Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

güçlendirmede haftada 1 kg werilebiliomuki? orda dahada yawas gidio die biliodumda ben :44:

evet kuzum,bu zor bir sınav.
ben de bazen diyorum Allahım nelerle sınıyorsun sen beni diye
sonradan katıldığın için aramıza belki bilmiyorsundur,ben otelciyim.1001 çeşit yemek çıkıyor hepsinin görüntüsü kokusu müthiş ve ben o eski sadık dostlarımla uzaktan selamlaşıp geçiyorum,haaaa çok sevdiğim bir eski dostum varsa yanına gidip sımsıkı sarılıp kokluyorum.mesela cumartesi günü kendimi fırından yeni çıkmış en sevdiğim eski dostlarımdan olan müthiş bir keke yapışmış koklarken buldum
artık canımın çektiklerini bıkana kadar koklayarak nefsimi köreltmeyi öğrendim.millet de bana deliymişim gibi bakıyor garip garip
lokanta camına yapışmış aç çocuklar gibiyim wallahii
bak kocan değişimi hemencecik farketmiş,düşün ki daha 1.5 kiloda böyle,bir de 10 kilo verdin mi wallahi nikah tazeleyelim der kız bu sana
yürümek zorundasın bebişim,lımbır lımbır sarkmış bir vücudun olacağına kas olması daha iyi değil mi.hem üzülme naparsak yapalım vücut geliştirmeciler gibi falan olmayız yanii

Kışın kilo vermek zor filan diyoduk ama yazın daha zor sanırım... Ben de dayanamıyorum meyve ve dondurmaya

ya ben oldum olası meyve sevmezdim zaten,onun için meyve beni zorlamadı.ama h.sonu alışveriş yaparken sebze reyonunda o kokan şeftali var yaaa çıldırttı beni yaa.hayatımda toplasanız 1 kilo bile şeftali yememişimdir ama resmen aşerdim yahuu.
ama bak dondurma olsa şöyle karadutlu falan hiç fena olmazdı
bulunduğu yerde kahve dünyası olan arkadaşlar varsa onlara duyurayım,orda yoğurttan dondurma yapıyorlar.tamamen light yoğurt,light süt ve tatlandırıcı ile yapılıyor.diyete uygun ama yine de en küçüğünden yemenizi öneririm.ben sadece bir kez yarım yedim.ne kadar masum dursa da duraklamaya sebep olabilir diye krizlere girmedikçe yemeyeceğim

Hoşgeldin. Geçmiş olsun canım.. Çok dikkat et kendineeee!!!
Saol canım. İnsan çok üzülüyo o yavrucağı öyle görünce ama Ablam için de çok zor. Neden tek başına büyütsün ki boşuna çocuğunu...!? Sen yıllarca oku, yıllarca çalış, emek ver.. mükafatına bak. Çok üzücü.. Canları sağolsun tabi, ne diyelim

kızlarrrr nerdesiniz yaaa,bak ikiniz de tatile gittiniz bağlanmadınız,yazmıyorsunuz da neler yaptığınızı aklım siz de kuzular.umarım kaçamaksız geçiyordur tatilleriniz
Bunu "kabızlığa son veren kek" e borçlusun bence Bu sabah da yedim.. işe yarıyor yaa

Ya mecburi hizmeti bitiyo canım az kaldı ama; yine de Bursa'ya gitmesi çok zor. Çünkü bakanlık nereye isterse o şehirlere kadro açıyo. Bu atamada Bursa açılmış, ablam bir sonraki atamaya katılacak. Muhtemelen Bursa açılmıcak tekrar Kaldı oralarda yaaa Allah'dan ümit kesilmez. İnşallah gidebilir. İnşallah açılır yine Çok moralim bozuk yaa!

Dukan'ın cenazesine gitme planı iyiymiş ama :)

Ay bu arada, 2 tane de yaprak sarması yemiştim hihihi Şimdi aklıma geldi Beynim silmiş direk :) Neyse, bilerek ve isteyerek yedim. Veririm hemen onları

Ben geldimmmm :) meyvesizliğe dayanamıyorum artık. Görüntüm beni oldukça mutlu ediyor, güçlendirmeyle devam etsem diyorum. Kitabım da yok ortada böhüüüü, isyanlardayım.
Sen dayanırsın!! biraz daha dayaaannn!! Güçlendirmeeeee!! Seyreeettt!! :) ama diyorsan ki yine haftada 1 kilo veririm. E daha ne olsun :) İnşallah verirsin ama; biraz daha devam etsen seyre..?

Son düzenleme:

kuzum şimdi bile haftada 1 kilo veremiyoruz ki çoğumuz.güçlendirmeye geçen arkadaşların içinde de haftada 1 kilo veren ben hiç duymadım.ya aynı kalıyor kiloları yada çok ama çok az kilo kaybedebiliyorlar diye biliyorum.
resimlerin süper görünüyordu ama istersen hedefe biraz daha yaklaşmayı bekle güçlendirme için,yine de sen bilirsin tabi.
bu kilo benim için yeterli diyorsan yada artık dayanamayacağını hissediyorsan geç tabiki

proteinle dengelersin takma kafana kuzum
inşallah canım ya, 2 haftadır ilk defa 50'li bir kilo görmüştüm:))
ama olsun ilkler önemliyse de sıradanlaşması daha da önemli

ahahah ben de haftada 2 gün fitness 1 gün yüzme yaptım yaklaşık 4 ay filan sonuçta 3 kilo almıştım ama tamamen benim hatamdı tabi. nasılsa spor yapıyorum diye çikolata sınırlarım samanyolu sınırlarına ulaşmak üzereydi.
neyse arkadaşlar kesinlikle beni örnek almasın ama spor denilince kendimi şu astronatların yerçekimsiz ortamı gibi bir yerde hissediyorum, zamandan ve mekandan upuzak

delyyy ben de seni yicem vallaha yaaa,bak bir de yaprak sarması çıkardı,sen biraz daha zorlasan o hafızanda sildiğin neler neler çıkacak ortaya kimbilir,onun için fazla da zorlama bence
geçen haftaki gibi beni utandırmanı istiyorum bebekk,haydii bakalım yaw az kaldı güçlendirmene nolursuun bu hafta daha fazla kaçamak yapma ve egzersizlere devam et
valla ablana da yeğenine de gerçekten üzüldüm ama memleketin hali bu işte yaa,ödüllendirileceğine cezalandırılıyor sanki insanlar
kuzum bak kabızlığa son veren kekle ilgili olduğunu düşünmemiştim,iyi de onun için de ne var ki buna sebep olan ?
gojim yoktu benim,onsuz yaptım.içindeki ne ona sebep olmuştur sence ?
bak bir de arkadaşlar yazdılar burdan A101 diye bir markette mest çayı varmış,içiyormuşsun mest oluyormuşsun
ben bir arkadaşa sipariş ettim,o da çalıştırıyormuş bilgin olsun

canlarim merhabalarrr

eksilen arkadaslarimi öpüyorum cokk masallah

eksi görmeyen arkadaslarimida öpüyorum üzülmeyin hepimiz nasil olsa ulasacagiz

ya biri su kavitasyon u özet gecebilir mi tek cümle ile cok merak ettim hic de arastirasim yok

Ben geldimmmm :) meyvesizliğe dayanamıyorum artık. Görüntüm beni oldukça mutlu ediyor, güçlendirmeyle devam etsem diyorum. Kitabım da yok ortada böhüüüü, isyanlardayım.

ya aynen bende düsünüyorum bunu. benimkli hem artik ona buna saldirmak istemiyorum o yüzden. hemde artik sagligimdan korkuyorum. gerci zaten normalde de meyve yiyen biri degilim. güclendirmeye gecincede meyve yiycegimi cok sanmiyorum . ama nebileyim yani normal beslenmek istiyorum. ama daha ideal kiloma gelemedim.
boyum 1.72 en azindan 65 olmak istiyorum. hala 78 kg yum . güclendirmeye gecince cooook uzun sürecek biliyorum kilo vermem o yüzden napsam bilemedim

ama ben güclendirmeyi o ödül ögünleri ve özellikle de makarna icin istiyorum zira 15 aralikdan beri makarna pilav yemedim kacamak bile yapmadim. ama artik beynim isyanlardaaa

sanki hic kacamak yapmadim gibi bi anlam cikmis. yanlis anlasilmasin. tabii ki de kacamak yaptim. ama benim kacamaklarim hep tatli üzerineydi. pilav makarna yi kacamak yapmadim demek istedim

ben daha önce kavitasyona gitmiştim ama bende bir işe yaramadı.
ses dalgaları vererek,vibrasyon yöntemiyle yani sözde öbekleşmiş yağları patlatıp vücuttan daha kolay atılmalarını sağlıyormuş.
ama bunun etkili olabilmesi için mutlaka yağsız diyet,bol su ve spor öneriyorlar.
eee onları yapınca yağları zaten atıyoruz ki,ona niye para ödüyozz

Yok yok yapmam artık!! Yapmam deyince yapmam Haziran sonuna kadar tutarım kendimi. Yemediklerimin yanında yediklerim ne kiii!? Ah aahhh!! Neler yemedim neler... Ablam da sağolsun afferin afferin yeme dedi hep, annemin ısrar etmesine mahal vermedi :) Arkadaşıma gitmiştim. Evde bişey yok, gelirken bişeyler alır mısın dedi? Bizim orda mükemmel bi fırın var.. Oraya girdim. O mis kokuların içine.. Canım nelerden çekiyosa aldım (kuru pastalar, tuzlular tatlılar...) Ohohh!! Yemedim Arkadaşlar da rejimde olduğumu biliyorlar zaten, zayıfladığımı da görünce ısrar etmediler hiç.. daha böyle böyle bir sürü tuzaklardan geçtim. Hatta şimdi bi arkadaş ofise baklava ısmarlamış yine.. Yemiyoruuummm!! Vay bana vaylar banaa!! 1 ay daha dayan, diyorum kendime.. :S

Canım, benim kekimde goji var. Kekin içindeki goji mi işe yarıyor bilmiyorum.. Belki tatlandırıcıyla kepeğin birleşiminin bir mucizesi vardır heheh :76: Ama bende kesin kek işe yarıyor. Kekle süt karışımı sanırım
Meste de ihtiyacım olursa içerim Saol Ay sonuna kadar beraber kurtulalım şu kilolardan da, güçlendirmeye geçelim berabeeerr Ekim zaten geçti geçecek!

senin mesleğine az çok aşinayım bende ne aldıysam şu anda o oteller varya onlara borçluyum benyaklaşık 6 sene kadar denetimde çalıştım istanbuldan türkiyenin heryerindeki otellere gider muhasebelerini denetler yemeklerini afedersin öküz gibi yer akşamda malak gibi yatardım ekip arkadaşlarımın hepsi erkekti ve ben onlar kadar yeme geyretindeydim orda aldım zati üstüne de doğum falan şekil 1 a işte

allah sana büyük sabır versin vermişte zaten devam canım seninki bizimkinin 2 katı zorlukta sakın yılma allahtan ben büro açtım kurtuldum

spora başlıcam bu akşam bantda 20 dak yürüm diorum

o dondurmayıda şimdi almıyım ben

aynen bende bunun meraki icindeyim

Meste de ihtiyacım olursa içerim Saol Ay sonuna kadar beraber kurtulalım şu kilolardan da, güçlendirmeye geçelim berabeeerr Ekim zaten geçti geçecek!

dely ben haftaya geçicem ama burada güçlendirmede olan arkadaslarımız ztn cok az we ömmür flnda her gun ugramıorlar foruma tek basıma güçlendirmeyi ne kdr yapabilicem dogru oranda,takıldıgım yerlerde kime sorcam vs cok kafam karısıor,kendimi öksüz gibi hissediorummm:2: hadi biran önce sizde gelin,,beni yalnız bırakmayınn:2:

canlarim merhabalarrr

ya biri su kavitasyon u özet gecebilir mi tek cümle ile cok merak ettim hic de arastirasim yok

kavitasyon dedikleri şey ö_höm
sorunlu yerlerine metal çift yuvarlaklı bir şeyler yerleştiriyorlar
amaç; o bölgelerdeki yağ hücrelerine (galiba) radyo dalgaları göndererek yağ hücrelerinin çözülerek parçalanmasını sağlamak.
sonra lenf drenaj ile bu yağların vucuttan sıvı boşaltım (idrar yoluyla) ile atılması sağlanıyor.
lenf drenaj yaptırılmazsa vucut 8-10 gün içinde kendi atılmayı gerçekleştiriyor ama biz 10 gün sonra gitmektense yaptırıverdik böylece 3 gün sonra tekrar edilebilecek.

seanstan 1 gün önce 2,5 litre su içmeye başlanıyor (ki biz bunu zaten gani gani içiyoruz)
basitçe bu şekilde anlatabildim ama daha iyi anlatacak arkadaşlar ya da eksiik/yanlışları düzeltecek arkadaşlar olabilir elbette.

Canım, senin spor salonundaki 3 kilon da iyiymiş cidden. Ben 14 yıl sonra 5 li bir kilo gördüm sen ne diyorsun :))

Sorma ya bakalım başka sarmalar çıkacak mı :)))

Ben de gitmiştim 6 seanstı 4 seansına gittim ama çok su iç yapğsız ye falan dedi, tek başına faydası yok bence de.

Canlar, toplantıya giriyorum ben yine, arada dalıyorum ama yarın öğleden sonra raporumu vericem. Tamam mı örtmenim :)))

dün kaçırdım biraz bugun ceza olarak ek atak günü koydum kendime hiç bir kaçamak yapmadım bugun tartıda değişiklik yoktu sabah ama vazgeçmedim :)

bende artık güçlendirmeye geçmek istiyorum((

Ben deeeeeeeeee

Yaaaa, ben bugün 59,8 çıktım biraz canım sıkıldı ama çaktırmıyorum, biraz hastayım ya, hemen bahane hazır.

Sporumu yaptım ama haaa, kaytardım sanmayın :))

Ya gelicem ama tartı izin vermiyor be gülüm

Ah keşkeee!!! Keşke gelebilseeekk!! Yalnız hissetme yahuu! Ben geçsem bayram ediceemmm :) Asıl kısmı atlatmış oluyosun, güçlendirmede bişi yok Haziran sonu benim en erken gelişim :) Temmuzda buluşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…