Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaşlar,

Çoook uzun sürdü 2 gündür hiç girmedim, bu saatte birazcık baktım ama yazmadan edemedim

Yeni gelen arkadaşlar, hoş geldiniz güneyli, ne kadar içten anlatmışsın hikayeni :) ben de 2 ay izledim, 1 ay sonra başladım ve 2. ay sonunda dayanamadım üye oldum.

Medesacım iyiyim canım, dukanıma ihanet etmedim sporumu da yaptım, detayları pazartesi anlatırım :)

Dely cim ailenle iyi vakit geçiriyorsundur umarım, kaçamak yapmazsın bilirim

Love01 cim güçlendirme vakti gelmiştir sanırım az kaldı

Aliye arkadaşım otlu ayran tarifini aldım, çok teşekkür ederim çok güzeldi, ayrıca o buzlu yeşil çayı da çok sevdim, çok teşekkür ederim.

Ckpln, nerelerdesin bakalım sen? Özledim seni tatlım, ben gayet iyiyim aynen devam, güçlendirme göz kırpıyor.

Croiselle ciğim, sonunda başladım callan teyzeye, çok teşekkür ederim, nesli nin ağlayan surat dediği sırtım düzelir umarım

Ve çok sevgili diğer arkadaşlarım, bu kadar okuyabildim, okudukça yazarım.

Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız.

Kizlaaaaaaaar, ben 3 hafta once basladim, ve suanda 58 kiloyum.. Buarada 65 kiloydum basladigimda... yani 3 hafta gibi zamanda 7 kilo verdim. Sagolasin DUKAN EMMI.. Sen cok yasaaaaa. Cizelgeyi bilmiyorum nasil calisiyor yoksa ilerletirdim ama bosver, kalsin boyle... Bugun kendime coook buyuk ziyafet cektim, ve yarindan itibaren Saf Protein gunum... Bir hafta sonra hedefime ulasmis olacagim... Darisi hepinizin basinaaaa.

Günaydıııııııın kızlar bugün protein günümdeyim çok azpeynir yiyebildim şimdi de kahve içiyorum iştahım yok :/
gamzeciğim benim de ayaklarım hep yara oldu yürüyüşten dolayı çok yıpratıyoruz demek ki kendimizi

çok teşekkür ederim dün bu ekmeği yaptım hem kolay hemde güzel oldu.Siz bi harikasınız. Kahvaltıda ekmek yedim resmen

sanırım dün fazla kastım kendimi ama benimki biraz da ayakkabı yüzünden oldu

sanırım dün fazla kastım kendimi ama benimki biraz da ayakkabı yüzünden oldu

normalde 40 giyerim spor için 42 numara ayakkabı kullanmaya başladım çok rahattı sen de varsa böyle yapabilirsin ayaklarım da parmaklarım da yarasız yer yok çok da acıyor meret bantlı geziyordum devamlı bu büyük numara ayakkabı işe yarıcak gibi çok rahat

normal de yürüyüş için kullandığım spor ayakkabımı yıkamıştım ben de diğerini giydim pek uygun değildi o zorlamaya

Millet fazla egzersiz kaslarda su tutulmasına neden oluyormuş bu da kilo verseniz de tartı da daha az gösterir demek egzersizi abartmadan yapmak gerekiyormuş
ben zaten badiibuldıır gızlara benzicem yakında

Mutlu Pazarlar Dukancanlar..

Dün esim gelirken yesil erik getirmis dut getirmis birde simit getirmis önce bakistik ama en son dut yedigimde 13 yasindaydim önce kokladim ama sonra dedimki bir daha ne zaman yiyeceksin dut mevsiminde Türkiye'de anca yaslandigim zaman olurum... Yedim 5-6 tane sonra ablam geldi aklima oda yememisti benim gibi telefon actim aksama almaya gelecek.Hepsini yemekten kurtuldum..erik yedim ama bugün sebze günüm erik disinda sebze yemeyecegim bende..yarim da simit yedim kefirle..is yerindeki romanyali arkadasimin annesi vefat etmis bu gece onun vardiyesini aliyorum genelde ben gece calistigim zaman vucudum su topluyor en son 94,500 görmüstüm 92,500 iken insallah persembeye kadar degisir bu durum daha 3 gecem var..Birde esim askimm cok zayiflamissin dedi..incelmissin dedi simardim..

canımm çok mutlu oldum senin adına

iyi akşamlar kızlar

umarım yarın öbürgün güçlendirmeye geçiçem 300 gr kaldı :) ekim 59 a karar kıldım güçlendirme için ortası olsun :)

kızlar şu callaneticse bende başlıyım diyorum ama bir yerde okudum sanki 1 gün yap 1 gün ara ver diyordu böyle bir şey varmı birde ilk günlerde hareketleri kaçar kez yapmak gerekiyor yavaş yavaş mı artırmalıyız siz sanki öyle diyordunuz ama

ben sigarayı bıraktığım zaman öyle olmuştum. duruduramıyordum kendimi. yürüdükçe yürüyesim geliyordu. ama bu 15 kg almam engel olamadı :-D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…