Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sanırım bende ekim gibi kontrolu kaybetmekten korktugumdan uzattıkca uzatıorum..bide hayatımda ilk kez bi diyette basarılı olup kilo werdim onlarıda yanlıs bişi yapıp almaktan korkuorum..bende takıntılı oldumm dimiii :2: bu arada bence sende eger artk bıktıysan gec guclendırmeye,,ztn altı ustu 1.8 kg kalmıs..ama tabi yinede senin bileceğin şey.

içinde pirinç war ama olmassskiiiii

kız güneyli bu tarifler ne:)) süper hepsi valla:))
kestanem şekerim dedimdi ya ben kuzenlerden dolayı iyi hazırlanıp başlamıştım bu diyete
daha dolu var, isteyen olursa elbette paylaşırım ama abartmak da istemiyorum bu arada Delly'nin poğacasından yiyorum şu anda nefis oldu,
eline sağlık.
ama kurabiye konusunda aynı başarıyı gösteremedim galiba eksik almışım tarifi:d

dukancan ekmeğini de denedim nefis oldu
ben tatlandırıcı koymuştum son defasında ama süt tozu çok daha iyiymiş meğer.
miss gibi oldu.

tariflerinize sağlık

Son düzenleme:
merhaba dukanın güzelleriiiiiii

hafta sonundan sora burdayım efem atak sonrası rejimime dikkat etsemde 2,5 kilo verdim ama light kolaya dayandığımdan sanırım takıldımm

bende lighta ara verdim.

çok çalışimmm işler yoğun dukana devam size devam

İYİ HAFTALAR CANLARIMM

kizlar seyir evresinde 1+1 mi yoksa 5+5 mi hangisini önerirsiniz acep?

ikisindede bir ayda toplam 15 sebze 15 protein yaptıgın için,,werdiğin kilo miktarı değişmior aynı oluor..o nedenle sıkılmaman için ve dukanında önerdiği üzere 1+1 yapman en iyisi.çünkü 5+5 sıkıcı olabilir.

kızlar dolma pirinçli olduğundan yemedim,onun yerine et sote yedim yanına da light yoğurt.
kahvaltıda da peynir,light süt ve light meyveli yoğurt yemiştim haa bi de salatalık,akşam da köfte yiyeceğim
ya kızlar bu arada ne kadar kilo vermiş olursam olayım,plajda farkettim ki göbişimi daha fazla eritmem lazım.pufff

gece okumusdum ilk sayfalari hemen karar verdim baslamaya gece bile coookk heycanlandim simdide icim kipir kipir, insallah bu dukan bana iyi gelecek buna inaniyorum, hele sizin verdiginizi görünce daha baslamadan motive oldum bile, 2 senedir dogum sonrasi kilolari bi türlü hepsini veremedim verdim aldim verdim aldim...... Allahima sükürler olsun bu sayfayi gösterdi bana
artikin bu son diyetim olur insallah, dolabimda kiyafetlerim beni bekliyorlar senelerdir insallah 2 haftaya kalmaz baslarim tekrar s´lerimi giymeye zaten biktim bol bol cuval gibi giyinmekden siyah kara kara geziniyordum, artikin su beyaz renkleri giyerim insallah

canım çok teşekkür ederim allah yokluklarını göstermesin.ağrılı çok ama benim anneciğim gayretlidir .inşallah bizim evlatlarımızda hayırlı evlatlar olsunlar..bende toparlamaya çalışıyorum bakalım dukan amcam perşembeye ne diyecek

Tekrar merhaba,
Bugün sebze günüm artık.. Bana kalsa yine protein yerdim de, vücudum sapıtmasın dedim, 4 gündür protein yiyorum. Et sote yedim domatesli biberli, yağsız yerlerinden, yanında da 1-2 kaşık yoğurt ve salata. akşam balık yicem. Her gün yiyemedim balık ama; bir gün durup bir gün yedim. 3 parça daha balığım kaldı. Perşembeye kadar bitiriyim :)

Yaparsın canım sen evelallah :13: Neler başardın baksana Merak etme.. Kilo verebildiğine göre, almamayı da başarırsın.. Senden kurtulamaz! Medesa'nın dediği gibi, kilo bile verirsin daha sen

Hakkın da var tamam, biraz korkabilirsin ama.. bu kadar da strese girme lütfen.. Dukan ne diyorsa yap, eksiğini yapma, eksiğini yeme Merak etme.. Kilo falan almıcaksın Ama çok da kontrollü olma, asıl o zaman azıcık fazla yedin mi kilo alabilirsin ya da çok fazla kilo verip sağlıksız olursun Allah korusun..
Ben böyle bile kilo veremiyorum, güçlendirmede hiç veremem İşte 1 ay daha dayaniyim diyorum. Ramazanda geçerim ama artık verememiş bile olursam..

Son düzenleme:
Evet, ben de çok sevdim. Orada peynir çiçeği var, muhteşem. Plajından denize girdik, ama bu defa orada kalacağız inşallah.

Çok yoruldum valla şimdi orda olasım geldi.
2010 yazında ordaydım en son çook güzel bir yer huzur veiyor acaip dinlendiriyor insanı sahibi Leyla teyze çok tatlı

canım sen nasıl hesap yaptın öyle ya ilahi :)) nerdeyse 1 haftanın ortasındayım ve henüz protein günüde yapmadım ekimin dedği gibi su falandır o hem 3 gündür de tuvalete çıkamamış halim , bence boşuna stres yapıyorsun kendine geç bir an önce dikkatli olursan sorun olmaz

amiin ve acil şifalar inşallah

beyazlar güzeldir, hatta fuşyalar, gök maviler, turanjlar, kremler
ve giyeceksin daha neler neleeerrr
ha gayret, hpimiz vereceğiz bu kiloları

bence de stres yapmayın, takılınca onlar da inat ediyor, ne de olsa bize benzediler dura dura

bu arada tatiiil
tatiiil
tatiiiiill
nasıl güzel bir kelime değil mi

aynen gökkusagi gibi renk renk gezerim sende süper vermissin kilolari tebrik ederim ne kadar zamanda verdin ögrenebilirmiyim

Bi de haftasonu, 1,5-2 senedir giyemediğim kotlarımı giydim hihihi Hatta bi tanesi 10 yıllık falan. Bi de S beden bluz aldım hehe Gerçi bu biraz büyük S ama, M olduğum kesin en azından :) Yine de göbişte daha 2-3 kilo falan yağ var
Kayınbabam bile, sen daha zayıflıcak mısın yaa, dedi heheh Ama eski zamanlarıma dönmeme var daha işte 2 kilo. Başardım, diyemiyorum o yüzden hala... Kendimi başarılı saymam için vermem lazım 2 kilo dahaa.

Son düzenleme:

takıntıdan psikopata baglamış görünüorum dimi oradan bakıncaa yaaaa

Son düzenleme:
aynen gökkusagi gibi renk renk gezerim sende süper vermissin kilolari tebrik ederim ne kadar zamanda verdin ögrenebilirmiyim
:))))
ben nisan sonuna doğru başladım 20 nisan civarı, ama çok duraklama yaşadım, sonra bir anda 1-2 kilo verdim.
bel üstümden çok verdim , pek istemiyorum ama spor yapmadığım için hak ettim tabi.
şu callanı yapmam lazım, bakalım ne zaman

ahahahha o zaman hiçbirimiz başaramadık
takından psikopata baglamış görünüorum dimi oradan bakıncaa yaaaa
cıx , şaşkın görüyorum ben ,sevimli anlamda şaşkın:)
Yaşar'ın da dediği gibi; korkularım vaar biliyorsuuunnn lay lay looom

Canım benim, bence de vücuduna o kadar yüklenme, iyi yapmışsın.

10 yıl önceki kotları giymek ne demek ya, seni anlıyorum canım, şu 2 kilo bitmeden bitti diyemiyorsun. Ama onları elime geçirirsem ben iyiden iyiye pataklıycam sonunda.

Valla ben de öğlen arkadaşlar ev yemekleri yapan bir yere gidiyorlardı sürekli, ben de 3 ay aradan sonra pnlara takıldım, daha doğrusu çekerek götürdüler, telefonumu bile bırakmışım.

Taze fasülye yedim zeytinyağlı, yağlarını ayırmaya çalışarak, bir de semizotu salatası ve yoğurtlu kabak salatası yedim. Çok güzeldi, pişman değilim. akşam da etli bişey bulurum artık.

takından psikopata baglamış görünüorum dimi oradan bakıncaa yaaaa

Yok be tatlım, napalım, içimize dukan kaçtı çıkmıyor sadece, valla ne iradeymiş Bence kitabı okurken hipnotize ediyor, parmak şıklatmadığı için böyle kalakaldık ortada.

güneyli sağol canım ya, ne tarifler öyle maşallah. Senin de az kalmış güçlendirmeye, hadi geç de biraz da güçlendir bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…