Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bnm kilom takıldı ndn böle oldu anlamadım ataktayım kim sorarsa bgn son günüm gerçi...uzatayım diyodum ama sanırım vucudumun şaşrmaya ihtiyacı war o yüzden uzatmıcam
dün annemler ewde yoktu ddm kendime körili tavuk yapaym tariflerde salep koy yazıodu bende koydum megerse şekerliymiş bizimkisi aç oldgm we atamıcagım için ayıklayarak yedim ama o şekerden mi oldu anlamadım

yoğurda toz tarçın karıştırıp ye kuzummm!!

ha bir de bir çimdik çörekotu (mutlaka aç karnına olacak) tatlı isteğini kesiyor çoğu kişinin.. dene bakalım bi olmaz mı??

Senin şu çimdik işine bayılıyorum.

Günaydınn herkeseee,

Bugün buralar pek bi sessiz olcak yine ama ben yine de paylaşayım mutluluğumu son 2 kilom kaldııı, ne olur bu son 2 hafta demek olsun ve sonrasında güçlendirme gelsin artıkkk

Canım sonunda şeytanın bacağını kırdın bak, tebrik ediyorum. Hadi çabuk gel sen de güçlendirmeye.

Çok sevindim canım, anneciğinin iyi olmasına. Ne güzel hayırlı evlatları var, daha çabuk iyileşir eminim. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin, herkese hayırlı evlatlar kısmet etsin.

Şakadır canım, şakadır. Bence yumruk denen atraksiyondan yapabilirsin sıfırdan başlamak yerine, ya da ben öyle olsa 2 gün protein yapardım aralıkla 2 defa ama bu çok uygun değil sanırım. Ama sadece seyirden devam etmemen gerektiğini düşünüyorum.

günaydın arkadaşlar

bugün güçlendirmede 4. günüm gayet iyi gidiyor bu sabah tartıya baktım sadece 100 gr almışım oda normal zaten

güçlendirmede 3 gün tam buğday ekmeği yemiştim malesef yanlış hatırlamışım tam tahıllı ekmek yiyin diyor dukan neyseki bugün düzelttim yalnız tam değil çok tahıllı ekmek bulabildim uno veya doygunun başka varmıdır bilmiyorum , ömür sen ne yiyorsun ?

akşam nişastalı gıda hakkımı kullandım , hakkım olarak irmiği seçtim ve tatlandırıcı ve light süt ile irmik tatlısı yaptım ne güzel bir duyguymuş gönül rahatlığıyla tatlı yemek

ödül yemeğimi henüz yemedim çarşambaya saklamıştım ancak yarın öğleden sonra bir arkadaşıma ziyarete gidicem başkalarıda olucak haliyle kızcağız mutlaka bir şeyler hazırlıcak ikram etmek için ve bu bir şeyler tabiki bize uygun olmuyacak , bende diyorum ki yarın yerim artık ikramlardan ödül yemeği yerine geçer olur heralde değil mi ?

Love , Ekim bu sabah kaşarlı tostumu yedim kahvaltıda gerçekten iyi geldi sizde başlıyorsunuz değil mi bugün ?

Canım, kaç gün atak yaptın, toplamda ne kadar verdin? Son günü de kilo vereceksin diye bir kural yok ki. Toplamda ne kadar kilo verdiğine bak. Bana 1,5 kg dedi ben 3 kg verdim 4 günde ama bazı arkadaşların öngörülenden daha az oldu. Zaten ilk verilenler kilo değil, ödem. Sende çok yok demek ki, öyle düşün. Dukanın en önemli kazanımı da ürün içeriklerini doğru şekilde okumak, bunu hiiiç aklından çıkarma :)) Öyle hemen durdum, takıldım diye bişey yok. Dur daha, seyirde + bile görebilirsin, hazırlıklı ol :)))

Kizlar ben artik cok zorlaniyorum yumurta kiyma et yiyemiyorum..Napcam ben böyle..:26: Yiyemedigim icin ac kaliyorum su da icemiyorum eskisi kadar ictigim sadece cay..Cok sykyldim artik..Adetime daha bir hafta var kocaman bi göbüsüm var.. Gecen günde sormustum ramazan + 5 hafta izin nasil yapacam ben bi yol gösterin bana..kacamak yapmiyorum ama yemem gereken yiyecekleri yiyemiyorum yedigim balik oda zoraki..sesime ses verinnn elüüü

Canım, önceki mesajını okudum, alıntı yapmadım ama cevap verdim sana :))

Ben korkuyorum ya, neden böyle oldu anlamadım?

Ekim tam buğday yada tam çavdar falan yiyemiyoruz direk tam tahıllı demiş dukan amca bende doygun çok tahıllı aldım , ama 3 gün tam buğday yedim yanlışlıkla :))

Korkmayın bu arada bende ilk gün meyve ve bir dilim ekmek yedim ilave olarak
2. gün meyve ve 2 dilim ekmek
3. gün meyve ve 2 dilim ekmek ve 200 gr nişastalı gıda
4. günüm bugün de ilave 40 gr normal kaşar ilave ettim yani yavaş yavaş geçtim yarında ödül yapıcam öğleden sonra
perşembede saf protein günüm

3 gün boyunca aldığım kilo +100 gr :)))

Fıstığım, ben bodruma 2 defa gittim diğer koyları da dolaştım ama en çok gündoğan ı sevdim. Sen 5 yıl çalıştığına göre en güzel yeri neresi sana göre?

8 yıl öncee ilk kez bodruma gittim , akyarlara gitmiştik sonra tesadüfen gündoğana gittim ve bodruma aşık oldum ondan sonra 6 ıl boyunca her yaz tatilimiz gündoğanda geçti, 2 yıldır gidemiyoruz ama çok özledim anlatamam

Fıstığım, ben bodruma 2 defa gittim diğer koyları da dolaştım ama en çok gündoğan ı sevdim. Sen 5 yıl çalıştığına göre en güzel yeri neresi sana göre?

8 yıl öncee ilk kez bodruma gittim , akyarlara gitmiştik sonra tesadüfen gündoğana gittim ve bodruma aşık oldum ondan sonra 6 ıl boyunca her yaz tatilimiz gündoğanda geçti, 2 yıldır gidemiyoruz ama çok özledim anlatamam

Amaann iyi bari söyledin ekmek almadan, sanki sudan çıkmış balık gibi oldum ben ya, anlamadım. Senin tam buğday da iyiymiş ha, aynı ben :))

Sen yavaş değil hızlıca bir geçiş yapmışsın :)) +100 de şahane zaten. Nişastalıya falan karar vermedim ben, ödülü çarşamba yapmayı planlıyorum, perşembe protein. Bakalım hadi hayırlısı :))

Ömür de yok ki bize azıcık yol göstersin, korkmayın bişey olmaz desin

Evet, ben de çok sevdim. Orada peynir çiçeği var, muhteşem. Plajından denize girdik, ama bu defa orada kalacağız inşallah.

Çok yoruldum valla şimdi orda olasım geldi.

cnm ben çarşamba geçiorum,,bende tam tahıllı bulamadım unonun cok tahıllısını aldım..ikramlarda tabiki çok abartmazsan geçer ödül yerine..bu arada 4 günde +100 beni korkuttu hep böle dewam edermi acaba? millet güçlendirmedede kilo wermeye dewam edioruz dio..yani benim 100 gün güçlendirme yapacagım düşünülürse,2.5 kg artı ile bitirmek istemiorum diyeti :2: :2:

Yaw sen de amma yaptın ya canım, +100 nedir ki, bir lavabo da biter. Seyirde nasıl + gördük ilk günler bu da öyle. +100 + bile sayılmaz hem, ödemdir, sudur. 1 hafta sonra belli olur. Bir yerden başlamalıyız, hadi cesaret.

Ben de aynı durumdayım, canım hiiçbir şey yemek istemiyor. Üstelik kilo vermem de durdu (seyirin ikinci haftasındayım). Ama hata benim sadece tek çeşit yiyorum. Değişik tarifler yapmak gerekiyor, Üşengeçlikten yapmıyorum.

cnm bgn bnm 6. günüm atakta dukan amca 6 gün yap dedi...toplamda 2.4 werdim dukan 3 filan diodu...altında kaldım biraz...dedğin gbi ödem die düşüneblrm sanki etim sıkılaştı bilmyrm ödem gidince öyle olurmuda??kuruyodum kafamda neyse şimdi rahtladım dahada çok saolasın :)

Canım, ne demeliyim bilmiyorum ama bunları yemeden de bu diyet yapılmaz ki.:26: Yumurtayı sarımsaklı yoğurtla yesen, kıymayı biraz sebzeli de olsa birlikte yesen ya da ne bileyim tavuk bütün zor olursa kıymasından köfte yapsan, ama bunları yemek zorundasın.:26: Su yu sade içemiyorsan bir kaç damla limon sık içine ve soğuk iç, değişik oluyor. Başka aklıma bişey gelmiyor ama çok çok bunaldıysan 1 hafta dikkat ederek ara ver dicem, sonra başlayabilecek misin:44:

tsk ederim love01, peki ev yapimi yogurt yiyebilirmiyim acaba? ha birde sarimsak kullanabilrmiyim attackda? kusura bakmayin bugün basladim kitabi henüz almadim, sorularim cogalabilir, aklima geldikce yaziyorum, sizi SIKARsam simdiden affola :26:

Üsenme yap ben yapiyorum ama yiyemiyorum sen daha yolun basindasin ben bu ayin 28.de 3 ay olacak.Cokda güzel kilo verdim birakmak istemiyorum kesinlikle..

Evet canim yiyemedigim icin acim zaten resmen tiksindim ben yapiyorum ama yiyemiyorum bi yiyebildigim yulaf kepegi yogurt karisimi..Sade su icemiyorum diye madem suyuna gectim ama banamisin demiyor..Önerilerin cok güzel bunlari yapiyorum zaten ama yutamiyorum..icim almiyor..Bende acaba güclendirmeye gecsem ramazan ve izin bitince tekrardan atak la baslasam diyorum ama karar veremiyorum..Yiyemedikce aciktikca kacamaklarim baslayacak adim gibi emimin...

yasenacım,canım benim...çok haklısın.insan hep aynı şeyleri yemekten sıkılıyo...ben artık değişik tarifler bulmaya çalışıyorum.mesela sebze protein günümde semizotu ve yoğurt yedim,akşam köfte yedim ayran içtim yanında.mantarlı tavuk yapabilirsin.patlıcanları halka halka doğrayıp fırına verebilrsn ya da tost makinasına basabilrsn.snra üstlerine bi parça kavrulmuş kıyma ve soğan koyabilirsin snra azcık kaşar rendeleyip 5 dk fırında tutabilirsin.kabak içinde aynı şey geçerli.tavuğu marine edip pişirebişirsin sarımsak salça ve baharatlarla....ben senden daha kötü bi durumdayım kuzum çünkü ben normalde tavuk yumurta ve et yiyen biri değilim.kokusuna bile katlanamam...tarçın görünce koşarak uzaklaşan kokusuna dayanamayan biriydim ama şimdi tatlı ihtiyacımı bastrsın diye yiyorum.çünk zayıf olmak istiyorum artık...eski kıyafetlerime girmek istiyiorum...katlanalım kuzum...istersen birazcık ara ver.ama abartmadan mesela 1 hafta.snra bikaç gün atak yapıp başla...kıyamam ki ben sana

kıslaarrr herkeze slmlarrr
10 gün izinliydim il dışındaydım girmeye hiç fırsatım olmadı. oku oku bitiremedim maşallahınız var. nihayet hedefe ulaştığımı gururla bildiririm. 55.3 tartan tartımı sabah eğilip öpecektim nerdeyse. ama vaktinden çok önce ulaştığım için hedefi 53 e çektim. dvm etcez bakalım. herkeze bol eksili günler diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…