Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben geldim...:21:

Yorumlariniz icin tesekkür ederim dediginiz gibi yumruk yapayim baremmm 12.subat hedef kilom olarak cikmisti yada ben direk ramazan öncesi izin öncesi güclendirmeyemi geceyim..:KK9::KK9::KK9: 5 hafta boyunca napacam ben diye kara kara düsünüyorum...Önerisi olan..:26:Kendi evimizde olmayacagim göcebe gibi ordan oraya gidecegim zorlanacagim birakirim diyede yusuf yusuf ediyorum..
O kadar kilo vermeişsin devam eeettt!! :KK9: en azından dene. Yapamazsan bi güçlendirme arası ver, sonra geri dön :p Ama emeklerin boşa gitmesiiinnn!!:nazar:

değerli arkadaşlarım, güzel yüreklilerim
ben henüz özel mesaj atamooorum ya:KK30:meğer o kadar da çenesi düşük değilmişim çünküm 100 mesaj göndermiş olmam lazımmış. ben daha 66ymışım :KK1:

o nedenle buradan soruyorum soracaklarımı, söylüyorum söyleyeceklerimi
yaniiim başınızı ağırtıyorsam kusuruma bakmayın
mesaja düzeltme geçemedim buradan yazayım; atakta ben bir de bol bol ton balığı yemiştim tabii light olanlardan
Böyle daha iyi.. Toplum arasında özel mesajla konuşulmaz hahaha :KK1::KK9:

Eeeee kızlar ne demişlerrr.
Ziyaretin kısası makbuldür.
Bu kız kaçar
Bol bol yüzer, tenis oynar, sabahlara kadar eğlenir.
Hepiniz yerine de sahilde sarı kumların üstünde ağzından salya aka aka uyur dinlenir. (Bu tabiri çok seviyorummm)

Geldiğimde herkesi - lerde görmek istiyorum ona göre.

Size çok özleyeceğim

Hadi bana iyi tatilleerrrrrrrrrrrrrr

:)

İyi eğlenceleeeeerrrrr!!! Biz de seni özlüceeezzz!!! :nazar: Babaaayyyyy :KK3::KK3:

yarım kilo inceltilmiş(şinitzel gbi) tavuk göğsünün içine 2 diş sarımsak,pul biber,karabiber,kimyon ekledim.onları iyice harmanladım.şimdi dolaptalar:) bakalım tavada ızgara gbi pişirince nası olcaklar:))

yarım kilo inceltilmiş(şinitzel gbi) tavuk göğsünün içine 2 diş sarımsak,pul biber,karabiber,kimyon ekledim.onları iyice harmanladım.şimdi dolaptalar:) bakalım tavada ızgara gbi pişirince nası olcaklar:))

Ben de somon yapacağım bu akşam, bol sarımsak soslu, pul biberli, maydanozlu, ohhhh, çok acıktım valla, markete zor yetişicem :KK56:

kızlar bide ben pc başındayken falan yanıma 1.5 litrelik su şişesi alıyom.gördükçe içiyom çok iyi oluyo

ben de öyle yapıyorum hatta elimde şişeyle dolanıyorum iyi oluyor bir de aman diyim dışarı çıkacağın gün o çaydan içme sevgilinle buluşacakken falan :KK53:

herkese ii hafta sonları ve bol eksiler kızlarr..umarım bende Pazar güzel bi eksi görürüm yoksa moralsiz geçicem güçlendirmeye :2: öpüyorum byss..

Bende dün akşam yaptım. İçine defne yaprağı ve sarımsakda ekleyin süper oluyorr..

Sağol canım, sarımsak zaten var, 1 çaykaşığı yağda kavurup aromasını çıkarıyorum ama defne yaprağını bilmiyordum. Tavada yapıyorum, olur mu? Hiç denemedim ben defne yaprağı:44:

Ben de somon yapacağım bu akşam, bol sarımsak soslu, pul biberli, maydanozlu, ohhhh, çok acıktım valla, markete zor yetişicem :KK56:

Ben deeee!! Ama önce kayınvalidem de yicem bişeyler. Sonra evde gece vakti balık yapcam :p Bugün o balığı yemeliyim. Balık testi yapıyorum çünkü :)) :KK37: Bakalım ne olacak :))

Son düzenleme:
Ben deeee!! Ama önce kayınvalidem de yicem bişeyler. Sonra evde gece vakti balık yapcam :p Bugün o balığı yemeliyim. Belık testi yapıyorum çünkü :)) :KK37: Bakalım ne olacak :))

Afiyet olsun canım, evet mutlaka ye, testin sonucunu merak ediyorum ben de. Biliyorsun o yağları himayeme aldım artık:KK9::KK9:

herkese ii hafta sonları ve bol eksiler kızlarr..umarım bende Pazar güzel bi eksi görürüm yoksa moralsiz geçicem güçlendirmeye :2: öpüyorum byss..

Sağol canım, sana da.:KK16:

Eksi göreceksin canım ben inanıyorum, hadi bakalım gelsin güçlendirme :))

Eeeee kızlar ne demişlerrr.
Ziyaretin kısası makbuldür.
Bu kız kaçar
Bol bol yüzer, tenis oynar, sabahlara kadar eğlenir.
Hepiniz yerine de sahilde sarı kumların üstünde ağzından salya aka aka uyur dinlenir. (Bu tabiri çok seviyorummm)

Geldiğimde herkesi - lerde görmek istiyorum ona göre.

Size çok özleyeceğim

Hadi bana iyi tatilleerrrrrrrrrrrrrr

:)
bu kız da imrenir ama keyifli tatiller diler:KK24:

Böyle daha iyi.. Toplum arasında özel mesajla konuşulmaz hahaha :KK1::KK9:
ahahahahhaha di mi yaa yok yok:KK70:
eee o zaman acaba şu hindi fümeden ishal olan var mı? diye nasıl sorarım ben uluorta hıııı
yok
cıx
hayatta soramam:KK9:

amin amin inşallah. iyi h.sonları :KK23:
Sağol canım, sarımsak zaten var, 1 çaykaşığı yağda kavurup aromasını çıkarıyorum ama defne yaprağını bilmiyordum. Tavada yapıyorum, olur mu? Hiç denemedim ben defne yaprağı:44:
sarmısak? bunu not almalıyım
neredeyse hiç tüketmiyorum
afiyetler olsun

ekinsuuuu sen pazartesi geçiyorsun değil mi? bugün ne yedin ne içtin?

Şehir dışındaydın sanırım, çok kalacak mısın? Güçlendirmeye gurbette mi geçeceksin?:emir_bebek::emir_bebek:

bu kız da imrenir ama keyifli tatiller diler:KK24:

ahahahahhaha di mi yaa yok yok:KK70:
eee o zaman acaba şu hindi fümeden ishal olan var mı? diye nasıl sorarım ben uluorta hıııı
yok
cıx
hayatta soramam:KK9:

sarmısak? bunu not almalıyım
neredeyse hiç tüketmiyorum
afiyetler olsun

Canım, ben dün akşam yedim, bu sabah da 1 tane yedim, sabah 7 otlu çay da içmiştim ve acı biber de yemiştim dün. Bağırsaklar da gayet güzel çalıştı ama ishal gibi değil :))) Hangisindendir bilmiyorum.:KK9:

Afiyet olsun canım, evet mutlaka ye, testin sonucunu merak ediyorum ben de. Biliyorsun o yağları himayeme aldım artık:KK9::KK9:
Yani geç bi saatte yapıcam ama... Yapıcam yani. 2 gündür balık yiyorum, hatta 2 gündür somon yiyorum :)) Yağlarımı pataklamama yardım eeet :)Deneyin sonuçlarını burda görüceksiniz zaten :KK66:

X