Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

regl dönemim yaklaştı, ciddi kabızlık yaşıyorum kilomda gram değişiklik yok. Bugün sebzeye geçiyorum. Umarım haftaya hem kilo kaybım olur hem de şu problemden kurtulurummmm :'(

Kabızlık için Titaks isminde bir çay aldım aktardan. Çok etkili yalnız evdeyken yapmanızı tavsiye ederim.
Akşam içtim ve sabaha etkisini gösterdi.

Kabızlık için Titaks isminde bir çay aldım aktardan. Çok etkili yalnız evdeyken yapmanızı tavsiye ederim.
Akşam içtim ve sabaha etkisini gösterdi.

tavsiye için teşekkür ederim .. Ben ne zaman o sorunu gidermek için bir şey kullansam bir sonraki kullanışımda etkisini yitiriyor

yaklaşık 2 haftalık zorunlu grip ayrılığından sonra yeniden dukana merhaba
ay nasıl mutluyun, içim huzurlu anlatamam
tam iyileşemedim ama artık yeter dedim, özellijkle haftasonu pazartesi diyete başlıycam diye ekmekte yedim üstelik, akşam koca bir tabak meyve ve 1 paket fındık yedim
tabi beklenen sonucu sabah aldım o ayrı....
hastalanmadan önce en son 73.6 yı görmüştüm ama bu sabah düz 76 kiloyum
neyse artık olan oldu, bidahada 59.9 u görene kadar olmayacak orası kesin
4 gün atak yapıp 1+1 ile devam etçem
şimdiden hepimize kolay gelsinnnnnnnn

geçen gün priorini sordum ama diyorum ben bunu biyerden biliyorum, sonra banyoya girdim, aaa bir baktım priorin şampuan eşim bioksin kullanıyordu ama yeni şampuan aldım demişti, hiçte dikkat etmemişim adına meğer priorinmiş.... ama saçlarım uzun olduğu için kremli olmayınca açamadım saçlarımı, ne yapsam acaba??????
bioksinin seti indirimdeymiş, 83ten 49a düşmüş, şampuan+sprey... onu almaya düşünüyorum, umarım işe yarar, kestirmek istemiyorum çünkü saçlarımı :18:

sizin kullandığınız şampuanmı yoksa hap falan mı acaba? işe yaradıysa eşim kullansın, çok üzülüyor saçlarının dökülmesine çünkü, benim dökülüyor ama diyet bitince çıkacak ama onun dökülyor ve geri çıkmıyor sonuçta

hayır yanlış canım beş gün ataktan sonra seyir var.seyirde sebze yemeye başlayacaksın.ben bir gün saf pratein +bir gün sebze ve protein yiyorum.seyir istediğin kiloya inene kadar devam edecek.seyirde 6 kilo verdin diyelim güçlendirmeye geçiyosun ve orada verdiğin kiloyu onla çarpıp yani 60 gün güçlendirme yapacaksın.bence kitabı al biraz jkarışık görünüyo ama degil

günaydın kızlar yupiiii diyenleri kutlarım bendende yupiiiiii bende 99 .4 oldum pazartesi başlamıştım 7 gün önce 101.3 kiloyla şimdi 99.4 bu gün sebze artı protein yicem

günaydin arkadaslar,

3 gün atak 11 gün seyir evresini geride biraktim..kilo kaybim 3,500:)

bebegimi besledigim icin güclendirmeye yakin bir programim var yinede bu hafta 1 bucuk kilo vermisim,harika:)

ya ben tartılamadım cumadan beri..merak ediorummm ama tuvalete çıkmadan tartılmak istemiorum ama evden erken çıkmak zorunda olduğum için kahvaltımı yapmış oluorum tuvalete çıkmadan önce..çok da merak ediorum acabaa kilo verdim mi hsonu =) bu arada pınar süt tozunu ne için kullanıosunuz?? süt yerine mi kıvam versin die mi?? hangi tariflerde kullanıosunuz??

Nes'cim. Priorin erkekler icin serum var benim bildigim kadariyla. Ben yurt disinda yaisyorum tr'e ile ayni olmaya bilir.. Onlari denesin esin. Hmm bisey daha geldi aklima, benim arkadasimin esi bi hap kullaniyor, onun ismini sorup sana bilgi veririm

Ben sampuanlarini hic görmedim bakim burda var mi. Benimde saclarim belimde bende hic kesmeyi istemiyorum, bunlari uzatana kadar ben neler cektim

Arkadaslar baskalarindada var mi bu sorun yoksa sirf 3 kisimiyiz?
umarim yardimci olabilmisimdir.

çok teşekkür ederim cevabın için, şampuanı ve hapı varmış eşime sordumda
ama arkadaşının ne kullandığını merak ettim, öğrenince yazarsan sevinirim...
genelde diyet ve mevsimsel geçişlerde saç dökülmesi oluyor, benim saçım yarı yarıya azaldı nerdeyse, çok dökülüyor... belime kadar olmasada baya uzun sayılır, inşallah durur artık dökülmesi

benim anca 5 mart gibi 2 ay olucak =) şu regl dönemlerinin kazasız belasız geçirirsem,ben de o günleri görebilirim inşallah =)) resmen gözüm dönüyor yumurtlama-regl arasında daha doğrusu =((

Light sütün içine tarçın koyup içebilirsin cnm tatlı krizlerine iyi geliyor.
Yada dukanella gibi bir tatlı yapabilirsin.

Hadi işallah istediğin kiloya kısa sürede ulaşırsın.

yuppiiiiiiii güne 59.200 le uyandımmmmmmmmm:))))

Tebrikler.

günaydın kızlar yupiiii diyenleri kutlarım bendende yupiiiiii bende 99 .4 oldum pazartesi başlamıştım 7 gün önce 101.3 kiloyla şimdi 99.4 bu gün sebze artı protein yicem

Tebrikler.

günaydin arkadaslar,

3 gün atak 11 gün seyir evresini geride biraktim..kilo kaybim 3,500:)

bebegimi besledigim icin güclendirmeye yakin bir programim var yinede bu hafta 1 bucuk kilo vermisim,harika:)

Tebrikler

Süt tozunu tatlı ve hamur işleri için kullanıyor herkes. Ben henüz kullanmadım ama ekmek yapmayı düşünüyorum.

çook saol canım..diyet kola ile atlattım 1-2 krizi =)) tarçın iştah kesio die biliorum süte de çok yakışır akşam yemekten sonra deniim bari =)) ekmek güsel olursa tarifini isterim =) bana krepler güsel gelmedi..eşim sevdi ama ben sevemedim =/

Merhabalar. Seyir dönemimin 2. haftası +1 kiloyla başladı. Hafta sonu kaçamakları da etken tabi ki. Sıkı bir protein günü geçiriyorum telafi ederim inşallah.

Merhabalar. Seyir dönemimin 2. haftası +1 kiloyla başladı. Hafta sonu kaçamakları da etken tabi ki. Sıkı bir protein günü geçiriyorum telafi ederim inşallah.

inşallah edersin canım ama kaçamaklar olmazsa daha cabuk ödül öğünlerine kavusabilceksin,hatta hedefine daha cabuk ulaşcaksın..bunu düşün yapmamaya çalış..zor biliorum ama dişimizi sıkıcaz..

Güzel olursa paylaşırım cnm.
Sütü dene çok işe yarıyor.

İşallah cnm hiç moralini bozma kaldığın yerden devam et. Eminim sonucun olumlu olacak.

Bende bugün yediklerimi yazayım.
Sabah 1 bardak light süt (vaktim yoktu başka bişiy yemeye)
Öğlen Dukan krebi arasında 5 adet dukan köfte, az maydanoz, bikaç dilim domates
Akşam Tavuk haşlama ve yoğurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…