Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam dukan kardeşler, ya bu diyet hafta içi iyi gidiyorda hafta sonu çok zor oluyor. özellikle havalar yüzünden evde oturmak zorunda kalınca. canım sürekli bişeyler yemek istiyor. özellikle evli arkadaşlar yemek yaparken nasıl dayanıyosunuz? eşime kuru fasülye pilav yaptım ve o kadar çok canım istedi ki sanki daha önce hiç yememişim gibi.

ya arkadaşlar nie zamanında bu kdr çok yemişim die kendime kızmadan edemiorum..dün aksam misafirliğe gittik,diyette olduğumu söledim bişey hazırlamasın dedim ona rağmen pasta,kurupasta cinsi şeyler vardı bide kuruyemiş...herşeye dayandım da o kuruyemiş var ya nası dayandım bilemiorum..5 kilo civarında vermiştim dün sabah tartılmama göre sırf onun için yemedim dayandım..ama çook zor oldu =(( kendi kendime diorum az kaldı 3 hafta sonra ödül öğünlerim başlıcak o zmn nefsimi körlicek şekilde bişeyler yerim =)) ve bu süreçte hep okuduğum yorumlarınız geldi aklıma ve inanın çook destek oldunuz bana...inşallah hepimiz böyle zamanları atlatıp istediğimiz sağlıklı kilolara ulaşırız..

benim şansıma eşim de evlendikten sonra kilo aldı ve et türü seyleri çook seviyo..ama arada götürdüğü abur cuburlara,benim mecburen yaptığım kekler böreklere dayanmak zor olabiliyor ama sanırım kendimi kapatmışım,oruç gibi..yasak yememem lazım diyorum..

şayet bu diyetle kilo veremezsem ben hiçbir zaman kilo veremem. bir ay sonraki hedefim 75. nefsimi çok zorlamamak için ufak tefek kaçamaklar yapıyorum ama...

SLm kızlar bende Pazartesi aranıza katılmayı düşünüyorum inşallah düşüncede kalmaz uygulayabilirim :)) benim kilom 53,500 hedefim 48 49 falan aslında ben eski dukanciyim gecen sene 4 ayda başladım 56 kiloyla 49 buçuk a kadar düştüm korumayı yarım bıraktım sonrası malum ne bulursam yedim 4 kiloyu geri aldım hepsini geri almadan diyete başlamak istiyorum.

gulcanosi arkadasım bana liste örnek versen 2ayda nasıl beslendin sabah öğle aksam yulaf kepegı sıparıs etdım netden dogum kılolarımın gıtmesı lazım teşekürler 2ayda müthıs vermışsın

Herkese merhaba

Bir sorum var arkadaslar, özellikle güclendirme de olanlar fikir verirse sevinirim cünkü konumuz güclendirme ückagidi

Hedefimi 65 kilo olarak belirledim, Dukan sitesinde yaptigim testte cikan sonuca göre ise ideal kilo 71

Simdi ben diyorum ki 70 olunca güclendirmeye geceyim ama güclendirme ödüllerini abartmayip kacamakta yapmayayim, sporu arttirayim ki o zaman havalarda isinmis olacak ve yavasta olsa 65e ineyim. Cünkü güclendirme döneminde de dikkat edilirse kilo veriliyor. Örnekleri de var.

Böylece 87 kilo ile baslayip 17 kilo vermis 170 günlük güclendirme yapmis olucam. 65 e inmeden 5 kilo * 10 günden 50 gün daha erken korumaya gecmis olabilicem diye düsünmekteyim. Tabi tersi olur yerimde de sayabilirim böyle bir riskte var.

Sizin konu hakkindaki fikirleriniz nelerdir? Görüs bildiren arkadaslarima simdiden tesekkür ederim.

gulcanosi arkadasım bana liste örnek versen 2ayda nasıl beslendin sabah öğle aksam yulaf kepegı sıparıs etdım netden dogum kılolarımın gıtmesı lazım teşekürler 2ayda müthıs vermışsın

canım öncelikle ne yalan söylüyüm çok saglıklı beslendim diyemem 1. si çok ögün atlıyorum 2.si spor ve yürüyüş yapmıyorum malesef bunları mutlaka yapmak gerekiyo , özellikle sabah ögünü yok bende çünkü çogu zaman saat 12 gibi kalkıyorum ilk günlerde biraz zor oldu diyet ama ben çok fazla etkilenmedim yemek konusuna gelince genellikle fırında tavuk öglen çogu zaman 2 yumurta sütü çok seviyorum bol bol içiyorum fırında balık ligyt yogurt peynir acıkırsam atıştırıyordum , şimdi çok daha farklı besleniyorum yulaf kepeginden pogaca krep limonlu kurabiye gibi birsürü tarifler ögrendim onlarla geçiştiriyorum bir ögünümü ve yulaf kepegi çok tok tutuyor hiç açlık hissetmiyorum bazen yemek içi yiyorum sırf ligt cola meyveli ligyt yogurt bitki çayları serbest zaten içecek olarak .. ve son olarak faceden dukan yemek tarifleri diye bi sayfa var bir sürü tarif mevcut bilgin olsun.diyet benim için daha eglenceli oldu puding tarfi bile var

merhaba! senınle aynı fıkırdeyım h.sonları bana da zor gelıyor. ben de başlayalı 50 gün falan oldu artık acıkmıyorum ama ınsan evde olunca canı sureklı bır seyler ıstıyor.ayrıca 7,5 kılo verdım 10-15 gundur hıc vermıyorum.

slm dukancılar

sbah 1 yum.lı omlet kıyma ve peynir ilaveli

öğle balık köftesi kola

akşam haşlama et 1 omre poça

2 3 saat markette dolaştım

su tamam...

ha birde 1 fincan kakaolu light süt

hrs kolay gelsin...

Dr. Oetker'in vanilyalı ve kakaolu light pudingini buldum Carrefour'da dün. Denedik, oldukça güzel. Tadlandırıcılı ve diyet sütle yapınca gerçekten çok hafif oluyor, tatlı krizine girenlere öneriyorum.

Sizler harikasınız vallahi

teşekkürler :) şimdiye kadar dukan poğaçasını yapmaya üşenmiştim, bugün krepten gına gelince denedim, süper oldu. herkese tavsiye ediyorum. ben internetteki tarife göre yaptım, sadece sirke ilave etmedim, oldukça başarılı oldu. lütfen siz de deneyin, hiç zor değilmiş.

günaydın dukancılar 7 leri gördüm sonunda bu sabah itibariyle 79.5 kiloyum cok mutluyum coookkkkk

tebrik ederim canim cok sevindim, insallah 6larida görürsün yakin zamanda.

Dr. Oetker'in vanilyalı ve kakaolu light pudingini buldum Carrefour'da dün. Denedik, oldukça güzel. Tadlandırıcılı ve diyet sütle yapınca gerçekten çok hafif oluyor, tatlı krizine girenlere öneriyorum.

bizim burda oetkerin light pudingleri yok malesef cok yere baktim, internetten bile arastirdim nerden bulabilirim diye ama yok malesef. sayet krizim tutarsa normalini 0yagli sütle yaparim diye düsünüyorum, sizce sakincasi olurmu? yada artik kendim yapicam, süt, kakao ve nisastadan

ben de ilk başta bulamuyordum çünkü normal puding gibi parlak paketlerin arasında arıyordum. puding kutu içinde, mat. yani krem şanti paketi gibi pudingden daha çok. ararken bu şekilde ararsan belki daha kolay bulabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…