Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlarrr iyi ki zorladınız sabahtan beri ticker'ını güncelle diye,vallahi bana bile moral olduu
güçlendirmeye geçmeye 3.7 kilom kalmış sadece yaa şaka gibi
ilk başlayacağım zaman 17 kiloyu nasıl vereceğim ben,bu imkansız bişey diye düşünüyordum.
yeni başlayan arkadaşlara da moral olsun,gerçekten şu an gözünüzde dağ gibi görünen yol, göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor.siz bile şaşırıyorsunuz
ama mutlaka bol su,kaçamaksız ve sporsuz bir yaşamı tercih etmelisiniz bu süreç boyunca
sizler inşallah çok daha güzellerini başarırsınız dukancanlar

inşallah canım benim...inşallahhh...

kızlar bu arada hemen paylaşayım,
dün dely arkadaşımızın tarifiyle kek yaptım.benimki hiç kabarmadı gerçi ben napsam kabarmıyor oysaki mutfakta başarılıuımdır.neyse sonra nedenini düşününce buldum galiba.ben turbo fırında değil de mini fırında yapıyorum ekmeğimi falan da.bunlar börekçi fırın diye geçiyor ya heralde ondan ekmek ve kek yapmayı başaramıyorlar
ama tadı güzel oldu,hiç değilse yulaf kepeğini yemenin keyifli yolu
bir de mücver yaptım fırında,yağsız kağıdın üstüne koyarak yaptım.
ben diyetin başından beri sınırlı izinli olsa bile yağ,salça vs bunları hiç kullanmadım.
dün akşam mücverle yoğurt yedim.
bugün sp günüm.sabah peynir ve sütle kahvaltı yaptım,öğlen fırında yağsız tavuk göğsü ve light ayran içtim.
şu saate kadar kendi yaptığım diyet ice tea'den 1 litre içtim ve 1 litre de su içmişim.
bu arada cırcır olmuşum :26:
sanıyorum bunu yeşil çaya borçluyum,size de tavsiye olunur

teşekkürler canım

birazdan alışvrişe gidicem light sütler light yoğurtlar et kıyma tavuk batrcak beni...geçen hafta pazardan 8 liraya mantar semizotu biber domates salatalık patlıcan kabak almıştım. abur cubur almıyorum en azından ama genede mutfak masrafım arttı yaa peki değer mi dukana?değer.ztn diyetisyene gtsem daha çok para vericektim hep böyle düşünüyorum

Herkese merabaaaa!!

3 günlük aradan sonra yine sizlerle birlikteyim. sabahtan beri de işim vardı, yazamadım bişey. Yazılanları da okuyamadım, birazdan başlıcam :)
Neler yaptınız ne alemdesiniz? Kilolar ne alemde? Medesa 79'lara düşmüşsün bi onu gördüm. Çok sevindim :)) Tebrikleerrr!!
Ben de bu sabah itibariyle 59,2 olmuşum; ama önemli değil bence, iyi yani Bi kaç güne yine 58'leri görürüm sonra da inşallah 56'ya doğru gidicem. 57 bana yetmicek sanırım Özledim sizi heee :))
Bursa güzel geçti, ama hastamız da olduğu için sıkıntılarımız da oldu. Ablam doktor ve mecburi hizmette. Onlar da geri dönecekler bu hafta, onlara da üzülüyorum. Kızıyla yalnızlar 900 km uzakta. Eş durumu olmadığı için eşi Bursa'da kalıyor. Falan filan.. Sıkıntılı baya Yeğenim biraz daha kalalım diye ağaldı, hepimiz de ağladık.. Devletin işleri işte. Ne günahı var o yavrunun babasından ayrı büyümeye
Neyse.. Sıkıntıları düşününce hayat çekilmiyo.
Bursa'da bi kaç parça karpuz yedim, bi de erik. Kaçamaktan sayılırsa bi tek bunlar var. Ama yoğurt ve sütler yağsız değildi. Etler de biraz yağlıydı. Bir de yulaf kepeği yiyemedim. Gece ekmeğimi yapıp sabah götürmeyi unutunca böyle oldu. Şimdi tam hız devam 3 haftada 3 kilo verme lazım. Haydi bakalım.. ben şimdi yazılanları okumaya çalışiyim; bitiremeyebilirim ama sanırım :))

Merhaba canım, evet masraflı bir diyet ama ben diyetisyene de gittim denedim inan orada 1 ayın sonunda 1 kilo almıştım, 15 günde bir veriyorsun en az 120 TL para, bu da yaklaşık o kadar olur en azından garantili, kilo verdiğini görüp psikolog masrafından da kurtarıyorsun, öyle düşün

medesa aynen bende bugun ticker.ıma bakıp,basladıgım gunu hatırladım..rastgele burada baska bi bölüme bakarken dukan diyetini görmem,,arastırmam,kitabı almam,diyete baslamam vs derken 3 ay geçmiş şaka gibi.. yeni başlıcak olan weya baslamıs arkadaslar mutlka cevrelerınde duyuolardır bu diyet zararlı,öle tek tip beslenmemi olur vs gibi seyler ama hiç yılmasınlar ve kimseyi dinlemesinler..uydugun zmn gercekten weriosun,,ben 5 kg bile vermeyi hayal olarak görüodum sımdı hedef altına bile indim..yani hayal deil,,kurallara uyan herkesin basarılı olacagına inanıorum..en kısa sürede herkesin hedeflerine ulasması dileği ilee

Hoşgeldin canımmmmmmmm

Ablanın, yeğeninin durumu zor gerçekten ama canları sağ olsun be tatlım.

Ben de okuyamadım henüz, iyi olmana sevindim, verirsin canım 3 haftada 3 kg.

Öpüyorum seni çok, ben de işlerimi toparlıyorum gelicem.

evet aynen öyle düşünüyorum bnde...4 seans için seneler önce 250 tl ödemiştim diyetisyene.ve işe yaramamıştı

delyyyy hoşgeldiiiinn,ayyy çok özlüyorum ben sizi gitmeyin hiç biyerciklere yahuuuu
ben de tam sana yazacaktım ki sen yazmışsın.valla kuzum çook sevindim regl sonrası artık 70'li kiloları gördüğüme,fıstık gibi oldum yahuu beyaz bikini yolunda ilerliyorum
seninkiler de kaçamak sayılmaz kuzucuk nolcak yani karpuz şeker yerine,erik zaten senin için salatalık gibi bişey sebze yanii,yağlı etler de vücudun ihtiyacı olan yağlar,kız bir de kuyruk yağı yeseydin bari bemim için de tam olsaydıı
neyse artık olur tatilde hele ki ailece olunca küçük kaçamaklar olur diyelim,morali bozmayalım
ama hadi bakalım yediğin içtiğin senin olsun,tam gaz devam diyete de spora da callan'a da blendıra da
kuzum üzüldüm ablacığınla yeğenine ama şöyle düşün geçici bir süreç bu,inşallah en yakın zamanda biter mecburi hizmeti de ailece mutlu yuvalarında birarada olurlar yeniden

aynen kuzum.ben doğrusu nasıl başladığımı bile hatırlamıyorum.benim kuafördeki kız yapıyordu kilo veriyorum dedi,zaten duyup duruyordum.biraz araştırırken foruma denk geldim.anaaaa bir baktım herkesçikler verirvermiş kilocuklarıı
dur bir denyeyim bakayım dedim,kitabı okudum çok sürükleyiciydi,ne kaybederim ki dedim ahanda 13 kilo kaybettim
kitapta yazan her süreci de yaşadığım için,adamın söylediklerine ve diyete inancım iyice arttı.sonuç ortada
ben bu yaşıma kadar hep 10 kilo verebilmenin hayalini kurmuş ancak ne yaparsam yapayım başaramamıştım.
ama şimdi onun neredeyse 2 katını vermek üzereyim
ilk defa denediğim bir diyet yöntemi işe yarıyor.
valla bu dukan amca ölürse falan ben çok üzüleceğim.mümkünse cenazesine falan gitmek isterim yani

aaaa KIZLAR na çok konuşunuz yaww ben ha son sayfay geldim diyom sürekli yumurtluyo şekerler biteremedim bir türlüüü

nasılsınız demicem hepcini okudum nerdeyse çok işim var saat kaç oldu daha bişe yapamadım size cevap yazıcam ve durumları bildircem sora artık bu arada hafta sonu çalışmadığım için giremedim özledim sizleri canlarımmm

cumartesi pazar hiç bozmadım diyeti va neler hayır dedim sıralayayıııımmm

1- PASTA ÇİKOLATA KROKANLI
2-ELMALI TURTA (BEN YAPTIM YEMEMK İÇİN ÇOK ÇABA HARCADIM)
3-TARÇINLI HAVUÇLU KEK
4-PEYNİRLİ BÖREK
5- FIRINDA MAKARNA
6-KURU DOLMA

ALLAHIM bı nasıl sınav biliyorsunuz oğluşumun 4. yaş günüydü... kazasız belasız atlattım tabi bunları yapmaktan kendime bişe hazırlyamadım ve tüm gün yoğurt süt peynir yedim durudum sabah bi tartıldım hiç kilo veremmişim bi önceki güne göre suda içemedim ondan heralde....

toplam kilo olarak 4 günde 1,5 verdim nası bilemiyorum bence fena değil........

Günaydin Dukancanlar...Bol eksili bir hafta diliyorum hepimize..Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz...

Dukan diyetinde yulaf kepegi sart..

günaydın canım dukana göre 1,80 vercektim 300 gram daha versem okeyim yani sanada iyi haftalar

çok sevindim canım tebrikler ben geçen yılki rejim takvimime baktım aralık ayında 79,4 müşüm bu rakamın altına indiğim güne kadar ben daha kilo vermiş gibi hissetmiyorum kendimi inş. haftaya görürüm

benim yarın tam 3 ay olacak.ama bunun 10 günü ameliyat oldugum için hiç uymadan geçti.yani 80 günde giden 10,8 kg

çok güzel 10,8 süper canım inanamıyorum umarım benimde böle güzel onuçlarım olur

dukanda 5. günümdeyim sabah çok endişelendim 5 günde 1,75 verdim diye ama kabızlık vardı .biraz önce kabızlık sorunum gitti ve gerçkte 5 günde 2.75 kg verdiğimi gördüm moralim yerine geldi

canım benimde 5 günüm 4 günde anca 1,5 verdim senin iyiymiş kilon bide boyun kaçtı ayna anda başladık takip edeyim seni...

dukan krebi midemi bulandırıyor ya görünce bile dayanamıyorum tadı kötü değil mi

2 gündür bende tutturamıom dereotu ekliyorum eh işte

Tuna naber,
Nasıl gidiyor diyetinle ve eşinle durumlar ? :)

iyi canım teşekkür ederim sen nasılsın gerçi gördüm gitmiş kilocuklar 7 leri görmüşsün bravo sana kilolarımız yakın bu arada yetişcem sana inşallah

hafta sonu anlattığım gibi cenemi resmen bağladım çünkü ben üstünde çok yerim onun tadına bak buna bak tadlarına bile bakmadım inan ama zordu özellikle kuru dolma beni kastı....

eşime gelince 1,5 verdim ama 3 kilo vermiş gibisin dedi e biliyim ya inş. onu utandırıcam bu kez bide ben yürüyüş falan yapamadım bugün yapım diyorum ama açıkcası kaslar şişer tartıda çok çıkarım diye korkuyorumm

BİRAZ ÇALIŞIM ama aşağıda siz yine olckasınız arada bakarım

Ben geldimmmm :) meyvesizliğe dayanamıyorum artık. Görüntüm beni oldukça mutlu ediyor, güçlendirmeyle devam etsem diyorum. Kitabım da yok ortada böhüüüü, isyanlardayım.

ayy alemsin medesaaa,,cok guldum yaaa

çok güzel 10,8 süper canım inanamıyorum umarım benimde böle güzel onuçlarım olur

kurallara uydugun sürece sende göreceksin cnm emin ol..

Ben geldimmmm :) meyvesizliğe dayanamıyorum artık. Görüntüm beni oldukça mutlu ediyor, güçlendirmeyle devam etsem diyorum. Kitabım da yok ortada böhüüüü, isyanlardayım.

bulaşık suyu artk bende acayip seker ihtiyacı içindeyim,,ödül öğünlerimde enazından dondurma,profiterol vs yemek istiorum haftaya geçicem güçlendirmeye ama o zmna kdr bile dayanmak artk o kdr zor geliokiii

bulaşık suyu artk bende acayip seker ihtiyacı içindeyim,,ödül öğünlerimde enazından dondurma,profiterol vs yemek istiorum haftaya geçicem güçlendirmeye ama o zmna kdr bile dayanmak artk o kdr zor geliokiii

Benim daha vermem gereken 13 kilom var, sen şanslısın Artık tamamen sapıtıp ona buna saldırmaktansa güçlendirmeye geçip dikkat ederek haftada bir kilo ile 13 haftada bu işi bitirmek istiyorum. Tavuk, yumurta görmekten bıktım valla Ödül ve nişastalı gıdayı 13 kilo gidene kadar almam hayatıma napiiim :)

Kışın kilo vermek zor filan diyoduk ama yazın daha zor sanırım... Ben de dayanamıyorum meyve ve dondurmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…