Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yahu kaçamak filan yok, deli gibi de yürüyorum. Suyu biraz az aldım, kabul. Geçen hafta 66' yı görmüştüm. Tartıda bugün 68 oldum. Bu ne yaaaa Cola Zeroyu çok içtim diye mi oldu bunlar...

Aslında cola zero yu tamamen kesseniz kızlar sonuçta cola ve zararlı bu diyet vasıtasıyla bırakırsınız ben 5 senedir içmiyorum tadını da hiç aramıyorum maden suyu candırben de de bir haftadır duraklama var ki bu ikincihaftam regl olacağım diye böyle sanırım

zeroyla tatlı ihtiyacımı karşılıyorum ben kesebilirmiyim acaba

haklısın tatlı ihtiyacı hissediyor insan özellikle regl döneminde ama basıtabilirsin emin ol sütü ısıtıp tarçınladım mesela dün çok güzeldi

senelerdir ağzıma tarçın koymayan ben bu diyetle birlikte tarçın yedim...sırf tatlı ihtiyacımı bastırsın diye...çok içmiyorum ama haklısın bıraksam çok daha iyi olur

zeroyla tatlı ihtiyacımı karşılıyorum ben kesebilirmiyim acaba

Senelerdir gazlı içecek tüketmeyen ben Dukan diyetine başlayınca tatlı krizlerimi çözebilmek için Cola Zero' ya dadandım. Adam içebilirsiniz diyip yüz verdi ya bi kere. Sanırım regl dönemimin yaklaşmasının da etkisi var. Erkek arkadaşım yanımda pizzalar, bilmem neler götürürken etkilenmiyorum da onu meyve yerken görünce afakanlar basıyo beni :) "Hadi o zaman gelsin Zerolar, kalsın kilolar" durumu yani :)))

bnmkide makarna,patates kızartması çikolata yedi ühhüüü ama ağzıma bile sürmedim valla ikili rakamları görene kdr kaçamak yapmıcapıma söz verdim kendi kendime

öğlen ıspanak yoğurt tavuk yedim.akşamda tavuk yoğurt domates yedim.ay akşam domates yemicekmiydim ki ben?suçlu hissettim kendimi

bnmkide makarna,patates kızartması çikolata yedi ühhüüü ama ağzıma bile sürmedim valla ikili rakamları görene kdr kaçamak yapmıcapıma söz verdim kendi kendime

uff ne güzel ya sevgilileriniz yanınızda 1 senedir uzağız biz 3 hafta sonra görüşücez ve o şişman halimle hiç görmedi valla çok üzlüyorum görüşene kadar dukan yardımcım olsun (

uff ne güzel ya sevgilileriniz yanınızda 1 senedir uzağız biz 3 hafta sonra görüşücez ve o şişman halimle hiç görmedi valla çok üzlüyorum görüşene kadar dukan yardımcım olsun (

bnm aşkımda beni hep şişman göbüşlü gördü:) zayıfladkça seviniyo garibim

Bi de şu tarafından bak. Sevgilin yanında değil ve seni gıcık etmek için durmadan sevdiğin şeyleri yemiyo :))) Ayrıca üç hafta sonra özlem gidereceğini biliyor olmak da güzel.

Son düzenleme:
Bi de şu tarafından bak. Sevgilin yanında değil ve seni gıcık etmek için yanında durmadan sevdiğin şeyleri yemiyo :))) Ayrıca üç hafta sonra özlem gidereceğini biliyor olmak da güzel.

Doğru diyorsun buluştuğumuz da çikolatayla gelicekmiş kendisi eti de çalışıyor ama bu yaptığım spordan dolayı hiç kaçamak yapasım yok canım çıkıyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…