Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bayıldım oğluna ya canım benim annem zayıflıyor çukulata yiyemiyor ha çok iyiydi:)))

bu arada ben farketmemişim aynı zamanda başlamışız ben 26 martta başladım süper kilo vermişsin arkadaşım tebrikler aman nazar değmesin valla

verirsin şeker, dert etme. ama sabırlı olacaksın. o kiloları 1 günde almadın ki 1 günde gitsin. yavaş yavaş gidecek. bir gün bakacaksın ki aaaaaa o da ne şişman değilsin artık.

İnşallah ama şu 3 ay içinde ne kadar verirsem kârdır benim için çünkü sonra evden tekrar ayırlıp okula dönmeek zorundayım yurt da kalıyorum çünkü orada. ama gerekirse özel olarak yaptıracağım yerlerde yerim inat ettim bir kere

Bir fincan yoğurtu demir atan gemi gibi 2 tarafa löpp bırakıyorum karıştırmıyorum.

Anlatım süper... Karıştırılarakta yapılıyor sanırım yani annemden gördüğüm kadarıyla Annem bir kasenin içinde biraz süt ile eritir yoğurdu daha sonra süt ile karıştırır hepsini...

yumurta kapıya gelince sorduğum için, kafama göre atıp, bi de güzel karıştırdım, sardım sarmaladım kaldırdım :)) bu tutmazsa bi dahakineöyle yaparım... ama... ya tutarsaa

merhaba arkadaşlar ben sizi uzun süredir takip ediyorum ve sonuında aranıza katılmaya karar verdim
04.06.2012 de dukan diyetine başladım düne kadar atak evresi hiç bozmadan devem etttim 2 kilo vermiş görünüyorum tartıda ödemdir o kesin ama bugün bir kaçamak yaptım.sporu artırmayı düşünüyorum.
175 boyundayım ve şuanda 70 kiloyum ramazana kadar 8 kilo vermek istiyorum ama imkansız sanırım

Gamzeeeee hoşgeeldin moralini yüksek tut kaçamak sakın sakın yapma bir kere yaptın mı devamı geliyor çünkü ben de 120 kiloydum bir zamanlar boyum 175 hastalıktan çok çok kilo almıştım sonra diyetisyenle ayda 3 kilo vererek 81 e inmiştim sınav stresi girince 96 ya çıkmışım nasıl çıktığımı anlamadım bile yiyip yiyip oturuyordum 89 la dukana başladım yarın 2 hafta olucak 5 kilo verdim deli gibi spor yapıyorum plates yürüyüş callan vaktim bol tatildeyiz diye canıma okuyorum sen de sporu ihmal etme çok sağlıklı sıkılaşarak kilo vereceksin emin ol.Okul başlamadan ben de ideal kiloma inmek istiyorum dukan sitesinde 73 yazıyordu 70 hedefim maluum yemeğin salçalısı kadınınn kalçalısı buraya her gün uğra arkadaşlar çok motive ediyor.
1 saat sporumu yaptım da geldim 200 kalori yakmışım sabah yediklerimin hepsi gitti sanıırım sporuu ihmal etme canım

gızlaaaaar hardal serbest mii kitapta dijon hardalı serbest diyordu aldım ama yiyemedim siz hangi hardalı kullanıyorsunuz?

merhaba kızlar ben tekrar bi soruyla geldim :)) bugün bizim burdaki bir aktara gittim garden life yulaf kepeği vardı. sizce onu almalı mıyım? yani dukan diyeti için uygun mudur?

Ben spor olarak sadece yürüyüş yapıyordum 11 km felan yürüyorum akşamları bana 77 dedi o da olur ama 70 için uğraşacağım ben

Anlatım süper... Karıştırılarakta yapılıyor sanırım yani annemden gördüğüm kadarıyla Annem bir kasenin içinde biraz süt ile eritir yoğurdu daha sonra süt ile karıştırır hepsini...

Ohh ne güzel callan olmuş o
Farketmez heralde ben öle gördüm annecimden bende öle yapıyorummm. Annem tutmadığında tekrar ısıtıp yine mayalıyor sakın atma ziyan olmasın günahhh :)

Bu mest çayı* beni mest etti. İÇimde bi,r hakereklenme varki inanamzsınız. Yarın - 500 çıkarsam hiç şaşırmamm

* a101 de satılan mest form çay.

:)

Ohh ne güzel callan olmuş o
Farketmez heralde ben öle gördüm annecimden bende öle yapıyorummm. Annem tutmadığında tekrar ısıtıp yine mayalıyor sakın atma ziyan olmasın günahhh :)

bunu söylediğin iyi oldu ipek kuzusu :)
Bu mest çayı* beni mest etti. İÇimde bi,r hakereklenme varki inanamzsınız. Yarın - 500 çıkarsam hiç şaşırmamm

* a101 de satılan mest form çay.

:)
bence bu eczanede satılmalı.. bildiğin lavman etkisi

bende yurtta yapmıştım aç kalıyorsun. Ha birde yemekleri çeşitlendiremediğin için sıkılıyorsun hep aynı seyleri yemekten. Ben bol bol yogurt süt ton balığı falan depolamıştım kendime eve geldimde rahat ettim karnımın doyduğunu hissedyorum resmen. :) İnşallah üç ayda istediğin kiloya inersin de yurtta yapmak zorunda kalmazsın.

bunu söylediğin iyi oldu ipek kuzusu :)
bence bu eczanede satılmalı.. bildiğin lavman etkisi

Sana yemin ediyorum gözlerim dolu dolu şuann
Hayatta çok sevdiğim 2 insan bana ipek kuzusu derdi. Al işte bak ağlattın beniii...

Bayıldım bu çayaaa. Ara ara yapıp bünyeyi alıştırmadan içmek lazımmm.

fazla yemek arayan biri değilim zaten evde bile onlarla besleniyorum bugün yediğim 1 dilim hindi salamı kitaptaki galeta ile (küçük bir parça) 1 kutu ton balığı yarım kutu da zero ve aç hissetmiyorum kendimi zero doyuruyor beni şimdi de yürüyüşe gidiyorum. görüşmek üzereee

allah hepimize kolaylık versin

gamezeciğim salam yasak. daha doğrusu işlenmiş et ürünleri yasak. içindekilere bakarsan almadan salam sosis hatta sucuk ve janbonlarda da hep mısır nişastası ya da kıvam artırıcı olarak karbonhidrat içeren bir ürün var.

Son düzenleme:

Evet yasakmış hindi etiymis o karıştırmışım neyse ki yürüyüş ile yaktım onu 12km yaklaşık 1500kalori yaktım. Dikkat ederim bundan sonra. Uyarın için teşekkürler

kızlar ben geldim. Dukan alışverişinden bu dukan beni batıracak ama ben onun beni batırma şeklini sevdim. yulaf kepeği alacaktım bitmişti yulaf kepeğim. Bizim buradaki migros m siz migros olduğundan bahsettiğiniz ürünlerin (light meyveli yoğurt aroma vs) hiçbirini bulamadım tabi.yulaf kepeği önemliydi benim için ve aktara gittim. Orada markası yemyeşil olan bi yulaf kepeği aldım. Doğalsanla karşılaştırınca bi fark göremedim ben. Görüntü olarak işlevi nasıldır bilemem tabi bilginiz olsun istedim.

Evet yasakmış hindi etiymis o karıştırmışım neyse ki yürüyüş ile yaktım onu 12km yaklaşık 1500kalori yaktım. Dikkat ederim bundan sonra. Uyarın için teşekkürler

1500 kalori miiiiiiiiii müthiiiiiiiiş

1500 kalori miiiiiiiiii müthiiiiiiiiş

öyle valla ama ayaklarım su topladı sanırım bir gün ara vericem yürüyüşe :/ evden çıkana kadar her türlü bahaneyi bulurum ama çıktıktan sonra tutamıyorlar yürüyüş yolunun devamı yok olsaydı 20 ye kadar yolu vardı gerisi tarla ardı da köy o kadar da değil gamze diyip döndüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…