Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

iyi akşamlar indim zannediyordum ama bir değişiklik yok. 3 gündür tuvalete de çıkamıyorum ondan olabilir mi

dün itibari ile dukan diyetine başlamış bulunmaktayım okul döneminde aldıgım kiloyu werip bundan sonra korumak niyetindeyim...burada yazmak bna artı saglayacagını düşünüyorum siz deneyimli kişilerden destek almak bana iyi gelecektir
dukan bana 6 gün atak yap dedi...atakta yumurta tawuk balık süt yogurt gojiberry we yulaf kepekli bir atak geçiriyorum şu 6 günü atlatayım herşey daha güzel olcakmış gbi bir his war içimde...

hoş geldin aramıza.burda diyet yapmak çok zevkli...birbirimize hep destek oluyoruz...

ah canım ilk günkü tereddütlü yazılarını hatırladım da bir an :)) ee eşin ne diyor bu gelişmeye (ya da gerilemeye D)
evet ya beyne bi doygunluk geliyor, dinlerin öğretilerin vs lerin yapmaya çalıştığı şu nefis meselesini gönül rızasıyla yaptıran dukan emmii.. cennetliksin vallahi

Hahahha Hafiye yine iş başında Akşam Dia'dayııımmm hihihi Saolasın Ekim ve sen de Nesli

Ayy ne demek, kırk yılın başı bişey gördüm onu da söyleyene kadar akşam oldu, nesli pratik bile yaptı sağolsun
ay aman ben dukan diyetinden değil de aynı yollarda amaçsız yürümekten sıkılmışım demek :)) amaç olsun deyü amaçsız amaçsız dolanıyom

Sınırlı izinlilerle aran nasıl?
ben de hiç bulaşmadım onlara zira haberim yoktu, böyle de devam edicem umarım

Son düzenleme:
biraz daha fazlası çıktıda olumlu düşünceyle 6 ay'a indirmek niyetindeyim...secret yapıorum :)
senin süren ne kadarmış ki??

300gün çıktı banada...aynı şeyi ben bikaç gün önce topicimizin dukaniçelerine sordum acaba hiç kaçamak yapmazsam spor yaparsam bu süreden önce verebilirmiyim diye.umarım bnde verebilirim 300 günü bulmam:)

inşallah dediğin gibi olur:) tekrar hoş geldin aramıza:))

çoook saol cnm...inş hiç motiwasyonumuz düşmez we güzel güzel hedeflerimize ulaşırız...
bni en çok zorlıyan en azından bgn için yeşil erik oldu..en sewdiğim meyve we annem ben geldim diyeee taaaa uzaklardan (okuyorumda) doldurmuş dolabı yeşil erikle...bgn kendini kaptrmış yanımda çatır çutur yedi...çıldırcaktım neredeyse ama dedim şimdi yiyemiyosun belki ama seneye incecik vucudunla huzurla yiceksin :) krizim geçti neyseki..

bnde kendmi hep böyle motive ediyorum:)) ömrüm boyunca yiyemicek değilim sonuçta bi sene yemiverim:))

bende yulaf kepeğiyle krep yapıorum görsen bi yiyişim war
ayıla bayıla diıorum seni yersem taş hatun olcam :)

şimdi kaç kilodasın?boyun kaç?ne zmn başladın ?ideal kilon kaç?

kütüğüme alıcamda seni ehhehehehehe sadece merak kuzum bildirim yaptıkta bugün hepimiz ondan sordum:))

şimdi kaç kilodasın?boyun kaç?ne zmn başladın ?ideal kilon kaç?

kütüğüme alıcamda seni ehhehehehehe sadece merak kuzum bildirim yaptıkta bugün hepimiz ondan sordum:))

ben 24 yaşındayım :)
80.4ile başladım
bugun 2 gün oldu başlayalı
bu sabah 79.8çıktım
dukan amcaya göre 54küsür ama bnm hayalim 48 olmaktı (inanıyorum ulaşçagıma:)
boyum 164....
geçmişi okuym o zmn merak ettim sen ne zmn başladın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…