Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyet konusunda dağılmış durumdayım bu üçüncü günüm atak yapmaya calışıyorum.
ama yemek yanında ufak miktarlarda domates biber ve soğan yiyorum :KK43:
hedef kiloma ulaşamıcam sanırım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

moralini bozma.burda hedef kilosuna ulaıp güçlendirmeye geçen birsürü arkadaşımız var.sende ulaşıcaksın elbet.kurtulcaz bu kilolardan hiiiiç merak etme:KK34:

günaydın bayanlar,
bugün işler biraz daha yoğun, o nednel henüz geçmişi okuyamadım
inşallah bol - duyacağımız bir gün olur
bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 51.2
Güncel : 50.9

kek olayını çok bartmasam daha iyi olacak ama o zaman da kaçamak yaparım diye korkuyorum
eninde sonunda gidecek bu kilolar nasılsa:KK4: geç olsun güç olmasın :KK9:

herkese güzel bir gün dliliyorum

$21.6.jpg

Günaydın güzellerim!!
Eneee!! Hayırlı olsuunnn!! Ama sıcak olmaz mı o daa :44: :)

Hay maşallaaahhhh!!!! :nazar::nazar::nazar: :KK9::KK9: Benim 3 ayda verdiğim kiloyu sen 20 günde vermişsin :KK9::KK9::KK9::KK55:

günaydın dely'm :)sıcak tutsun deyü aldım zaten :) şinci kaz dağlarının buzzzz gibi suyusu sızıyo her bi yerinden akçay'ın kutuplarda yüzmek gibi geliyo bana.. kaç kez hipotermi yaşadım tırnaklarım morardı, şoka girdim o kıyılarda.. e zaten scuba yapıyorum, elin pis içliklerini giymekten tiksindim yeterince.. (hoş burda abc yapıcam sadece) yani her halükarda ivedi ihtiyaçtı.. 300 400 lerden 100 küsüre düşünce patik matik hepsini aldım :)) artık 4 saat kesintisiz sudayım acıkınca çıkarım ya da önümden geöen balıkları neyin japon mutfağı tadında yiyiveririm oracıkta:KK56: :KK70::KK70:

kilo meselesi içinse tek diyebileceğim şu ki :) " var da veriyoz demek anacığım"" :KK9::KK49:
günaydın kızlar
bildirim yapayım;
başlangıç tarihi 27 mayıs
başlangıç kilosu:122
geçen haftaki kilo:114
bu haftaki kilo:112
toplam giden kilo:10
woaaaaauuuvvvvvvsss süpersoniksinn:KK9:
ayrıca kestane şekeri ve nesli sizi de ayrıca tebrik ediyorum.
çok kısa zamanda çok ciddi kilo verdiniz,inşallah en kısa zamanda hedeflerinize ulaştığınızı da görürüz :KK9::KK9:
bilmukabele devletlüm :KK16:
kızlarrr ticker'ıma bakınnnnnn :KK76::KK52::KK23::21:
tarihi anlardan birini yaşıyoz, canlı tanığımm heyyoo:KK52: "bi daha sızlanmak yok he müü:KK34:

merhaba arkadaslar bizde esimle 2ay once diyete basladik.esim 21 bense 13 kilo verdim.geriye sadece 3 kilo kaldi insallah.birgun bukadar cabuk ve kolay kilo verecegim aklima gelmezdi.bir boga kadiniyim ve asla kilo veremiycem diye dusunurdum ama dukan diyeti gercektende cok cesitli bir diyet yaratiticilikta sinir yok.heraksam ayri bir tatli yapiyorum :))super oluyoo bu diyete basliycak olanlar kesinlikle cesitli tarifler denemelilerki diyetten zevk alsinlar
ben de boğa kadını olaraktan hiç bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim.. ya da demek ki boğa kadını olduğum için düşünmemişim. ya da ne bileyim :KK37: düşünememişimdir :KK53:

Son düzenleme:
Gebeler ve emziren anneler atak ve seyir yapmadan doğrudan güçlendirme aşamasından başlamalı.

Yalnız üç hususa dikkat etmeliler:

1. Günde 1 yerine 2 porsiyon meyve tüketmeli,
  2. tamamen yağsız değil, yarım yağlı süt ve süt ürünleri tüketmeli
  3. Saf protein perşembelerini uygulamamalı

Gebeler ve emziren anneler atak ve seyir yapmadan doğrudan güçlendirme aşamasından başlamalı.

Yalnız üç hususa dikkat etmeliler:

1. Günde 1 yerine 2 porsiyon meyve tüketmeli,
  2. tamamen yağsız değil, yarım yağlı süt ve süt ürünleri tüketmeli
  3. Saf protein perşembelerini uygulamamalı
hamilelik babında konunun muhatabı değilim ama..
ben ziyadesiyle yarım yağlı süt kullanıyorum :KK43:

yanlış mı yapıyorum ee naapayım o yağsız sütler su gibi hem de çok pahalı :SS

Son düzenleme:

Ben de bulamadığım zaman yarım yağlı kullanıyorum. Zaten günlük az miktarda yağ hakkımız var ona sayıyorum.
Bence böyle olmasında sakınca yok, yine kilo veririz ama biraz daha yavaş olur tabii.

reglım bıttı sonunda ve yarın baslamaya karar werdım :) ama bı kac gundur kendımı alıstırıorum sut ıcmeye yumurta yemege ama su ekmek olmayısı kotu ole cok alısmısımkı sandvıc yapmaya :))
nese suankı kılom 56 ama ben 48 olmak ıstıorum 5 gun atak yapmayı planlıorum
bu donemde yulaf kepegınden ekmek yapmam kılo wermemı zorlastırmas dımı? yoksa yulaf kepeksız daha mı hızlı werırım ofh karıstım :s

eveeeet kilo bildirimi yapıyorum.
başlangıç tarihi:26 nisan
başlangıç kilo 66.6
geçen hafta 57.7
bu perşembe: 56.4 heyooooo:KK76:

diyet konusunda dağılmış durumdayım bu üçüncü günüm atak yapmaya calışıyorum.
ama yemek yanında ufak miktarlarda domates biber ve soğan yiyorum :KK43:
hedef kiloma ulaşamıcam sanırım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Senin önceki hafta kilon da 58,7'ymişşş.. Elinden gelen her şeyi yapıp da aynı kiloda kalabilirsin falan ama canım, yeterince gayret gösteriyor musun..? Bak aynı dönemlerde başlamışız, ben de anca 8 kilo falan verdim, ama gayret ediyorum, napiyim, olduğu kadar diyorum.. Ramazanla beraber de güçlendirmeye geçiyorum. Hadi hadiiii:KK4: Sen de son bi gayret et şurda 1 ay falan.. Eminim ciddi bi sarılsan diyete, sen benden çok daha hızlı verirsin! 1 ayda gider o 3-4 kilon. Hadiii :KK4: Son gayretler artıııkk!!
ayy evet yaaa kuzucuk 2 gün yoktu sözde,bugün erkenden gelmiştir dedim ama yok ortalıkta.:KK19:
kız yoksa bu güçlendirmede yedi yedi bir sürü şey de bizden utandığından mı gelemiyor ki :KK9::KK9:
Hihihiih :KK1: yok yok yapmaz öyle şeeeyy :)) Yine ofis dışında falan heralde :44:
aliye ve asyadenizde yok ortalarda ne zmndır:KK50:
Eveeettt!! Nerde bunlar kiiii :KK31::KK31:
günaydın dely'm :)sıcak tutsun deyü aldım zaten :) şinci kaz dağlarının buzzzz gibi suyusu sızıyo her bi yerinden akçay'ın kutuplarda yüzmek gibi geliyo bana.. kaç kez hipotermi yaşadım tırnaklarım morardı, şoka girdim o kıyılarda.. e zaten scuba yapıyorum, elin pis içliklerini giymekten tiksindim yeterince.. (hoş burda abc yapıcam sadece) yani her halükarda ivedi ihtiyaçtı.. 300 400 lerden 100 küsüre düşünce patik matik hepsini aldım :)) artık 4 saat kesintisiz sudayım acıkınca çıkarım ya da önümden geöen balıkları neyin japon mutfağı tadında yiyiveririm oracıkta:KK56: :KK70::KK70:

kilo meselesi içinse tek diyebileceğim şu ki :) " var da veriyoz demek anacığım"" :KK9::KK49:
........
Sen zaten balık kadınmışsın yaaa :KK70: Biliyorum oraların duyunu. Hakikaten soğuk da, sen kimbilir nerelere nerelere gidiyosun yüzmeye.. Direk dağlardan gelen suya falan gidiyorsundur :KK70: 4 saat yüzmek ne demek yaa :KK53: Sen var yaaa! Tatilden gelince tamamsın :128: Kilo falan kalmıcak, sportmen hatun yaaa!! :129::122::KK19: hihih :KK1: Aman!! balıkları uyaralım hihihi :KK1::KK1: :104:
Var ki veriyoruz'a da koptum yaaa hihihi :KK1::KK9:

Nasılsa kilo veriyorsun be canım.. böyle devam et :KK66: Kilo verişin durursa yağsızlara geçersin :KK66:

kızlar bildirim günleri perşembeleri mi oluyor? sanırım yanlış anlamadım. benim tickerimde geçen perşembe geldiğim kiloyu ekledim regl öncesi dönemdeyim dolayısı ile 1 kilo artıdayım, pms döneminden nefret ediyorum. bir an önce regl gelsene hızlanan metoyu saf prolarla tokatlayıp titretip kendine getirsem...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada bazılarınız çok kısa zamanda inanılmaz kilolar vermiş çok imrendim ve çok hırslandım kızlar bravo!!! :KK9::KK9::KK9::KK9:

reglım bıttı sonunda ve yarın baslamaya karar werdım :) ama bı kac gundur kendımı alıstırıorum sut ıcmeye yumurta yemege ama su ekmek olmayısı kotu ole cok alısmısımkı sandvıc yapmaya :))
bu donemde yulaf kepegınden ekmek yapmam kılo wermemı zorlastırmas dımı? yoksa yulaf kepeksız daha mı hızlı werırım ofh karıstım :s

yulaf kepeği atakta 1.5 yemek kaşığı seyirde de 2 yemek kaşığı tüketmek zorundasın

Hayırlı olsun.. Ama vermek istediğin sadece 8 kilo ve bunun için 5 gün atak çok.. İnternet sitesinden Dukan testini yaptın mı?
Ekmek konusunda da; tabi ki ekmek yapabilirsin. Bir şekilde yulaf kepeğini tüketmek zorundasın zaten. Kullanmiyim diye bir şey yok kii.. Sen kitabı okudun muuu?

kızlar bildirim günleri perşembeleri mi oluyor? sanırım yanlış anlamadım. benim tickerimde geçen perşembe geldiğim kiloyu ekledim regl öncesi dönemdeyim dolayısı ile 1 kilo artıdayım, pms döneminden nefret ediyorum. bir an önce regl gelsene hızlanan metoyu saf prolarla tokatlayıp titretip kendine getirsem...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada bazılarınız çok kısa zamanda inanılmaz kilolar vermiş çok imrendim ve çok hırslandım kızlar bravo!!! :KK9::KK9::KK9::KK9:
Evet. Perşembeleri. Başladığın tarihi de yazarsan seni de listeye ekleyelim :KK66: Geçen Perşembe 65,5 kilo muydun? Ticker'da görünen kilo bugünkü kilon mu?

Son düzenleme:
:KK9::KK34:

Geçmiş olsun.. Sen de iyi kilo vermişsin 2 günde :KK34: Hedef kilonu da yazar mısın? Listeye ekleyelim seni de :KK34:

Ecefatmaaaaaaaa, bulaşıksuyuuuuuu nerdesiniizzzzzz?

tskler hedef kilom simdilik 55 eger iyi verirsem sonra deyistiririm yine boyum 1,56

Evet. Perşembeleri. Başladığın tarihi de yazarsan seni de listeye ekleyelim :KK66: Geçen Perşembe 65,5 kilo muydun? Ticker'da görünen kilo bugünkü kilon mu?

boy : 165 cm
Başladığım tarih 20.05.2012
başlangıç kilosu : 65,5
geçen haftaki kilo : 63,7
Bu sabahki kilo : 64,4 :KK43:((

reglime bir kaç gün var ama yine de beni ekleyin listeye.. napalım +1 kilo olsun :KK50::KK50: teşekkürler

Son düzenleme:
Selam kızlar

bende dukana başladım . atak evresini bitirdim ama bende çok fazla kabızlık sorunu oluyor bunu aşan arkadaşalr varsa lütfen bana bildirsin

canım hemen hemen hepimizde oldu hatta ben de olmuyor diye sevinmişken 5.günden yani hemen hemen ataktan sonra başladı.
biz bol bol su,yeşil çay ve 7 otlu çay,mate çayı,tilaks çayı gibi çaylar içiyoruz.yulaf kepeğinin de bu konuda besinleri bağırsaktan hızla atmak gibi bir özelliği var yanılmıyorsam,onu da yemeği unutma.
bir bunları iç bakalım,rahatlatacak mı ?
haa bir de mest çayı var A101 de satılan.içmicem içmicem dedim dün yine dayanamayıp içtim bir tane,offff beni yine çok kıvrandırdı çok sancı yaptı ama etkisini de gösterdi yani :KK9::KK9:

günaydın bayanlar,
bugün işler biraz daha yoğun, o nednel henüz geçmişi okuyamadım
inşallah bol - duyacağımız bir gün olur
bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 51.2
Güncel : 50.9

kek olayını çok bartmasam daha iyi olacak ama o zaman da kaçamak yaparım diye korkuyorum
eninde sonunda gidecek bu kilolar nasılsa:KK4: geç olsun güç olmasın :KK9:

herkese güzel bir gün dliliyorum

Eki Görüntüle 448821

wauwww tebrikler canim

Merhaba Dukanımın güzelleriii

nassınız bakalımm ben pek iyi değilim 79 göremedim ne yazıkki ama olacak olacakkkkkkkkkkk:)

neleri yanlış yaptımda daha ilk haftadan sadece 400 gramcık verdim hiç anlayamıyorum kızlar önce bildirimimi bi yapım görün bakın durum nasıı

başlangıç tarihi:07.06.2012
başlanğıç kilom: 83,3
geçen hafta: 80,90
bu hafta :80,50
bu hafta giden:0,40
toplam giden:2,9

çok azmı bilmiyorum sizde deneyimlerinizden yol gösterin kızlar dukandamı bana kilo verdiremiyor napmaıyım ben yaaa

başlangıç tarihi ___________: 25.05.2012
başlangıç kilo_____________: 86
hedef kilo________________: 65
Geçen hafta______________: 79.9
Bu sabah________________: 78
son haftadaki kayıp________: 1.9
21.gün itibariyle toplam kayıp_____: 8:KK52:

nesli tebrikler canım geçen hafta seni not etmiştim kilolarımız yakın diye..... bakalım dedim sonuçlar yakınmı sen maşallah 1,9 kilo vermişsinn. sana bişler danışcam canım ve tabi diğer canım arkadaşlarıma da

***** kendimiz yogurt sattığımız için gidip yagsız yogurt almadım sorun bu olabilirmi ayrıca süt yoğurt ve peynirinde normallerini tükettim aranızdqa bu şekilde yağlı tüketen var mı yoksa mutlaka yagsız mı tüket diyorsunuz

*** bir de ben hiç spor yapamıyorum kızlar bunun da mutlaka etkisi vardı değilmiii

ben bu hafta bunlara dikkat edicem bakalım haftaya nası olcak sorun bunlarmı anlıycam

canlarım bu aradaaaa süpperiiim çoook iyiyimmm çoook mutluyuuummm çünkü sabahhhh 77.7 ile uyandımmmmm :21::21::21:
havalara uçuyorum mutluluktannnn :KK55::KK76:
bildiğiniz erime sürecine girdim sanırsam :KK34:
dünden bugüne -500 ile uyandım ve daha şaşırtıcısı 2 günde tam 1.5 kilo verdimmm :nazar:
ne garip bir bünyem var yaa önce +ları gösterip beni delirtiyor sonra da bol _ gösterip ayaklarımı yerden kesiyor :KK55:
duraksayan yada + gören arkadaşlarıma sesleniyorum,alın işte karşınızda en büyük örnek.sakın moralinizi bozmayın,pes etmeyin.
inadına devam ederseniz mutlu sona ulaşıyorsunuz,ayy amaaaniiiinnn çok mutluyum yahuu darısı hepinizin başına :KK16::KK16:

canım benim çok sevindim adına medesacım sen 2. hafta kaç kilo vermiştin sen ce ben 2+2 falan mı yapsam ne dersin baştan böle yavaşsa sonra nolcak hiç bilmiyorum ya da yavaş mı onuda bilemiyorummm

X