Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ahhh ahhh aynı sorunları paylaştığım birini görmek ne güzel oldu. kalçam 92 cm belim 81 81 cm bel mi olur yahu! tipik elma kadınıyım işte. ben bugün sadece karın hareketlerini yaptım mesela. bacaklarım hakikaten incecik kaldı çünkü sanki tüm kilo bacaklardan gitmiş gibi. Ama topalıyor deniyorsa tam yapmaya devam edeyim bari.

yapmadım kuzum...ben 27 mayısta başladım 8 kilo verdim ama bnm vermem gereken kilo miktarı çok fazla:)

hiç vereceğim kilo fazla deyip de kendini şartlama. gram gram gidiyor işte. en iyi örneği benim. başladığımda diyordum ki 35 kilo nasıl verilir. şimdi çizelgeme bak kala kala kaç kilo kaldı. üstelik benim yaşım da var. sen gençsin bildiğim kadarıyla. çok daha kolay vereceksin.

24 yaşındayım etkisi olur mu?

kilo alırken ne şekilde aldın? yani önce karın göbek vardı sonra bacakların mı şişmanladı? sonra gelen yağlar önce gider ya hani. onu demeye çalışıyorum.

ben diyete başladığımda zaten fazlalıklarım göbek ve yukardaydı altım çok yoktu hafif kalçam vardı şimdi alt tarafım daha çok eridi bu diyetle bende ondan korktum ama toparlıyormuş madem yapabildiğimiz kadar yapalım faydasını görelim bizde

kilo alırken ne şekilde aldın? yani önce karın göbek vardı sonra bacakların mı şişmanladı? sonra gelen yağlar önce gider ya hani. onu demeye çalışıyorum.

tabiki canım hep karnımdan alıyorum kiloyu. Biliyorum onlar benim yerleşmiş gitmeye niyeti olmayan yağlarım, ama savaş açtım onlara gerekirse 50 kilo olacağım gidecek onlar!

ilk baslarda yürüyüse gidiyordum ama simdilerde gidemiyorum aslinda baslamak istiyorum esim de twister getirdi gelirken olmazsa ona baslayacagim..Kullanan varmi aramizda..?

ben kullanıyorum. işe de yarıyor. pencerenin önüne koydum. akşam tv seyrederken, reklam aralarında 1o ar dakika yapıyorum. pencere kenarına elimi dayıyorum. hem dışarıyı seyrediyorum hem de kıvırtıyorum. reklam arası bitince tekrar filmime dönüyorum. :-D 10 ar dakikadan 3 reklam kuşağı eder sana 30 dk )))

Son düzenleme:

pahalı mı bu twister?bnde mi alsam ki

ay şu sayfanın tepesinde de ne yerseniz yiyin kilo alamıyor musunuz diye bi reklam çıkıyo ya sinir oluyom diyet topici burası be siteyle alakası yok google reklam ama sinir oldum yinede

tabiki canım hep karnımdan alıyorum kiloyu. Biliyorum onlar benim yerleşmiş gitmeye niyeti olmayan yağlarım, ama savaş açtım onlara gerekirse 50 kilo olacağım gidecek onlar!

benim de midem çok fazlaydı.en çok orası gitti. şöyle anlatayım daha doğru olur. zayıflarken vücudum geri geri gitti. önce 1 sene önceki halime döndüm, sonra 2 sene önceki.... böyle böyle gitti. şu an üniversite yıllarındaki vücut şeklime döndüm. çok az mide, biraz alt karın biraz da iç bacaklar kaldı. ama başlarken mide kısmı efsaneydi. göğsümden daha ilerde duruyordu (85b olmama rağmen) sonra gelen yağlar önce gitti. en eski ve en yerleşik olanlar druyor. şimdi de onlar gidecek. senin de aynı şekilde oluyordur mutlaka.

o zmn bnmde ilk önce göbüş gtcek olleyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…