Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

O kadar kilo vermeişsin devam eeettt!! en azından dene. Yapamazsan bi güçlendirme arası ver, sonra geri dön Ama emeklerin boşa gitmesiiinnn!!

Böyle daha iyi.. Toplum arasında özel mesajla konuşulmaz hahaha

İyi eğlenceleeeeerrrrr!!! Biz de seni özlüceeezzz!!! Babaaayyyyy

yarım kilo inceltilmiş(şinitzel gbi) tavuk göğsünün içine 2 diş sarımsak,pul biber,karabiber,kimyon ekledim.onları iyice harmanladım.şimdi dolaptalar:) bakalım tavada ızgara gbi pişirince nası olcaklar:))

Ben de somon yapacağım bu akşam, bol sarımsak soslu, pul biberli, maydanozlu, ohhhh, çok acıktım valla, markete zor yetişicem

kızlar bide ben pc başındayken falan yanıma 1.5 litrelik su şişesi alıyom.gördükçe içiyom çok iyi oluyo

ben de öyle yapıyorum hatta elimde şişeyle dolanıyorum iyi oluyor bir de aman diyim dışarı çıkacağın gün o çaydan içme sevgilinle buluşacakken falan

herkese ii hafta sonları ve bol eksiler kızlarr..umarım bende Pazar güzel bi eksi görürüm yoksa moralsiz geçicem güçlendirmeye :2: öpüyorum byss..

Bende dün akşam yaptım. İçine defne yaprağı ve sarımsakda ekleyin süper oluyorr..

Sağol canım, sarımsak zaten var, 1 çaykaşığı yağda kavurup aromasını çıkarıyorum ama defne yaprağını bilmiyordum. Tavada yapıyorum, olur mu? Hiç denemedim ben defne yaprağı:44:

Ben de somon yapacağım bu akşam, bol sarımsak soslu, pul biberli, maydanozlu, ohhhh, çok acıktım valla, markete zor yetişicem

Ben deeee!! Ama önce kayınvalidem de yicem bişeyler. Sonra evde gece vakti balık yapcam Bugün o balığı yemeliyim. Balık testi yapıyorum çünkü :)) Bakalım ne olacak :))

Son düzenleme:
Ben deeee!! Ama önce kayınvalidem de yicem bişeyler. Sonra evde gece vakti balık yapcam Bugün o balığı yemeliyim. Belık testi yapıyorum çünkü :)) Bakalım ne olacak :))

Afiyet olsun canım, evet mutlaka ye, testin sonucunu merak ediyorum ben de. Biliyorsun o yağları himayeme aldım artık

herkese ii hafta sonları ve bol eksiler kızlarr..umarım bende Pazar güzel bi eksi görürüm yoksa moralsiz geçicem güçlendirmeye :2: öpüyorum byss..

Sağol canım, sana da.

Eksi göreceksin canım ben inanıyorum, hadi bakalım gelsin güçlendirme :))

bu kız da imrenir ama keyifli tatiller diler

Böyle daha iyi.. Toplum arasında özel mesajla konuşulmaz hahaha
ahahahahhaha di mi yaa yok yok
eee o zaman acaba şu hindi fümeden ishal olan var mı? diye nasıl sorarım ben uluorta hıııı
yok
cıx
hayatta soramam

amin amin inşallah. iyi h.sonları
Sağol canım, sarımsak zaten var, 1 çaykaşığı yağda kavurup aromasını çıkarıyorum ama defne yaprağını bilmiyordum. Tavada yapıyorum, olur mu? Hiç denemedim ben defne yaprağı:44:
sarmısak? bunu not almalıyım
neredeyse hiç tüketmiyorum
afiyetler olsun

ekinsuuuu sen pazartesi geçiyorsun değil mi? bugün ne yedin ne içtin?

Şehir dışındaydın sanırım, çok kalacak mısın? Güçlendirmeye gurbette mi geçeceksin?

Canım, ben dün akşam yedim, bu sabah da 1 tane yedim, sabah 7 otlu çay da içmiştim ve acı biber de yemiştim dün. Bağırsaklar da gayet güzel çalıştı ama ishal gibi değil :))) Hangisindendir bilmiyorum.

Afiyet olsun canım, evet mutlaka ye, testin sonucunu merak ediyorum ben de. Biliyorsun o yağları himayeme aldım artık
Yani geç bi saatte yapıcam ama... Yapıcam yani. 2 gündür balık yiyorum, hatta 2 gündür somon yiyorum :)) Yağlarımı pataklamama yardım eeet :)Deneyin sonuçlarını burda görüceksiniz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…