Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Teşekkr ederim cvp için :) inşllah yrn başlıyorum artık :) sürekli erteliyorum çnkü ne kadar okusam etsemde sanırım nasıl başlayacağımdan emin değilim :) mesela süt ürünlerine baktım yagsız olanlar bile gayet yaglı oranlara bakınca bilemedim grçekten ne marka almam gerektiğini

ben bimden yarım yaglı süt alıyorum tadı çok güzel

ben tartımı kimseye veremem daha yeni aldım bozarlar tartısız kalırım .senin kaçıncı günün

Ben aslında 2 ocakta başladım ama geçen hafta üç gün bozup aşırıya kaçtığım için, tekrar atakla başladım bozmama kararı aldım. 10 gün atak yapacağım bugün 5. günüm.

Ben aslında 2 ocakta başladım ama geçen hafta üç gün bozup aşırıya kaçtığım için, tekrar atakla başladım bozmama kararı aldım. 10 gün atak yapacağım bugün 5. günüm.
kilona göre atak günleri yapılıyor diye biliyorum kızım bana dedi 7 gün yap ben tamam dedim

canım ben yeşil çaya taze nane yaprağı ve 1 dl portakal koyuyorum fincana acaip güzel oluyor

kabuk tarçında deneyebilirsin...

merhaba arkadaşlar uzun süredir bu diyeti yapmayı planlıyorum ama pazartesi başlayacağım ama bi kaç sorun olacak bana yardımcı olurmusunuz

öncelikle
1 -5 gün atak dönemini yaptıktan sora direk seyir döneminemi geçiyoruz

2-atak döneminde protein olan herşeyi aynı gün tüketebiliyormuyuz yani sabah yumurta yiyip öğlen et yiyebiliyormuyuz

3-bazı arkadaşlar salam sosis demiş bunlar gerçekten yenebiliyormu

4- proteini herşekilde pişirebiliyormuyuz yağ ve tuz eklemediğimiz sürece

5- kiloma 5 gün uyuyor 5 gün atak 5 gün seyir dönemimi yapacağım

6- ve 13 kg vermek istiyorum diyelimki veremedim tekrar başamı dönüyorum yoksa koruma dönemini bitirdikten sonramı tekrar başlıyoruz

cevaplarınızı bekliyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın

slm ii geceler

bu günki menüm

sabah 1 yum. 1 om re poça

öğle kıymalı ıspanak yoğurt

akşam hamsi tava salata

omre poça 1 tane

bitki çayı

bu gün 1 saate yakın yürüdüm artık spor yapıcam
daha enerjik hissettiriyor beni

su 2 lt yi geçti dahada içerim yatana dek

yarın protein günüm hadi herkese kolay gelsin çıtır olucaz çıtır...

insallah canim, moralim isteristemez bozuluyor nerdeyse 1 haftadir ayni inis cikislarim oluyor. haftada bir tartilmayi denicem olmuyor böyle. 500gram verdiysemde en azindan bu kadar moralim bozulmaz. destegin icin cok sagolasin desendesencim . pes etmicem bu defa dedigin gibi kircam o direnci, inatci olan ben olcam

Arkadaşlar dukan ile ilgili birşey sorabilirmiyim ? Ben hiç bir yerde yulaf kepeği bulamadım buğday kepeği olsa olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…