Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben varya evlenmeden önce arkadaşlarımla her c.tesi b.taştan bebek'e yürürdüm, nasıl bu hale geldim bilmiyorum
geçen yaz da Taksim 'den Ortaköy'e yürüdüm her akşam, ama şimdi iş çıkış saatlerim fena meydana bile yürüyemiyorum ve açıkcası halim hiç kalmıyor, eve zor düşüyorum.
ama evet yürümek lazım
şimdilik bacak sallamayla işi sallıyorum :26:

doğrusu ben atağı peynir, tarçınlı süt, tavuk göğsü filetosu, tavuk taşlık, kırmalı yumurta, dukan kek ve elbette yulaf kepeği ekmeğiyle geçirdim
ancak çok daha yardımcı olacak arkadaşlar vardır
dukan diyeti tarifleri: ATAK EVRESİ YEMEKLERİ bu adresten de değişik tarifler bulabilirsin zaten nette atak dönemi dukan diye arattığında ulu bilge google sana çok yardımcı olacaktır

yürüdüm geldim:)) hava acayip sıcak...nası terledim anlatamam...inş yağ yakmışımdır

şimdide temizlik yapcam azcıkta öyle kalori harciim:))
yaa varyaaa ne diyim ben sana

ama bitti bak.
Allah ağız tadıyla, keyifle, huzurla oturmak nasip etsin, değsin tüm zahmetlerine canım (amiin)

benim 2.günüm atak evresindeyim daha ne yiyecegimi sasırıyorum :2: mesela öglen yemegi olarak ne düşünüyosunuz bugun .Yardımcı olursanız sevinirim :)

google amcaya DUKAN ATAK DÖNEMİ YEMEKLER diye yazarsan seni mutlu edecektir bence
Fıkra gibi kızsın gerçekten, ayaklarını uzatıp sallıyorsun öyle mi

Yürü gülüm yürü :))
taam taam
tutamayacağım söleri vermem , off yaa başıma iç açıyorsunuz, diyim onu ben :18:

ahahah iyiymiş valla:)
ben de suyu biraz azaltmayı düşünüyorum. şu su üzerine söylenenler hala aklımda, henüz sıcaklardan dolayı azaltamadım

belki o kaçamak duraklamaya neden olmamıştır, süren bittiğinde karar vermelisin ama bence gerek yok. seyirde telafi edebilirsin, ama verecek kilon fazlaysa içinin rahat etmesi açısından yapada bilirsin.
kolay gelsin.
muCks teşekkürler, ve gerçekten tadı güzeldi, hatta şirkete de getirdim

şimdilik hoşçakalın,
kestanem şekerim kolay gelsin.
Cuma'ya gittim Robinson evde yokmuş azıcık laflayayım,

su ile ilgili ne warmış ki?
su içmeynce başım agrıyo sanki proteinden di düşünyrn habire susuyorum bide umarım fazlası zarar gbi bşy çıkmaz

aynen yaa sankı bişi warmıs gibi nasıl heyecanlıyım sorma,,sürekli düşünüorum nasıl yapsam etsem die bu kdr ay eziyet cektım yanlıs bişi yapıp,emeklerimi ziyan etmek istemem..bende normalde ödülümü Çarşamba yapayım dedigin ewt cok mantıklı..ama bı hafta ilk kez sanırım Pazartesiden yapıcam hemen hemde arkasına tatli bile yiyebilirmişizz ben buna Allahhhhh derimmmm

tmm cnm ben hergün yediklerimi yazmaya calısırım..unutursam sizde hatırlatın arada liste die bu arada ewt uygunmus,ben netten almıstım bide bi kere arkadasım Migrostan aldıgından bana ödunc wermıstı..Migrosunki daha güseldi,,daha yogun bi vanilya tadi werior.onu daha cok sewdim..

kaçamak derken ne yedin mesela?

sen şimdi ne güsel nezahat'i de tavaf ediyosundur..

tarif pleaseeeee :))

2 tane sarma 1 yemek kaşığı kısır minik bir dilim kek

neyin cnm? tencere kebabının mı?

bence atak için fazla olmus bu kacamak..benim tawsiyem 1 gun fazladan atak yapmandır..

haklısın ben de öyle düşünmüştüm :44: kahvaltı için yumurtadan başka bir seçenek var mı? yaz günün yumurtanın kokusu beni zorluyor

haklısın ben de öyle düşünmüştüm :44: kahvaltı için yumurtadan başka bir seçenek var mı? yaz günün yumurtanın kokusu beni zorluyor

light peynir tüketebilirsin..ben light peynirlerin tadını sewmediğim için lor tükettim.Yörsanın böreklik loru %2 yag icerior we gayette lezzetli bana göre.light kaşar kullananlar war ama ben şahsen ne atak nede seyirde hiç tüketmedim..light bile kaşar sonucta yaglı bi peynir ve uygun oldugunu cok sanmıorum..güçlendirmede bile kitapta gecmesine ragmen az tuketecegım tadını cok ozlemıs olsamda..alternatıf olarak yulaf kepegın ıle poaca yapabilirsin..onu yiyebilirsin..bende bi süredir yumurta yemiorum poaca yapıp yiorum..

Selam Dukancanlar..

Ne cok yazmissiniz yetisemiyorum hiziniza..Ben atak yapmayi düsünüyorum ne dersiniz bastan baslar gibi.. bilgisayrima format atildi ve hic birsey kurtarilamadi ve benim ilk yaptigim test de ucup gitti..Ben kac gün seyir yapacaktim bilmiyorum..Sirf sebeb bu degil sadece kilo vermem durdu gibi geliyor..Gecen hafta 94,500 bile görmüstüm 92.500 iken neyse sizin fikirleriniz de benim icin cok önemli ve ben öyle cok nadir kek meyveli yogurt tüketenlerdenim yani sinirli yiyecekler yeterin ce sinirli menüm de..Hadi bakalim pamuk eller klavye ye birazdan cikiyorum döndügümde görüsürüz..

markette tavuğun göğsünü incelttirip şinitzel yaptrdm.snra onu yulf kepeğine buladım aynı galeta ununa buluyomuş gbi.snrada bi damla yağ damlatıp sildiğim teflon tavada pişirdm.oldukça güzel.dilerseniz yulf kepeğinin içine karabiber ve kırmızı biberde karıştırabilirsiniz.zeroyla çok süper oldu

teşekkürler poaça tarifini bulup yapmak lazım buz yemekten bahsetmiş arkadaşlar o nedir? enteresan geldi çok soru sordum galiba ama acemilik işte

sen şimdi ne güsel nezahat'i de tavaf ediyosundur..

tarif pleaseeeee :))

Nesli sanırım tencere kebabını istedinn yazıorum buraya,,baska bişi idiyse sordugun düzelt beni lütfen aslında hepimizin bildiği bişiyi yaptım ama ben kırmızı et diyetten öncede cok sık tuketen biri olmadıgım we wakit darlıgından hep tawuk haslama,ızgara yada balık vs gibi sürekli fix seyler tukettıgım ıcın uzun sure sonra bana patlıcanlı fln bişiler cok lezzetli geldi.patlıcanıda cok ozlemiştim..sebze gunu ıcın gusel bi alternatif oldu.bigünde alinazik deneyeceğim (tabiki tereyagsiz )

cnm ilk olarak patlıcanları alacalı soyup,ince ince yuwarlak biçimde dogradım..acısı gıtsın dıe yarım saat tuzlu suda bekletip,duruladım.yarım kilo kıymaya yarım demet maydanoz,2 sogan,yarım kasık biber salcası (yagsız ve sekersiz.ew yapımı),toz biber,tuz ve karabiber ekleyip iyice karıstırdım..sonrada 2 tane domatesi uzunlamasına keserek (her birini yaklasık 4-5 parcaya böldüm),tencereye bir patlıcan,bi köfte seklinde yuwarlanmıs kıyma ve bi domates olacak sekılde dızdım..ıyı pısmesı ıcın patlıcanında,kıymanında,domatesınde cok kalın yada cok ınce olmamasına dıkkat ettım.en sonda ocaga koymadan önce 1 kasık domates salcası eklediğim su ekledim.su üzerini gececek biçimde olmalı..orta ateste agzı kapalı pişirdim.sen istersen malzemeleri azaltarakta yapabilirsin..ben ertesi günede kalsın die özellikle fazla yaptım..yanınada yogurttt süperdii..calısanlar bi gün önceden tencereye dizip,ertesi gun gelincede pişirebilir.ben bundan sonra öle yapacagım dun ewde olmam tamamen sanstı

süpermiş sahiden:)

bence bastan baslamak yerine 3 gunluk bi yumruk yapabilirsin cnm..
teşekkürler poaça tarifini bulup yapmak lazım buz yemekten bahsetmiş arkadaşlar o nedir? enteresan geldi çok soru sordum galiba ama acemilik işte

ben wermiştim daha önce ama yeniden yazıorum..8 ksk yulaf kepegi,az tuz,1 pkt kabartma tozu,1/3 pkt lor peynir,2 yumurta,1 kasık lıght yogurt bunların hepsini karıstır yaglı kagıt serdigin fırın tepsısıne yuwarlak toplar seklınde dız.uzerlerıne 1 yumurta sarısı sür.seyire gecince üzerlerine bi çimdik çörek otu,we içine süt tozu ile yarım demet dereotuda ekleyebilirsin..

offf kızlar yaaa dünden işlerim çok birikmiş,bir taraftan rapor hazırlıyorum ama bir taraftan size yetişememek çok canımı sıkıyor.
ayy zaten artık resmen nerdeyse burda yazışmam için maaş ödüyorlar gibi geliyor
arada da çalışayım azıcık ama aklım sizde kalıyor.
delyy gelicem söz valla,ilk istanbul seyahatimde orada kimler varsa hepberabercene toplaşıp spor yapalım
inşallah dediğin gibi bodrumda kilocukları bırakıp da dönerim geri.
sizi çok seviyorum,şimcik bir kaç teklif hazırlamam lazım.sonra yine gelicemm

süpermiş sahiden:)

fırındada yapılabilir fakat fırında patlıcanları kızartma ıhtımalım olmadan koyacagım ıcın kurur die dusundum we o yuzden tencerede yaptım..diyete baslamadan önce hep patlıcanları kızartıp,öle fırına werirdim..o yaglar tabi sonra işte beni böle kızarttı

yeap baby!! şookk güzel ellerine sağlıkk. i love "love" :))) bi de i love levos tabi (Levent & Levin) ehi ehii..

Ahahaha
kahkaha attım resmen durum duruken
Bütün ofis bana baktııı....

E tabi rakı balık s onrası sporu arttırmak farz olurr insanaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…