Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

nesliiii tarif please
kuzum ben tek yumurtalı minimalize edilmiş bi tarif denedim.. sabah kızım bitirdiği için yenisini yapıcam.. yaparken de çekerim, film ederim size olar mı??
dely ben acilen foto bekliyorum senden, belli ki verebilecek bişey kalmamış sen kemik eritmeye çalışıyon belki de!! bi görelim sonra yorumlayalım olma mı??
şu balık yeme testim sonuçlansın ben vatandaşa hizmet olsun deyü 2+1 'i deneyeceğimdir efendim. Olmadı 4+4+4 yaparım

Canım benim, bence senin vücudun ne yaparsan yap bu kilodan aşağıya inmiyor. Kemiklerin iri demiştin ya, artık ne vücudunu ne de sinirlerini yıpratma, geç güçlendirmeye bence.
den den!! (katılıyorum yanii) :)
bolulu dukan ustaaaaa:)))
nan o mide pankreas bağırsak neyin nannnn!!!

ay medesam hoş geldin kuzum..
sadık dukancılar size bayılıyorum..

Bu arada ben de perşembe didiyom Akçay'a.. biraz da suda zımparalayam kiloları

Son düzenleme:

hoşbulduk kuzuuu.sana da şimdiden iyi tatiller...
bol bol yüz,hatta sana tüyo vereyim,ben böyle açıklara doğru gidip insanların az olduğu yerlerde durmadan bacak hareketleri yaptım yani su içinde bisiklet çevirir gibi falan yap ama kıyıda yaparsan seni su balesi falan yapıyorsun sanabilirler

tmm cnm bekliorum cunku ben bir iki kere kek denedim güsel olmadı we hep poacadanda sıkıldım..değişik bişi deneyeyim.bu arada bence 2+1 yapma.çünkü bende seyire yeni geçtiğimde Mayısta yurt dısına cıkma ıhtımalım wardı,orda uyamam die 2+1 yapıp hızlı wermeyi dusundum.sonra dukanın kendı resmi sitesindeki soru-cevap kısmına baktıgımda,orda dietin etkililiğini yitirmemesi için böyle keyfi birseyi asla önermediklerini,protein günlerinin sebzeye eşit olması gerektiğini sölemişlerdi.bende bunu okuyunca wazgecip yapmamıstım..aklında olsun istedim ama karar senin tabiki

tatlım ben Zeytinli plajında halka malolmuş bi insanım, onlara da seyir çıkar non ho problema! :)) geçen yıl hiç yoksa 80 kilo midye çıkardım kıyıya yakın kayalıklardan ahtapot kovaladım aptal aptal, kavga bile ettim ahtapot beni tokatladı daha neler neler ettim animasyon tadında

ha bi de malum oranın suyu buz buzzzz.. feci kalori yakarım ben yine...

şimdi eğer dukanda midye serbest ise bol bol dalarım yine.. zargana dışında pek bi balık da tutamadık ama oltamı alıyom yine.. onu soracağıdımm midye ne iş dukancanlar??

Valla medesacım sende de ne hafıza var maşallah, ben ist mu izmir mi hatırlayamadım sen dely nin yediği 2 sarmayı unutmamışsın hala

Beyaz bikiniyi biz alıcaz ya sana :)))

unutur muyum hiçç,hele ki salatalık niyetine yediği erikleri hiçççç unutmadııım
ama olsun az kaldı dely de katılacak sizeee,yaa ben de yetişmek istiyorum hemencicik

her iki mevzu için de taamdır balım :))

sporsuz güzel vermissin masallah 2 ay icinde iyi bir sonuc, ben 2 sene bosuna baska diyetlerle oyalanmisim yaa

sanırım bu kez cidden kilo wercem ben :)
banyomuzdaki su borusu patlamış...sabah annem erkenden uyandrdı kahwaltı yap wcye gir banyoda ne işin warsa hallet giremicen bidaha die,haklıymış kadın ew inşaat alanına döndü...mutfaga ulaşmak imkansız hale geldi :))) bakalım bana yarayacak mı yarın 77 çıksam offfffffffffffffffff tam süper seyire başlarım

Ya sen var ya, bir kahkaha 2 kilo pirzola, yien ofiste kahkaha attırdın beni Sizde de var mı bilmiyorum ama okuduğumda hemen canlandırıyorum gözümde ve basıyorum kahkahayı

Sen de süpersin canım, ahtapot seni tokatladı, nasıl yani ???

unutur muyum hiçç,hele ki salatalık niyetine yediği erikleri hiçççç unutmadııım
ama olsun az kaldı dely de katılacak sizeee,yaa ben de yetişmek istiyorum hemencicik

Fıstığım sen hemencik gelirsin ben biliyorum, 2 haftaya kalmaz bizimlesin. Dely ciğimin yağları çok canımı sıkıyor valla, kendim gibi sinir oldum. Şu perşembe bi gelsin bakalım. İnşallah gider ya, dilek ağacına gidicem sonunda.

Ha bi de ilave yapayım, hani burda bir derdim var topiği var ya her telden, demin gördüm, orada anlatacağım dely nin yağlarını.

ben şimdiye kdar kaç kez denedim kilo vermeyi...ama bu sefer inancım tam.örnekleri var önümüzde ya...hem deli gbi yioz hem kilo verioz:)) 8 vermştm 27 mayıstan beri.bugün bi kilo daha vermişim:)) kıyafet alırken bu bana olur mu diye düşünmeden almayı o kadar istiyorumkii.....

kuzum napalım yaa,kahkaha atınca 1 kilo pirzola yemiş gibi oluyormuşsun,biz de anca böyle doyuruyoruz karnımızı
valla çok şapşal hareketler yaptım denizde popo ve bacak için eğer onları kıyıda yapsam kesin beni plajdan atarlardı

Ha bi de ilave yapayım, hani burda bir derdim var topiği var ya her telden, demin gördüm, orada anlatacağım dely nin yağlarını.

heheheh valla dely'nin yağları kendisinden çok bize dert oldu ama atlatacak biliyorum ben,hepimizde olmadı mı garip kitlenmeler hatta +lar.bir de şu var yani,vereceğin kilo azaldıkça verme hızın da aynı oranda düşüyor.ilk başlarda ne biçim hızla veriyorduk.kilo fazlası azaldıkça zorlaşıyor ama azmedip dely de dahil hepimiz kurtulacağız inşallah.biz daha inatçıyız o yağlardan hıhh

Allah nazarlardan saklasın....hop hop werelim hepsini anlamadan...bnmde anım anımı tutmuyo bi motiwasyonum düşüyo bi tawan yapıyo...ama iyiyim şimdilik...bgn farkettim ki 24 oldu yaşım hep balık etliydim 25. yaşım we sonrası Allah ömür werirse çıtır bi şekilde olcak inş...
bana kilo aldıranıda biliyorum aslında...bu dönem hep fast food hep abur cubur...sağlıklı mis gbi bi hayatım olsun istiyorum

1 yumurta
4 yemek kaşığı yulaf kepeği
1 yemek kaşığı mısır unu (sınırlı izinli)
2 yemek kaşığı tatlandırıcı (takitaformtat60)
1 tatlı kaşığı tarçın
2 tatlı kaşığı süt tozu (pınar)
1 tatlı kaşığı kakao (sınırlı izinli)
kıvamını verecek kadar yağsız süt (75-100 gr arasıydı sanırım..)
kabartma tozu 1/3 paket (3 gr kadar idi)
vanilya aroması 2 damla
limon aroması 2 damla
limon kabuğu rendesi o da işte bi çaykaşığının ucunun ucuyla

yapılışı malum.. cıvıklardan anticıvıklara sıralayın bacılağğ

kuzu sen 28 mayıstan bugüne 9 kilo mu verdin ? doğru mu anladım ?
daha 1 ay bile olmamış,eğer doğru anladıysam cidden süper bir rakam bu tebrik ederim

nesli bu normal bir kek kalıbı büyüklüğünde mi oluyor yoksa muffin kalıplarına mı yapmak gerek ?

İnşallah canım, ben de öyleydim hep, alışması zaman alıyor ama olacağından emin olabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…