Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yani geç bi saatte yapıcam ama... Yapıcam yani. 2 gündür balık yiyorum, hatta 2 gündür somon yiyorum :)) Yağlarımı pataklamama yardım eeet :)Deneyin sonuçlarını burda görüceksiniz zaten

Olsun bitanem, geç saatte olsa farketmez, somonun yağı bile çok faydalı. Ye de gör eksileri. Ha sitede gülsünler, yazmayı unuttum, yürümeye devam et, 15 dk az zaman değil, 5 - 6 tur yapsan yeter.

Hahahaha Sorarsın benceee Yok ben hep yiyorum Bişey olduğu yok :)) Seninkinin bozulacağı varmış herhelde hihihi

Hahahaha Sorarsın benceee Yok ben hep yiyorum Bişey olduğu yok :)) Seninkinin bozulacağı varmış herhelde hihihi

teşekkürler
balığı çok seviyorum ama bu hafta 1 kere yedim o da ıyy babam olta balığı getirmiş
kılçıkları ayıkla ayıkla deli oldum

h.sonu da yapamazsam beni ton ton paklar ancak ma sonuçlarınızı merakla bekliyorum. şevk gelir üstüme belkim

O kadar kilo vermeişsin devam eeettt!! en azından dene. Yapamazsan bi güçlendirme arası ver, sonra geri dön Ama emeklerin boşa gitmesiiinnn!!

güçlendirme arası ne ola ki??? ben kitabı neresinden okuyorum acep??!!
bi de aklıma takıldı, misal 1+1 değil de en azından kısa bir süre 2+1 deneyeyim diyorum, caiz midir :)?? (2 protein 1 sebze protein)?? (hiç anlamadınız ya sanki açıklıyorum ben de! laf!!)

Ben de somon yapacağım bu akşam, bol sarımsak soslu, pul biberli, maydanozlu, ohhhh, çok acıktım valla, markete zor yetişicem
men de men dee,, kim başlattı bu balık furyasını hatırlamıyorum ama ben de deniyorum bir haftada neler olacak deyü.. yalnız ben dün somon bugün çipura yarın alabalık ya da denizalası (o da eşek kadar, yerli somon deyü geçiyo) ve bu şekilde tur yapıcam bakalım..
doğadan form çayım bitsin bnde alcam ondan.çatlıcam meraktan valla:))
önce meraktan sonna z... tan çatlatan çay :)))
sarmısak? bunu not almalıyım
neredeyse hiç tüketmiyorum
afiyetler olsun
imkanınız varsa yeşil sarmısak /sarımsak şeedin. atın iki dişi toprağa, 10 güne kalmaz çıkıyo zaten ... hem koku da yapmıyo ben omletten tut salataya her bişeye katıyorum az az.. bi de biberiye kekik falan var terasta.. onları da es geçmiyorum..

arkadaşlarım mrb bende dukana yeni başladım atakta 5. günüm 3 ve 4.günlerde biraz zorlanmıştım yani halsizlik anlamında bu gün çok daha iyiyim şükür arkadaşlarım sizden ricam lütfen bana dukan ekmeğinin tarifini verebilirmisiniz sayfalarca geri gittim bulamadım birde krepi nasıl yapıyorsunuz acil cevap verirseniz sevinirim

2+1 yapınca daha mı hızlı verilir ki?

oyyy gidiyorum geliyorum sürekli yemek tarifleri karnim acikiyo Bende aksama balik yiyecegim amaninn demek o market adiymis bende cayin markasi felan sandim..

Sekercim az kaldi insallah geldigim de alirim cok sagol...zaten bigününü bana ayirmalisin otculari (aktarlari) gezeriz senle..

Esra hosgeldin arkadasim google den dukan krepi veye dukan ekmegi diye yazarsan bir sürü tarif cikiyor ben yapmadigim icin tarif veremeyecegim ama yapan arkadaslar mutlaka verecektir..

Canlarım,

Hepinize iyi tatiller, iyi haftasonları, hepinizi çokk öpüyorum.

YULAF KEPEĞİ KREBİ• 8 yk yağsız süt
• 1,5 kaşık yulaf kepeği
• 1 yumurta beyazı
• 1 çimdik tuz
kepek sütle ıslatılıp şişmesi için bekletilir.Yumurta ve tuz eklenip çırpıldıktan sonra yapışmayan bir tava kızdırılarak kepçeyle yayılır.
Et ya da peynir gibi istediğiniz malzemeyle dürümler hazırlanabilir.

YULAF KEPEĞİ EKMEĞİ (AYNI EKMEK GİBİ)
• 3 yumurta
• 2 kaşık yoğurt
• 2 kaşık peynir
• 3 kaşık yulaf kepeği
• 5 kaşık buğday kepeği
• Yulaf ezmesi
• 1,5 tatlı kaşığı karbonat
• Tuz

Yulaf ezmesi hariç bütün malzemeler karıştırılarak, kıvam alması için yeteri kadar yulaf ezmesi eklenir, ekmek kalıplarına dökülerek 150 derecede 50 dakika pişirilir

bu da KK'dan
Ekmek (2 günlük)

• 1 çay bardağı süt
  • 1 çay bardağı yoğurt
  • 1 yumurta
  • 1/2 çay kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı kabartma tozu
  • 4 yemek kaşığı yulaf kepeği
süt yoğurt ve yumurtayı iyice çırp.
tuzu ekle karıştır.
yulaf kepeği ve kabartma tozunu ekle, karıştır.
5 dk beklet. yağlı kağıt serilmiş fırın kabına, ya da teflon kek kalıbına dök.
150 drc fırında üzeri iyice kızarana kadar pişir.
çok kabarmaz ama yapış yapış da değil

Lavaş (4 adet)

• 2 yk yağsız yoğurt
  • 2 yumurta beyazı
  • 2 yk yulaf kepeği
  • 1 çimdik tuz

Hepsini karıştır, az yağlanmış tavaya al, üstü göz göz olana kadar pişir sonra çevir diğer tarafını da pişir.

Bu da benim yaptığım:
1 yumurta
1 su bardağı yoğurt
8 yemek kaşığı yulaf kepeği
1 paket kabartma tozu
1 tatlı kaşığı tatlandırıcı (koymayabilirsin ancak bana acı geldiği için koyuyorum içine
1 çimdik tuz

yumurta ve tatlandırıcıyı çırp
yoğurt ilave edip karıştır sonra diğer malzemeyi ekleyip karıştır
180derecede 10 dk sonra 150 derecede 10 dk pişir
en son 50 dereceye alıyorum ben içi pişsin diye
(fırınına göre sen kendin ayarlayabilirsin pişmeyi)

2+1 yapınca daha mı hızlı verilir ki?

valla mantık yürüttümm :)) şinciii
korumada 6 günü 1 gün dengeliyor kilo almıyozz
seyirde yarı yarıya kilo verdiriyo
atakta, yumrukta ne bilem ara gazlarda üstüste 2-3 gün yapınca hız kazanılıyo iseee
neden olmasın didim..

gerçi hafif kilolulara 2+0 bilem yetiyo diyodu kitap..
amannn kafam karıştı eccük..

ben bu 2/0 mantığını hiç çözemedim
5 gün normal yiyin diyor kitapta, ee nasıl normal herşeyi yiyebiliyor muyuz?
hem güçlendirme filan yapılmıyor mu?
üffsss
kaçamak yapmaktan tırsarken 2/0 ne olaki bilemedim hiç :26:

canım kitapta özellikle basen kalça bölgesi sorunlu olanlar bunu tercih edebilir, pazartesi perşembe gibi uygulayabilir diyordu.
mantıklı zaten, haftada bir gün dengeliyorsa haftada iki gün zayıflatacaktır.. haklı adamceğiiiz :))

bnde mi öyle yapsamki?

E şimdi 65' lere inmişken bünye, bi gitsin sahillere, di mi :)
Kızlar haftasonu çekicem bikiniyi, küçülen göbişimi gezmeye götürücem. Hepinizi öpüyorum kocaman. İyi haftasonları

Bu arada yaseminli yeşil çay önerilir. Bugün denedim. (Doğadan marka)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…