Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar benim dukan diyeti çok güzel gidiyor düne göre 200 grm eksideyim kabız oldugum halde yaşasın dukan .bugün 6.günüm yarın son günüm ,pazartesi sebze yiyebilicem artık

günaydin arkadaslar, bu sabah tardilmadim ama aklim kilomda :KK1: grip oluyorum galiba, hapisirip duruyorum,burnum tikali, kulaklarim ve gözlerimii yaniyor :KK31: insallah kilo verememin sebebi bu olur. hepinze güzel kacamaksiz bir hafta sonu diliyorum.

kızlar çok mutluyum 10 gündür 60 a takılmıştı kilom.spor yapamıyorum atak yapacak halimde yoktu.bende oluruna bıraktım bitki çayı içmeye başladım sadece.sabah tartıldım bide ne göreyim 59.400 olmuşum allam çok mutluyum.59 da takılı kalsamda gam yemem artık.1 kilom kaldı hedefime.moralinizi bozmayım diyete devam.gidecek bu kilolar:)

memleketteyim ve büyük mücadele başlıyor..burda kilo vermem gerek ki irademe alkış yapayım:KK9:

arkadaşlar nasıl gidiyo diet benim bugün 2. ayım doldu ve 11 kilo verdim nasıl sizce ???

:nazar: bence süper vermissin canim masallah, tebrik ederim. böyle kilo veren arkadaslar olunca bizede moral oluyor:KK8:

tşk ederim hepimiz amacımıza ulaşırız inş benim tek sorunum yürüyüş yapmıyorum sporsuz devam ediyorum inş bi sorun olmaz

tşk ederim hepimiz amacımıza ulaşırız inş benim tek sorunum yürüyüş yapmıyorum sporsuz devam ediyorum inş bi sorun olmaz

amin insallah, 11 kiloyu sporsuz mu verdin canim? yogun günlerim oluyor, tam anlamiyla yürüyüs yapmis degilim daha ama elimden geldigince hareketli olmaya calisiyorum yürüyüsede baslicam kisa zamanda insallah

ewet sporsuz verdim 2 ayda toplam 1 hafta yürümüşümdür ama çalışan biriyim ordaki hareketler dısında bi aktivitem yok malum havalar soguk hiç çıkasım gelmiyo evden ..

X