Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

herkese slm günaydın
dukancanlarım 26 mayısda verdiğim zorunlu ara ile (ev taşınma stresi ve sonrasıda ki süreç) yine dukan a geri döndüm

çarşamba itibariyle tekrar başladım bu süreçte arada 2 kilo aldım verdim derken tam 10 kile vermiş oldum en son durum (buarada herşeyi istediğim dilediğim gibi tükettim korkuyordum diyeti bırakınca biranda kilo alırım diye fakat korktuğum gibi olmadı ama üst üste 2-3 gece hamur işi yedim ve hareket etmedim bir baktım +2 )
inşallah ramazan a 1 hafta kalaya kadar 6-7 kg vermek istiyorum (yanlız etrafımdakiler çok o kadar verme tığ gibi olma diyor çok güzel bunu duymak )
şuan 30-31 giyiyorum (kotta) (fakat etrafımdakiler 29 giyersin yha sen gayet zayıfladın diyor )
inşallah 29 u rahatça giymeye başladığımda bırakıp güçlendirmeye döneceğim....

başlangıç 26.03.2012
bol eksili günler inşallah

Teşekkür ederim, benim de işime yarardı mutlaka ama ben ofisten açamıyorum yasaklı, fırsat bulunca bakmaya çalışırım artık. Çoook uzun birşey mi buraya yapıştırılamayacak kadar:26:

ay ekim sorma sabah yürüyerek işe geliyorum işe zor attım kendimi:))) ama şimdi nasıl rahatladım bi bilsen:))

Yaa, evet bir tek o yönü var ama sonrasındaki rahatlık herşeye değer, sevindim canım.

Hoşgeldin canım,

İyi günlerde, sağlıkla otur evinde. Bu sürede kilo almamış olman çok sevindirici. Ben de güçlendirmeye geçiyorum ama bir korku aldı beni de yediklerim fazla gelir mi diye, nasıl bir motivasyonsa :)) İnşallah en kısa sürede 29 a rahatça girersin canım

Aynen canım yaaa! 26 Mart'ta başladım. Sen de 27 Mart falan herhalde :) Resmen takvimlerde artık geri gidemiyorum bakmak için. 3 sayfa çeviriyorum geriye doğru marta bakmak için Yuh yani!! Sinirlerim bozuluyo. Bozuldukça daha çok veremiyom bu sefer Bak bak gözüm seyiriyo hahaha yine de espri derdindeyim :76: Ama valla neşemden gülmüyorum hee Sinir oldum Spor spor sporr... Manyaklar gibi spor yapcam artık :S Off!! Hiç de sevmiyorum hee

Olur canım, olur. Sana nasıl yetiştim be ya, valla şoklardayım. 1 gün öncesinde hayatta olmaz haftaya belki diyordum. Ama dün akşam da 2 saat yürüdüm.
Var yaaa!! Saygı duyuyorum sana yaaa :)) 2 saat yürümek miii :) Benim 2 saat yürüyecek yerim bile yok da Aynı yerde dön dön deli derler Yürümek istesem de yürüyemem heralde yaa :S:S :)

ekim ya dün sen acı biber diyince gittim acı biber turşusu aldım:) akşam iyiyim dedim anam ağzım dilim yandı kavruldu ama yandıkça yoğurt yedim ve inatla yedim:)) ama bi de onun çıkışı var be ((
Hahaha en heyacanlı yeri orası hahaha

Özletttiinnnn!!! Hadi azcık çalış da geri gel Çok çalışma hihihi suyu da bol bol iç
Bodrum heee!! ay ne güüüzzzeeelll Bodrum boooddruummmm!! Sen ordan gelince güçlendirmeye bile geçersin evelallah :))

Sen neler yapmışsın öyle yaaaaaaa!!! Hay maşallaaahhhh!!! E sen -1000 görmücen de ben mi görcen bacım Gerçi -1000'de aferdersin ama ohaa! yani hahahahha Süpersin yaaaaa!!!!! ben seni şampiyon sayarım valla!! 100 gr'da benden olsun Aramızda 100 gr'ın lafı mı olur? Onu da ver bana gitsin yaa Tebrikler! diyorum ve açık olan ağzımı kapatıyorum

Valla yaaa!! Hahahhaa Diyorum işte, olmadı kadınlar kulübü bize iş versin hihihiih İş yerinden çok burda çalışıyom

ay ne çok yazdım ne çok yazdııımmmm!!

Son düzenleme:
teşekkür ederim bnm faceim yok ama okuyabilirm heralde yinede:)) hemen okucam.tekrar teşekkürler...

genede okunuyor diye biliyorum
rica ederim

Teşekkür ederim, benim de işime yarardı mutlaka ama ben ofisten açamıyorum yasaklı, fırsat bulunca bakmaya çalışırım artık. Çoook uzun birşey mi buraya yapıştırılamayacak kadar:26:

:

sadece 1 şey değil bi sürü şey var kopyalamayla olmaz
uygun olduğunda bakarsın o grupta işimize yarayacak çok şeyler var

PKSNMZ

cnım bu mest form mu A101 deki
ondanmı içtin o kadar

eVET A101 deki çayy. Seviyorum onu. Ne zaman içsem -500 den aşağısını görmedim şükür. Ama hergün içmiyorum alışkanlık yapmasın diee.

Ay sormaaa süper bişey. Ben ayda 1 kez illa giderim. Memleketim sıcak su cenneti. YALOVA / TERMAL. Reklam yapayım biraz...
Tatil çok iyi gelecek. Ev taşıma diyet iş güç derken acayip yoruldumm.
Darısı hepinizin başına.

Medesa cımmm, Dİdim de MEDUSA var. Sırf orası için her sene 3-5 gün Didime giderim ben. Adına da uyumlu beklerim hani. Çarşamba falan Bodrumda olacağım. Beyaz bikinikili bi fıstık görürsem sen diye giderim walla yanınaa :)

ayyy kuzuum vallahi ben de düşündüm dün biliyor musun,uleen kızlarla aynı havayı soluyorum dedim.ama söz bak başka bir zaman daha uzun bir seyahat programlayacağım vee mutlaka bir kahvelik de olsa görüşeceğiz.yada gider bi ocakbaşı rakı balık falan yaparız
valla ben de korkuyorum kovalıcaklar en sonunda diye,bir de ekranda şu ikonlar görünüyor yaa,ekranı gören herkes bunun işsel bir yazışma olmadığını anlar yani
bir de ben çok sert klavye kullanırım,dışardan bakılsa çok önemli birşey hazırlıyorum falan sanırlar oysaki ben size yazıyorum takır takır
yaa evet o +800 sanırım uykusuzluktan falan olmuş olabilir.dün öğlen de ayıptır söylemesi cafe wien'de et şinitzel yedik.önce yememeliyim diye düşündüm ama sonra bu dukan şinitzel yiyebilirsiniz diyor ya kitapta,uleen kızarmadan nasıl şinitsel yenir acaba ?
neyse yanında patates salatası da getirdiler,onu yemedim.verdim obur genel müdürüme o yedi
akşam da iş bitince uçak vaktine kadar gittik nişantaşında beymen brasserie'ye,ben latte içtim müdür ise viski yanında da çerezle
Allah biliyor ya viskiyi hiç canım çekmez de,fındık,badem,antep üçlemesine nasıl iç çektim anlatamam
akşam uçağıyla döndük,balıkçıdan sipariş verdim.heralde saat 21:40 gibi yemişimdir.
mutlu arkadaşımız okursa kızmasın geç yedim diye,iş seyahatinden döndüm mecburen o saatte yedim yaoacak bişey yok.
asma yaprağında sardalya söyledim,çok merak ediyordum denemek istedim.
ayy amaaan hiç güzel değildi yahu.yapraklar salamura mıydı neydiyse çok kart ve tuzluydu,artık bol yoğurtla götürdüm.
haaa asıl komik olanı uçakta karnım çok acıkmıştı.hostes geldi kek mi sandviç mi ? sandviç dedim.
kızmayın sakın tabikiii yemedim
sadviçi açtım yanımdakilere çaktırmadan içindeki bir dilim kaşarı fare gibi azcık azcık kemire kemire yedim.
ama ben kemirip kemirip önümdeki masaya koyuyorum,yanımdaki adamlar bakıyorlar garip garip.
yani hatun durmadan sandviçi yiyiyor gibi ama ekmek hep bütün,hiç eksilmiyor
kesin kafayı sıyırdılar naptıgımı yada neden yaptığımı anlamak için.sonra kız boşları alıyor,bütün ekmeği verdim.
ama var ya dün kendi kendimle gurur duydum yemin ederim.öyle zor bir irade örneği gösterebileceğimi hiç zannnetmezdim
yani iş seyahatinden dönüyorum,yorgun,uykusuz ve açım.çok da midem bulanıyordu valla istesem yerdim bir lokmada.gerçi istedim ama yemedim.zaten önmeli olan da bunu başarabilmek
evet kuzum olsun,ben şimdi cupcup yüzerim _ ile geri dönerim inşallah

hadi sende katıl artk bize beklioruz :)

tebrikler

kızlar bide cp piliç döner var ya onun yağ oranı normal ama içinde salça var dio yiozmu onu?ay dün hindi füme almıştım iyikide almışım değişik bişi yedim valla ne zmndan beri:))

bende ondan tüketiorum arada..salça normalde günde 1 tatlı kaşığı serbest ama katkısız olması kaydıyla..ztn hazır seylerde katkı maddesi vs mutlaka oldugu için bunları fazla tüketmemeliyiz.ben en fazla haftada 1 kez tüketiorum,,bulamadıgım zmn markette hiç tüketmiorum..

eVET A101 deki çayy. Seviyorum onu. Ne zaman içsem -500 den aşağısını görmedim şükür. Ama hergün içmiyorum alışkanlık yapmasın diee.

banada doğuş iyi dediler aldım
dün annemlerin hemen yanı A101 orda gördüm aldım ama annmlere bırktım
gerçekten iyimi
ne kadar içiyorsun peki

sağolaısn

bnde dukan diyet tarifleri diye bi tv progrmı düşünmüştm:)) tutar mı tutar valla:)))

Tutar tutar :))

hepinizi çok öpüyorum yürüyüşe gidiyorum:))

Hadi bakalım iyi yürümeler ama sıcak hava dikkat et şekerim.

Canım, benim güzergah da bitiyor ama 2 ya da 3 tur yapıyorum, aşağıdan girip üstten çıkıyorum. Ataşehir merkez deyim ben, upuzuuun bir yer, sağdan soldan da gidiyorum, yeşillikler içinde yürüme yolu da yapmış amcamlar sağolsun. Gittim, geldim, valla çook iyi oldu. Valla gülsünler be kuzum, ne olacak.

Canım ya, öncelikle ben de aynı durumdayım, ikonlarım görünüyor aynen. Hele bu yazdıklarını okurken hayal ettim seni kaşarı çimdiklerken, kahkaha attım herkes bana baktı

İradene zaten söyleyecek hiç sözüm yok

we bugun 3. atak günüm....hepimize bol eksili günler diyorum

Hoşgeldin canım, buradan ayrılma :))

Zeki- Metin, Nokta- Virgül, Oya - Bora, Sarı- Lacivert gibi yakışır birbirine Rakı -Balık. En sevdiğim ikili. Ben bu buluşmayı asla kaçırmamm :)

banada doğuş iyi dediler aldım
dün annemlerin hemen yanı A101 orda gördüm aldım ama annmlere bırktım
gerçekten iyimi
ne kadar içiyorsun peki

sağolaısn

Ben alalı 1 hafta falan oldu. 2 kere tükettim ben hergün içilmesinden yana değilim. Tembellik yapmasın diye.
Demliğime 3 tane atıyorum. Demlenince bol buzlu kupama alıyorum üstüne hemen su ekliyorum. Demliğim biraz minyatür içebildiğim kadar. Benim belli bir noktada midem almıyor bu çayı. Hayatımda siyah bile olsa çay içemeyen ben bu renlki çaylara sinir oluyorum aslında. Bünyem alışkın değil. İçince içimde tsunami oluyorr...

:)

kızlar bide cp piliç döner var ya onun yağ oranı normal ama içinde salça var dio yiozmu onu?ay dün hindi füme almıştım iyikide almışım değişik bişi yedim valla ne zmndan beri:))
Accık salçadan bişi olmaz. Ben de bişey olmaz diye diye... hahahahah Ay çok komik. Kendi kendine gülen bi manyak oldum ahahhaa Yani bişey olmaz derken, bütün bişey olmaz dediklerimi aynı gün yemezseniz bişey olmaz hahah Onun salçasızı da var ama haberin ola.

Ben bi kaç gün protein yicem zaten canım bugün 2. günüm. Yarın da yerim belki.
Evet. Öyle kahvaltı gibi yapsam iyi olur. Ama yağsız peynir yoktur orda Ekmeğimin yarısını sabah yedim, yarısını da yanımda getirdim akşama doğru yerim diye. Onu orda yerim artık. Eve uğramadan gidiyoruz yanıma başka bişey alamıcam.
İlgilen benim yağlarlaaaaa

ay ekim sorma sabah yürüyerek işe geliyorum işe zor attım kendimi:))) ama şimdi nasıl rahatladım bi bilsen:))
Hahaha Ay o kadar mı rahatlatıyo Ben de dün aldım, yiyim bari hihih

tekrar hoşgeldin. Evin hayırlı olsun :) Benim de benim de 26 Mart, ama verdiğim 8 kilo.. Maşallah sanaaa Dün bildirim de yapamadın. Haftaya bekliyoruz
hepinizi çok öpüyorum yürüyüşe gidiyorum:))
Bol eksileeerrr..

Az önce arkadaşlarda aşağı indik bi mola verdik, ki pek iş yapamadığım için :S ben kk'ya mola vermiş oldum :S 3'ü de daha fazla zayıflamamam konusunda hem fikir:44: Çok çirkin olurmuşum.. Hayır zaten veremiyorum da.. Daha da veremicem heralde, çünkü gerçekten 59 kiloyum ama 56 falan görünüyorum zaten. Kemikliyim accık. Verecek az yağ kaldı ne yazık ki.. Neyse.. Zaten ramazana kadar devam edicem dedim. O zamana kadar verirsem ne ala, veremezsem güçlendirmeye merhaba..
Bu arada ben de dün Dia'dan hindi füme aldım Eşim diyo ki: Sen bunları nerden öğreniyosun böyle, forumda mı yazıyolar hep bunları Evet dedim. arkadaşlarım var beeniiimmm Yazıyorlaaarr

Son düzenleme:
Ekım34 ve Ekinsu arkadaşlarım şimdi bi konuşalım bu güçlendirmede artk beslenme düzenini nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? özelden yazacaktım fakat paylaşımlarımız burdaki arkadaslarada yardımcı olur die burdan yazıorum.Ekinsu az cok bahsetti gecen peki Ekim34 sen ne yapmayı düşünüyorsun? Yulaf kepeğini nasıl tüketeceksin artk mesela?ben önceden kahwaltıda bişi olsun die poaca olarak fln tuketıordum.benim planım söyle ; kahwaltıda peynir we ekmek hakkımla tost yapıp,,yanına domates yada salatalık eklemek..bu Pazartesi hemen ödül ögünümü kullanıcam walla :) ödül günlerinin hemen ardındakı ögune dıkkat edin dior Dukan emmim,,artk Pazartesi aksam yogurt yerim sadece..diğer günlerde artk tawuktan bıktıgım için,,daha cok dün yaptıgım tencere kebabımı yapıcam..walla uzun süredir ilk kez lezzetli bişi yedimm,,hepinize tawsiye ederim..bıkana kdr bi sürede ondan yaparım sıklıkla bu arada Ekinsu protein gününü 6.gün düşünüorum diordu ama kitapta Perşembe yapılmasını önerior bende o gün yapıcam..yulaf kepeğimide artk yogurda fln koyup yemeyi denerim..yada arada poaca yapar kahwaltıda tüketirim,,öglen ekmek hakkımla tost yaparım..

Sizler nasıl yapmayı düşünüyorsunuz kızlar lütfen fikirlerinizi paylaşın,,yanlış bişi yapmaktan cok korkuorum cunku :2: :2:

Kızzz şaka yaptım,rakı yok rakı yasak
ayy aldım yanıma rom aromamı,kolama rom koyup iççem içki niyetine,ahahanda tıpkı gazozouma ilaç katılmış gibi olacak
pok yoluna gitmeyelim bodrumda ahahahaa
yaa kuzu sen o mest çayını bir litre nasıl içtin ya.ben ilk aldığım gün 1 tane içtim,kıvran kıvran öldüm yahuu,bir daha da içemedim

hoş geldin ve tebrikler, menü şahane atak için. başarılar diliyorum. buralardan ayrılma olur mu birlikte verip birlikte sevineçeğiz inşallah.

çok sevindim inş başarılı bi süreç olur we anlamadan weririz hepsini...hawalar sıcak o yüzden ben spor filan yapamıorum bgn ip atladım sadece ewde o kdr...

o_ooOOO ip atlamak çok iyi
ben en fazla bacaklarımı uzatıp sallıyorum
bende yulaf kepeğiyle krep yapıorum görsen bi yiyişim war
ayıla bayıla diıorum seni yersem taş hatun olcam :)

yapıcaktım ama aroma bulamadımki ben...hiç bi yerde vanilya aroması yok...acıbadem rom ve limon var sadece

arkadaşlar İstanbul'da oturanlarımız en kolay Eminönü'nde bulur.
kahve dünyasının yan aralığında (unkapanı yönüne doğru peynircilerden sonraki ara) pasta malzemeleri satan yerler var. orada dilediğiniz aramoyı bulabilirsiniz.
ben onca aramanın sonunda orada bulmuştum. Yüksel Ticaret diye bir yerden aldım.

ohhh ohh ohh şahane. can-ı gönülden tebrik ediyorum.
ve günaydın
Eminönü'ne gider
inşallah biz de yetirişiriz onlara, yaşasın güçlendirme.

amiiin.

ay başka şey olsa kadın kadını kıskanır, burda bu kıskanma ÖZENME ve MOTİVE OLMA sebebii :)) kendim şeetmiş gibi seviniyorum herbirinize,,, tatlılarım benimmm
kıskançlık uğramasın buralara. yalnız bırakır insanı öyle kötü duygular.
hem ne kıskançlığı burda olmaktan keyif alıyorum şahsım adına
Olur canım, olur. Sana nasıl yetiştim be ya, valla şoklardayım. 1 gün öncesinde hayatta olmaz haftaya belki diyordum. Ama dün akşam da 2 saat yürüdüm.

huFss yürümem lazım
ciyaaakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…