Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yok canım, taktım ben senin yağlara, valla elimden kurtulamayacaklar. Şu yeşil çay kürünü denesene canım be, nolur sanki, yeşil yeşil. Sonra ben bi iyilik düşünücem
.....
Ay denicem valla gülüm de :) ya onun da çoğu zarar diyorlardı :44: güvenemedim.. Ama 3 günde de kilo veremem heralde Perşembe gününe göre karar vericem bakalım.. Bu arada haftasonu yeşil çayı ben de soğuk yaptım. Tadı pek güzel olmadı ama, o sıcakta yine de sıcak halinden iyiydi. Soğuğu da aynı etkiyi eder mi acaba diye de düşünmedim değil ama :44:
Giyersin giyersiiinnnn Kız beyaz iç çamaşırlarıyla bile girsen yeridir, sen fıstık gibisin hihihiih Fiyuv fiyuuuvv!! Bu ıslık sesi Kız böyle olacağını bileydim 2 tane yer miydim, daha fazla yerdim valla ahhaha Yoksa "güzel yemekleri" ben yemedim yani ne yazık ki boşa gitti o "hayır hayır daha fazla yemem", tavrım. Ne bu haftası, bu ay sıkı tutuyorum. Veremezsem Dukan'a bende dava açıyorum hahaha

unutur muyum hiçç,hele ki salatalık niyetine yediği erikleri hiçççç unutmadııım
ama olsun az kaldı dely de katılacak sizeee,yaa ben de yetişmek istiyorum hemencicik
Benden önce sen katılcan tatlım yaaa!! Arkadaşını da unutmaz hiç Sen bene yetiştin, yani ben sana yetiştim hihih Sen beni bu hafta geçersin bileeemmm

Hahahaha Bolulu Dukan Usta.. Çok iyi yaa
Ah canım, valla cesaretim olsa, istediğim gibi olsam çekicem de fotoğraf.. Ama ben eski halimi bildiğim için.. Daha ona yetişemedim diye üzülüyooomm...!! Şimdi siz görünce kibarlıktan "Aaa! Daha da nasıl zayıflıcan.." falan dersiniz hihihi Severim ben siziii!!! İyi niyetli arkadaşlarım beniiimmmmm!!!! Mide, pankreas yağlı benim demek hihihi Aman Allah korusun.. :) Du bakalım.. Cesaretimi toplarsam bikaç haftaya boy boy fotoğraflarımı yayınlarım hihihihi

Ha bi de ilave yapayım, hani burda bir derdim var topiği var ya her telden, demin gördüm, orada anlatacağım dely nin yağlarını.

Ahahahhaha Ay ben de güldüm senin gibiii.. Neyse çok ses etmedim hahahah Alemsin yaaa hahaha Dilek ağacına bi gülmüştüm, ardından da topiğe anlatıcam deyince, koptum İstiareye de yatsana ne olacakmış sonum Seviyorum sizi canlaaarrr!!

kızlar bu arada splenda bulamadığını söyleyen arkadaşlar vardı.
ben bodrumda macrocenter diye bir mağazaya girdim.
baya bir dukan standı yapmışlardı.kitabından,yulaf kepeğine,yulaf ezmesine,splendaya kadar herşeycikler vardı
sadece istanbul,antalya ve bodrum yalıkavakta var.
buralarda oturup da bulmakta sıkıntı çeken arkadaşlar varsa bildireyim dedim

Eşim geldiğinde 4gün yedim ve bu bana 2-3 haftadır gram alıp verdiğim ve kaçamak yapmamaya elimde geldiğince :)dikkat ettiğim bir dönemden geçmeme neden oldu.Callantics sayesinde inceldiğim içinde moralimi bozmuyordum kiiii bugün şükürler olsun tekrar56.300 gördüm.Çok az kilom kaldı ama istediğime inene kadar kaytarmak yok...

biz de seni sewiyoruzzz kuzuumm,hemi de çoook
bu arada gerçekten ekle resmini bakiiim.bak sen beni bilirsin ben çattadanak doğruyu söylerim,eğer ihtiyaç varsa derim daha olmamışsın diye
eskiye de takılma be kuzum,ben de naparsam yapayım eski halim gibi olmuyorum.sonuçta vücutlar da kilo ala vere yıpranıyor olabilir,eski halin gibi olamıyorsan eskiye yakın olduğu için şükret.bir de şöyle düşün yakın tarihe bak,bundan 3 ay önce nasıldın,bunu düşünüp mutlu ol motive ol yeniden kuzucan.bu kadar kilo verdin 2 kiloyu mu veremicen.ramazana kadar 2 kiloyu vermezsen ben de dukancan değilim

nesli bu normal bir kek kalıbı büyüklüğünde mi oluyor yoksa muffin kalıplarına mı yapmak gerek ?
medesam ikeanın muffin kalıplarıyla yapıyorum.. bu malzemeden 7 tane çıktı.. yani başka muffin kalıplarından daha fazla çıkar sanırım.. aslında kalıptan çıkarmada sorun yaşamayacaksan alışık olduğun bi kek kalıbına da koyabilirsin

valla kibarlıktan mı dürüstlükten mi deriz bilemem ustam :))

Yok yooookkk!! Asıl bana dert!! Ağıtlar yakıcam nerdeyse ühühühü Bi de tabi patron bugün "senin işler aksıyo sanki bugünlerde" deyince.. :S Valla hepsi kilo vermek için diyesim geldi :S Ben ilk başlarda da hızlı veremiyoduuumm Offff!! Azim falan da pek işe yaramıyo yani... Puuff :85::97:
İnşallah...

Amin canım! Cümlemize...
Çoookk güzel kabarmıışşşş!!! Vuuvvv!!!! Ben de isteriiiimmm!!! Kabartabilirim inşalaahhh!! Afiyet olsun canım sana..
dukana göre 300 gün seyir yapmam lazım...o kdr sabrım yok of yaa...inşallah daha önce veririm.
İnşallah daha önce verirsin kestanem şekerim :)) Ben de Bursa'lı sayılırım hee ama neyse ki pek sevmem kestane şekerini. Sevmemem iyiymiş.. Yoksa habire canımı istetecekmişsin hihihi

kuzular bu arada Bodrum'da kolamın içine rom aroması katarak içtim,tadı pek bir güzel oldu.böyle viski kola içiyormuşum gibi oldu,serap görmüş gibiydim
tabi yan masalardan garip garip bakıyorlar Nuri Alço gazozu hazırlıyor gibi görünüyordum kesin
ama psikolojik olarak iyi hissettirdi valla bir ara kafam güzel bile oldu
tavsiye olunur

Biz de seni çok seviyoruz bitanem.

Valla vereceksin, nasıl vereceksin bilmiyorum ama o kilolar gidecek. Yoksa bi istiare kaldı zaten, gidecekse onu da yaparım bak.

Medesa, beyaz ,ç çamaşına da çok güldüm valla, yine hayal ettim ya, ben napıcam böyle Ama haklısın valla :))

dukana göre 300 gün seyir yapmam lazım...o kdr sabrım yok of yaa...inşallah daha önce veririm.

Verirsin canım verirsin, verdikçe azimleneceksin. Bravo kaçamak yok aman ha

Haklısın canım benim, valla ben 3 ay önce giyecek kıyafet bulamıyordum, hatırladım da bak şükrettim gerçekten. :26:

Ama o iki kilo gideceeeeeeeek

Aynı durum bende de var, zayıf ama işsiz kalmayalım da sonunda.

Kaçamak falan konusunda sorunum yok, yapmam da.. E sıkıldım dabi haliylen.. Bi de 57 olsam, 55'e kasarım diyordum. Pehh! Nerdeee..! Kemiklerim 55 kilo heralde hihihi :76:
O zaman fotoğrafımı görünce bana dersin ki; göbişinden accık daha ver bi de basenlerden Hadi bakalım motive oliyim...! bu da nasıl motiveyse "hadi bakalım" diye hehe :)) Saol canımcanım!! Denicem yani.. ELimden geleni yapıcam.. Olursa olur, olmazsaaa inceldiğimle kalırım artık :)) Zayıflayamasam da inceliyorum ne hikmetse Nerem inceliyo onu da bilmiyom :44: Adres veriyim de basenler gitsin bari

.....
valla kibarlıktan mı dürüstlükten mi deriz bilemem ustam :))
Saolasın canımcım Dürüstlükten "Aaa! O ne göbek" de diyebilirsiniz hihihi Ama ayaktayken göbeğim görülmüyo kii Oturunca sarkıyoo Ben size otururken çekip ekliyim

Son düzenleme:

valla kızlar işsiz kalmaktan ben de korkuyorum cidden.bir gün basılacam o da benim sonum olacak
artık zayıflamış hallerimizle mankenlik falan yaparak kazanırız paramızı hatta dely'nin dediği gibi beyaz iç çamaşırlarımı giyip victoria's secret defilelerine falan çıkarım artık ahahahahaa

ayyy kızlar alemsinizz yaaa cok güldürdünüzz benii..bende aranıza katılacaklardan olabilirimmm walla

bugünkü mesaimizi de hepberaber bitirdik,sizi öpüyorum dukaniçeler
yarın da mesaiye birlikte başlamak ümidiyle,bol eksilerrr....

ayyy kızlar alemsinizz yaaa cok güldürdünüzz benii..bende aranıza katılacaklardan olabilirimmm walla

bugünkü mesaimizi de hepberaber bitirdik,sizi öpüyorum dukaniçeler
yarın da mesaiye birlikte başlamak ümidiyle,bol eksilerrr....

Gel vatandaş, sen de gel. Aman ha şaka şaka

Valla sende boy var ama ben de yok medesacım olsun napalım artık Allah nerden verirse rızkımızı :))

Bu arada canlar, herkese iyi akşamlar, ben yarın gündüz online olarak katılamıyorum ofis dışındayım ama akşam hepicinize cevap veririm. Beni unutmayın sakın ama :26:

Hepinize iyi akşamlar.

Hahahha
Ehehehe gitsin be kardeşler, gitsin be bacılar!! Sıkıldım yaaaa!! Aaaaa!! Valla patron da moralimi bozdu :S Bi kaç gün normal iş de yapiyim bari :S :))
Valla mankenlik değil de, İstanbul'a geldim boşa gitmesin diyorum. Ciddi ciddi bi ajansa falan yazılmayı düşünüyorum Ne yeteneksizler oynuyo yaaa Bi dizide arkadan geçmekle başlayıp, ordan reklam filmlerine, ordan başrollere.. Şöhret basamaklarını tırmanmak istiyorum hihihih Nerdeee..!! Ama gerçekten çok istiyorum :122::124: Artık burdan, o sektöre geçerim Beni bekliyolar da sektör olarak, gözleri yolda hahahaha

İyi akşamlar canlarım... Olmadı Dukan cafe açıcaz zati

Öpüyorum yanacıklarınızdan

herkese selamlar
ben aranıza yeni katılmadım ama yazmak aklıma yeni geldi 16 mayıstan beri dukan yapıyorum 6 kilodan kurtuldum daha epey yolum var aslında
o yüzden bu 6 kiloda bana az geldi ama neyse fazla kasmıyorum kendimi
gayet sağlıklı olduğumu hissediyorum ama bu hafta içinde tam kan tahlili vermek pllanlarımda var
şu kilo azalmasını gösteren şeyi nasıl yapıyorsunuz anlatırmısınız :)

Off ne kadar zaman oldu giremedim. Hepiniz nasılsınız? İyi misiniz? Ben de güçlendirmeye geçicem az kaldı ama buraya gelemiyorum ya, çok mutsuzum o yüzden.

İş, eş, çocuk derken sizi biraz ihmal ettim canlarım, telafi edicem az kaldı.

Herkesi çok çok çok öpüyorum. Bol bol eksiler, sağlıklı kilo vermeler olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…