Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

vet.. Balığın işe yaradığını duymuştum.. Beni de geçen hafta belki etkilemiştir diye, bu hafta yine denicem bakalım.. Sen de yeee!! Bol bol yeeee!! Zaten pul biber de çok yiyorum ben ama; öyle biber şeklinde yersem yanında ekmek ister hihihih :KK1: O da bana uymaz :))

arkadaşlar ben şu acı tombik turşu biberler var ya onlara bayılıyorum. ama yersem sebze olur diye yiyemiyorum. yoksa kabızlığa da iyi grliyr aslında. sebze sayılmıyor mu bu biberler?

vet.. Balığın işe yaradığını duymuştum.. Beni de geçen hafta belki etkilemiştir diye, bu hafta yine denicem bakalım.. Sen de yeee!! Bol bol yeeee!! Zaten pul biber de çok yiyorum ben ama; öyle biber şeklinde yersem yanında ekmek ister hihihih :KK1: O da bana uymaz :))

arkadaşlar ben şu acı tombik turşu biberler var ya onlara bayılıyorum. ama yersem sebze olur diye yiyemiyorum. yoksa kabızlığa da iyi grliyr aslında. sebze sayılmıyor mu bu biberler?

midemi çok yakıyo bnm acı şeyler..olmazsa sabah bi mide koruyucu falan içip yemeli...bugün bnde balık yedim.yarında yicem...

27 mayıstan beri verdim evet...ama daha gidicek bi 36 kilocuk var.tez zmnda giderler inşallah:))sende vericeksin merak etme:)

8 kilo görünce acaip gaza geldim maşallah sana :)
36 kilo dedgn nedir ki...çabucak gider sen atagı kaç gün yaptın neler yedin bide bn çok zorlanıorum ya :KK43:seçeneğim az gbi gelio...

8 kilo görünce acaip gaza geldim maşallah sana :)
36 kilo dedgn nedir ki...çabucak gider sen atagı kaç gün yaptın neler yedin bide bn çok zorlanıorum ya :KK43:seçeneğim az gbi gelio...

ben 10 gün atak yaptım canım.
hep aynı şeyleri yedim...dukan krebi,yulaf kepekli yoğurt,şinitzel,haşlanmış tavuk,fırında balık,soda,yeşilçay,bitki çayı,form çay,light süt,light yoğurt,kahvaltıda kendime mücver vari bişi yaptım onu yedim...tavuğu haşladım didikledim dukan krebine sardım üzerine azıcık light kaşar rendeledim fırına verdim kolayla onu yedim.yumurta yulaf kepeği kıyma ve baharatlarla dandirik bi köfte yaptım onu yedim:)
kahvaltıda hep 2 kaşık yulaf kepeği,3 yumurta,azıcık maydonoz,azıcık dereotu,2 kaşık yoğurt,2 kaşık loru karıştrdım.tavaya bi damla yağ döküp peçeteyle sildim kısık ateşte mücver gbi kaşıkla döke döke pişirdim bunu.hem kahvaltıda yedim hemde gün içinde tv izlerken falan atıştrdım...
atak gerçekten zor geçiyo ama geçiyo:))

Son düzenleme:
ben 10 gün atak yaptım canım.
hep aynı şeyleri yedim...dukan krebi,yulaf kepekli yoğurt,şinitzel,haşlanmış tavuk,fırında balık,soda,yeşilçay,bitki çayı,form çay,light süt,light yoğurt,kahvaltıda kendime mücver vari bişi yaptım onu yedim...tavuğu haşladım didikledim dukan krebine sardım üzerine azıcık light kaşar rendeledim fırına verdim kolayla onu yedim.yumurta yulaf kepeği kıyma ve baharatlarla dandirik bi köfte yaptım onu yedim:)
kahvaltıda hep 2 kaşık yulaf kepeği,3 yumurta,azıcık maydonoz,azıcık dereotu,2 kaşık yoğurt,2 kaşık loru karıştrdım.tavaya bi damla yağ döküp peçeteyle sildim kısık ateşte mücver gbi kaşıkla döke döke pişirdim bunu.hem kahvaltıda yedim hemde gün içinde tv izlerken falan atıştrdım...
atak gerçekten zor geçiyo ama geçiyo:))

ay iyi fikirmiş o mücwer deneyim yarın bakalım...pki 10 günlük ataktan sonra kaç wermiştin??atak cidden işe yarıyomu merak ediyorumda ondan sordum :)

ay iyi fikirmiş o mücwer deneyim yarın bakalım...pki 10 günlük ataktan sonra kaç wermiştin??atak cidden işe yarıyomu merak ediyorumda ondan sordum :)

evet hemde çok işe yarıyo resmen morali yerine geliyo insanın:)) tam hatrlamıyorum ama 5-6 verdim sanırm.en iyi kilo vereceğin dönem atak o yüzden asla kaçamak yapma:) bide lor peynirini alırken mutlaka yağ oranına bak.%2yi geçmesin.yörsan ve kaanlar %2 diğerleri çok yüksek...

evet hemde çok işe yarıyo resmen morali yerine geliyo insanın:)) tam hatrlamıyorum ama 5-6 verdim sanırm.en iyi kilo vereceğin dönem atak o yüzden asla kaçamak yapma:) bide lor peynirini alırken mutlaka yağ oranına bak.%2yi geçmesin.yörsan ve kaanlar %2 diğerleri çok yüksek...

bakalım yarın ne kadar wermiş olcam...olmadı bende 6 günden daha fazla yaparım...yarın ip atlamayı fazlalaştırayım bide :)

Bi de hedef kilonu deyiver bakiim :)) Listeye giremedin hala :)

Hoşgeldiiinn! Ben öyle başlamıştım galiba :44: Ay çok oldu, hatırlamıyorum :p Başlayabilirsin bence. Ama halsizlik falan olabilir ya hani, o yüzden sen bilirsin. Yoksa adet döneminde kilo farkını görmezsin mesela ama, sonraki hafta hoopp 2 kilo gitmiş gibi oluyo :KK34:

Ah canııımmm..! bıktın tabi aylardır..:KK31: İstersen bi kaç gün ara ver. Sonra 2 -3 günlük küçük bi atakla yeniden başla. Çok zor ama; sen başarabilirsiiinnn!! Neler başarmışsın sen..:KK54:

O kadar uzun süre aç kalma bence. Hem kilo vermen de daha yavaş olur çok uzun süre aç kalırsan. Aralarda süt falan içiyorsun heralde ama; eğer sana yetmiyorsa 1-2 yumurta kır imkanın varsa mesela. Ya da haşlanmış yumurta ye. yulaf kepeğini o aralarda yoğurtla ye.. Değişiklik yap yeme düzeninde. yoksa diyetten de bıkarsın bak..

İyi miiiii!? Aaaaaaaaaaaa!!! :111::95: Bak beni sinirlendirme!! :KK1::KK1: Ben ayda 2 kilo veremiyom yaaa böhühühühüüh :KK14::KK14::KK43:

Heeeeyyyy!! Başlangıç tarihin ne? :KK34:

Ben de sırf krep için onlardan istiyorum heeee! ama çok pahalı yaaa :97: En küçükleri 45 lira falandı.. Dukan zati batırdı beni :p Hayır bari 3 kilo daha verdirse :p :) Kaç lira kaç liraaa?

canım öncelikle liste için çok teşekkürler

şu tavayı da ben 30 tl ye aldım şimdi essede cem porselen tava %50 indirimliymiş kampanya bitmediyse tabiiii

günaydıııın kızlar günaydın
- 500 gr ile uyandıııım dünkü yürüyüşümün ve soğuk yeşil çayımın etkisiiii sanırım çook mutluyum
güçlendirmeye geçiyorum ama yumuşak bir şekilde tam anlamıyla da pazartesi geçmeyi düşünüyorum, şimdi 3 gün sadece meyve ve 1 dilim tam buğday ekmeği ekliyeceğim

Son düzenleme:
yapıcaktım ama aroma bulamadımki ben...hiç bi yerde vanilya aroması yok...acıbadem rom ve limon var sadece
ben de bulamadım, gerçi almayı düşünmüyorum çünkü hiç tatlı falan yapmıycam ama normal zamanlarda bizimkilere yapmak için arandım... yok da yok yani.. :)
- 500 gr ile uyandıııım dünkü yürüyüşümün ve soğuk yeşil çayımın etkisiiii sanırım çook mutluyum
güçlendirmeye geçiyorum ama yumuşak bir şekilde tam anlamıyla da pazartesi geçmeyi düşünüyorum, şimdi 3 gün sadece meyve ve 1 dilim tam buğday ekmeği ekliyeceğim

heheyttt beaaaa :))) cancağızım haydi bakalım, uzmanlaş güçlendirmede ortasına biz de yetişirik umarım :))

good morning babylerrr!! dün rahatsızdım biraz işe gidemedim şimdi yazdıklarınızı okudum..Öncelikle eksi gören arkadasları tebrik ediorum...veeee Ekimmm34 senide tebrikkk ediorumm..buda demektirkii sende benimle Pazartesi güçlendirmedesinnn dimiii????Dogru anlamıs mıyım :KK1: Ekinsuda geçiyormus,,neyse yalnız kalmadıgıma sewindim..bu arada ameliyattan sonra regl düzenim bozuldugu için sanırım karnımda 2 gundur bi kütle ile geziorum :2: dün tartıldım yine 54,8 geldim,,hafta bitti resmen hiç kilo wermemiş oluorum bu tabloya göre..bakalım Pazar yeniden tartılıcam..Dün 1 hafta daha mı seyir yapıp,güçlendirmeye geçsem acaba die düşündüm ama sonra wazgectim çünkü artk gınaa geldi hep aynı seylerden..bölede iyiyimdir sanırım :2: Umarım tartı Pazar günü bi güsellik yapar bana :KK17:

bu arada dün ewde olunca,,kendime tencere kebabı yaptım :KK1: Seyirde hep aynı seyı yiyenler için,,zamanları olupta ugrasabilirlerse değişik ve lezzetli bi alternatif olacaktır.Dün hakikaten lezzetli bişi yediğimi hissettim..Nasıl yaptıgımı merak eden olursa anlatırımm..amma konustum ztn :KK53:

light mayonez yiyebiliyor muyuz? içinde kıvam arttırıcı var ama bilemedim ben:KK14:

malesef light bile olsa ketcap,mayonez vs türü şeyler yasakk..

love sen pztmi geçicen güçlendrmeye?

ewt cnm..dün bi ara wazgecer gibi oldum ama sonra ondanda wazgectim :KK1: Gecicem Pazartesi,,bitsin gayrı bu seyir eziyeti :KK9:

dün itibari ile dukan diyetine başlamış bulunmaktayım okul döneminde aldıgım kiloyu werip bundan sonra korumak niyetindeyim...burada yazmak bna artı saglayacagını düşünüyorum siz deneyimli kişilerden destek almak bana iyi gelecektir
dukan bana 6 gün atak yap dedi...atakta yumurta tawuk balık süt yogurt gojiberry we yulaf kepekli bir atak geçiriyorum şu 6 günü atlatayım herşey daha güzel olcakmış gbi bir his war içimde...

hoşgeldın aramıza..atak ewt en zorlayan kısmı bu diyetin ama emin ol ataktan sonra kendini daha rahat hissedeceksin..bu arada ewt atak işe yarıyor.ztn bu diyetin en önemli kısmı o.

iyi akşamlar :KK43: indim zannediyordum ama bir değişiklik yok. 3 gündür tuvalete de çıkamıyorum ondan olabilir mi :KK43:

G4mze sürekli sölediğim çayı kullan,,kabızlık problemin çözülecektir.Çünkü form caylar bi süre sonra işe yaramıor..Multilaks yada Tilaks die bi çay war.aktarlarda satılıor.2 gune 1,günde 1 fincan onu tüket(içinde sinameki oldugu için hergün kullanman zararlı olur).sorunun çözülecektir.bu çayları o kdr çok söledimki artık bu firmalardan reklam primi talep edicem :KK1:

bence sebze olur onlar.cunku dukan en fazla bi küçük kornişona izin wermiş sınırlı izinli olarak,,ondan hiç bahsetmemiş bile :KK43: yoksa bende cok sewerım onları..

tebriklerrr,,darısı bana :KK1:

Günaydınlar,

Bugün de 58,4 gördüm tartıda, bir kaç gün 58 li rakamları görürsem artık pazartesi tam anlamıyla güçlendirmede olacağım.

Darısı en kısa zamanda başınıza inşallah. :KK16::KK16::KK16:

Günaydın,

Hadi gözün aydın ekinsu, şeytanın bacağını kırdın sonunda :)) :nazar::nazar::nazar::nazar:

Love01 de geçecekti pazartesiye sanırım 3 kişi olacağız.

Günaydınlar,

Bugün de 58,4 gördüm tartıda, bir kaç gün 58 li rakamları görürsem artık pazartesi tam anlamıyla güçlendirmede olacağım.

Darısı en kısa zamanda başınıza inşallah. :KK16::KK16::KK16:

ay başka şey olsa kadın kadını kıskanır, burda bu kıskanma ÖZENME ve MOTİVE OLMA sebebii :)) kendim şeetmiş gibi seviniyorum herbirinize,,, tatlılarım benimmm:KK9: :KK16:

X