Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kavitasyon dedikleri şey ö_höm
sorunlu yerlerine metal çift yuvarlaklı bir şeyler yerleştiriyorlar
amaç; o bölgelerdeki yağ hücrelerine (galiba) radyo dalgaları göndererek yağ hücrelerinin çözülerek parçalanmasını sağlamak.
sonra lenf drenaj ile bu yağların vucuttan sıvı boşaltım (idrar yoluyla) ile atılması sağlanıyor.
lenf drenaj yaptırılmazsa vucut 8-10 gün içinde kendi atılmayı gerçekleştiriyor ama biz 10 gün sonra gitmektense yaptırıverdik böylece 3 gün sonra tekrar edilebilecek.

seanstan 1 gün önce 2,5 litre su içmeye başlanıyor (ki biz bunu zaten gani gani içiyoruz)
basitçe bu şekilde anlatabildim ama daha iyi anlatacak arkadaşlar ya da eksiik/yanlışları düzeltecek arkadaşlar olabilir elbette.

hee anladim aci veren birseymi pekala
tesekkürederim bu arada canim

ahh ahh ben kalkip bi callan yapayim barem otur otur olmoyoree

Canım, senin spor salonundaki 3 kilon da iyiymiş cidden. Ben 14 yıl sonra 5 li bir kilo gördüm sen ne diyorsun :))

Sorma ya bakalım başka sarmalar çıkacak mı :)))

Ben de gitmiştim 6 seanstı 4 seansına gittim ama çok su iç yapğsız ye falan dedi, tek başına faydası yok bence de.

Canlar, toplantıya giriyorum ben yine, arada dalıyorum ama yarın öğleden sonra raporumu vericem. Tamam mı örtmenim :)))

:))))) iyi sözü az kalırdı :))) daha çok güzel kilolar görürüz inşallah.
kavitasyona gitme sebebim mevcut düzenle (az yağ, çok su, az spor) sorunlu bölgelerden kilo veremiyor olmam.
orantılı kilo verebilen arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edilecek bir şey değil, bildiğimiz para tuzağı olur:KK66:
gerçi bakalım ben de işe yarayacak mı, ben görünce nasılsa size de söylerim ama kilo yönünden geçmişim vukuatlı olduğu için çoook da tıın.
5 seans giderim olmazsa Dukan devam nasılsa, paşa paşa güçlendirmeye geçicem illa ki.

kolay gelsin :nazar:

Yok yok yapmam artık!! Yapmam deyince yapmam :KK66: Haziran sonuna kadar tutarım kendimi. Yemediklerimin yanında yediklerim ne kiii!? Ah aahhh!! Neler yemedim neler...:KK31: Ablam da sağolsun afferin afferin yeme dedi hep, annemin ısrar etmesine mahal vermedi :) Arkadaşıma gitmiştim. Evde bişey yok, gelirken bişeyler alır mısın dedi? Bizim orda mükemmel bi fırın var.. Oraya girdim. O mis kokuların içine.. Canım nelerden çekiyosa aldım (kuru pastalar, tuzlular tatlılar...) Ohohh!! Yemedim :KK43: Arkadaşlar da rejimde olduğumu biliyorlar zaten, zayıfladığımı da görünce ısrar etmediler hiç.. daha böyle böyle bir sürü tuzaklardan geçtim. Hatta şimdi bi arkadaş ofise baklava ısmarlamış yine.. :KK14: Yemiyoruuummm!! Vay bana vaylar banaa!! 1 ay daha dayan, diyorum kendime.. :S

Canım, benim kekimde goji var. Kekin içindeki goji mi işe yarıyor bilmiyorum.. Belki tatlandırıcıyla kepeğin birleşiminin bir mucizesi vardır :p heheh :76: Ama bende kesin kek işe yarıyor. Kekle süt karışımı sanırım :KK34:
Meste de ihtiyacım olursa içerim :KK34: Saol :KK42: Ay sonuna kadar beraber kurtulalım şu kilolardan da, güçlendirmeye geçelim berabeeerr :KK9::KK9: Ekim zaten geçti geçecek! :KK9:

baklava mı öğğğ hiç sevmem,valla bak cidden şuruplu tatlıları normalde de sevmem.ama bir krem karamel olsaydı hatta ne biri yahu 5-6-7-10 tane falan hepiciğini yerdim :KK9::KK9::KK9:
bak ben şimciik onların yerine senin tarifinle yaptığım kekimi yiyiyorum kuzucum yanında üzüm çekirdeği ve mürdüm erikli çayımla:KK56:
valla sen kaçamak yapmasan zaten çoktan güçlendirmedeydin ,bunu sen de biliyorsun.benim 3.7 kilo için en az 1 ay lazım,sen benden önce geçersin.gerçi sarmaları yemeye devam edersen ben senden önce de geçebilirim vallahiii :KK9::KK9::KK9:
hadi yaa valla geçelim hepberaber,hakikaten ekimin hiç bişey kalmadı.gerçi ben de hedefe ulaşınca zorlayıp 3 kilo daha verip geçsem diyırum ya dur bakalım :KK16:
senin mesleğine az çok aşinayım bende ne aldıysam şu anda o oteller varya onlara borçluyum benyaklaşık 6 sene kadar denetimde çalıştım istanbuldan türkiyenin heryerindeki otellere gider muhasebelerini denetler yemeklerini afedersin öküz gibi yer akşamda malak gibi yatardım ekip arkadaşlarımın hepsi erkekti ve ben onlar kadar yeme geyretindeydim orda aldım zati üstüne de doğum falan şekil 1 a işte

allah sana büyük sabır versin vermişte zaten devam canım seninki bizimkinin 2 katı zorlukta sakın yılma allahtan ben büro açtım kurtuldum

spora başlıcam bu akşam bantda 20 dak yürüm diorum

o dondurmayıda şimdi almıyım ben :KK43::KK43::KK43:

yooook yılmam ben,ohoooo ben ne sınavlardan geçtim sen bir bilsen:KK34:
hele havalar ısındıkça arkadaşlarla çıktıkça,afedersin yani büyük baş hayvanlar gibi neler yiyiyorlar karşımda ben hiiiç oralı bile olmuyorum,doğumgünümde pastamdan bile yemedim sadece mumları üfledim yine o koca kafalı arkadaşlarım yediler pastayı :KK9::KK9:
hemen başla yürüyüşe bu akşam ama bence 20 dk çok az,hiç değilse 2 tur yürü 20'şerden :KK8::emir_bebek:

dely ben haftaya geçicem ama burada güçlendirmede olan arkadaslarımız ztn cok az we ömmür flnda her gun ugramıorlar foruma :KK43: tek basıma güçlendirmeyi ne kdr yapabilicem dogru oranda,takıldıgım yerlerde kime sorcam vs cok kafam karısıor,kendimi öksüz gibi hissediorummm:2: hadi biran önce sizde gelin,,beni yalnız bırakmayınn:2:

yalnız bırakmamaya çalışıcaz kuzum,hızlşa yetişmeye çalışıyoruz inşallah.bekle bizi geliyoruuzzzzz :KK55::KK55:

Canım, senin spor salonundaki 3 kilon da iyiymiş cidden. Ben 14 yıl sonra 5 li bir kilo gördüm sen ne diyorsun :))

Ben de gitmiştim 6 seanstı 4 seansına gittim ama çok su iç yapğsız ye falan dedi, tek başına faydası yok bence de.

Canlar, toplantıya giriyorum ben yine, arada dalıyorum ama yarın öğleden sonra raporumu vericem. Tamam mı örtmenim :)))

heyecanla bekliyorum raporunu,atlatmaya çalışmıyosun dimi sen beni bakiiiim :KK34:

hee anladim aci veren birseymi pekala
tesekkürederim bu arada canim

ahh ahh ben kalkip bi callan yapayim barem otur otur olmoyoree

açıkcası bana acı verici gelmedi, epilasyondan çok daha iyiydi bana göre
kuzenimse ilk başta acıyor filan dedi ama sanırım beklentisiyle ilgiliydi (masaj tarzı bir şey bekliyordu) lakin sonra o da halinden epey memnundu.

ahhh ahh callan ahhh :KK30:
kolay gelsin yapabilenlere, acayip saygı duyuyorum vallahi :KK42:

...............
...............
...............

Yok yok.. Daha yok sarma falan :KK1: Var mıydı acaba:44: :KK1::KK1:

.......
........
Yaaaa, ben bugün 59,8 çıktım biraz canım sıkıldı ama çaktırmıyorum, biraz hastayım ya, hemen bahane hazır.
Sporumu yaptım ama haaa, kaytardım sanmayın :))
................
O kadar artı bende de oldu :) Olsun :KK66: Az kaldı azzzz!! Başarıcaaazz :KK66:

en kısa zamanda geçelim heğ beraber güçlendirmeye artık:)) ben birkaç haftadır gr veremiyorum ya:KK43:(
Senin de çok bişey kalmamışşş. Geçicez inşallah geçiceeezzz!!! :KK52::KK52: Vericeksiiinnn!!

Yok yok.. Daha yok sarma falan :KK1: Var mıydı acaba:44: :KK1::KK1:

O kadar artı bende de oldu :) Olsun :KK66: Az kaldı azzzz!! Başarıcaaazz :KK66:

Senin de çok bişey kalmamışşş. Geçicez inşallah geçiceeezzz!!! :KK52::KK52: Vericeksiiinnn!!

az kaldı ama gitmiyor be canım ne yapayım ne edeyim nasıl hızlandırayım bilmiyorum hiç:KK43:(

baklava mı öğğğ hiç sevmem,valla bak cidden şuruplu tatlıları normalde de sevmem.ama bir krem karamel olsaydı hatta ne biri yahu 5-6-7-10 tane falan hepiciğini yerdim :KK9::KK9::KK9:
bak ben şimciik onların yerine senin tarifinle yaptığım kekimi yiyiyorum kuzucum yanında üzüm çekirdeği ve mürdüm erikli çayımla:KK56:
valla sen kaçamak yapmasan zaten çoktan güçlendirmedeydin ,bunu sen de biliyorsun.benim 3.7 kilo için en az 1 ay lazım,sen benden önce geçersin.gerçi sarmaları yemeye devam edersen ben senden önce de geçebilirim vallahiii :KK9::KK9::KK9:
hadi yaa valla geçelim hepberaber,hakikaten ekimin hiç bişey kalmadı.gerçi ben de hedefe ulaşınca zorlayıp 3 kilo daha verip geçsem diyırum ya dur bakalım :KK16:
......................
........................

Afiyetler olsuuunn!! Ben de yeşil çayımı içiyorum. nugün bu 2. ama 3'e tamamlıcam :KK66: Oooo saat 6 oluyo. Hemen bi dene daha içmeliyim :KK34: Ben de şervetli tatlı pek sevmem, ama baklava severim :)) Hele bu tatlısızlıkla daha çok severim :KK56: Ben de şimdi yerdim 3-5 tane ihihih :KK1:
Ben de kalan kilomu 3 olarak hesaplıyorum ki :) 56 oliyim bari diyorum :KK66: Hatta 55 istiyorum, ama sanırım ütopik bi istek 55 :KK1: Haziran sonu olmazsaaaaa, Ramazana kadar devam :KK55::KK55:

az kaldı ama gitmiyor be canım ne yapayım ne edeyim nasıl hızlandırayım bilmiyorum hiç:KK43:(
Farklı yemekler yemeye çalış, kepeğini farklı şekilde tüketmeye çalış. Farklı sporlar yap, yeşil çayı bol bol iç.. Vücudu şaşırt. Alıştı tabi diyete. Balığı da arttır mesela. Ben geçen hafta 3 akşam balık yemiştim arka arkaya. Bu hafta da denicem. Kurtulalım artık şu kilolardan!

Afiyetler olsuuunn!! Ben de yeşil çayımı içiyorum. nugün bu 2. ama 3'e tamamlıcam :KK66: Oooo saat 6 oluyo. Hemen bi dene daha içmeliyim :KK34: Ben de şervetli tatlı pek sevmem, ama baklava severim :)) Hele bu tatlısızlıkla daha çok severim :KK56: Ben de şimdi yerdim 3-5 tane ihihih :KK1:
Ben de kalan kilomu 3 olarak hesaplıyorum ki :) 56 oliyim bari diyorum :KK66: Hatta 55 istiyorum, ama sanırım ütopik bi istek 55 :KK1: Haziran sonu olmazsaaaaa, Ramazana kadar devam :KK55::KK55:

Şerbetli tatlıyı "şehvetli tatlı " okudum. Gözüm tatlıya mı döndü acaba şehvete mi? Bilemedimm

:)

Şerbetli tatlıyı "şehvetli tatlı " okudum. Gözüm tatlıya mı döndü acaba şehvete mi? Bilemedimm

:)

Hahahahha:KK9::KK9::KK9: Ben de dedim acaba yanlış mı yazdım hahahahha :KK9::KK9: "şervetli" diye yazmışım ya, yanlış olmuş. Ondan olmuştur. ama şehvetli yazmamışım valla haha Çok komik :KK60::KK60:

Son düzenleme:

zaten bu dukan amca bana 20 temmuzda 17 kilo vermiş olacaksın dedi,ama 3.7 kiloyu heralde 20 temmuzdan önce vermiş olurum diye düşünüyorum :KK8::KK8:
o zaman da azcık daha kastırıp 20 temmuza kadar toplam 20 kilo vermiş olarak zıplayabilirim güçlendirmeye diyorum :emir_bebek:

ya aslında bişey söyliim mi sizee ben sevdim bu seyir evresini yaa,güçlendirmeye geçmek istemiyor muyum neyim anlamadım :44:
yada galiba güçlendirmede ucunu kaçırıım diye mi korkuyorum,yani şu an yasak olan yasak bunu biliyoruz,neyi ne kadar yiceğimizi de biliyoruz ama güçlendirmede mesela 2 kaşık makarna diyor kime göre 2 kaşık herkesin kaşığı farklı yani ben onu 2 servis kaşığına dönüştürebilirim diye korkuyorum galiba :KK9::KK9:

zaten bu dukan amca bana 20 temmuzda 17 kilo vermiş olacaksın dedi,ama 3.7 kiloyu heralde 20 temmuzdan önce vermiş olurum diye düşünüyorum :KK8::KK8:
o zaman da azcık daha kastırıp 20 temmuza kadar toplam 20 kilo vermiş olarak zıplayabilirim güçlendirmeye diyorum :emir_bebek:

ya aslında bişey söyliim mi sizee ben sevdim bu seyir evresini yaa,güçlendirmeye geçmek istemiyor muyum neyim anlamadım :44:
yada galiba güçlendirmede ucunu kaçırıım diye mi korkuyorum,yani şu an yasak olan yasak bunu biliyoruz,neyi ne kadar yiceğimizi de biliyoruz ama güçlendirmede mesela 2 kaşık makarna diyor kime göre 2 kaşık herkesin kaşığı farklı yani ben onu 2 servis kaşığına dönüştürebilirim diye korkuyorum galiba :KK9::KK9:

Valla bana da çok zor gelmiyor doğrusu seyir. Zaten bana kalsa ben onu servis kaşığına dönüştürdüm bile hahahah :KK70: :KK70: 2 yemek kaşığı kime yeter bee haahhaha :KK9::KK9:

Valla bana da çok zor gelmiyor doğrusu seyir. Zaten bana kalsa ben onu servis kaşığına dönüştürdüm bile hahahah :KK70: :KK70: 2 yemek kaşığı kime yeter bee haahhaha :KK9::KK9:

ona şüphem yok zaten hahaha :KK9::KK9:
düşün ki ben kendime bile güvenemiyorum,sana nasıl güveneyim bu konuda:KK1::KK1:
ayy kuzuuum bence biz uzatalım bu seyir sürecini bir miktar da sonra cozutursak yanılma payı olsun bari :21:

ona şüphem yok zaten hahaha :KK9::KK9:
düşün ki ben kendime bile güvenemiyorum,sana nasıl güveneyim bu konuda:KK1::KK1:
ayy kuzuuum bence biz uzatalım bu seyir sürecini bir miktar da sonra cozutursak yanılma payı olsun bari :21:

Aslına bakarsan Dukan kitapta diyor ki; işte sonra kilo alırım diye hedefinizi düşürmeyin. Sonra sıkılacağınız için almaya başlarsınız kaçamaklarla falan diyo. Ondan da korkuyorum ama; güçlendirmede almaktan da korkuyorum. Ben kaçamak yapmam ya yapmam deyince :KK66: güven bana :13: 55 olmak çooookkk isteriiimm!!! Ben 56 olursam, Temmuz'da geçerim güçlendirmeye. Ama olmazsam Ramazan'a kadar devam :KK66: Ramazan'da zor olur çünkü seyir ya. Normalde de kilo alırım hep ramazanda zaten ama.. :S

Öpüyorum kızanlaaaarr!! :KK54: Çıkıyorum beeennn!! Akşam yürücem :KK66: Kararlıyım :KK4: Alabilirsem de balık yapcam, yicem :KK66:
İyi akşamlaaarrr!!!

Son düzenleme:
Dukandaslar napmis bir bakayim dedim iki dk oturamadim basinda hep öylee olur zaten ben ne zaman pc basina gecsem evdekilerin istekleri bitmez..Uykumu alamadim ve acayip halsizim..yemeklerini yapip bas agrisi icin hap alip yatacagim..Hafif hafif mide bulantisi basliyor migren cik hayatim dan...:KK4: Allah dan izinliyim bugünn yarin ve diger gün yine gececiyim..Persembe ___ günüm olsun insallah....

X