Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben sigarayı bıraktığım zaman öyle olmuştum. duruduramıyordum kendimi. yürüdükçe yürüyesim geliyordu. ama bu 15 kg almam engel olamadı :-D

Allahtan ben sigarayı hamile kalınca bıraktım da kontrolüm daha kolay oldu aldığım kilolar hamilelik kiloları ile birleşti neyseki

tebrik ediyorum seni:) bnde 6 gün yapılıp 1 gün ara verilicek diye biliyorum.kkda da öyle yazıodu

tebrik ediyorum seni:) bnde 6 gün yapılıp 1 gün ara verilicek diye biliyorum.kkda da öyle yazıodu

daha yapamadım ki şekerim :) ilk önce seyredip idrak ediyorum , birde baktımda ben acaba sadece karın hareketlerini mi yapsam çünkü benim bacaklarım ince zaten kalçamda az birde iyice tahta olmayaylım ne biliyim karnımda sorunum var çünkü

hadi hayırlısı. darısı başıma diyeyim.
6 gün yapıp 1 gün ara vereceksin. ilk başta zorlansan da birkaç gün sabret basit geliyor. ben de ara vermiştim. 5 kilo daha vereyim başlayacağım.

callan inceltmiyor, toparlıyor.

eheheheeh ben güçlendrmeye geçicein için tebrk etmiştim

Darisi basimizaaa insallah güclendirmeye gectigimiz günleride görelimmm hep beraber...

Seker son yazdigim mesaj geldimi sana.?

ben de çileği aynı manıkla yedim. daha kaç çilek mevsimi göreceksin kızım ye gitsin dedim kendime. ama abartmadan tabi. sen de aynısını yapmışsın, iyi yapmışsın...

öylemi anlamamışım
teşekkürler darısı hemen başınıza

amin yarabbim...bi zayıflamak istiom bide erkek arkadaşımla hiç ayrılmamak:)) bugün protein günümdü yoğurt süt tavuk krep yedim.yarın sebze protein günüm yarında tavuk semizotu yoğurt yicem...biran önce gtsinler.ay sabah patates kızarttm arkadaşıma mis koktu miiissss ama yemedim:)) 0 kaçamakla devam

sorma yaaaaa. pazarsabahları bütün apartman kızarma kokuyor. patatesi biberi patlıcanı.... hiç hoş değil bu yaptıkları. eem atacak birgün, hepsine uçan tekme... artık hımbıl da değilim. perişan edeceğim hepsini

ben de çileği aynı manıkla yedim. daha kaç çilek mevsimi göreceksin kızım ye gitsin dedim kendime. ama abartmadan tabi. sen de aynısını yapmışsın, iyi yapmışsın...

Aynen canim ya biz yurt disinda yiyemiyoruz dut yok burda sadece gecen organik gidalar satilan market de bayat dut kurusu gördümm birde yemeye can attigim incir beyaz incir..burda siyah incir var ama hic tadi yok söyle catlak catlak olacak da yiyeceksinnn oyyy... Sanada afiyet olsun canim..Ablamsiz bogazimdan gecmedi iyikide ablam aksama gelirim dedi yoksa hepsini yerdim ziyan olmasin diye..

Zayiflarsin elbet de yeterki iste insallah hic ayrilmazsiniz...Ben ne yapayim güzelim iki oglum var iki güne bir patates kizartiyorum mesela bu sabah sucuk yaptim nasil koktu anlatamam...

bide arkadaşım diyo ye ye bi kereden bişi olmaz...hemen siz geldiniz aklıma:) iyiki varsınız yoksa çoktan bozmuştum ben:)

bu sefer gerçekten çok istiyorum...ve yapıcam...

evet geldi.ben listeyi bulamadmda ondan sordum:) bnde vercem inşallah böyle sizler gbi

Eger cevap yazdinsa bana gelmedi ya ne gicik 10.dk ara ile mesaj gönderebilmek...insallah hep birlikte o günleride görecegiz..Listeyi her hafta ben kopyaliyorum ama bu persembe bildirim yapmadim 94,500 görünce insallah bu persembe..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…