Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın canımmm,

Geçmiş olsun öncelikle, pazar tartıda daha az göreceksin sen de, şimdi boşalacak için :))

Heeey, ne 1 hafta daha seir ya ben sana yetiştim derken valla da olmaz. Evet ekinsu da geçecekmiş 3 kişiyiz şimdilik. Bugün de 200 gr daha azalmışım 58,4 tüm

Pazartesi seyir fikri bile güzel beee, ben bugün protein günüm ama domates yedim, olsun dimi, bişey olmaz.

ay başka şey olsa kadın kadını kıskanır, burda bu kıskanma ÖZENME ve MOTİVE OLMA sebebii :)) kendim şeetmiş gibi seviniyorum herbirinize,,, tatlılarım benimmm

Canım benim, çok teşekkür ederim. İnnşallahhh en kısa zamanda darısı başınıza.

saol canım biz tecrübe edelim sizde söyleriz şimdilik 3 kişiyiz bakalım pazartesiye başlayan ben , ekim, love
tebriklerrr,,darısı bana
inşallah canım saol
Günaydın,

Hadi gözün aydın ekinsu, şeytanın bacağını kırdın sonunda :))

Love01 de geçecekti pazartesiye sanırım 3 kişi olacağız.

evet canım ama kimse senin gibi kıramazdı o kadar engele rağmen 12 kg maşallah
evet şimdilik üçümüz varız ama belli olmaz belki bir kaç kişi daha gelir

Son düzenleme:
evet canım ama kimse senin gibi kıramazdı o kadar engele rağmen 12 kg maşallah
evet şimdilik üçümüz varız ama belli olmaz belki bir kaç kişi daha gelir

Sağol canım, evet ben de şükrediyorum gerçekten. Çünkü yıllarca mücadele ettim, diyetisyenle başladım olmadı, spora gittim olmadı, tiroidim hep dengesizdi. Hele en son diyet listesine harfiyen uymama rağmen 1 kg alınca psikolojim alt üst oldu. Şimdi çok şükür bu kiloları gördüm ve gerçekten çok mutluyum.

Allah kilo vermek isteyip veremeyen herkese yardımcı olsun, özellikle sağlık sorunları da olanlara bu dukan bir mucize.

İyi ki dukan amcamla yolum kesişti. Veee iyi ki varsınız hepiniz, yoksa bu motivasyon olmazdı.

inşş dediğin gibi olur cnm :) bu aksam light ton balıgı yicem yarında çipura yicem aksam yemegi olarak..iki gün üst üste çipura yersem ondanda tiksineceğim bari dedim bugün ton balıgı yıyeyim..inş pazar günü güsel bişi görürüm..bu arada günde 1 küçk domates sınırlı izinli,,yiyebilirsin

canım ya senin bünyeyle benim bünye yarışır valla kilo verememe konusunda çükü senle benle muhtemelen aynı zamanlarda başlamışız bende dün hesapladım bende 80.günde falanım 7-8 arası verdim bu nasıl bünyedir yarabbim:)) kıramadık direncini

Olur canım, olur. Sana nasıl yetiştim be ya, valla şoklardayım. 1 gün öncesinde hayatta olmaz haftaya belki diyordum. Ama dün akşam da 2 saat yürüdüm.

Canım, taze acı biber de yedim, protein gününde turşu acı biber de yedim, kısıtlamadım. Et le beraber ekmek çok aranmıyor ya dely cim, ağzım çok yanarsa da ayran içiyorum.

ekim ya dün sen acı biber diyince gittim acı biber turşusu aldım:) akşam iyiyim dedim anam ağzım dilim yandı kavruldu ama yandıkça yoğurt yedim ve inatla yedim:)) ama bi de onun çıkışı var be ((

ekim ya dün sen acı biber diyince gittim acı biber turşusu aldım:) akşam iyiyim dedim anam ağzım dilim yandı kavruldu ama yandıkça yoğurt yedim ve inatla yedim:)) ama bi de onun çıkışı var be ((

:)) canım benim evet biraz acı oluyor ama önceleri 5 - 6 tane ye o zaman, yavaş yavaş alıştıkça devam edersin :)) Amaç zaten çıkışı

kızlaarrr günaydııın,
hepiniz çook özledim be yaw
çook çooom yorgun ve uykusuzum ama güzel geçti iş seyahati.
şimdi harıl harıl rapor hazırlamaya başlayacağım
geçmişi henüz okuyamadım,dün bildirim yapan ve _ gören arkadaşları tebrik ederim
özellikle de ekim34,ekinsu ve love01 yolun zorlu kısmı bitti sizin için,hadi bakalım şimdiden güçlendirmede başarılar
aslında bir an evvel yanınıza gelmek istiyorum ama bendeki durum şöyle 2 sabah önce 79,dün sabah 79.3 ve bu sabah 79.8
üstelik de mutlunun beni korkutmasından sonra suyu azaltıp 1.5 litre falan içmeme rağmen
neyse bakalım bu arada bugün öğleden sonra 4 gibi falan işten çıkıcam veee inşallah bodruma uçucaammm
yaşasııııın deniz sezonunuu açıcammm,çok sevinçliyim
bu arada kahvaltıda 2 dilim beyaz peynir ve light meyveli yoğurt yedim,birazdan da kahve içicem
hepinizi öpüyorum kocaman,raporuma başlamam lazım artık.yaw ne ilginç önce size rapor veriyorum sonra işe

oLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Dün neler yaptığımı açıklıyorumm :)

1 lt mest çay içtim.
1/2 lt. süt içtim
3,5 lt su içtim.
Yarım saat zıpladım (tranbolinde)
1 saat güneşin alnında yürüdümmm (koştum)
alışveriş yaptım kilolarca yük taşıdım (marktten arabaya, arabadan eve :))
Saunaya girdim 30 dk.
Kese yaptırdım
Masaj yaptırdım.
Buz gibi suyla şoka girdimm.
En yağsızından somon alabalık yedim.

Veeee bu sabahhh tam -1000 gördümmm. Çok şükürrrr tam beklediğim gibi oldu. Bu mest çayı yine beni mest etti.

Yani yarışma başladı başlayalı 4900 gr vermiş oldum. 100 gramıda yarına veririm sanırım ama yarın sabah didimin serin sularında yüzüyor olacağım için resmedemeyeceğim. Bende bugünden resmedeyim dedim. Eğer kazanan beni ilan ederseniz minik ödüller için adres verebilirim. Hiç tatlı aramo falan yemedim ben 40 gündür. Bizim buralarda ben bulamadım. Kakoa azyğlı falan .Ay o tatlılarınm hayali bile güzel. Birde bir arkadaş rom aromasından bahsetmişti . Alkol krizindeyimde. Umarım bu yazdıklarım ayıp karşılanamzzz. Bak okuyunca utandım şimdi. Karar sizin ödül olmasada olur.

BANA EN BÜYÜK ÖDÜL GİDEN KİLOCUKLAR...

:)

Günaydın kızlar, Dukancanlaaarr!

Dün akşam yürüdüm. 1 saat falan sürdü. Dağlar tepeler aştım, yokuşlardan geçtim. Ama bir daha o yolda yürümem (ay şarkı gibi oldu: Ben bu yolda tekrar yürümeeemm hihihi ) Kırolarla doluydu, uyuz oldum :S Accık da küçük gösteriyorum. Küçücük veletler laf atma cüretinde falan bulundular sessiz sessiz. Hasbinallah dedim geçtim. Tam dayaklıktılar Bugün de artık Callan yaparım ne zamandır yapmıyorum. Ay akşam kayınvalidemlere gitcez gerçi ama.. Dönünce falan yapmam lazım yani. Boş geçmek yok Orda da kendime uygun bişey bulamıyorum yiyecek... Yumurta yicem yine mecbur Balığımı da indirmiştim buzluktan ama.. Neyse az yerim orda, sonra evde yine balık yerim ben. Napalım napalım..! Banane! :)

iyi akşamlar indim zannediyordum ama bir değişiklik yok. 3 gündür tuvalete de çıkamıyorum ondan olabilir mi
Ondandır. Sabahları aç karnına Doğadan 7 otlu çay içiyorum. İçinde sinameki de yok onun. Her sabah içiyorum ve bende işe yarıyor genelde.. Onu da deneyebilirsin.

Hoşgeldin :13: Burda olmakla, olmadan bu diyeti yapmak farklı olur Burası kesinlikle artı Spor yapıcam, yürücem dedim diye zorla da olsa yapıyorum, mecburmuşum gibi mesela :) Şimdi o kadar yazdım, yapmam lazım diyorum :) Umarım sen dei stediğin kilolara düşersin..

arkadaşlar ben şu acı tombik turşu biberler var ya onlara bayılıyorum. ama yersem sebze olur diye yiyemiyorum. yoksa kabızlığa da iyi grliyr aslında. sebze sayılmıyor mu bu biberler
Sanırım sebze oluyor ama zaten küçücük onlar. 1-2 tane yersen, bişey olacağını sanmam. Olmadı, sebze gününde yersin yani.
yapıcaktım ama aroma bulamadımki ben...hiç bi yerde vanilya aroması yok...acıbadem rom ve limon var sadece
Dukancılar artıyor, Dukan ürünleri marketlerde kalmıyor :) Gerçekten :)) Splenda da eczanelerde tükenmişti. Hep bu yüzden. splenda Dukan'a prim vermeli bence
Hep aynı şeyleri yedim demişsin, bir sürü şeyler saymışsın Ne güzel şeyler yapmışsın sen öyle yaa :)) Afiyet olsuunn :)
canım öncelikle liste için çok teşekkürler
şu tavayı da ben 30 tl ye aldım şimdi essede cem porselen tava %50 indirimliymiş kampanya bitmediyse tabiiii
Bu akşam Esse'ye gidiyim hemen. 30 lira yine iyiymiş, ben bulamamıştım 30'a. İnşallah bitmemiştir kampanya. Saol :))
Ooohh!! Ne güzel yaaa Tebrikler canım..
Günaydınlar,
Bugün de 58,4 gördüm tartıda, bir kaç gün 58 li rakamları görürsem artık pazartesi tam anlamıyla güçlendirmede olacağım.
Darısı en kısa zamanda başınıza inşallah.
Sen zati süpersiinnnn!!!!
.......
Pazartesi seyir fikri bile güzel beee, ben bugün protein günüm ama domates yedim, olsun dimi, bişey olmaz.
Hahahaha Aaaa!! 1 hafta daha seyir yapmak zorundasın o zaman :76: E güçlendirmede her gün yiyebileceksiiinnnn Ye güzelim yeeee!! Hak ettiinn! Afiyetler olsuunn

Son düzenleme:

Canımmm, hoşgeldin.

Valla ben de çok özledim seni fısığım ya, merak ettik dely le, ne yapıyordur şimdi, buralardadır diye.:))

İyi geçmesine sevindim seyahatinin. Kilona gelince sadece 800 gr için mi mutsuzsun şimdi sen :)) Uçtun, yoruldun, bir sürü enerji harcadın onların kilo olmadığını da en iyi sen biliyorsun bitanem.

Tabi akşam bodrum deyince şimdi çoook canım çekti bak, ben de gündoğan ı çoook özledim. Nasıl güzeel bir yer orası ya.

Bol bol yüz, dinlen canım, yüz, geldiğinde çok daha fazla eksi göreceksin sen biliyorum ben.

Tabi önce bize ver tatlım, ben de işi serdim valla, burdan vakit kalırsa iş Kovulursak ortak bi şirket kurar danışmanlık yaparız bari, dukanla ilgili, özel yemekler falan.

rom aroması dr oetkerin:)) ben gönderebilirim istersen canım sana:)) kıyamam yaa alkol çekmiş canı ihihihihi

bnde dukan diyet tarifleri diye bi tv progrmı düşünmüştm:)) tutar mı tutar valla:)))

kızlar bide cp piliç döner var ya onun yağ oranı normal ama içinde salça var dio yiozmu onu?ay dün hindi füme almıştım iyikide almışım değişik bişi yedim valla ne zmndan beri:))

Son düzenleme:

Çıtır seni, demek sana asılıyor kırolar, bi daha gitme kuzum oraya, başka bir güzergah kullan.

Kayınvalidene giderken o güzel ekmeğinden götür canım, protein gününse yumurta, peynir, çay, güzel bir kahvaltı yaparsın sen de.

Ben de her sabah 7 otlu çay kullanıyorum aç karna için ofise geliyorum kahvaltımı burada yapıyorum.

Sağol bitanem ya, güçlendirmedeyim ama senin yağlarla yakından ilgileneceğim, inat ettim ben de valla. Gidecek öyle ya da böyle.

Oooo tebrik ederim canım, 100 gr nedir ki o da gitmiştir wc ye gidince :))

Sauna işe yaradı bak, gitti toksinler, ohhh maşallah, ben de istiyorum o masajdan. Pelte gibi olmak istiyorum. :26:

Rom aroması migros ta var canım, ondan al tatilden önce bari :))

Amaaan şimdiden iyi tatiller, medesa da gidiyor bugün, bizim yerimize de tadını çıkarın.

kızlar bide cp piliç döner var ya onun yağ oranı normal ama içinde salça var dio yiozmu onu?ay dün hindi füme almıştım iyikide almışım değişik bişi yedim valla ne zmndan beri:))

burda notlar bölümünde herşeyi açıklamışlar
belki yardımcı olur ben geçen keşfettim
bi sürü sorum cevap buldu
Dukan Diyeti Tarifleri - Notlar | Facebook

salçanın içinde şeker yoksa neden olmasın ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…