birine yulaf kepeği kalmadı dediler :26: bende internetten buldugum yerden 3 paket yani 1.200 gr gibi bişi sipariş ettim bakalım ne zaman gelcek .Marketten de boş çıkmayayım dedim hindi salam , tavuk gögsü , yagsız et , balık aldım çıktım.Kepeğim gelince başlıcam bende protein desteğime 5 güncük :KK52::KK52: bakalım ondan sonra ne diyecek doktorcuk :26:

Kızlar bende gitmeden zayıflamak isterdim ama vucudum durmuştu resmen yani öğrenmem destek almam şarttı bana göre . Hedefim 10 kiloydu 2.5 kilo gibi normal diyetle 7 günde gitti :KK53: bakalıkm 5 günde ne gidecek :KK53::KK53:benim tek derdim spor yapamam :KK25: yürümek bile zor geliyor bazen

efettttttttttt melisanın ilk dukan gunu
baslangıc : 22.06.12
başlangıç kg:56
hedef:48
başlıorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın kızlar,
ikinci atak günümde tekrar birlikteyüz :KK53::KK53::KK53:
ve bugün regl oldum oleyyy. reglin ilk iki günü atakla geçecek. güncel kilom 64,1 yani 600 gr gitmiş bile. zaten ödem tutuyordum biliyordum. olsun bu bile insanı iyi hissettiriyor.:KK76::KK76::KK76:

evet yaa ben bir yerde yanlış yapıyorum,bmi hep yanlış çıkıyor.neyi yanlış yapıyorum ki ? boyum 1.76 canım :KK34:
ayy ne güzel selvi boylu bir arkadaşımız. uzun elbisenin altına giydiği babetle bile uzun görünen manken gibi bir arkadaşımız. ne güzel ya.. :KK52::KK52::KK52:
bu arada benim tickerfactory bilgilerim bu şekilde. tam olarak nerede hata yaptın bilemem ama karşılaştırma yapabilirsin. benimkinde hata yok zaten iki senede bu işin uzmanı oldum... :KK23::KK23::KK23::KK23: $bmi.JPG

bu arada bana meyveli yoortla ilgili kimse cvp vermemiş. ben zaten yiyordum meyveli yoort ama akşam iş yapmaktan bişi yemeye fırsatım olmadı. akşam yediğim üç parça tavuk pirzola ile tam 14 saat durdum :KK37::KK37:

kaffaltım :
2,5 haşlanmış yumurta
iki parça hindi jambon
3 ince parça çemensiz pastırma
bir kupa çay..
1 adet vitamin aldım geçen sene saf p lerde saç dökülmesi sorunum oldu zaten o yüzden diyeti bırakmıştım şimdi önlemimi alıyorum...

şimdi de şekersiz türk kahvem var...

Son düzenleme:
hahahahaa hakikaten güzel gitti bu hafta ama geçen hafta da neredeyse hiç gitmemişti kuzum,bakma sen bu haftaki mucize gibi oldu.tartı çok üzdü ya beni,şimdi de sevindirdi :KK9::KK9:
ama yağlar hakikaten gitti ya,bunu çıplak gözle ve kendim de çıplakken anlayabiliyorum hahahaha :KK1::KK1:
hatırlıyor musun geçen ay sporda doktor kontrolüne gittiğimde 1 ayda 5.200 kg vermiştim,bunun 5 kilosu yağdı.resmen margarin atıyor vücudum yahuu :KK9:
bu ayki kontrolümü geciktirdim biraz,üyeliğim de bitti de ondan salladım ama yarın akşama falan alayım randevu da bakayım bu ayki performansım nasıl çıkacak :KK8::KK8:
hemen geçmeyi düşünmüyorum kuzum güçlendirmeye.seni yalnız bırakmayacağım merak etme bir süre daha seyirde takılcaz hepberaber :emir_bebek:
hedeflenenden 3 kilo daha fazla vermeye kasayım,toplam 20 kilo vererek geçeyim diyorum yani 72.7 ile falan.ama bilemiyorum tabi şimdiki gibi vermeye devam eder miyim yoksa artık çok mu zorlar,gitmeaz mi kilolar.ama bakalım o zaman gelsin de düüşünürüz.bakarsın 70le geçerim :KK52::KK52:

medesa kuzum istersen abartma hedefi yaaaa:KK53:
baharatlar yasak mi dukancilarrrrr aklim karisti:KK30:

hyr yasak deil,kullanabilirsin fkt tuzu mümkün oldugunca az kullanmanı önerior yalnız Dukan.
Dukan güzelleri selammmm :)

Dukana devam etmesem de burdan ayrılmasam iyi olcak :) Her şey yolunda, şimdilik tavuk, yulaf kepeği görmek istemiyorummm :) ama diyet yapmıyor da değilim, değişimleri size bildiririm bebekler :KK34:

ya bıraktın mı sen Dukanı bulaşık suyuuuuu:2:

herkes ne güzel kilo vermişş :KK16: umarım bi an önce herkes kurtulur kilolarından ben de dahil =) benim güçlendirmeye son 9 günüm kaldııı hadi herkes hızlansın da güçlendirmede çoğalalımm :21:

bu arada ödül öğünleri hayalini kurmaya başladım şimdiden :KK1: onu yerim bunu yerim diyip duruorum, her gün değişik bi menü çıkarıorum kendime yiyemesem de hayali bile çok güzel oluyoo :KK16:

glshk dikkat et o hayaller sonra benimkiler gibi elinde patlamasın arkadaşımmm :KK1:

günaydın kızlar,
ve bugün regl oldum oleyyy. reglin ilk iki günü atakla geçecek. güncel kilom 64,1 yani 600 gr gitmiş bile. zaten ödem tutuyordum biliyordum. olsun bu bile insanı iyi hissettiriyor.:KK76::KK76::KK76:

ayy ne güzel selvi boylu bir arkadaşımız. uzun elbisenin altına giydiği babetle bile uzun görünen manken gibi bir arkadaşımız. ne güzel ya.. :KK52::KK52::KK52:
bu arada benim tickerfactory bilgilerim bu şekilde. tam olarak nerede hata yaptın bilemem ama karşılaştırma yapabilirsin. benimkinde hata yok zaten iki senede bu işin uzmanı oldum... :KK23::KK23::KK23::KK23:

bu arada bana meyveli yoortla ilgili kimse cvp vermemiş. ben zaten yiyordum meyveli yoort ama akşam iş yapmaktan bişi yemeye fırsatım olmadı. akşam yediğim üç parça tavuk pirzola ile tam 14 saat durdum :KK37::KK37:

kaffaltım :
2,5 haşlanmış yumurta
iki parça hindi jambon
bir kupa çay..
1 adet vitamin aldım geçen sene saf p lerde saç dökülmesi sorunum oldu zaten o yüzden diyeti bırakmıştım şimdi önlemimi alıyorum...

sağol canım benim :KK34:
ama her zamanda güzel olmuyor uzun boylu olmak bazen dezavantaj da olabiliyor.mesela uçakta,otobüste bacaklarını sokuştırcak yer bulamıyorsun :KK19:
yada bakıyorsun süper bir elbise harika görünüyor.daha geçen gün başıma geldi bu,bayıldım hemen denedim ama herkesin elbise diye giydiği şey ben de anca tunik olarak giyilebilir :KK9::KK9:
neyse gerçi yine de bundan da şikayetçi olmayayım dimi :KK52:
menün güzel olmuş afiyet olsun :KK56:
ben hiç vitamin almadım şimdiye kadar,saçlarım benim her zaman çok dökülür,onun için bunu diyete bağlamıyorum.
veee aslında kendimi oldukça enerjik ve dinamik hissediyorum,bu sebeple de boşu boşuna vitamin almak istemedim hiç:KK19:
ama gerekirse de alırım tabikisi:KK42:

günaydın kızlar,

bu arada benim tickerfactory bilgilerim bu şekilde. tam olarak nerede hata yaptın bilemem ama karşılaştırma yapabilirsin. benimkinde hata yok zaten iki senede bu işin uzmanı oldum... :KK23::KK23::KK23::KK23:Eki Görüntüle 449614

kaffaltım :
2,5 haşlanmış yumurta
iki parça hindi jambon
bir kupa çay..

ben target weist'i doldurmadım.ama o bel falan demek.ne yazcam oraya boyumu mu ? anlamadım ki hönkk !!!!!

medesa kuzum istersen abartma hedefi yaaaa:KK53:

hyr yasak deil,kullanabilirsin fkt tuzu mümkün oldugunca az kullanmanı önerior yalnız Dukan.

ya bıraktın mı sen Dukanı bulaşık suyuuuuu:2:

glshk dikkat et o hayaller sonra benimkiler gibi elinde patlamasın arkadaşımmm :KK1:

kuzuuuu nolur abartırsam ? yani vermeye devam ediyorsam 3 kilocuk daha versem kötü mü olur,nedir fikrin :KK34:

ekiiimmmm gördüüüm seniiiii,kaçma sakın :KK34:
nerelerdesin sen bakiiim 3 gündür terkettin bzi,neler yaptın ?
dün bildirim de yapmadın.ben de dedim dely'e heralde ekim güçlendirmede yaramazlık yaptı,bize söyleyemiyor ondan bağlanmıyor dedim :KK9::KK9::KK9:

Videosunu indirir indirmez dün callanetics e başladım. Videoyu izlerken sıkıcı gibi görünüyor ama yaparken hiç öyle değil.

callanetics i sıkılmadan yapan hatunlar size hayranımm :))) İmreniyorum valla size :KK1: Kaç kere denedim hep bir yerde yeter uleynnn dedim :KK1: normalde pes etmeyi sevmem ama bu callan teyze bi ayrı boğuyor beniii :KK1:

Bu arada günaydın :)

sağol canım benim :KK34:
ama her zamanda güzel olmuyor uzun boylu olmak bazen dezavantaj da olabiliyor.mesela uçakta,otobüste bacaklarını sokuştırcak yer bulamıyorsun :KK19:
yada bakıyorsun süper bir elbise harika görünüyor.daha geçen gün başıma geldi bu,bayıldım hemen denedim ama herkesin elbise diye giydiği şey ben de anca tunik olarak giyilebilir :KK9::KK9:
neyse gerçi yine de bundan da şikayetçi olmayayım dimi :KK52:
menün güzel olmuş afiyet olsun :KK56:
ben hiç vitamin almadım şimdiye kadar,saçlarım benim her zaman çok dökülür,onun için bunu diyete bağlamıyorum.
veee aslında kendimi oldukça enerjik ve dinamik hissediyorum,bu sebeple de boşu boşuna vitamin almak istemedim hiç:KK19:
ama gerekirse de alırım tabikisi:KK42:

uzun boylu olmaktan bir zahmet şikayetçi olma ivit... valla ben bu boyla bile otobüste uçakta bilumum toplu taşıma araçlarında sıkıntı çekiyorum seni düşünemem bile.. yine de uzun boylu olmak güzel olmalı. ...
ihtiyacın yoksa vitamin almamalısın tabi ama belli bir kilodan sonra gerek duyabilirsin beden inceldikçe daha çok ihtiyacın olabilir demek istedim. benimde çok dökülürdü hatta çok gür sayılmaz ama geçen yıl öbek öbek geliyordu ve diyeti bırakınca düzeldi tabi bu benim önlem almamamla ilgili. bak ne oldu kglar geri geldi daha mı iyi oldu bu kez dikkatli olucam:KK52::KK52:

ben target weist'i doldurmadım.ama o bel falan demek.ne yazcam oraya boyumu mu ? anlamadım ki hönkk !!!!!

bel bölümün doldurmana gerek yok ben zamanında doldurmuşum ama sonra waist not displayed ( bel ölçüsü görüntülenmesin ) i seçmişim sen bmi bölümüne odaklan :KK34::KK34:

callanetics i sıkılmadan yapan hatunlar size hayranımm :))) İmreniyorum valla size :KK1: Kaç kere denedim hep bir yerde yeter uleynnn dedim :KK1: normalde pes etmeyi sevmem ama bu callan teyze bi ayrı boğuyor beniii :KK1:

Bu arada günaydın :)

bende hayranım... o callan teyze-rahmetli - acayip kasıyo beni. birde walk at home şeysi. çok sıkıcı ya :KK14::KK14:

Günaydın Kızlar,

2 günlük planlanan kontrol ziyaretleri 3 gün e uzadı, çok yoruldum ama nihayet bugün ofisteyim. Sabah evden çıktım günde 5 ya da 6 ayrı şube gezdik. Dışarıda epey zorlandım, ızgara bile olsa tavuk şiş yağlı geldi, psikopat gibi peçeteyle yağlarını aldım :KK9:, yağ oranı 1,8 olan normal ayran içtim. Dün cağ kebap yemek zorunda kaldım :KK4:kuzu eti ama yağlarını tamamen ayırdım, napalım inşallah yağ olmaz :KK1: bu arada ödül öğünümü de yedim kızlar :)) :KK8: İlgünç ama çok yiyemedim, sonra 1 dlim de pasta yedim pelitten söylemesi ayıp, oğlum yerken ağzımın suları akıyordu, ilk sıraya onu almıştım.:KK56:

Dün protein günümdü, sabah aç karne kan verdim evdeki azığımı yanıma almayı unutmuşum, saat 11.30 a kadar açtım, bir kaç yerde light düt, yoğurt yoktu o saate kadar bekledim. Öğleden sonra krebimden tırtıkladım, akşam da hindi füme yedim. Ama su çok içemedim ve yeşil çay hiç içemedim 3 gün boyunca. Benim serüvenim böyleydi.

Hepinizi çok özledim kızlar, siz neler yaptınız, beni hiç özlemediniz mi? :KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek:

X